Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25052) Ablakos


Ablakos
őstag

Tükröződés minősége

Másnál is van ilyen dupla sor?

(#25053) Debilon válasza Foose (#25050) üzenetére


Debilon
addikt

Mondjuk jobb lett, így legalább nem olyan takonyszerű csillogó 😁

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#25054) Ablakos válasza Debilon (#25053) üzenetére


Ablakos
őstag

g_bloom "0.0"

g_bloom "1.0"

Ez nem jött be. :(

[ Szerkesztve ]

(#25055) vlevi


vlevi
nagyúr

Csak szólok, hogy 7-kor jelenik meg az Iberia DLC :)

(#25056) Foose válasza vlevi (#25055) üzenetére


Foose
addikt

Bízom benne hogy sokan tudják :)) én sajnos csak holnap tudom megvenni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25057) Jadro válasza vlevi (#25055) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem egyelőre marad későbbre, örülök hogy végre megy a Promods. Majd ha hozzáigazítják, jöhet Iberia is. :) Ez a nagy hype amit csaptak nem igazán jön be. Tudom, ez a trend... Az infót amúgy köszi, pont most jött a steam értesítés is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25058) vlevi válasza Jadro (#25057) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én is azon gondolkodom, hogy most úgyse nagyon játszok, megvárom míg leárazzák. Ráér.

(#25059) Foose


Foose
addikt

Én már megvettem :DD :DDD Egy éve vártam. 49 város. A 71%-os térkép bejárás hirtelen 55% lett. :U És ha már kint van XBS Mercedes SK kamionja,azzal mentem egy event fuvart. [link] [link]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25060) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Mentem egy kört Barcelonában. Láthatóan több részlet, jobban kidolgozott, viszont cserébe többet is kér a motor. Nálam legalább mínusz 10 fps (1440p, 1080Ti). Néha benézett a számláló 50 fps alá is, ilyet gyári térképekkel (modok nélkül) még nem láttam. Az eddigi 60-70 fps helyett inkább 50-60 fps az új rész. Érezhetően több a lag is.

Ez nem jó hír a low-end hardvert használóknak, pedig a mai streamben pont azt hangsúlyozta a DLC projekt menedzsere, hogy a motor limitációja és a gyengébb hardverrel rendelkezők miatt egy csomó dolgot dobtak vagy kevésbé részletesen készítettek el.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25061) Foose válasza MoVieFaN (#25060) üzenetére


Foose
addikt

Nekem csak 1080p a max,és 60 fps. De egyszer-kétszer simán autópályán belaggolt,leesett 36-ra az fps. Hát,ha az utóbbit mondták,akkor jól sikerült kamuzniuk. Mindjárt futok egy kört én is Barcelona-ban,kíváncsi vagyok nekem mit fog reagálni a játék. Most szándékosan nem mod kamionnal megyek,hanem SCS szekérrel. (Csak a felni és a gumi az rajta ami mod kiegészítő)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25062) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mivel pár napja volt róla szó meglestem én is a RAM használatot, mondjuk nem tudok mihez viszonyítani, de most Iberia területein játszogatva 7.5GB volt használatban, a játék indítása előtt úgy hogy csak a Steam ment volt 3GB, tehát elvileg 4.5-öt evett maga a játék.

Amúgy egyedül azt nem értem, hogy a befejezetlen utak itt mi célból vannak, mikor csak egy iylen nyílcsík zárja le. Jó máshol is van rengeteg, de elég illúzióromboló, akkor inkább simán hagynák le az adott utat, nem így a semmibe vezetve, és lezárva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25063) Foose


Foose
addikt

Na,gurultam egy picit Barcelona-ban. Érkeztem egy híd alá,ott esett le 51-re az fps. Máshol maradt a 60 fps. Esett az eső,nappal.... Mutatom honnan gurultam hova... [link] viszont,egy körforgalomhoz közeledve láttam hogy jelzőlámpa jön,de mivel zöld volt,gurultam is. Aha,balról egy autó érkezett. Pukk. Na most mi? Oké,ő már bent volt a körforgalomba,de akkor minek a jelzőlámpa? Ami nekem zöld.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25065) Foose válasza SzabóTamàs90 (#25064) üzenetére


Foose
addikt

Az egyértelmű hogy nincs jogosítványom. Én csak annyit láttam a tempós érkezéskor hogy: lámpa. Zöld. Akkor megyek. De ugye hiába néztem balra amikor odaértem,már nem tudtam megállni. De hát ez baromság,a gyalogos átkelőhely miatt az a lámpa sosem lesz piros,ergo csak dísz. :W Aztán,a játékban sosem állok meg zebránál,mert vagy nincs gyalogos,vagy ha van akkor átmegy a kamionon ha épp jött. (mondjuk a Roextended térkép úgy vagy csinálva hogy jön gyalogos a zebrán,és minden autó megáll.) De ide akkor most mi a francnak kellett jelzőlámpa a zebra miatt,ha.... Áhh... Ha nincs a zöld jelzés,tuti megállok,ahogy mindig. Az előtt ott az elsőbbségadás kötelező útburkolati jel. És a tábla is...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25066) Ablakos válasza Jadro (#25057) üzenetére


Ablakos
őstag

Most akkor az a mondás, hogy a legutóbbi ProMods 1.52 nem jó az Iberia-val?

Tapasztalatom:
Frissítések után a meglévő profilomban nincsenek benne az óceán parti városok.
Új profil + teljesen mod mentesen, egyből megjelennek az újítások.

[ Szerkesztve ]

(#25067) Foose


Foose
addikt

Scs fórum, térkép topicból. (Promods) [link] tehát jönni fog egy frissítés Ibéria miatt. Az fogja javítani a hibát.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25068) m0h0senator válasza Ablakos (#25066) üzenetére


m0h0senator
őstag

Updates If you run ProMods 2.52 with the Iberia DLC, the DLC will be overwritten by our version of Spain. We're already working on ProMods 2.55, which will be compatible with the Iberia DLC.

Ezt írta a ProMods!

#25065Foose:

Mindenféle képpen meg kell állnod és elsőbséget kell adnod azokkal szemben akik a körforgalomban mennek. Ha lenne gyalogos akkor és pirosat kapsz akkor a zebra előtt kell megállnod. Így Te hibáztál hiszen annak ellenére, hogy zöldet mutatott a lámpa az elsőbséget nem adtad meg.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#25069) slice14 válasza Foose (#25059) üzenetére


slice14
veterán

Na én is megvettem. A 95% bejárás leesett 78%-ra.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#25070) Ablakos válasza m0h0senator (#25068) üzenetére


Ablakos
őstag

Mindenféle képpen meg kell állnod és elsőbséget kell adnod azokkal szemben akik a körforgalomban mennek.

Persze ne legyenek reményeink, mert visszafelé ez már nem mindig érvényes. :N Ha nincs türelme kivárni az AI-nak hogy odaérjek, akkor türelmesen megvárja, amíg a behajtási pontra kerülök és szépen elém kanyarodik néhány méterről.

[ Szerkesztve ]

(#25071) m0h0senator válasza Ablakos (#25070) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen, többet kell figyelni az AI-ra mert simán nekünk jön. Engem ami a legjobban bosszant az szitu mikor megszünik a sávja és pont mellette haladok el. Nem lassít csak simán átsorol és belém jön.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#25072) MoVieFaN válasza m0h0senator (#25068) üzenetére


MoVieFaN
tag

The next version of ProMods will require the Iberia DLC. For those who don't want to buy it, you will have to stay on 2.52.

Szerk:
Később az egyik modi mondjuk mást ír, csak törlik a ProMods Iberia tartalmat a 2.55-ben:
For 2.55 Iberia will not be mandatory, but if you do not plan to buy DLC Iberia I would stay at 2.52. 2.55 has the same content as 2.52, just without PM Spain.

Ha kell majd az Iberia, az azoknak lesz majd kellemetlen, akik nem veszik meg a DLC-t, mert az első verzióváltáskor (3-4 verzióváltás/év szokott lenni) nagy valószínűséggel ProMods nélkül maradnak. Mondjuk ebben semmi új nincs, ez eddig is így volt, a modderek szinte azonnal elkezdik használni az új DLC-kben megjelenő új asseteket. Onnantól meg már be is került a REQUIRES DLC-k közé. Nem véletlen, hogy tegnap is hangoztatták az SCS streamben, 100%-ban támogatják a modder közösséget. Nem kicsit növeli a vásárlási kedvet. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25073) MoVieFaN válasza Foose (#25063) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nem tudom, hogy csavartak-e a DLC kapcsán valamit az AI-n de ennyit nem baleseteztem hetek alatt sem, mint amennyit az elmúlt pár órában. Tegnap óta kicsit ilyen "elsőbbsége annak van, akinek megadják" túlélő mód érzésem van.

Ugyanaz a kereszteződés Barcelonában, busz a kukásautó, én a barna autó helyén a vontatóval. Úgy oldalba durrantott a busz fékezés nélkül, hogy a kormány majdnem letépte a kezem a kanyarban.
Másik kedvencem, pályán már kétszer is előfordult, hogy a belső sávban a sort előzve kb. 20 km/h sebességkülönbségnél úgy vágott be fél méterrel elém a külsőből az AI , hogy csak kapaszkodni tudtam a kormányba.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25074) Foose válasza MoVieFaN (#25073) üzenetére


Foose
addikt

Ugyanaz a kereszteződés Barcelonában Érdekes,mert ugye pont erről beszéltünk ezelőtt is,hogy ott bizony elsőbbséget kellene adni aki befelé hajt.... Te meg már a körforgalomban voltál. Én még nem vettem észre hogy több lenne a baleset AI miatt,de nem is mentem még sokat 1.40 kiadás óta. Ez a bevágás már régi történet,sokan írták már hogy ilyeneket csinál az AI.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25075) Foose


Foose
addikt

Azért az komoly,úgy látom twitteren közzétett képen,van aki 3518 km-t is gurul. Az baráti fuvar... :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25076) Marci112233 válasza Foose (#25075) üzenetére


Marci112233
őstag

Az még nem is sok. Én míg nem WoT fuvarokat hanem csak sima vállalkozói fuvarokat toltam, többször vittem 4-6 ezer kilométer fuvarokat is, de volt hogy a 8-at is megütöttem. ha jól rémlik akkor ha visszább olvasol akkor lehet találsz képet is róla.( Ezen fuvarok után hívtak meg ide.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#25077) Foose válasza Marci112233 (#25076) üzenetére


Foose
addikt

:Y Hát az.... Ha nem WOT fuvar,akkor azt hogy tudtad úgy,hogy nem késtél el? Lehet számolgatni,mikor mennyi idő van még vezetés,meg hogy mikorra-hova érsz,de nekem így volt már párszor,hogy kerülő stb miatt végül késtem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25078) Marci112233 válasza Foose (#25077) üzenetére


Marci112233
őstag

Úgy hogy mindig megnéztem menyi az idő ami még hátra van. Mindig addig tetem a pontokat a GPS-en hogy még az időben legyek. Ahogy mentem időnként mindig raktam egy picit más útvonalat, mert ugye ha folyamatosan 90-el mész akkor nőni fog a rendelkezésre álló idő. Kicsit sokszor kell nézni emiatt pár dolgot, de nem vészes. Mondjuk ehhez kell az is hogy az alvás és a büntetések ki legyenek kapcsolva. (Amúgy volt egy amolyan ereszd el hajad fuvarom is régebben, amikor a sebesség korlátot is kilőttem. azt 12 ezer kilométeresre nyújtottam, csak arról nem lőttem képet, mert volt benne balesetem is.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#25079) Foose válasza Marci112233 (#25078) üzenetére


Foose
addikt

Na erre gondoltam. A büntetés nekem csak Promods-on van kikapcsolva,Vanilla térképen nincs,viszont így már értem. Kikapcsolt alvás. Hát jah,elég sűrűn kell nézni,számolni egy ilyen hosszú fuvarnál.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25080) Marci112233 válasza Foose (#25079) üzenetére


Marci112233
őstag

Egy ideje amúgy leálltam az ilyen fuvarokkal. Mióta kijött az 1.40 csak WoT fuvarokat viszek, kivéve egyet, mert a steam egyik teljesítményéből már csak 1 hiányzott nevezetesen a kiszolgáló hajó. Amint azt megláttam azt a fuvart levittem, mert már csak az hiányzott. Viszont WoT fuvar esetén nem látom értelmét nyújtani a fuvart, pedig ott aztán lehet, mert előfordul 20 óránál hosszabb határidővel rendelkező fuvar. Azért írom ezt mert a játékban számít a hosszabb fuvar utáni pont, és a VTLOG-on is, de WoT oldalán már nem, mert az csak azt a km-t számolja amit a fuvar elvállaláskor kiír a térképre. Persze ha menni kell egy kis km-rt a pótért azt még beszámolja, de mást nem.(Ezt már tapasztaltam.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#25081) Foose válasza Marci112233 (#25080) üzenetére


Foose
addikt

Hát én sem a pontokat nem nézem,sem az acsikat. (teljesítmény) Csak megyek. Franc tudja mennyi pénzem van,valami 200 milliárd,szóval az sem számít. A szintem is asszem 108..... Igen az igaz hogy a wot csak km-t vesz figyelembe.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25082) Ablakos válasza Foose (#25079) üzenetére


Ablakos
őstag

Mi az a Vanilla térkép?

(#25083) Marci112233 válasza Ablakos (#25082) üzenetére


Marci112233
őstag

Szerintem az alap térkép a saját hivatalos térkép DCL-ket belevéve.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#25084) Foose válasza Marci112233 (#25083) üzenetére


Foose
addikt

Pontosan.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25085) Ablakos


Ablakos
őstag

Újabb kérdésem.

A képen látható kiválasztott fuvart akarom vinni. (9 óra menetidő) A határidő intervallum világos. A "jelenlegi idő" este fél kilenc. Holnap este félhét a legvégső időpont, de az nem egyenlő a lejárattal.
Mit jelent a lejárat ?

(#25086) Win-T válasza Ablakos (#25085) üzenetére


Win-T
senior tag

Szerintem addig elérhető a fuvar, ha letelik akkor eltűnik és jön a következő.

(#25087) pcnet válasza Win-T (#25086) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, így van. A lejárati idő után eltűnik a fuvar és a rendszer újat genereál helyette. Ha utazol garázsok közt, vagy alszol egyet, addig is telik a játékbeli idő és csökken a lejárati idő.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#25088) Ablakos válasza Win-T (#25086) üzenetére


Ablakos
őstag

Tehát, ha holnap a legvégső időpont (16:46) előtt veszem fel a fuvart, akkor a határidő is ehhez fog igazodni. Azt hittem a határidő mindig fix marad.

[ Szerkesztve ]

(#25089) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok! Másnál is előfordult már az hogy mész a gyorsitósávban 110 km/h s rád húzza a sofőr a kocsit ? :C
szerk-ez az új dlc mapnál fordul elő

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25090) slice14 válasza kisselandras (#25089) üzenetére


slice14
veterán

Ebben az új DLC-ben megvadult az AI.
Ennyit még nem koccantam vagy jöttek belém. A kapuk is szűkek lettek más területekhez képest.
Fordulnék be egyik szűk utcából a másikba jobbra. Kiteszem az orrát a szembejövő sávba, és kanyar után már húzom vissza a saját sávomba, de a szembejövő autós lassítás nélkül belecsapódik a pót bal első sarkának.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#25091) Win-T válasza Ablakos (#25088) üzenetére


Win-T
senior tag

Gondolom igen, de őszintén szólva én ezekre az időpontokra sosem figyelek oda. Ha elkések hát elkések, megyek a következőre. :)

(#25092) Rakamaz válasza slice14 (#25090) üzenetére


Rakamaz
tag

(#25093) slice14 válasza Rakamaz (#25092) üzenetére


slice14
veterán

Akkor nem szoltam. De az AI akkor is katasztrófa.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#25094) Foose


Foose
addikt

Portugália-Coimbra: Gurulok körforgalom felé,balra kinézek és látom hogy jön egy autó de jobbra indexel. Na mondom nem is lassítok,mert a következő kijáratnál (még mielőtt elém érne) ki is megy. Gáz. Hát nem,ő jön. ?? Ilyet sem láttam még ebben a játékban. Mondjuk most hogy írom,eddig nem is figyeltem,angol területen hogy mennek be és ki körforgalomba....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25095) Foose


Foose
addikt

Nah,először írta ki a játék hogy új látnivalót találtam. Ibéria. De hol? Térképen néztem,semmi nyoma. Kicsit repkedtem is,de nem láttam semmi erre utaló jelet. Akkor most...? Ats-ben is van ilyen,de térképen is jelzi,és az úton is látni a jelét. [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25096) kisselandras válasza Foose (#25095) üzenetére


kisselandras
senior tag

2 db találtam már de mit kell vele kezdeni ha ott vagyok ?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25097) Debilon válasza kisselandras (#25096) üzenetére


Debilon
addikt

nézd meg, szeriontem van acsi is hozzá (ATS-ben van Idaho államhoz)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#25098) Foose


Foose
addikt

De Ats-ben nem csak acsi van. Megjelenik előtted az ikon amire rá kell gurulni. És enter. De nekem itt semmi nem volt se közel se távol. Tehát nem láttam semmit,csak kiírta hogy találtam.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25099) Debilon válasza Foose (#25098) üzenetére


Debilon
addikt

az meg így rohadt érdekes :)

mondjuk én még nem újítottam be az Iberia-t, majd ha lesz 11 eur környékén hamarosan

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#25100) Rakamaz válasza Foose (#25095) üzenetére


Rakamaz
tag

Másoknak ott van a látnivaló: link
Nem valami mod a bűnös, hogy elrejti? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.