Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24301) Cr00py válasza Foose (#24300) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nálam ilyen gond még sosem jött elő, mióta a játék megjelent.

Nem lehet, hogy valamilyen háttértár issue van? " cached read" -ből kiindulva.

(#24302) Foose válasza Cr00py (#24301) üzenetére


Foose
addikt

háttér mi van? :DDD Mondom,eddig ilyen nekem sem volt. Valamiért valami gondja volt arizona-val. Nem tudom mi okozta.Hát nem tudom,nem rossz szekér. De.... nem tetszik hogy a belső-műszerfal ugyanaz mint a western starban. Nyilván licensz egyezés van,de na. Apropó,Western star. 1.39 beta-ban úgy volt hogy érkezik az 5700. Az vajon hol van? (november-decemberre volt írva)
vlevi: three freightliner dealers: Oxnard CA, St. George UT, and Fort Collins CO.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24303) vlevi válasza Cr00py (#24298) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt nem sikerült kiolvasnom a blogbejegyzésből, hogy mely városokban van Freightliner kereskedő. Most egy Mack-el fuvarozok, de az nagyon nem akar tetszteni nekem, szívesen lecserélném valami újra :)

(#24304) Win-T


Win-T
senior tag

D.B Creation AI Traffic Modot használtam eddig, de az új verziót azt, hogy az anyám kínjába kell letölteni. Valami katasztrófa az a megosztóoldal amit használnak. Írja, hogy várjak 15 másodpercet a megnyíló oldalon de várhatok én akármennyit. Adblockert is kikapcsoltam, felugró ablakot is engedélyeztem, fél órája próbálom megfejteni a történetet. Bármi tipp?

(#24305) Ga3rieL válasza Win-T (#24304) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

honnan próbálod leszedni?

(#24306) Win-T válasza Ga3rieL (#24305) üzenetére


Win-T
senior tag

A saját oldalukról, [Innen] .

[ Szerkesztve ]

(#24307) Ga3rieL válasza Win-T (#24306) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

és mi a rendes neve, amit leakarsz tölteni pontosan?

(#24308) Win-T válasza Ga3rieL (#24307) üzenetére


Win-T
senior tag

D.B Creation Traffic Intensity & Behavior... ETS2.it-en ez a linkje: [link]

[ Szerkesztve ]

(#24309) Ga3rieL válasza Win-T (#24308) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

ahol a kérdőjel van, azt akarod leszedni?

[ Szerkesztve ]

(#24310) Win-T válasza Ga3rieL (#24309) üzenetére


Win-T
senior tag

Azt, igen.

(#24311) Ga3rieL válasza Win-T (#24310) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Már töltöm fel neked máshová :D

[Download Creation Traffic Intensity Pack zip (sharemods.com)] tessék

[ Szerkesztve ]

(#24312) Win-T válasza Ga3rieL (#24311) üzenetére


Win-T
senior tag

Azt megköszönöm, de mégis érdekelne, hogy akkor én mit csinálok rosszul.

(#24313) Ga3rieL válasza Win-T (#24312) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nemtudom. vagy felugróablak nincs e tiltva véletlenül.
Már szedheted amúgy

És majd jelizz az e amit akartál.

[ Szerkesztve ]

(#24314) Cr00py válasza Foose (#24302) üzenetére


Cr00py
senior tag

Háttértár. HDD/ SSD , nem tudom mit használsz. cache read, az egy olvasási hiba, amit okozhat akár egy hibás szektor is, avagy valami más is. Persze ez nem azt jelenti, hogy 100%-ban az a gond, viszont I/O hibáknál többnyire ott kellene keresni a hiba forrását. Így látatlanban sajnos nehéz megmondani.

(#24315) Win-T válasza Ga3rieL (#24313) üzenetére


Win-T
senior tag

Megvan, köszönöm. Kikapcsoltam minden védelmet, adblockert is, felugróablak védelmet is, mégsem jó.
Jó dolog ez a modolás, de nagyon hiányzik hozzá valami központi app, mint mondjuk a WoW-hoz a CurseForge manager. Egy helyen minden, rögtön letölti ha új verzió van, egyszerű, kényelmes, fájdalommentes.

(#24316) Cr00py válasza Win-T (#24315) üzenetére


Cr00py
senior tag

Steam workshop-ot próbáltad? Persze ott sincs fent minden mod, de kezdésnek talán az is megfelel.

(#24317) Win-T válasza Cr00py (#24316) üzenetére


Win-T
senior tag

Nem még, de lehet át kell rá szoknom. Csak sajna most így hirtelen ránézve is, három általam használt modból kettő nincs ott. :(

(#24318) Cr00py válasza Win-T (#24317) üzenetére


Cr00py
senior tag

Böngészgetni kell, illetve jól meg kell nézni, hogy van-e support mögötte. Sajnos rengeteg olyan mod van ott is fent, ami már évek óta nem kapott frissítést.

(#24319) Foose válasza Cr00py (#24314) üzenetére


Foose
addikt

Hát,van hdd és ssd is,az ats hdd-n van. Nem tudom most sem,mi okozhatta ezt,mert ilyen eddig nem történt. Fájlok épségének vizsgálata hozta helyre a dolgot.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24320) Win-T


Win-T
senior tag

Hogy ne csak nyavajogjak: vásároltam nemrég egy komolyabb load cell-es pedálszettet az egyszerű gyári potméteres helyett - versenyszimulátorokhoz elsősorban, de nyilván azt használom kamionozni is - és baromi jó ehhez is. Egész más feeling olyan féket taposni ami majdnem olyan érzés mint az igazi.
Csak fél tucatszor összetörtem a verdát mire kezdtem ráérezni mennyire kell beleállni, hogy üzembiztosan megálljon. :D

[ Szerkesztve ]

(#24321) Foose válasza Win-T (#24320) üzenetére


Foose
addikt

És most gondolod el,még mindig sokan játszanak pl ilyen szimulátor játékot (Ets2,Ats) billentyűzettel. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24322) Cr00py válasza Foose (#24321) üzenetére


Cr00py
senior tag

Főleg multiban, amitől agyf*szt kapok néha. :D A másik véglet mikor szintén egér+bill van, viszont olyan kis érzékenységgel, hogy a kereszteződésbe nem tud befordulni, ezért nekem jön, miközben én a másik sávban állok a lámpánál.

(#24323) Foose válasza Cr00py (#24322) üzenetére


Foose
addikt

Hát..... Olvastam a multiról jót is, rosszat is, így végül kihagytam. Pont elég az alap játék sokat bénázó ai.... :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24324) m0h0senator válasza Cr00py (#24322) üzenetére


m0h0senator
őstag

Multiban nagyon szét kéne választani a kormányosokat az összes többitől.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24325) Win-T válasza Foose (#24321) üzenetére


Win-T
senior tag

Jó, hát azért egy normális kormány szett azért nem olcsó mulatság, érthető ha valaki nem engedheti meg vagy nem akar annyit költeni egy játék miatt. Én is szoktam billentyűzettel tolni melóban ha éppen nincs más dolgom (főnökömnek el ne mondjátok) és simán élvezhető úgy is. :)

[ Szerkesztve ]

(#24326) Ablakos válasza Foose (#24323) üzenetére


Ablakos
őstag

Talán a multiban nincs tétje, ha rombolsz. :F
A multi autóversenyes játékokban (pl. iracing) kínosan ügyelnek még egy koccanásra is.

Azért valamennyire kiismerhető a buta AI. Ezután sokkal könnyebb alkalmazkodni (nagyobb követési táv, erőszakosabb kihajtás) és számomra élvezhetőbb a forgalom (balesetmentesebb), mint a multis ETS2 youtube videókban látszik. :((

[ Szerkesztve ]

(#24327) m0h0senator válasza Ablakos (#24326) üzenetére


m0h0senator
őstag

Tenni kell fel egy jobb AI modot. A multis ETS-ben sokan össze vissza mennek annak ellenére, hogy bannolják is őket rendesen.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24328) pcnet


pcnet
addikt

Nekem singleben több balesetem, áru sérülésem volt mint multiban. Ki nem álhatom a buta AI-kat mikor kijönnek elém és telibe kapom őket, vagy sáv váltáskor feltolnak a szalagkorlátra. Multiban van arcade, ott nincs ütközés. A Vér Istvánok inkább SIM 1-en vannak. SIM 2 elég nyugis.

AI simán bevág elém felhajtóról vagy kivágja az elakadásjelzőt és megáll a fizető kapu után, pedig egy lélek nincs a közelében. Pályán meg random befékeznek.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24329) Foose válasza Win-T (#24325) üzenetére


Foose
addikt

Persze, ezt én tudom hogy nem mindenki engedheti meg.. Csak hasonlítás miatt írtam, mivel írtad hogy milyen jó kormánnyal. Sokáig nekem sem volt kormány.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24330) pcnet válasza Foose (#24329) üzenetére


pcnet
addikt

Kormány előtt én gamepaddal nyomtam sokáig. Ha nem is olyan élvezetes mint kormánnyal, szerintem billentyűzetnél kényelmesebb, élvezhetőbb. Pl sáv tartásnál az apró kormány mozdulatok. Egyedül körforgalomban kellett megállnom paddal kormányt tekerni, mert ha érzékenyre állítottam akkor autópályán vágódtam keresztbe kis mozdulatra is, ha érzéketlenre tettem, akkor meg parkolás meg kereszteződés volt problémás. Várni kellett kormány fordulására.

Más: Nvidia videó rögzítőjét, hogy kell beállítani, ha csak az elmúlt 15 mp-et akarom rögzíteni? Pl ha balesetezek. Vagy nem rögzít semmit, vagy folyamatosan vesz fel. Mit állítok be rosszúl? Gondolom a felvételnek folyamatosan menni kell, csak akkor tudja kivágni az utolsó x mp-et.

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24331) Cr00py


Cr00py
senior tag

Hopp-hopp.

katt

(#24332) Foose válasza Cr00py (#24331) üzenetére


Foose
addikt

Bizony,és a képek alapján nem is rossz. Kár hogy nincs most pénzem rá.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24334) Ablakos válasza SzabóTamàs90 (#24333) üzenetére


Ablakos
őstag

Szerintem az AI viselkedés (gyorsulás, lassulás, agresszió, udvariasság) bebetonozott az alap kódba.
Nem is találtam forgalom sűrűség befolyásoló mod-on kívül mást.

(#24335) m0h0senator válasza Ablakos (#24334) üzenetére


m0h0senator
őstag

Forgalom sűrűségét átírod a config fájlban. Nekem 1,5 van betéve szorzónak.

SzabóTamás90: nem nem arra gondolok. Este megkeresem.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24336) Ablakos válasza m0h0senator (#24335) üzenetére


Ablakos
őstag

Így tettem (itteni fórumtárs ajánlotta).
g_lod_factor_traffic 0.8;
g_traffic "2.5"

Érdemes böngészni, kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

(#24338) Foose


Foose
addikt

ATS: Nem tudja véletlenül valaki,ez pontosan milyen hiba lehet?
<ERROR> External locator for toy addon group 'set_dashbrd' was not found, expect problems
Alap W900-as kamionra dobja a console. Nincs modolva a kamion,bár interior mod van hozzá rendelve. (3D Interior Mod 1.3.3) Esetleg az zavarhat be? Természetesen az új cabin accessories dlc megvásárlása után jelentkezik ez a hiba. Ezelőtt nem volt ilyen hibám.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24339) Foose válasza Foose (#24338) üzenetére


Foose
addikt

Nem lehet az az okozó, most néztem utána, és nincs is W900hoz ilyen interior modom. (W990hez van)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24340) Foose


Foose
addikt

Az már biztos,hogy az előbb nem tudtam az új cabin kiegészítőket pl a mack anthem fülkébe tenni hátul,kivettem a 3D Interior mod-ot,és most már tudok oda is tenni. Remélem hogy a hibaüzit a console-ban is csak ez okozta....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24341) MuNy3Z


MuNy3Z
csendes tag

Sziasztok!

Nem igazán ide tartozó kérdés, de máshol nem tudom feltenni.
Van egy olyan problémám ETS2-ben, hogy random "pattog" "recseg" egyet a hang.
Azt láttam, hogy nem egyedi eset, viszont megoldást nem igazán találtam rá, hátha tudtok segíteni mert rettentően idegesítő...Hangkártya jó, optika jó, hangfal jó, máshol nem produkálja se másik játékban se youtube-on.

Köszi előre is.

(#24342) Foose


Foose
addikt

Akit érdekel, tölthető a Promods Canada! (Ats) letölteni a szokásos helyről a szokásos módon. [link] Természetesen regisztráció után.....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24343) Foose válasza Foose (#24342) üzenetére


Foose
addikt

nem tudom valaki használja-e,én már igen. Új profilt készítettem a Promods Canada-hoz. Játék közben mégis az egész általam megvásárolt dlc térképeket is látom a térképen. :F Nem értem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24344) Chris0321 válasza Foose (#24343) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
A játékhoz van társítva tudtommal a DLC nem profilhoz. Akárhány profilt csinálsz a játékban mindegyikben látszódnia kell a DLC-knek.

(#24345) Foose válasza Chris0321 (#24344) üzenetére


Foose
addikt

Na most a helyzet az,hogy végülis nincs írva hogy új profilt kell létrehozni. Csak hogy a def fájlt helyezd a mod mappába. (aztán ugye jönnek a Canada térkép fájlok) Lehet csak simán pakoljam be a canada-hoz tartozó fájlokat az eredeti profilhoz? De hát promods cucc. Vanilla térkép mellé? Ha megnézzük Clumsy Geek videóját,kiadás előtt gurult a Canada térképen,65 szintű profillal játszott. Ergo nem csinált neki új profilt.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24348) Foose válasza SzabóTamàs90 (#24347) üzenetére


Foose
addikt

az egész általam megvásárolt dlc térképeket is látom a térképen Ergo nem dlc térkép nélkül játszok.... Ezt megint nem sikerült értelmezned :DDD Minden térkép dlc-m megvan.....(felfedezettség 70% felett van)
Ettől függetlenül azt még mindig nem tudom,hogy játszott vele 65-ös szinten Clumsy Geek.... mert nekem a videójából azt látszik hogy a térképen (nem Canada) sárga sok útvonal. (fuvarválasztás közben látszik,hogy lentebbi területen járt már,ami nem Canada....) tehát vanilla térképen ment a Canada térkép résszel??

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24349) Foose


Foose
addikt

tehát,pre-release Promods Canada játék közben. Épp itt látható,hogy lentebbi területek is bejártak (sárga) Ebből gondolom hogy vanilla. Nem csak promods,mert ott fehér,nem bejárt terület minden. Na most akkor,ezt hogy csinálta Clumsy? Promods Canada térképet csatolta vanilla térkép mellé? 68%-os felfedezettség....? Még xp és pénz moddal sem lesz ennyire bejárt a lentebbi terület.
És íme az enyém,új profillal. Nem vanilla mellé! (ezért fehér minden terület.) [kép]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24350) vlevi válasza Foose (#24342) üzenetére


vlevi
nagyúr

Aztaaa!

Bár én most elvagyok Coloradóval, és a Fekete tenger környékén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.