Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) vlevi válasza Foose (#23499) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem ATS-ben már megvolt a 100%, de olyan sok helyet átdolgozták az 1.38 verzióban, hogy leesett 90% alá.

(#23502) Foose válasza vlevi (#23501) üzenetére


Foose
addikt

Hát, azzal én még várok, míg kijön a stabil verzió. Jelenleg 68%-on vagyok. És néhány nap múlva ehhez jön az új térkép Dlc :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23503) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Volt valami technikai változás a hétvégén mindkét játékban?
Mert nem tudom miért, de valamiért a VGA mindkét játékban max 987Mhz-re engedi fel magát és ott fixen betartja magát. Régen meg 1300-1800 között mozgott dinamikusan.
Meg ugye ledobom tálcára a játékot olyankor mindig azonnal 100% usage, aztán jobban melegítette a kártyát mint a Furmark, most a 100% usage megvan, de ugyanúgy 987Mhz-re ragadva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23504) palfitom válasza laceszgamer (#23503) üzenetére


palfitom
félisten

Esetleg új driver a VGA-hoz?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#23505) vlevi


vlevi
nagyúr

Közeledik az ATS 1.38.
Természetesen a publikus bétát már jó ideje lehet nézgetni, de ez már nem a bétáról szóló hír.

American Truck Simulator 1.38 Release52SCS Software's blog
With Idaho's release just around the corner and with lots of testing, feedback, fixing and fine-tuning, we are excited to announce the arrival of update the 1.38 for American Truck Simulator ! We'd like to thank all those who took part

(#23506) Foose


Foose
addikt

Kint van az ATS 1.38 [link]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23507) mardal84


mardal84
csendes tag

Idaho felfedezésének már az új váltóval és kormánnyal vágok neki

(#23508) m0h0senator válasza mardal84 (#23507) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nagyon jó kis setup! :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#23509) laceszgamer válasza palfitom (#23504) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az friss, de ahogy néztem amúgy nem okoz gondot, mármint FPS megvan így is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23510) Milka 78 válasza mardal84 (#23507) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez menőőő! :C

(#23511) palfitom válasza mardal84 (#23507) üzenetére


palfitom
félisten

Nagyon király!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#23512) Foose


Foose
addikt

Nem akartam frissíteni, de már mindegy.. Szóval adott a ATS 1.38. miért nem találom a western star kereskedőt? Sem Oxnard, sem Stockton. A hely megvan, de csak szerviz van ott, kereskedő nincs.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23513) Foose válasza Foose (#23512) üzenetére


Foose
addikt

Aham,november-december..... Akkor ezért nem találom :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23514) Cr00py


Cr00py
senior tag

(#23516) Joccc07 válasza Cr00py (#23514) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezt nem tartom korrekt húzásnak tőlük. Nincs Idaho- nincs event és reward sem.:(((

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23517) Cr00py válasza Joccc07 (#23516) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ezzel sajnos nem tudunk mit tenni.

Én is a megmaradt market vagyonból veszem ezeket. Közel 800€ "ragadt" ott. Játékokra/kiegészítőkre elfogy.

btw ezek többnyire pár kis centes itemek, amik marketen megvehetőek lesznek, ha valaki szeretné.

(#23518) Foose válasza Cr00py (#23517) üzenetére


Foose
addikt

800 €? Azt hogy....?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23519) Joccc07 válasza Cr00py (#23517) üzenetére


Joccc07
addikt

Jó persze, tudom. De ilyet még sosem csináltak. Nem voltak ilyenek és most egy kicsit csalódtam.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23520) Cr00py válasza Joccc07 (#23519) üzenetére


Cr00py
senior tag

Volt már régebben is DLC-s területen event. Most egy frissen megjelenő DLC-n lesz. Ezt is megéltük. :)

Foose : Cca 3x ennyi volt, de az évek alatt fogyott belőle. Volt pár remek steam sale is közben, illetve a "szokásos" DLC-k különböző játékokhoz. :D / Régebben tradeltem ezt-azt csgoban. ;) /

(#23521) Joccc07 válasza Cr00py (#23520) üzenetére


Joccc07
addikt

Tudom, de mennyivel később?! Bőven azután, hogy az adott DLC már többször akciós volt. Jó, mind1. Túlteszem magam rajta. De akkor sem szép húzás.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23522) pcnet


pcnet
addikt

Srácok, nem úgy volt, hogy Colorado fog megjelenni? A kívánságlistámon van egy Colorado, most megvettem Idahot. Kicsit nem vagyok képben.

Bónusz kérdés: Kormány+bill kombóra van állítva ATS, gáztengelyre joy csúszkát ír, féktengelyre joy Y axis. Ezen kívül pár gombra nem reagál, pedig beállítottam. Mi lehet a gond? Már több 10 ezer km-t vezettem a kormányommal ATS-ben, nem is értem a mai indításkor miért dobta fel a játék vezérlő beállítást?!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23523) Sub-ZeRo válasza pcnet (#23522) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet jött hozzá update. Nekem ets 2 alatt egy frissítés miatt a track ir-t fel sem ismerte. Jött egy másik update és jó lett. Jah és a kormánnyal is ez volt, csak ott az első frissítés után újra be kellett állítani és utána jó volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23524) vlevi


vlevi
nagyúr

Nnna. Megjelent.
Egy kis trükk, hogy kicsit olcsóbb legyen.
Ha csomagban veszed, akkor 30%-al olcsóbb.
Nekem minden megvan már a csomagból, Idaho-t kivéve, de így is jár rá a 30%.

(#23525) pcnet válasza Sub-ZeRo (#23523) üzenetére


pcnet
addikt

Eltűntek Mack kereskedések is. Utah úthálózata tök szürke. Pedig megjelenés után felfedeztem. Emlékszem még méhecske figurát is kaptunk visszapillantóra. Különös! :( Tudna esetleg valaki mondani egy Mack kereskedőt? Csak Utah és Idaho nincs felfedezve, a többi állam igen, és volt is felfedezett Mack kereskedés, mert vettem egyet kipróbálni. Valami nagy zűr van nálam. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23526) vlevi válasza pcnet (#23525) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nálam szerencsére ilyen nincs.

Viszont az a Utah DLC kicsit olyan izé, na, valahogy nem tudom.
Az azért furcsa, hogy északra csak 1db út vezet.

Másik, hogy a városokban újra előjött a beszaggatási probléma.
Nem videókártya baj, mert az egyáltalán nincs kihajtva, hanem CPU.
És hiába a Ryzen5, a 6 mag, 12 szál, ha nem használ csak kb kettőt.

(#23527) Foose válasza vlevi (#23524) üzenetére


Foose
addikt

Mármint úgy is olcsóbb volt, hogy csak ez hiányzott a DLC térképek közül? Mert jelenleg nekem is megvan az összes eddig kiadott térkép, csak sajnos munkahelyen vagyok, így nem tudom megnézni, most mennyibe kerül. Mármint nekem. Azt látom hogy az eredeti ár 12€.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23528) laceszgamer válasza vlevi (#23524) üzenetére


laceszgamer
addikt


Pont ezt akartam én is említeni, hogy lehet egy kicsit olcsóbban is venni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23529) Foose válasza Foose (#23527) üzenetére


Foose
addikt

Nincs kérdés. Bejelentkezés után látom hogy a classic stripes nincs meg, és a csomag így nekem is 9€.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23530) vlevi válasza Foose (#23529) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem csak Idaho volt a csomagban, amit még nem vettem meg, de úgy is olcsóbb volt, mint külön :)

[ Szerkesztve ]

(#23531) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintetek a rádió adó fagyaszthatta be a játékot ( ATS ) 10-20 másodpercre? Először csak a rádióban a zene állt neki úgymond beakadt tűset játszani, de azt hittem csak iylen fajta, aztán 10 másodperc környékén gyanús lett, de akkor a kép és maga a játék is fagyott vagy 10 másodpercre, utána meg ment minden rendben tovább. De ahogy visszalestem abban az időszakban CPU és GPU terhelése is 0 ra zuttyant. Logban ezt találtam, aki jobban jártas benne, ez lehet a bibis rész?

00:11:22.627 : Creating save-game file (/steam/profiles/4C616365737A/save/autosave_drive_2/game.sii) ...
00:11:42.685 : Creating save-game file (/steam/profiles/4C616365737A/save/autosave_job/game.sii) ...
00:12:29.277 : [detour] No valid detour found. No detour active.
00:21:18.553 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:21:18.553 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://199.58.160.90:8001/stream?.mp3'.
00:21:27.357 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:21:27.357 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://199.58.160.90:8001/stream?.mp3'.
00:21:33.176 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:21:33.176 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://199.58.160.90:8001/stream?.mp3'.
00:22:24.347 : <ERROR> [fmod] (18) File not found.
00:22:24.347 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://streaming.radionomy.com/NETROCK101THEANIMAL?.mp3'.
00:22:31.499 : <ERROR> [fmod] (18) File not found.
00:22:31.499 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://streaming.radionomy.com/NETROCK101THEANIMAL?.mp3'.
00:22:57.037 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:22:57.037 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://64.150.176.87:8287/;?.mp3'.
00:23:20.327 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:23:20.328 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://64.150.176.87:8287/;?.mp3'.
00:23:36.600 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:23:36.600 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://199.58.160.90:8001/stream?.mp3'.
00:23:52.563 : <ERROR> [fmod] (42) Couldn't connect to the specified host.
00:23:52.563 : <ERROR> [sound] Failed to initialize sound 'http://64.150.176.87:8287/;?.mp3'.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23532) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amúgy eddig kifejezetten tetszik a DLC, hangulatosak az új területek, az a kis mozi mód meg kellemes kis meglepi, remélem visszamenőleg betesznek régebbi helyszínekre is ilyen pontokat. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23533) Foose válasza laceszgamer (#23532) üzenetére


Foose
addikt

Ez a térkép most nekem is bejön. Anno a Washington DLC tetszett nagyon, de nálam ez az Idaho alázza.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23534) vlevi válasza Foose (#23533) üzenetére


vlevi
nagyúr

Vannak rajta hangulatos részek, de pl. az, hogy, ha felmész északra, akkor ugyanott kell lejönnöd, mert nincs egy másik út, az nem tetszik.
Oregon, Washington, ott legalább vannak párhuzamos utak. És azért ott is az erdőben átmenő főút az nagyon ott van a szeren. Itt sokkal több a szikla, az nekem annyira nem bejövős. Viszont a városok azok tényleg sokkal kidolgozottabbak, mint a korábbi területeken.

(#23535) Foose válasza vlevi (#23534) üzenetére


Foose
addikt

Hát igen,ez érdekes. De hát,gondolom nem véletlenül lett így rajzolva a térkép. A városok nagyon tetszenek. Meg úgy az egész,na :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23536) vlevi


vlevi
nagyúr

Idahoban hiánycikk a krumpli, csak most dobta fel az első Idahoból induló krumplis fuvart, ami az achievementhez kell.
Ráadásul ezt kb a világ végére kell vinni :D
[kép]
Ki se fér a térképre, Phoenix lesz a cél.
[kép]

(#23537) Foose válasza vlevi (#23536) üzenetére


Foose
addikt

Az szép táv. Nekem ennyi időm sosem lesz játszani... :( Nem is foglalkozok az acsikkal....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23538) vlevi válasza Foose (#23537) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezt meg lehet csinálni több menetben is, mert nem WOT fuvar. Lámpánál, sulymeresnel, pihenőnél elmented, később folytatod.

(#23539) Chris0321


Chris0321
addikt

Helló.
Megvettem tegnap én is az Ats-t pár dlc-vel. Még csak most ismerkedünk, de jól látom, hogy a 66 út nincs rajta a térképen?

(#23540) Rakamaz válasza Chris0321 (#23539) üzenetére


Rakamaz
tag

(#23541) Chris0321 válasza Rakamaz (#23540) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyító segítségével végül is sikerült megtalálni, de ennyi lesz benn a játékban ebből az útból?

(#23542) Foose


Foose
addikt

Ebből baj lesz.... Július 13 óta nem indítottam el az Ets2-t.... :B :DD Most Ats a nyerő nálam. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23543) pcnet


pcnet
addikt

Srácok! Idahoban minden várost unlockoltam már, de eventben 7/11-en állok. 2x borultam (életidegenek nekem az amcsi kamionok) plusz egyszer valami láthatatlam fal miatt nem tudtam kijönni egy pihenőből. Kérdésem: meg tudom azt nézni valahol, hogy melyik városba/városból kell vinnem még fuvart? Nem jegyeztem fel, hogy honnan hova mentem, mikor borultam, így nem tudom melyik város hiányzik még. Kicsit kiakasztott ez az event. Úgy érzem maradok ETS vonalon. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23544) Joccc07 válasza pcnet (#23543) üzenetére


Joccc07
addikt

Worldoftrucks.com és azon belül a logbook

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23545) pcnet válasza Joccc07 (#23544) üzenetére


pcnet
addikt

Oh, erre nem is gondoltam! Nagyon szépen köszönöm! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23546) lappa86 válasza vlevi (#23534) üzenetére


lappa86
tag

Idaho északi részén a valóságban is csak ez az egy fontosabb észak-déli út van.

Always with the negative waves.

(#23547) lappa86 válasza Chris0321 (#23539) üzenetére


lappa86
tag

A 66-os út már régóta nem létezik, apró szakaszai maradtak csupán, ezek közül az arizonai szakasz benne van a játékban is.

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#23548) Chris0321 válasza lappa86 (#23547) üzenetére


Chris0321
addikt

A wikiben a térképet néztem meg, ott jelölte végig és nem olvastam el teljesen a cikket és csak később néztem a google maps-on, hogy már nincs is. :( Mindegy, ennek ellenére eddig tetszik a játék, bár először nagyon kicsinek tartottam a területet, bár nekem még csak 4 állam van meg. Jó, hogy végre mod nélkül tudok csőrös kamiont vezetni és amerikai tájakon.

(#23549) pcnet válasza Joccc07 (#23544) üzenetére


pcnet
addikt

A logbookba csak a sikeresen teljesített fuvarok kerülmek be? Csak mert ma 2 fuvart vittem és egy, van a logbookban. Azt 2 órája adtam le szerinte, de a második fuvar volt, ahol a cég kapujában borítottam meg a kamiont. Nekem úgy tűnik, hogy az első sikeres fuvart nem rögzítette. Vagy csak időeltolódás miatt más időponttal? 2 órája biztosan nem adtam le sikeres fuvart. 4-5 órája borultam, azóta el se indítottam a játékot.

Szerk: Kijött 3 város logbokk alapján, ahova/ahonnan nem vittem/hoztam fuvart. A dolog szépséghibája, csak annyi, hogy 7+3=10. Egy város még hiányzik. :(

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23550) Joccc07 válasza pcnet (#23549) üzenetére


Joccc07
addikt

Úgy tudom csak a teljesítettek,igen.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.