Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) Ablakos


Ablakos
őstag

(ETS2)
Magyar térképen szaladgálok, de hiányzik néhány standard márka (MAN, Mercedes)
Összesen 4 kereskedő van BP körzetében. Valami hiba lehet ez, vagy miért hiányoznak?

(#24253) eboostr válasza Ablakos (#24251) üzenetére


eboostr
aktív tag

Az megkérdezhetem hogy a Mercit hol találtad?
Nagyobb városokban is van kereskedés, Kecskemét, Székesfehérvár stb.

(#24254) Ablakos válasza eboostr (#24253) üzenetére


Ablakos
őstag

Sehol. Azt hiányoltam, meg MAN sincs. Összesen 4 kereskedő (Budaőrs + BP 3db)
Pedig a legújabb 1.39-es térképet töltöttem le.

(#24255) eboostr válasza Ablakos (#24254) üzenetére


eboostr
aktív tag

Mondom, a többi nagyvárosban is kell lennie, igaz én 1.36ot használok :B
MAN: Pest_dél

(#24256) Ablakos válasza eboostr (#24255) üzenetére


Ablakos
őstag

Én is mondtam...

(#24257) eboostr válasza Ablakos (#24256) üzenetére


eboostr
aktív tag

Esetleg restacar honlapján kérdezd meg, én most nem fogom egy ideig felrakni 1.39-et :(

(#24258) Ablakos válasza eboostr (#24255) üzenetére


Ablakos
őstag

Az a verzió működik 1.39ETS2-vel?

A Kacsóh P. felüljárón is valami gubanc van.

(#24259) Sub-ZeRo válasza Ablakos (#24258) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem is kicsi! :Y :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24260) eboostr válasza Ablakos (#24258) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nem hiszem.
És ilyen szarvashibaval sem talalkoztam :Y

(#24261) Ablakos válasza eboostr (#24260) üzenetére


Ablakos
őstag

Akkor nyomozom, esetleg valamellik mod zavarkodik. A 6-oson Dunaföldvár "alatt" nincs is út tovább :(((

(#24262) Cr00py válasza Ablakos (#24261) üzenetére


Cr00py
senior tag

Próbaképp csinálj egy új profilt, ahol csak a HM aktív. ( a többi modot addig tedd át egy másik mappába - pl: mod_backup, mivel indításkor az egész mod mappát betölti a játék, függetlenül attól, hogy a mod kezelőben aktív-e vagy sem. ) Ezek után "repülj" oda az említett területekhez, és nézd meg úgy.

Egyesével vissza is másolhatod a modjaidat, így - ha valamelyik mod kavar be - már közelebb leszel a megoldáshoz.

(#24263) m0h0senator válasza Cr00py (#24262) üzenetére


m0h0senator
őstag

Köszönöm az infót ezt nemtudtam, hogy a teljes mappát betölti és úgyis zavarhat egy mod ha nem aktív a mod kezelőben. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24264) Foose


Foose
addikt

De 1.39-re van friss verzió kiadva.... [link] Javított,működő verzió...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24266) Ablakos válasza SzabóTamàs90 (#24265) üzenetére


Ablakos
őstag

Minden egyéb mod nélkül, valóban BP körül kb 100km a térkép. :-|

[ Szerkesztve ]

(#24267) Foose


Foose
addikt

Ehh.... Érkezik Wyoming Ats-be.....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24269) Foose


Foose
addikt

Hát gyerekek, én még mindig utálom ezt az esőben csúszkálós ets2-t. 80-al megyek egy nagyon enyhe kanyarban(80-as sebességhatár), azonnal csúszik át a kamion orra a másik sávba. Le kell lassítanom 40-re, akkor már nem csúszik. Ugyanez van lehajtónál is. Akkor is ha rakomány van rajtam. Oké, a valóságban is csúszik ha esik. De akkor Ats-ben miért nem csúszik ha esik?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24270) m0h0senator válasza Foose (#24269) üzenetére


m0h0senator
őstag

Szétcseszte valami modod.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24271) Foose válasza m0h0senator (#24270) üzenetére


Foose
addikt

Hát, az tény hogy mod gumikat használok. De hogy ez okozza-e, azt nem tudom.. asszem 1.39 óta van ez, tehát korábban nem volt ilyen. Sem grafikai, sem fizikai modot nem használok. Elhatároztam hogy ki fogok pucolni jó pár modot. Meglátjuk hogy sikerül!?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24272) vlevi


vlevi
nagyúr

Őszi leárazás van a Steamen, többek között ETS2, ATS DLC-kre.
Majdnem minden DLC-re 50% (pl. Fekete tenger), de van, ami 70 (Balti Tenger)
Én már átpakoltam a teljes kívánságlistámat a kosárba :)

(#24273) Ablakos


Ablakos
őstag

A váltó típusoknál valaki elmagyarázhatná a különbséget például a két 12-es váltó között:
1. áttétel 12.56-0.87
differenciál 3.42
2. áttétel 14.24-1.00
differenciál 3.08

[ Szerkesztve ]

(#24274) vlevi válasza Ablakos (#24273) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont az, amit írtál.
Az egyik váltónál a legrövidebb fokozat 12.56-al osztja a motorfordulatot, 12-esben pedig 0.87, vagyis a váltókihajtás gyorsabban forog, mint a főtengely.
Erre jön még a difi osztása, ami ezt a fordulatszámot osztja 3.42-vel.
Ennek végeredménye, hogy az első váltónál, pl. 1000-es motorfordulatszámon a váltókihajtás 1150-et forog, míg a hajtott kerék 1000/0,87/3,42= 336-ot.

A másodiknál 1000-es fordulatszámon 1000-t forog a váltó vége, és 1000/3,08=324-et a hátsó kerék.
Vagyis, a másodiknak rövidebb az áttétele, könnyebben húz el nagy súlyt, de az angol autópályán, ahol a játékban 100-al is lehet menni, többet forog.
Ja, és nem megy 160-at :D

(#24275) Ablakos válasza vlevi (#24274) üzenetére


Ablakos
őstag

Értem, köszönöm a magyarázatot!

(#24276) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ibéria DLC gondolom már nem nagyon várható az idén?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24277) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Tegnapi nap folyamán bezsebeltem az őszi vásár keretein belül pát DLC-t az ETS2-höz. Köztük a Special Tarnsportot is. Na most ez előtt pár nappal mikor frissült a játék is 1.39-re leszedtem a Promods 2.51-et is. Le is cseréltem a mod mappában a PM fájlokat, de akkor még nem indítottam el a játékot.
Tegnap viszont miután lejöttek a vásárolt DLC-k is, elndítottam. Elindulás után a különleges fuvarok nem jöttek elő, viszont a PM térkép meg volt. Profilt váltottam amiben semmilyen mod nincs, és ott megvolt a különleges fuvar ajánlat. Vissza az eslő profilba, de PM kivivéve már megvannak a különleges fuvarok.
Ha jól emlékszem régebben volt róla szó hogy a PM térkép nem mindegy milyen sorba vannak betéve a modkezelőben. Ha ez még valóban fent áll, valaki elmondaná a sorrenet felülről haladva lefele? Ha kép lenne róla az jó lenne.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#24278) pcnet válasza Marci112233 (#24277) üzenetére


pcnet
addikt

ProMods Trailer & Company Pack 1.25 Trailers Def Replacement
ProMods Trailer & Company Pack 1.25 Trailers Def Main
ProMods Trailer & Company Pack 1.25 Trailers
ProMods Trailer & Company Pack 1.25 Companies Def
ProMods Trailer & Company Pack 1.25 Companies

ProMods Middle-East Add-On Pack 2.46 Def & Map
ProMods Middle-East Add-On Pack 2.46 Assets

ProMods 2.46 Map
ProMods 2.46 Models 1
ProMods 2.46 Models 2
ProMods 2.46 Models 3
ProMods 2.46 Media
ProMods 2.46 Assets
Generált def fájl

Ez a sorrend. Promods fórumon megtalálod a teljes sorrendet, én csak azt másoltam ki amiket én használok, elküldtem magamnak emailbe és tabletről nézem, nem kell alt+tab-olni.

laceszgamer: Megnéztem én is a DLC árakat és örömmel láttam, hogy már streamelik Iberia-t, valamint Kívánságlistán is "hamarosan"-ra változott a megjelenés ideje. Ha streamelnek, általában pár héten belül megjelenik a DLC. December 6-át tippelték Hungaro Discordon. Nem tudom mennyire hivatalos a dátum, vagy honnan származik az információ. De én nagyon remélem, hogy decemberben még megjelenik.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24279) Foose


Foose
addikt

Hátha más is játszik közülünk G29 kormánnyal.... L2 gomb nekem alsó és felső sor közötti váltásra van állítva. Jó ideje vacakol, és van hogy játék közben csak harmadik-negyedik gombnyomásra vált. Durván két éves a kormány..... Nem mindig, random csinálja.. L3 gomb pedig a "felező" nekem. Ez szintén nem mindig működik első gombnyomásra. Mi lehet az ok?? A többi gomb hibátlanul működik..(nem írom a kormány topicjába mert elég halott a topic)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24280) baloo79 válasza pcnet (#24278) üzenetére


baloo79
tag

Nálam már jóideje "Hamarosan"-t ír a Kívánságlistán Iberia DLC-re.. Pontosan nem tudom, de 2-3 hónapja biztos.
Én is ebben bízom, hogy idén még megjelenik. :)

(#24281) Ablakos válasza Foose (#24279) üzenetére


Ablakos
őstag

kb.3 hete állítottam be a POV bal gombra a sorváltót. (TM300GT) Már érezhetően nem jó alatta a mikrokapcsoló. :( Működik, de nem olyan penetránsan kapcsol, mint a többi POV. Előtte semmire sem használtam a gombot. A két éved elég jó teljesítmény. :K

Ha van érzéked kicseréled a néhány tíz forintos mikrokapcsolót.

[ Szerkesztve ]

(#24282) Foose válasza Ablakos (#24281) üzenetére


Foose
addikt

Aszondod? Hm, nem kizárt. Hát, mivel gari már nincs, veszteni való nem sok van, lehet majd utána nézek hogyan lehetne ezt megcsinálni .

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24283) m0h0senator válasza Foose (#24282) üzenetére


m0h0senator
őstag

Keresd kommy-t a kormányos topikban ő is tud segíteni. Több kormány is nála kelt életre.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24284) Ablakos


Ablakos
őstag

A HungaryMap -hoz melyik AI forgalom növelő MOD jó? A D.B Creation High Traffic.scs sajnos összeomlást okoz. Próbáltam prioritással, de sajnos nem megy. Így meg elég szenteste sűrüségű a forgalom.

(#24285) Foose válasza m0h0senator (#24283) üzenetére


Foose
addikt

Köszi az infót! :R

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24286) Foose válasza Ablakos (#24284) üzenetére


Foose
addikt

Esetleg egy nagyon egyszerű mód nem jó? [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24287) Ablakos válasza Foose (#24286) üzenetére


Ablakos
őstag

Megpróbálom, bár a MOD profilhoz kötött, ez meg egy globális változó lehet. Tesztelek... Köszi.

(#24288) Foose válasza Ablakos (#24287) üzenetére


Foose
addikt

Hát,azt nem mondtad hogy több profilod is van.... De van egy ilyen is,ezt csak pár gombnyomás,és tudod ki-be kapcsolni a forgalom sűrűséget.
g_traffic 0 - forgalom kikapcsolva
g_traffic 1 - forgalom bekapcsolva
g_traffic 10 - legsűrűbb forgalom.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24290) Foose válasza SzabóTamàs90 (#24289) üzenetére


Foose
addikt

Nálam 1.39 előtt volt használva a kód,akkor működött. Azóta nem próbáltam. Lehet hogy már csak a config.cfg átírás működik. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24291) Ablakos válasza Foose (#24288) üzenetére


Ablakos
őstag

(ETS2 1.39 Hun map)
5-ös értéken úgy tűnik jó lesz. Bár most csak rövid fuvarokat eresztek Tatabánya környékén.
Azt sem szeretem, ha percekig láncban jönnek. Bár mintha valami "intelligencia" lenne :U . Néha megállnak, kiengednek.

(#24292) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Iberia DLC for Euro Truck Simulator 2 will not be out this year

[link]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24293) Ablakos


Ablakos
őstag

Tud valaki forrást, hol lehet a térkép készítésről olvasni? Érdekel hogyan készítik, milyen technikával.

(#24294) Foose válasza Ablakos (#24291) üzenetére


Foose
addikt

Nah,ha működik akkor király. Én nem használom egyébként....
m0h0senator pont most olvastam a cikket én is..... Hát,nem lep meg hogy tolódik az Iberia DLC.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24295) m0h0senator válasza Foose (#24294) üzenetére


m0h0senator
őstag

Szerintem csak én vagyok így, hogy kicsit örülök neki, főleg most kicsit háttérbe szorul a scania meg a peterbilt, ha tényleg jön a cyberpunk :))

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24296) Foose válasza m0h0senator (#24295) üzenetére


Foose
addikt

Hát,ilyesmivel már rég nem játszok. Mostanában csak szimulátor. Szóval.... :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24297) laceszgamer válasza m0h0senator (#24292) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát mondjuk én alapból is tavaszra tippeltem volna, de azért még bíztam a decemberben. :S

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24298) Cr00py


Cr00py
senior tag

ATS: Megérkezett a Freightliner Cascadia®.

(#24299) Foose válasza Cr00py (#24298) üzenetére


Foose
addikt

Próbálnám én is, de betöltéskor a C betű alatt megállt a betöltő csík :F "az american truck simulator nem válaszol" ilyen sem volt még.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24300) Foose válasza Foose (#24299) üzenetére


Foose
addikt

Hát persze. A logban kismillió sor ezzel: <ERROR> [fs] cached read - read request too big (<../../dlc_arizona.scs | >/map/usa/sec-0018+0008.base) Mindig van valami kínja ha frissítik a játékot. Ez egy örök rejtély. 13 fájl ellenőrzése sikertelen. Pedig csak dlc térképek vannak.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.