Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25101) MoVieFaN válasza Foose (#25095) üzenetére


MoVieFaN
tag

Térkép mod van esetleg? Mert ugye ez egy új object az ETS2-ben, és szerintem nincs felkészítve rá, ha régi mod. Nálam semmi gond.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25102) Ablakos válasza slice14 (#25090) üzenetére


Ablakos
őstag

Ebben az új DLC-ben megvadult az AI.
A hibák egy jelentős része (szerintem) nem az AI hibás működésének tudható be, hanem a térképek forgalmi pontjainak ellentmondásai, zavarai. Ezek a helyek ugyanott, ugyanúgy presentálhatóak nem csak az új DLC-n .
Máris belefutottál néhányba.

[ Szerkesztve ]

(#25103) Foose


Foose
addikt

Közben megtaláltam az ikont köszi mindenki,csak nem tudtam hamarabb írni. Mindenesetre játék közben ha M gombot nyomok,továbbra sem mutatja térképen a már megtalált látnivalót. Ats-ben mutatja. (Összes megvásárolható DLC,és nincs plusz térkép)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25104) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A fizikához is hozzányúltak?
Egyszerűen alig tudok elindulni úgy, hogy ne pörögjenek ki a kerekek, oké, Volvo a 750-es motorral, de eddig nem volt ilyen gondom.
Ha meg esik az eső sokkal de sokkal finomabban kell venni a kanyarokat mint eddig, mert néha olyan mintha szappanon csúszna.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25105) Foose válasza laceszgamer (#25104) üzenetére


Foose
addikt

Nekem már 1.39-en is nagyon csúszott esőben az út, főleg 50km/h felett. Sokkal hosszabb fékút, kanyarban tolta az orrát. De talán ha jól sejtem, akkor mod gumival ilyen, gyári scs gumikkal kicsit jobb a helyzet. De elindulással nem sem korábban, sem most nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25106) vlevi válasza laceszgamer (#25104) üzenetére


vlevi
nagyúr

Korábban is volt ilyen.
Apránként adagolták az ilyen változásokat, most az 1.39-től 1.40-re váltásnál nem vettem észre.

(#25107) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Gyári gumik vannak, nincs fenn semmi mod nálam, gyárik közül ami legtakarékosabb azt tettem fel, de már régóta az van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25108) Foose válasza laceszgamer (#25107) üzenetére


Foose
addikt

Akkor nem tudom. Nekem az indulás is oké. Épp most teszteltem XBS daf 95 ati kamionját,gyári gumit hagytam rajta,és pont esett. Semmi gond nem volt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25109) Ablakos válasza Foose (#25108) üzenetére


Ablakos
őstag

Esős aszfalt, emelkedőn megindulás ( meredek autópálya felhajtó), >20t raksúllyal tesztelted?

(#25110) Foose válasza Foose (#25108) üzenetére


Foose
addikt

Hamar leállt a játék a Daf 95 atival, fuvar közben kidobott, úgyhogy pucoltam is a játékból. Szoktam emelkedőn menni esőben, de mostanában álló helyzetből nem. Csak úgy hogy gurultam, és az emelkedő miatt több gáz kellett..

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25111) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Most, hogy a nagyobb részét bejártam az Iberia DLC-nek, az az érzésem, hogy nálam ez lett az SCS Cyberpunk 2077-e. A hosszú várakozást követően csalódás. Két remek DLC után (Road to the Black Sea, Colorado) sokkal magasabban volt a léc. :(

Nem elég, hogy autópálya szimulátort csináltak belőle, de bőven maradt benne térképillesztési hiba is, pl. lebegő útelemek, nem illeszkedő korlátok. Tele van zsák várossal, településsel, és mintha az alsóbbrendű utakat nem lett volna idő befejezni a csúszás (Covid+HO) és a muszáj kiadás miatt (összesen 2,5 nem autópálya szakasz került bele, nem számítva a zsák szakaszokat, de azok is távol állnak a fent említett DLC-k minőségétől). Sok helyen éreztem, hogy itt kellene lennie egy autópályán kívüli alternatívának. A vége felé már alig vártam, hogy újra Franciaországban vagy Olaszországban lehessek, messze elkerülve az autópályákat. Jó dolog a Viewpoint-ok átemelése az ATS-ből, és sok helyen tényleg még a hangulat is megvolt, de aztán csak autópálya. Egyszerűen hiányoznak az alsóbbrendű utak, a vezetési élmény, a kisebb falvak, azok hangulata. Nincsenek emlékezetes fuvarok, már pár nappal Iberia felfedezése után sem tudnék felidézni egy-egy érdekesebb útvonalat, nem úgy, mint pl. a RttBS esetén.

A teljesítmény sok helyen érthetetlenül optimalizálatlan. Az egy dolog, hogy láthatóan bizonyos elemek már nem lettek - valószínűleg szintén időhiány miatt - az új fényviszonyokhoz igazítva, de hogy egy 1080TI-n 1440p-ben teljesen váratlanul leessen a képfrissítés 35-38 fps-re úgy, hogy átlagban 65-75 fps-t tud a játék, és a látvány sem indokolja (például egy híd alatt). Ez mi? Ilyen gyenge teljesítmény még modok esetén is ritka. Értem én, hogy ki kellett adni, mert sokat csúszott és eltelt 2020 új DLC nélkül, de ezért ez nem mehetett volna a tesztelés, az optimalizálás rovására.

Láttunk már ilyet, veszélyes fegyver ez. A bevétel miatt kiadunk egy még nem teljesen kész terméket teljes áron, aztán jobb esetben majd hónapok, évek alatt javítgatjuk.

Persze ez is "Requires DLC" lesz rövidesen a ProMods, meg más modderek esetében is. Jó, hogy hozott új asseteket (utak, épületek, vegetáció), mert ezáltal a modok is változatosabbak lesznek. Remélhetőleg majd a modderek pótolják, amit az SCS kihagyott (főutak, Andorra, Gibraltár).

Teljes áron nem ajánlom a megvételét. 50% vagy 70%-os engedménnyel már megérheti.

Megjegyzés: Természetesen a fent leírtakat modmentes környezetben tapasztaltam (ETS2 config reset, DDU nvidia latest driver reinstall/NPI settings reset után).

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25112) Joccc07


Joccc07
addikt

Tökéletesen egyetértek minden szavaddal. Csak annyi kiegészítést tennék hozzá, hogy tudják a piacon az egyetlenek. Így minden szart le lehet tolni a "rajongók" torkán. Tök jó, hogy jött egy új map DLC ami olyan lett amilyen amit megfejeltek egy eventtel. Ami nekem már egy kicsit visszataszító. Mindezt úgy, hogy a játék mostmár egy technikai hulladék lesz. Példa: korom sötétben megyek a pályán és irdatlan mód beszaggat a játék 5fps. Háttérben semmi nem futott természetesen és nincs mod. Alagút mint írod ugyanez. -30fps instant. Az élsimitásról nem is beszélve. Mert az ugye nincs is a játékban. :U Alig várom, hogy befejezzem az eventet és megy parkolópályára.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25113) MoVieFaN válasza Joccc07 (#25112) üzenetére


MoVieFaN
tag

Az élsimítás valóban az egyik legfájóbb pont, bár nvidia kártya esetén lehet rajta javítani driver AA bekapcsolással, config fájl szerkesztéssel, de ennek komoly hardverigénye van + értékes játékidőt vesz el amíg beállítod optimálisra.

Persze vannak a motornak jobb pillanatai is, de érződik erősen, hogy az életciklusa végén jár. Ez mindig nagy dilemma egy fejlesztőnek, érintették is a témát az SCS Iberia streamben. Két fő limitáció van: a jelenlegi játékmotor csak bizonyos komplexitást tud lekezelni + sok játékos gyengébb hardveren játszik (bár százalékot nem mondtak, de gondolom ez elég jelentős potenciális vásárlószám lehet). Ezért elmondásuk alapján az Iberia is kompromisszumokkal készült. Teszem hozzá, hogy ennek ellenére elég gyenge lett az optimalizáció.

ETS3-ig már nem számítok nagy változásokra grafika terén, jönnek majd a kötelező DLC-k, remélhetőleg jobb minőségben, változatosabb tartalommal. Pl. Heart of Russia, ott csak nem autópálya-szimulátor lesz megint, nem lenne életszerű.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25114) Joccc07 válasza MoVieFaN (#25113) üzenetére


Joccc07
addikt

Kompromisszumért fizettem 18€-t? Ez nem elfogadható magyarázat. Azért nem kapok jó játékélményt a pénzemért mert vannak akik gyengébb hardveren játszanak? :F Ez még viccnek is rossz.
Ha láttad a streamet akkor biztosan hallottad, hogy maga a map 2 éve készül? Előre tudták, hogy az engine nem fogja bírni? Akkor miért nem ezzel foglalkoznak?
Felháborító, hogy egy játék amit több száz órán keresztül élvezettel játszottál azt így elbarmolják. Valami nagyon elgurult náluk ha azt hiszik erre van szükség.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25115) MoVieFaN válasza Joccc07 (#25114) üzenetére


MoVieFaN
tag

Itt beszélgetnek róla.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25116) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én ma délután döntöttem úgy, hogy várok msot ezzel kicsit, konkrétan el sem indultam egy fuvarral, mentem kb 3km-t, ráadásul online fuvar az eventhez, egy körforgalombál egy tűzoltóautó belém jött, rögtön 20% ra törve a kamiont, meg mellé sérült a rakomány is...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25117) Joccc07 válasza MoVieFaN (#25115) üzenetére


Joccc07
addikt

Néztem én is. :)

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25118) Foose


Foose
addikt

Kint van a Promods 2.55,akit érdekel.... [link] Ugyebár az Ibéria DLC miatt kellett változtatni rajta.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25119) Foose válasza Foose (#25118) üzenetére


Foose
addikt

MOD DESCRIPTION: This is a service update for ProMods 2.52 that adds compatibility for DLC Iberia, fixes some critical bugs and adds a few small improvements across the map. Content: NEW IN 2.55: - Critical bug fixes versus 2.52

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25120) MoVieFaN válasza Foose (#25119) üzenetére


MoVieFaN
tag

Same as v2.52 - Andorra has been temporarily removed :(

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25121) Foose válasza MoVieFaN (#25120) üzenetére


Foose
addikt

No,ezt nem is figyeltem. Biztos volt rá valami ok,nyilván a DLC miatt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25122) MoVieFaN válasza Foose (#25121) üzenetére


MoVieFaN
tag

Titokban reméltem, hogy azért jön később, mert Andorrát ráteszik az SCS Iberia DLC-re, de ez ezek szerint majd csak valamelyik későbbi ProMods-ban lesz benne. Pár ProMods városnak is örülnék a mostani SCS-s megvalósítás helyett (pl. Bilbao).

Egyébként van új Middle-East Add-On Pack: Compatibility update v2.55 is.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25123) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

WoT fuvar (ETS2 Iberia DLC, Murcía/Spain):

Bevallom, ezzel nem boldogultam. :D

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25124) Joccc07 válasza MoVieFaN (#25123) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem értem mi a gond :DDD
Az tudtad/tudtátok, hogy ha egy eddig nem felfedezett városból/faluból viszel egy másik fel nem fedezett városba/faluba fuvart akkor az eventen 2-nek számít?

én csak a 8. fuvar után jöttem rá.:(((

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25125) pcnet válasza Joccc07 (#25124) üzenetére


pcnet
addikt

Én a 13.nál. :D

Ibériában van 20 garázs. Ha most kezdeném az eventet, szépen megvenném sorba az összeset és mindegyikből vinnék egy fuvart egy még fel nem fedezett városba. Illetve ugye akkor elég lenne csak 10 garázsos város. Ez volt pedig az eredeti tervem, csak gondoltam ha láncban viszem a fuvarokat, nagyobb területet fedezek fel.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#25126) Foose válasza MoVieFaN (#25122) üzenetére


Foose
addikt

Ki tudja mit terveznek..... Én sosem használtam az első kipróbálás után Middle-east packot. Nem igazán jött be.
#25124 Joccc07 Én tudtam. Mert az első event fuvarom ilyen volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25127) Joccc07 válasza pcnet (#25125) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is így terveztem. Aztán már a 10. nekifutásra sem adott normális fuvart így elmentem egy olyan helyre ami nem volt felfedezve. Mikor leadtam akkor néztem, hogy most mi van. :D

Foose: Szólhattál volna. :P

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25128) Foose válasza Joccc07 (#25127) üzenetére


Foose
addikt

nem tudtam hogy nem tudod. Meg hogy egyáltalán csinálod-e az eventet :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25129) Joccc07 válasza Foose (#25128) üzenetére


Joccc07
addikt

Persze, hogy csinálom. Ki nem hagynám. Csak a csalódottságot ki kellett adnom magamból.:D

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25130) Foose válasza Joccc07 (#25129) üzenetére


Foose
addikt

Én már kész vagyok vele hétfő óta :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25131) Joccc07 válasza Foose (#25130) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem is kész lenne ha előbb észre veszem.:(((

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25132) Foose válasza Joccc07 (#25131) üzenetére


Foose
addikt

Ráér május 11-ig. Mondjuk nem volt egy nagy élmény, a lentebb beszélt dolgok miatt, elég sok lett az autópálya.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25133) Ablakos


Ablakos
őstag

Az Iberia-n nekem tetszik a (lehet csak nekem újdonság) rampás rakodó.

Végre az elektronikus pályakapunál nincs sorompó.

Más pozitívum?

(#25134) Foose válasza Ablakos (#25133) üzenetére


Foose
addikt

Ja, van olyan lerakó is, hogy emelt rámpára kell felállni. (Nem tudom ezt hivatalosan hogy mondják) tényleg, az nekem is tetszik hogy megyek, egyszer csak kiírja hogy fizetve az útdíj. Mondom mi?? Nézem a tükröt, ja oké már látom.. Ez nekem is tetszik. Engem továbbra is zavar hogy felfedezek egy látnivalóit, de térképen sehogy sem jelzi, kutatni kell utána. És miután megvan, megnéztem, azután sem jelzi térképen sehogy hogy itt van egy.....

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25135) Ablakos válasza Foose (#25134) üzenetére


Ablakos
őstag

Vagyis semmi egyéb pozitívum?

(#25136) Foose válasza Ablakos (#25135) üzenetére


Foose
addikt

Hát most így hirtelen nem jut eszembe más. Ahhoz képest hogy szerintem sokan vannak akik szintén nem túl elégedettek a dlc-vel, annyit mentek az emberek az event indulása óta, hogy a 250 millió km-ből már majdnem 248 millió megvan. Kevesebb mint 10 nap alatt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25137) Foose


Foose
addikt

Na ezt mondja meg nekem valaki! Tető lámpa frissítést próbálgattam néhány kamionon. Az egyik mod kamionom (xf by Vad&k) amint tompított fényszórót kapcsolok,leesik 30-ra az fps. DE! Tegnap semmi baj nem volt. Már kicsi led fényeket is leszedtem,mégis... Ez csak egy dolog. De elkezdett pittyegni valami ha a fülkében ülök. (leállított motor mellett is!!) Először azt hittem,levegő.... De nem. Kiléptem végül a játékból,mert nem tudtam megfejteni a pittyegés okát. Újraindítottam a játékot,és másik kamionba ültem. (scs mp4) ahogy a fülkébe kerülök,megint pittyeg. Mi az isten?????????????????????

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25138) Foose válasza Foose (#25137) üzenetére


Foose
addikt

Ez nem tudom mi volt,de már elég ideges voltam. Az fps problémát sem tudtam megoldani,(csak azon a kamionon volt gond) és a pittyegés is zavart,mert nem tudtam megfejteni,mi okozza. Több kamionba ülve is. Olyan volt,mint amikor autóban nincs bekapcsolva a biztonsági öv. Játék újraindítás mind a két problémát megoldotta. 3 év alatt ilyet még nem tapasztaltam. (pittyegés)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25139) MoVieFaN válasza Foose (#25136) üzenetére


MoVieFaN
tag

Gyorsan meglett az a 250 millió km.
Ezzel kapott is az SCS egy pozitív megerősítést a közösségtől, hogy helyes az út...

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25140) Foose válasza MoVieFaN (#25139) üzenetére


Foose
addikt

Igen gyorsan. Bár a helyes út kicsit erős szerintem,mert ez a dlc nem lett olyan mint amit sokan vártunk. Meg szerintem most többen vannak otthon folyamatosan mint a legutóbbi dlc kiadásakor.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25141) MoVieFaN válasza Foose (#25140) üzenetére


MoVieFaN
tag

A helyes út részemről irónia volt. Pár napja fanyalogtam is itt már a DLC miatt.

Az SCS 2016 óta tartotta a november végi - december eleji map DLC megjelenéseket Most ez elcsúszott a Covid és a Home Office miatt, valamit kellően nagy hype lett a megelenés köré generálva, eventtel, folyamatos blogposztokkal. Így ez a DLC jelen körülmények között sikerre volt ítélve.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25142) Foose válasza MoVieFaN (#25141) üzenetére


Foose
addikt

Hát ha nekik ennyi a siker hogy egy hét alatt bejárták sokan a dlc nagy részét egy event miatt,akkor az szomorú. Nekem még van pár út az ibéria dlc-n ahol nem jártam,de nem is fogok. Unalmas. Plusz a sok lagg ami híd (és egyebek) alatt beesik.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25143) Joccc07 válasza Foose (#25142) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez a durva. Pedig neked 5700-ad van.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25144) Foose válasza Joccc07 (#25143) üzenetére


Foose
addikt

Hát ez az... Oké,nem sűrűn,de pl hidak alá ha beérek,60-ról leesik 35 körüli értékre. És még a kártya beállítások sem gyáriak,(radeon szoftver)hogy kicsit jobban a játékhoz legyen igazítva. Hát ez ilyen,ezt kell elfogadni,ezt kaptuk.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25145) slice14 válasza Foose (#25144) üzenetére


slice14
veterán

Nálam meg van a fix 60 fps, ultra beálltás mellett (egyszerű beállítás), a steam fps kiírását nézegetve

i5 8500, GTX 1060 3GB, 24 GB RAM, Kingston A400 960GB SSD.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#25146) Foose válasza slice14 (#25145) üzenetére


Foose
addikt

Én is a steam fps kiírást használom. Hát, nagyrészt nekem is állandó az fps, csak hidak alá érve szokott leesni, meg néha autópályán. Azért szembetűnő ez nekem, mert eddig korábbi DLC térképen nem esett az fps híd alá érve. Ha azt nézzük akkor oké, Ats esetében is az újabb dlc területek jobban kidolgozottak, ezért több lehet a droppolás.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25147) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv urak !
Gyors kérdés játszani szeretnék de ezt írja folyamatosan hiába frissítem ,de állandóan ezt irja ki steam gyorsitótár integrálása szót :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25148) Foose válasza kisselandras (#25147) üzenetére


Foose
addikt

Nincs ötletem, ilyet még nem láttam. Esetleg próbálj meg kijelentkezni a steamből, majd újra belépni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25149) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Verziók jönnek, mennek, gondoltam ránézek mi a helyzet a saját pót esetén fennálló "Frametime/stutter" problémával. Jelentem él és virul.

Nem tudom ki szokott vinni fuvarokat saját póttal, vagy online saját póttal, de engem nagyon zavar ezen játékmódoknál a képfrissítés akadozása. Mindegy, hogy mod vagy új modmentes profil, ha nem a játék által generált pótot viszel, hanem sajátot, akkor akadozik a játék, lagok jelennek meg.

A megjelenés óta megvan ez hiba, ezzel kapcsolatban idén januárban az SCS global moderátora ennyit írt: "Unforntatunly, there does not seem to be any known fixes for this at the current time." Azóta jött az 1.40, de a helyzet változatlan. 8 év kevés volt, hogy javítsák, és annak ellenére megmaradt, hogy két trailer pack DLC is megjelent.

Pár fórum link, ahol a sorstársak panaszkodnak: itt, itt, és itt.

A klasszikus mondás jut eszembe a SCS problémakezelésével kapcsolatban:
Értem én... csak lesz@rom! :(((

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25150) Joccc07


Joccc07
addikt

Ha valakinek még nem lennének meg: link
Akad pár akciós köztük.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.