Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24901) Foose válasza SidCorky (#24900) üzenetére


Foose
addikt

Vigyázz mert függőséget okozhat! :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24902) Foose


Foose
addikt

Ats 1.40 megérkezett

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24903) Ablakos


Ablakos
őstag

12-es volvo váltó pót nélkül A5 (3alacsony) -el kezd. Rakott póttal (21to) A2 -vel indít.
Soha nem használtam automata váltót, ezért érdekelne, hogy valóságban is tudja a váltó, induláskor melyik fokozattal kezdjen?

(#24904) Foose


Foose
addikt

Nah,hát Ats 1.40.... Nappal szerintem túl nagy a fény,szinte fehér néhány dolog. Western star jobb tükrében az irányjelző fény,hogy is mondjam.... [link] [link] Ezt ha jól láttam,beta verzióban is jelezték. Ennyit sikerült javítani rajta. :W A műszerfal világítás,a fényszórók fénye marha szokatlan,de inkább hihető így,mert kb az életben sem igazán látod a fényét főleg ugye mondjuk nappal. Csak szokatlan. Éjszaka leszek kíváncsi,vagy épp esőben,mert ott látványos a változás fények tekintetében...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24905) Foose válasza Foose (#24904) üzenetére


Foose
addikt

Gyönyörű lett pár dolog. Pl a játék a kabin kiegészítő dlc-vel tartalmaz bal sarokba tehető gps-t. Na ez vakít mint a franc,akármit állítok a műszerfal fényerőn. [link] [link] Cascadia irányjelző fénye bevilágít a fülkébe,elég rendesen. [link] Hát nem tudom.... :C

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24906) laceszgamer válasza Foose (#24905) üzenetére


laceszgamer
addikt

Legalább mellé a teljesítmény is lezuhant vagy azt most el tudták kerülni?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24907) Foose válasza laceszgamer (#24906) üzenetére


Foose
addikt

Nálam a teljesítmény rendben. Mondjuk lehet azért,mert közepesről alacsonyra vettem a SSAO-t,és pár modot kipucoltam,mivel nincsenek frissítve 1.40-re. Közben a blogon írják pont arra a problémára ami nekem is bosszantó,hogy bloom. configban át kell írni 1.0-ról 0-ra. De miért kell nekem beleturkálni a játékba ilyenek miatt? És aki nem ért hozzá? Miért nem lehet alapból ez az érték 0?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24908) Jadro


Jadro
veterán

Nocsak, egy kis Renault T ráncfelvarrás érkezik. [link]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24909) Foose válasza Jadro (#24908) üzenetére


Foose
addikt

szerk.: Végülis ugyanazt írtam,más linkkel.

Más: tolja más is az Ats 1.40 verziót?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24910) Jadro válasza Foose (#24909) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem még semmilyen ATS cuccom nincs, de gondolkozom hogy sorban be kellene szerezni. Szemezgetek a csomagokkal, most elég jó akciók vannak az alapjátékra és a régebbi cuccokra.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24911) Joccc07 válasza Foose (#24909) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen. Miért kérdezed?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24912) Foose válasza Jadro (#24910) üzenetére


Foose
addikt

Hajrá! :DDD Sokat bővít ha van DLC-d. Akár térkép,akár kiegészítő.
#24911 Joccc07 Közben már rájöttem,sisl megapack nem kompatibilis 1.40-el... Ezzel volt gondom,de már rájöttem. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24913) pcnet


pcnet
addikt

ETS 1.40 is megérkezett. WoT már kompatibilis vele, multi még nem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24914) Foose


Foose
addikt

Most akartam írni én is. A cikk, és mit tartalmaz a frissítés: [link]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24915) MoVieFaN válasza Foose (#24904) üzenetére


MoVieFaN
tag

A nappali fényekkel egyetértek. Sok helyen szinte ki van égve a kép. Az éjszakai fényviszonyok viszont szerintem sokkal realisztikusabb lettek, eddig túl erős volt pl. a fényszóró esőben.

Az új alváz opciók is tetszenek, máris lett egy új kedvencem:

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#24916) vlevi válasza MoVieFaN (#24915) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Sok helyen szinte ki van égve a kép"
Ezt én is észrevettem.
A sárga színű útjelző tábláknál nagyon látszik, de a pirosaknál is.
Itt pl, amelyik árnyékban van, az rendben van, de a bal oldali az szerintem túl van tolva.

(#24917) pcnet


pcnet
addikt

Én a fordulatszámmérő mutatóját alig látom nappal. Csak ha rásüt a nap. Feltoltam maxra a műszerfal világítását, a mutató csak akkor látszik rendesen ha süti a nap. Cserébe éjjel meg szinte kiég. Ha ezt javítanák, annak tudnék örülni. Másért most kivételesen nem morgok. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24918) Debilon válasza pcnet (#24917) üzenetére


Debilon
addikt

a központi LCD is ilyen, éjszaka szinte olvashatatlan lesz tőle, akkora a fénye

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#24919) Foose válasza vlevi (#24916) üzenetére


Foose
addikt

vagy pl itt a tükörben látható kép. [kép] Remélem ezeket fogják javítani.
És igen,ETS2 esetében is borzalmas pár műszerfal világítása.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24920) Win-T


Win-T
senior tag

Én nagyobb esélyt látok rá, hogy a modderek fogják inkább ezeket a fényproblémákat javítani mint a fejlesztők, de ne legyen igazam.

(#24921) vlevi válasza Foose (#24919) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mintha túl nagyra sikerült volna a fény/árnyék közötti eltérés.

(#24922) MoVieFaN válasza Foose (#24905) üzenetére


MoVieFaN
tag

ATS-ben nincs kabin DLC-m, de az ETS2-ben van. Ma megnéztem, ez az ablak GPS tényleg nagyon gáz lett így, le is vettem. :( Remélem mielőbb javítják.

Más: Tegnap este lecseréltem pár képet a WoTr profilomban, erre az egyik EP lett. Sosem volt ilyenem, meglepődtem.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#24923) eboostr válasza MoVieFaN (#24922) üzenetére


eboostr
aktív tag

Loadscreen lett? Grat! 👍

(#24924) Joccc07 válasza MoVieFaN (#24922) üzenetére


Joccc07
addikt

Grat :C

Nálam egyébként a fenti anomaliák közül egyik sincs jelen. Modmentes vagyok.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24925) Jadro válasza MoVieFaN (#24922) üzenetére


Jadro
veterán

Az ablak GPS némelyike még nincs frissítve. Változott a grafikai oldal, fények így a GPS is. Várni kell kicsit, amíg a modderek helyrerakják a modjaikat. Egyébként van olyan ablakra rakható GPS mod ami működik, próbálgatni kell többet is.

Nekem tetszik az 1.40, így már nem biztos hogy rakok majd fel grafikai modot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24926) MoVieFaN válasza Jadro (#24925) üzenetére


MoVieFaN
tag

Az ablak GPS nem mod, a Cabin DLC része, hivatalos.

Nálam valóban sok mod volt 1.39-ben, de frissítés után nVidia driver reset, új config generálás, régi törölve, modok töröve. Mindig így kezdem az új verziót, hogy lássam milyen gyárilag.

A napos időszakok elég problémásak világos útfelületen (fényerő alapon, semmit nem állítgattam):

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#24927) Jadro válasza MoVieFaN (#24926) üzenetére


Jadro
veterán

Jah akkor értem. Én moddolt GPS-t használok, ezért ment félre. :) A bloom effekt meg az előző grafikai megoldás alatt is rettenetesen túl volt lőve, még most sem sikerült jól belőniük sajnos.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24928) Foose válasza MoVieFaN (#24922) üzenetére


Foose
addikt

utána olvastam. Modderek is amit készítenek például szélvédőre tehető gps-t,annak nem lehet változtatni a fényerejét. Maximum mod fájlba turkálással. Szóval mint pl az említett sarok mobil gps,biztosan nem fog változni.
#24924 Joccc07 Az a gps amiről beszélünk,nem mod tartozék. Kabin kiegészítő dlc gps.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24929) vlevi


vlevi
nagyúr

Viszont az üzemanyag még mindíg szarul mér. 1300mérföldet ír, üres tankig, de látszik, hogy 179gallon van, 4.9mpg fogyasztással.
Ráadásul ez a mpg érték még romlani fog, mert most éppen 48tonnát (na, jó, amerikai short ton, ami csak 900kiló :) ) vonszolok magam után.

Tudom, hogy nem lehet méterre (yardra) pontos, de legalább ne 2x annyit írjon ki, mint a tényleges érték.

[ Szerkesztve ]

(#24930) Joccc07 válasza Foose (#24928) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem a gps-re írtam. Csak úgy általánosságban.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24931) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Nekem is felment az 1.40 az ETS2-re. Összességében jó lett a fényváltozás nekem, mert én csak külső nézetben tolom a játékot. Semmi beállítást nem állítottam el és így is simán megy a játék, sőt azt kell mondjam talán még jobb is lett, mert kb 6 óra játékidő alatt 60fps-ről ugyan esett le 48-ra az érték, de nem hirtelen hanem szép lassan ment le majd vissza 60-ra így semmi laggolás nem történt. Modokat kellett variálnom, mert ugye PM térkép is bent volt, azt azonnal ki is vettem mert virított a piros felkiáltójel. Csak aPM melett volt a piros felkiáltójel. Ezen kívül pár tört játékból kivett DLC modként használva és egy Volvo FH2013 ohaha kamion volt bent. A kamion még 1.35-höz jött ki, és egészen 1.39-el is szépen működött, de 1.40-el már, ettől függetlenül a modkezelőben nincs mellett a piros felkiáltójel. Vászont ha bent a kamion nem indul a játék, mert amint bejön a főképernyő a menürendszerrel, már le is fagy és ki is lép a játék. Így kivettem és vettem egy gyári gépert amit kicsit dizájnoltam.

Más és saját kérdésem. WoT profilomra hogyan tudok képet felrakni? Akárhol néztem nem jövök rá hogyan lehetséges.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#24932) Foose válasza Marci112233 (#24931) üzenetére


Foose
addikt

Ezt a promods mizériát nem igazán értem. Hiszen Promods-hoz külön profil kell. Mivel a 2.51 már nem kompatibilis a játék 1.40 verzióval,így nem értem,hogy tudtál játszani úgy hogy kivetted a PM fájlokat?! WOT feltöltés a játék főmenüben középen van a foto studio. Arra katt,a megjelenő lehetőségek között pedig ott lesz hogy kép feltöltés a wot-ra.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24933) Marci112233 válasza Foose (#24932) üzenetére


Marci112233
őstag

Jó ideje használom a PM térképet, de arra sose csináltam még külön profilt. Amikor egy verziója nem ment a játék új verziójával akkor ugyanúgy mint most is, simán kivettem a használt modok közül, és folytattam azt a mentést amiben benne volt. Semmi probléma nem volt eddig vele így és most se mert simán folytathattam a mentést csak PM térkép nélkül. Magával PM-el csak 1.39-ig játszottam mert ugye 1.40-el nem megy mint te is írtad, és előre tudtam is hogy ha kijön az új verziója a játéknak akkor tuti nem fog vele menni.
Kép feltöltés meg sikerült, így köszönöm a válaszodat.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#24934) pcnet válasza Foose (#24932) üzenetére


pcnet
addikt

Többen játszanak így. Ha modkezelőből kiveszed a PM fájlokat, alap térképpel viheted tovább a profilt. Ha újra ProModszozni szeretnél, visszarakod modkezelőbe és így tovább.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24935) Foose


Foose
addikt

:Y Én első perctől azt az infót kaptam,hogy bizony (főleg wot fuvarok miatt) külön profilon kell PM-t használni. Így is tettem mindig. Amit anno nem tudtam,hogy pl a Roextended nyugodtan mehet a vanilla profilba is,nem csak PM mellé.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24936) Cr00py válasza pcnet (#24934) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ez azért így nem teljesen igaz. Ebben a felállásban okozhat bonyodalmakat.

(#24937) m0h0senator válasza pcnet (#24934) üzenetére


m0h0senator
őstag

+1 még ATS-t is így játszom. Egy profilom van az kap meg minden modot.

Croopy: igen ezért csak olyan garázsaim vannak amik alap térképen megvannak és a saját garázsaim is csak alap városokban vannak. Így ha kiveszem a promods-ot frissít a program alap térképen lévő garázsomban kezdek.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24938) Ablakos válasza Cr00py (#24936) üzenetére


Ablakos
őstag

Milyen hiba lehet? Legfeljebb elbukod az aktuális fuvart (büntetés nélkül). Vissza dob az aktuális garázsba.

[ Szerkesztve ]

(#24939) MoVieFaN válasza Ablakos (#24938) üzenetére


MoVieFaN
tag

Egy profilom van. Sok modot használok/próbálgatok.

Szerintem két fontos dolog van a sérült profil megelőzése érdekében:

- Ne adj a sofőrjeidnek semmilyen moddolt cuccot (kamion, cabin mod stb.), csak az alapjáték elemek legyenek. Te elvileg bármit használhatsz, nem kellene, hogy probléma legyen belőle.
- Ne vegyél garázst az alapjáték területén kívül.

MP-re mondjuk szerintem érdemes külön profilt tartani.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#24940) Foose


Foose
addikt

Ets2 1.40... Valaki szépen összefoglalta az új fényrendszer dolgait. (scs blog) Link,mert nem akarok ide hosszú szöveget: [link] link a posthoz: [link]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24941) Jadro


Jadro
veterán

Úgy látom még nem volt: Kint van a Promods 2.52 az 1.40-es ETS2 verzióhoz. Az Iberia DLC megjelenése után új PM verzió várható.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24942) Foose válasza Jadro (#24941) üzenetére


Foose
addikt

Nem volt még, jól tetted hogy írtad! Én tegnap egyszer nézem rá, de még nem volt friss verzió. Na akkor ma is lesz mivel foglalkozni :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24943) laceszgamer


laceszgamer
addikt


Csak nálam csinálja ezt Steam indítás után 1-2 percig? ATS nem csak ETS 2

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24944) Jadro válasza laceszgamer (#24943) üzenetére


Jadro
veterán

Úgy érted minden egyes Steam indítás után? Nálam a kliens nem csinál ilyet. Most indítottam.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24945) lappa86 válasza laceszgamer (#24943) üzenetére


lappa86
tag

Feltölti a felhőbe az aktuális mentésed.

Szerk: ja, indítás után? Akkor passz.

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#24946) vlevi


vlevi
nagyúr

Villódzásra van valamilyen beállítás?
A távolban lévő ojjektumokra gondolok.
Éjszakai vezetéskor nagyon látványos, hogy a távolban lévő fények villódznak. Nem csak az 1-1 pixel méretű fények, hanem a nagyobbak is. Ahogy beérnek egy bizonyos távolságba, akkor látszik, hogy máshogy rendereli, és onnantól kezdve szépen néz ki.
[link]

(#24947) Foose válasza laceszgamer (#24943) üzenetére


Foose
addikt

Nekem ilyet csak akkor csinál ha fájlok ellenőrzését futtattam. Utána hitelesít. Máskor ilyet nem szokott.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24948) Ablakos


Ablakos
őstag

Mintha a fülke világítás miatt lenne tükröződés. :(

(#24949) Cr00py válasza Ablakos (#24948) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ez inkább mod "issue".
Rengeteg asset változott, biztosan frissítik majd.

(#24950) Foose válasza Cr00py (#24949) üzenetére


Foose
addikt

Remélem a műszerfal világításon és a felszerelhető gps-ek fényén is javítanak?!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.