Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26401) Ablakos


Ablakos
őstag

Betaban próbálta valaki a tavolsagtarto tempomatot? Ígéretes fejlesztés.

(#26402) tutuhawer válasza Ablakos (#26401) üzenetére


tutuhawer
őstag

Szevasz

A beta időtartama alatt is javították, nagyon ígéretes fejlesztés lesz ez.
Várható a jövőben szerintem beállításokban BE/KI kapcsolom, aztán egy csúszka, hogy milyen távolságra tartson, aztán milyen távolsággal vészfékezzen is az autó. Jó volt amúgy, nagyon pozitív dolog ez.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#26403) m0h0senator


m0h0senator
őstag

ATS 1.44 LIVE

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26404) Foose


Foose
addikt

Szóval ezt az adaptive cuccot még ki kell ismerni,nekem jelenleg egy sávváltás közben is (minimális tempó mert lámpa előtt vagyok a többi autóval) azonnal megállít a vészfék. Az előbb vittem egy fuvart,senki nem volt a közelemben,volt egy jobbos lehajtó,én egyenesen mentem,a vészfék valamiért mégis megállított. Érdekes....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26405) Ablakos válasza Foose (#26404) üzenetére


Ablakos
őstag

"lámpa előtt vagyok a többi autóval"
Ez hogyan lehet? Ilyenkor nincs is tempomat bekapcsolva.

(#26406) Foose válasza Ablakos (#26405) üzenetére


Foose
addikt

Én is szeretném tudni. Tehát,telephelyről fordultam ki,két sávosra. s alakban soroltak át egyik sávból a másikba,és én ide akartam bejutni. Bal oldali sávba álltam,de a másikba kellett át mennem,csak hát állt a sor a piros lámpa miatt. Előttem ugye autó,ahogy ráfordultam erre a sávra,és közel értem az álló sor utolsó autójához,vészfék. Elak. jelző be meg minden. Szóval én sem értem.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26407) Foose


Foose
addikt

Újabb érdekesség. Piros lámpa előttem, és egy másik kamion is. Épp most érünk a lámpához. Szép lassú tempóval, már fékezek. Közelebb értem az előttem állóhoz,bevágta a vészféket,elakadásjelzőt. (feltehetően ha kicsit távolabb állok meg mögötte, akkor nincs vészfék) most én vagyok hülye, vagy mi?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26408) Foose válasza Foose (#26407) üzenetére


Foose
addikt

Mostmár biztos vagyok benne hogy nem én vagyok a hülye. Éles kanyar jön, senki nincs se előttem, se mellettem,(természetesen emberi tempóval megyek,nem száguldok) és bevágja megint. Lelassít és elakadásjelző. Nem tetszik ez így nekem..(scs kamionnal megyek)
Próbáld ki, balra kanyarodtam, és átmentem kicsit a szembe sávba. Azonnal elakadásjelzőt vág. :F

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26409) Ablakos válasza Foose (#26408) üzenetére


Ablakos
őstag

Na jó, de csak ki lehet kapcsolni ezt a hülyeséget? Vagy ez fixen be van építve?

[ Szerkesztve ]

(#26410) Foose válasza Ablakos (#26409) üzenetére


Foose
addikt

Tudomásom szerint az open beta-ban is csak "úgy jött elő" hogy a console-ban kellett pár parancsot beírni. (én is így aktiváltam a kiadott 1.44 verzión ma) Tehát ha nem írod be,nem működik. De szerintem ez nem lesz mindig rejtett funkció. Szerintem :B

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26411) m0h0senator válasza Ablakos (#26409) üzenetére


m0h0senator
őstag

Egyelőre tesztelik még ezért csak console-ból kapcsolható be.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26412) m0h0senator


m0h0senator
őstag

1.44 ETS LIVE

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26413) vlevi válasza m0h0senator (#26412) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ausztriát tényleg teljesen átdolgozták.
Asszem nincs benne olyan rész, ahol a térkép szerint jártam volna.

És a benzinkutakon is frissültek az árcédulák :O

(#26414) Foose válasza vlevi (#26413) üzenetére


Foose
addikt

És végre ha síneken megyek át, kicsit érezni is a futóművön. Mint promodsban.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26415) pcnet válasza Foose (#26414) üzenetére


pcnet
addikt

Apropo Promods! Van valami hír, hogy mikor jön ki frissítés 1.44-hez? Vissza downgradeltem 1.43-ra. Amíg nem jön ki Promods, maradnék is. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#26416) Foose válasza pcnet (#26415) üzenetére


Foose
addikt

Nem kerestem róla hírt hogy esetleg mikor jöhet. Szóval nem tudom.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26417) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Sziasztok ! Találkozott valaki már olyannal, hogy eltűnik egy steam workshop-os modja az aktív listából ? Meg a többi között sem látszik, miközben azt jelzi fel vagyok iratkozva.. Bezzeg ha le-fel iratkozok akkor oké megint egy darabig.. :F
Nálam ez a ludas mod [link] :W

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#26418) Foose válasza Nyethuszar (#26417) üzenetére


Foose
addikt

Én használom,de nekem nincs ilyen problémám.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26419) Nyethuszar válasza Foose (#26418) üzenetére


Nyethuszar
tag

Amint a játékból kilépek vissza a steambe, máris "off" a mod..
(ezt is tegnap kezdték el művelni, előtte sohasem volt ilyesmi, évekig béke honolt.. )
up: + lett társa is, egy skin társaságában... :((

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#26420) Foose válasza Nyethuszar (#26419) üzenetére


Foose
addikt

Érdekes. Próbálj meg egy "fájlok épségének ellenőrzése"-t. Nekem steames mod cuccokra sosem csinált ilyet a játék.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26421) Nyethuszar válasza Foose (#26420) üzenetére


Nyethuszar
tag

Lefutott, töltött is le valamit. De újból indítva változatlan az eredmény...
Közben kicsit utána olvasgatva, kiderült nem egyedi az eset... :(((
[link] [link]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#26422) Foose válasza Nyethuszar (#26421) üzenetére


Foose
addikt

Tehát nem mindenkinél jelentkezik. Ez is érdekes,de igazából nem lepődök meg. Plusz én még javasolnék helyes mod sorrendet. Anno Wombat trucker tette közzé,én azóta ilyen sorrendben használom a modokat. (kép alja a legalsó,és úgy felfelé a mod manager teteje) [kép]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26423) Win-T válasza Foose (#26422) üzenetére


Win-T
senior tag

A Global Backgrounds kategóriába mik tartoznak? Ezt nem tudom megfejteni.

(#26424) Foose válasza Win-T (#26423) üzenetére


Foose
addikt

Pl térkép háttérképek. (Ha jól tudom,promods is adott ki ilyet convoy módhoz.) De létezik roextended féle is. Utóbbihoz: [link]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26425) Win-T


Win-T
senior tag

És az ilyesmiket előrébb kell sorolni mint bármi mást? Ezt biztos nem így csinálnám magamtól. :)

(#26426) Foose válasza Win-T (#26425) üzenetére


Foose
addikt

mod manager tetején kell lennie. A játék lentről felfelé olvassa be a modokat.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26427) Cr00py válasza Win-T (#26425) üzenetére


Cr00py
senior tag

Alulról fölfelé töltődnek be a modok a modkezelőben. Picit fura lehet elsőre, de sajnos így van. Nem véletlen. Ha valamilyen értéket tartalmaz egy bizonyos mod, és a felette lévő már mást, akkor kvázi az adott érték felül lesz írva. Ezért vannak meghatározva specifikus modoknál a sorrendek.

(#26428) Win-T


Win-T
senior tag

Na basszus, akkor én eddig pont fordítva használtam mint kellene. :D
Mondjuk problémám még sosem volt belőle.

(#26429) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok

továbbra is:

INFO: a Schmitz, Wielton és Kögel pótkocsi modok (a promods oldalán) működnek 1.44-ben is.
Érdemes hozzátenni a kimondottan igényes: Tobrago : Signs on your truck" és "Signs on your trailer" modokat, amik a kamionokon lévő matricák egész sorát adják.
Kis túlzással a sofőr homlokára is lehet ragasztani. ;-)

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#26430) Ablakos


Ablakos
őstag

Nem működik a TS SE (profil buheráló). Azt írja a manuálja, hogy 4.7.2 .net kell neki. 4.8 van a gépemen. Ez nem visszafelé kompatibilis? Mindenképpen kell a 4.7.2?

(#26431) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Sziasztok, egy mod kifejtheti úgy is a negatív hatását egy másikra, hogy nincs aktiválva a mod managerban de a mod mappában értelemszerűen ott van?

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#26432) Foose válasza Ergo_Proxy (#26431) üzenetére


Foose
addikt

Én ki szoktam venni a mod mappából amit nem használok. Az a biztos. De szerintem nem kellene hogy esetleg galibát okozzon ha inaktív de a mappában van. Szerintem....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26433) Foose


Foose
addikt

Ets2 Renault T tuning pack jelent meg 4 eurós áron.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26434) Ergo_Proxy válasza Foose (#26432) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Mindent használok ami benne van, nem mindet egy profilon persze. Lényeg a lényeg, hogy van egy kamion modom aminek nincsenek beltéri effekt hangjai, irányjelző, ablakemelő stb. Át raktam egy olyan profilra amin nincs aktív mod, de ott is ez a baj, egy régebbi modommal is volt ilyen gond, azt zee cat3406b modja okozta, de akkor rendbe jött, hogy deaktiváltam vagy legalulra raktam ezt a hangot. Most ez se működik, töröltem a mappábol ideiglenesen ezt a motor hangot de az se segített. Muszály leszek egyenként ellenőrizni valószínű.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#26435) Foose válasza Ergo_Proxy (#26434) üzenetére


Foose
addikt

Hát akkor igen, lehet hogy muszáj leszel. Valószínűleg valami összeakad valamivel. Jobb ötletem nincs

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26436) m0h0senator válasza Ergo_Proxy (#26431) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én is törlöm azokat a modokat a mappából amiket nem használok. Zeemods hangokat én is használok. Sokat vásároltam tőle melyikkel van problémád?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26437) Ergo_Proxy válasza m0h0senator (#26436) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Nem biztos, hogy Zeemods hanggal van probléma, van egy kamionom amiben nem szólnak a beltér hangjai, régen is volt ilyen gondom egyszer, és akkor azt a Cat 3406B okozta, de egyszerű volt a képlet mert akkor vettem, így evidens volt, hogy az lőtte ki két kamionnál a beltér hangokat. De ennek a kamionnak tiszta profilon sincs beltér hangja, ezért kérdeztem, hogy úgy is okozhat e gondot egy mod, hogy csak a mappában van, de nem aktív, mert ha igen, akkor nem a kamion szar amit vettem, hanem valami kilövi benne a beltér effekteket, de nem a 3406B az biztos. Így most végig kéne menni egyenként mindenen, elsősorban a hangokon, és nyomozni, hogy ki a ludas.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#26438) m0h0senator válasza Ergo_Proxy (#26437) üzenetére


m0h0senator
őstag

Egyszer én is jártam így viszont azért, mert ZEE-nek van ugye ingyenesen letölthető Peterbilt és Kenworth belső hangok én azt használom.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26439) Foose válasza Ergo_Proxy (#26437) üzenetére


Foose
addikt

Hát de ha tiszta profilon sincs beltér hang.... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26440) Ergo_Proxy válasza Foose (#26439) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

"De ennek a kamionnak tiszta profilon sincs beltér hangja, ezért kérdeztem, hogy úgy is okozhat e gondot egy mod, hogy csak a mappában van, de nem aktív, mert ha igen, akkor nem a kamion szar amit vettem" - ha nem okozhat gondot egy inaktív de a mappában lévő mod, akkor nyilván a moddal van baj. Egyszer szerintem itt írta valaki, hogy attól mert egy mod nem aktív, attól még a mappából betöltődik.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#26441) Foose válasza Ergo_Proxy (#26440) üzenetére


Foose
addikt

Én a tiszta profilt úgy értem hogy alap minden mint első letöltés után. És olyankor szó sincs modokról. Igen, írt ilyet itt valaki anno.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26442) Ergo_Proxy válasza Foose (#26441) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Ja értem, hát ja törölni kell lehet ideiglenesen a mod mappát csak fosok nehogy a többi profilom dögrováson legyen tőle :F

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#26443) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Ne töröld. Másold át máshova a mappát. Majd csinálj egy szűz mod mappát abba tedd be ezt a kamiont csak csinálj egy szűz profilt amihez csak a kamiont adod hozzá és nézd meg úgy. A többi profilodat meg ne töltsd be addig míg a "régi" mod mappádat nem másoltad vissza.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#26444) Foose


Foose
addikt

Tovább tolódik a Heart of Russia dlc kiadása.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26445) laceszgamer válasza Foose (#26444) üzenetére


laceszgamer
addikt

Minden politikai kapcsolattól mentesen a földgömbgyártók nem akarják letörölni a földgömbjeikről Oroszországot? Nehogy úgy nézzen ki hogy támogatják őket...
Na kb ennyi a véleményem erről, mert már ez is vicc, hisz ezzel se előbb se később nem lesz a háborúnak vége, és talán az emberek 99,9%-a tudná, hogy nem támogatják a háborút csak mert kiadnak egy alapból tervezett DLC-t, de ha már ennyire " félnek " ettől, hogy így gondolnák az emberek akkor adják ki aztán ajánlják fel a bevétel X %-át jótékony célra stb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26446) Foose válasza laceszgamer (#26445) üzenetére


Foose
addikt

Van benne valami amit mondasz. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26447) Chris0321 válasza laceszgamer (#26445) üzenetére


Chris0321
addikt

Jelenleg nincs értelme kiadni a DLC-t. Nem lenne jó lépés és nem hozná az elvárható bevételt mert sokan nem vennék meg. Nincs értelme támadási felületet adni még akkor sem ha ez csak egy DLC amit már régen fejlesztenek.

(#26448) Ablakos válasza Chris0321 (#26447) üzenetére


Ablakos
őstag

Azért valamikor csak kiadják. Kíváncsi leszek melyik jobb a gyári DLC vagy a RusMap. :F

(#26449) Chris0321 válasza Ablakos (#26448) üzenetére


Chris0321
addikt

Biztos ki fogják adni, ha valamennyire rendeződött a helyzet de én nem nagyon várnám ezt idén.

(#26450) m0h0senator válasza Chris0321 (#26447) üzenetére


m0h0senator
őstag

Megveszik akkor később mikor az adott vásárló morálja "megengedi". Egy területről van szó nincsenek benne személyek politikusok stb csak aszfalt. Ezért érthetetlen számomra is.

An odyssey through the realm of consciousness.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.