Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4730) #70339072 válasza fagy53 (#4726) üzenetére


#70339072
törölt tag

amit leírtál teljes mértékben űl.
Én nekem ugyan is ez jött át a you tube-os videókon amit a fülkébe vettek fel, rettentő sok van belőle van olyan is ami brummogosabb halkabb de olyanok is vannak tömkelegével amik nem igen különböznek a külső zajtól talán picivel halkabbak. Ezek a számomra nagyobb élményt adtak ezért döntöttem ennek a kivitelezésében és a tesztek során számomra legalább is kellemesebbé vált az igazi motorhangot hallgatni mint a gyári halk brummogásokat. Én aláírom hogy hatalmas munka van a gyári ETS2 hang és kép beállításai mögött, azonban még ha szinhőmérséklet mérővel mérték a kinti füvek szineit a kertbe és azt állították be, akkor is számomra pl a brutálos fű sokkal közelebb áll a valósághoz mint az a fakított színű fű fa és környezeti színek. Nyilvánvaló és egyértelmű az is hogy a természet színei szépen alakulnak tavasszal világosabb zöld a fű összel inkább kissé sötétebb és lassan sárgás is de ezek a színek amit az ets2 gyárilag pl beállított számomra semmilyen életérzést vagy emléket nemidézett fel és pedig azért nem, mert nem volt sehonan sem ismerős. A kontrasztok és a telítettség megnövelésével mikor csak pár dolgon kisérleteztem az elején számomra világossá tette hogy így már pl. én sokkal jobban élvezem magát a játékot hiszen a RED-es dolgok sem adták vissza annyira az élményt mint a saját első próbálkozások és ebből az elhatározásból jutottunk el idáig és született meg már a 6.1 Brutál. Örülök neki ha nem csak nekem tetszik és én vagyok csak ezzel így, mert akkor nem csak a saját örömömre készült hanem szerencsére másokéra is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.