Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) Joccc07 válasza cooi11 (#23350) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem steamen vetted?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23352) cooi11 válasza Joccc07 (#23351) üzenetére


cooi11
senior tag

Eneba

(#23353) Cr00py válasza cooi11 (#23350) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha steamen vetted, és nincs még 2 óra játékidőd a vásárlástól számított 2 hét alatt, akkor kérhetsz refund-ot. ( vissza kapod az árát )

Ha máshol ( 3'rd party oldalon ) vetted, akkor sajnos erre nincs lehetőség.
Ha még nem aktiváltad be, és kulcsod van, esetleg dobd fel apróra, hátha valaki elviszi.
Esetleg itt, bár a többség már valszeg rendelkezik vele.

Nekem is meg van az összes elérhető DLC mind2 játékhoz.

(#23354) cooi11 válasza Cr00py (#23353) üzenetére


cooi11
senior tag

Figyelmetlen voltam és úgy vettem.
Próbáltam aktiválni de a steam közölte ilyenem van.
Ha kell valakinek, nagyon szívesen oda adom.
De árulni nem fogom.

[ Szerkesztve ]

(#23355) Cr00py válasza cooi11 (#23354) üzenetére


Cr00py
senior tag

írok PM. :)

[ Szerkesztve ]

(#23356) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Akinek van kedve, be tud lépni a prohardver csapatba

https://8731.vtlog.net/

rögzíti a fuvarokat, kötöttség nincs, alap vagy promods térkép is rendben megy, és üzemel.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#23357) pcnet válasza tutuhawer (#23356) üzenetére


pcnet
addikt

A hozzászólásodról jut eszembe, tegnap elkezdett nekem is rögzíteni. Sőt visszamenőleg még multis fuvarból is van 2 db, pedig az event indulásakor kénytelen voltam frissíteni 1.37-re. (Azóta meg ugye nincs multi.) A lényeg, hogy helyre billent. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23358) pcnet


pcnet
addikt

Most kaptam emailt, hogy újra elő lehet fizetni Geforce Nowra. Szeretném kipróbálni ETS-t és ATS-t. Modok egyértelműen nem fognak menni, hisz nem férek hozzá a szerver fájlrendszeréhez, ez tiszta. De profilt, hogy tudok átvinni? Egyik profilom szinkronizálva van Steam felhővel. Gondolom az elég. Vagy mindenképp új profilt kell kezdenem? Kormányt is újra be kell lőnöm gondolom. Valaki próbálta már ETS2/ATS-t Geforce Nowon? Mik a tapasztalatok ha vannak?

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23359) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Az ETS2-Ben mik a legnehezebb szállítmányok-
fuvarok?
Nekem a 70T hőcserélő és 61T mozdony volt.

(#23360) Cr00py válasza cooi11 (#23359) üzenetére


Cr00py
senior tag

Hali.

Ha az alap játékot nézzük ( modok nélkül ) akkor a Heat Exchanger ( 70t ) - Special transport DLC - a legnehezebb.

Modokkal szinte bármennyi lehet.

Itt egy lista a játékban található trailerekről.

Sajnos a Black Sea DLC nincs a listában még, de ott sincs olyan nehéz rakomány. Én még nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#23361) vlevi válasza cooi11 (#23359) üzenetére


vlevi
nagyúr

ATS-ben van 93 tonnás bánya dömper is.

(#23362) Cr00py válasza vlevi (#23361) üzenetére


Cr00py
senior tag

ATS-ben? Biztos?

Sem a Heavy cargo ( 61t - Locomotive ) , sem a special transport( 70t - Heat Exchanger ) nem tartalmazza. A forest Machinery-ben ( 54t - Log Stacker ) sincs.

Zárójelbe tettem a DLC-ben elérhető legnehezebb trailert.

Ha a 2 részesre gondolsz, az special transportba van, de az sem 93t.

Haul Truck Chassis
(8.3 x 6.0 x 4.1 m & 55 t)

+ külön vannak a kerekei.

Huge Tyres
(12.1 x 4.0 x 3.2 m & 20 t)

[ Szerkesztve ]

(#23363) cooi11 válasza Cr00py (#23360) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm Cr00py!
Köszönöm vlevi!

(#23364) Foose válasza Cr00py (#23362) üzenetére


Foose
addikt

Na hogy most ez miben van,nem tudom. De elvileg egy SCS dlc cucc. [kép] Nah,szóval ez a Special Transport dlc-ben van.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23365) cooi11 válasza Foose (#23364) üzenetére


cooi11
senior tag

Ez nagyon jó!
Megyek oda!
De hol van helyileg?
Vagy ez mód?

(#23366) vlevi válasza Cr00py (#23362) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazad van, nem a heavy cargo pack, hanem a special transport, de a játék 93 tonnának írja.


(#23367) cooi11 válasza vlevi (#23366) üzenetére


cooi11
senior tag

Én naív!
Kerestem ezen a föld részen, (ets2).
:U

(#23368) Foose válasza vlevi (#23366) üzenetére


Foose
addikt

Azért az érdekes,hogy nekem 85 tonnának írja. Lentebb linkelt kép
Hát igen cooi11,itt egy picit áttértünk ATS-re.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23369) Cr00py válasza vlevi (#23366) üzenetére


Cr00py
senior tag

Megnéztem, nálam is 85t-t ír.

Ezek szerint a leírás sem igazán pontos. meh. :D

(#23370) vlevi válasza Cr00py (#23369) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem az ATS amerikai mérték egységre van állítva, nem tudom, ez szamit-e valamit.

[ Szerkesztve ]

(#23371) vlevi válasza vlevi (#23370) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, megvan a különbség, short ton-ra volt állítva a mértékegység.
Ami csak 907kg :D

Az amerikai tonna (eredetiben Short Ton, S/T) egy amerikai mértékegységrendszerben használt súlyegység, értéke 2000 font (907,18474 kilogramm).[1]
Az angol tonna (eredetiben Long Ton, Gross Ton, Weight Ton, illetve Imperial Ton) a brit (Imperial) mértékegységrendszerben használt súlyegység.
Egy angol tonna 2240 angol font, illetve 1016,04691 kilogramm.

Wikipédia : Amerikai tonna

(#23372) vlevi


vlevi
nagyúr

Hirek az ATS 1.38-ról
[link]
Las Vegas újrarajzolása.

(#23373) laceszgamer válasza vlevi (#23372) üzenetére


laceszgamer
addikt

Link nem mükszik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23374) Foose válasza laceszgamer (#23373) üzenetére


Foose
addikt

[link] ATS 1.38: Las Vegas Revamp

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23375) laceszgamer válasza Foose (#23374) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23376) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
A mozdony szállitás Hogy érhető el?
Nem nekem kell, nekem minden megvan.

(#23377) Foose válasza cooi11 (#23376) üzenetére


Foose
addikt

Heavy Cargo Pack DLC kell hozzá. Azt már nem tudom, hogy meg van-e szabva az is, hányas szint kell hozzá, de szerintem ez nem kötött. Ha már megvan a DLC,akkor jön majd egy üzenet hogy melyik településekről lehet ilyen szállítmányokat vinni.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23378) cooi11 válasza Foose (#23377) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm!

(#23379) vlevi


vlevi
nagyúr

Jött valami frissítés ETS2-höz, megint belenyúltak a hangokba, most konkrétan hegynek fel, nyélgázon, 2000-es fordulaton alig hallom a saját motorhangomat, miközben a mellettem elhúzó Opel Astra tisztán behallatszik, felhúzott ablakon keresztül is.

(#23380) Foose válasza vlevi (#23379) üzenetére


Foose
addikt

Épp most olvastam a blogon hogy frissítik a hangokat. Hát akkor ez megint bukta 😒

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23381) vlevi válasza Foose (#23380) üzenetére


vlevi
nagyúr

Amikor először megjelent ez az új hang, akkor az tűnt fel elsőre, hogy a Scania hangok nagyon megváltoztak (főleg azokkal megyek). Illetve ez, hogy a vonathang olyan erős lett, hogy több száz méter távolságból is olyan hangos, mintha gyalog ott allnek a sorompó mellett.

(#23382) vlevi válasza Foose (#23380) üzenetére


vlevi
nagyúr

Egyébként nem biztos, hogy kuka, lehet, hogy elég a hangbeállításokat (amiket éppen a múltkori, 1.37-ben megjelent új hangok miatt állítgattunk át) újra babrálni.
Nem mélyedtem bele annyira a dologba.

Sounds Rebalance Package
Polished sound transitions (e.g. for both loaded and unloaded engine/rpm)
Vagyis hnagoltak valamit a hang átmeneteken.
Several new sound samples for AI vehicles
A játékban lévő többi jármű új hangokat kapott.
Overall re-balanced sounds, and volumes
És, amire én gondoltam, átbalanszírozták (szép magyar szóval :D ) a hangokat, és azok hangerejét.
And more!
És még sok más egyéb csoda :)

De a végén ott van, hogy "As we said at the beginning of the year, we still have a long journey ahead in bringing better and more realistic sounds to our games in general."
Vagyis tudják, hogy ez így még messze van a tökéletestől, pontosabb fordításban hosszú még az út addíg,amíg jobb, és realsztikusabb hangokat kap a játék.

A fórumban [link]
"sound rebalanced
trucks engine sound
interior noises
Scania envelopes and brakes "
szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#23383) Foose válasza vlevi (#23382) üzenetére


Foose
addikt

Igen,a vonathang az nagyon erős lett. Mind ETS2, mind Ats esetén. Ugyebár én az fmod előtt hosszú ideje EVR hangokat használtam, úgyhogy a fene emlékszik már, milyen volt a gyári alap scs hang. De majd holnap én is meglátom, milyen lett ezzel a frissítéssel. Kíváncsi vagyok, de semmi jóra nem számítok. Sajnos okkal.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23384) pcnet


pcnet
addikt

Végre 1.37 kompatibilis lett a multi.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23385) Mr.Franczy válasza Foose (#23383) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nos, most már az a kevés motorhang is odalett, ami volt!! :(
ETS - Electric Truck Simulator! :)
Szomorú, de ez az apró frissítés, most elég rendesen odavágott a játéknak! Persze, ez csak egyéni vélemény!

Gazember

(#23386) Cr00py válasza Mr.Franczy (#23385) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nálam szinte olyan lett, mint az FMOD előtt.. leszámítva az interior, illetve az ai-k hangjait. :D

(#23387) Foose


Foose
addikt

Hát ez óriási! :(( Az EVR hang meg nem halad sehová. De jó lesz így játszani :( nem hiányzott ez az fmod...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23388) pcnet válasza Mr.Franczy (#23385) üzenetére


pcnet
addikt

Electric Truck Simulator! LOL! Ez nagyon jó! :D Majdnem a telefonomra köptem a kávét, úgy felröhögtem! :DDD

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23390) Mr.Franczy válasza SzabóTamàs90 (#23389) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Melyik módot szeretnéd használni? Lehet elég csak átírni a fájlban a nevét!

Gazember

(#23392) Foose


Foose
addikt

Eljutottam odáig,hogy kipróbáljam a játékot az "új hangokkal" S580 V8 (azaz mostmár 580S) motor,gyors fuvar. A felettem futó vonat hangjából semmit nem hallottam,(eddig ugye a közelben sem jártam a vonathoz,és iszonyat hangos volt a vonat) a fülkében valóban halkabbnak tűnik a motorhang,de szerintem kb reális,mert ugye a fülkében nem olyan hangos a motorzaj mint kívül. Viszont ennek ellenére a mellettem elhaladó autó hangja nagyon hangos,felhúzott ablak mellett is. Lehet ugye picit finomhangolni a játék hang menüjében,de nem hiszem hogy nagyon nagy változást hozna.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23393) Foose


Foose
addikt

Na valaki,aki érti a log nyelvet....! Megvettem egy fizetős mod kamiont ATS-be,kiépítettem,kiválasztottam a garázst,és összeomlott a játék. Most hogy ránéztem a log-ra,én is látom,hogy tele van error-al és warning-al :((( :W mi okozta a játék összeomlást? [link]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23394) Foose válasza Foose (#23393) üzenetére


Foose
addikt

Újra megvettem a kamiont,semmi extra csak megvettem. Mondom eddig jó,repülök a műhelybe kiépíteni. Azonnal leállt megint a játék. Ennek logja: [link] mi a franc ez? Ingyenes kamion modok működnek,amiért fizetek az meg elszáll??? A kamiont tegnap láttam meg Full Tilled Gaming youtube-ján,ő is most vette meg. Persze nála nincs gond. Nekem mi a franc kavar be? (2016-ban is elérhető volt már ez a mod,szóval nem új....Pinga Peterbilt 389)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23396) Foose válasza SzabóTamàs90 (#23395) üzenetére


Foose
addikt

Kezdődik :DD Ez az egyesével visszarakás szerintem biztos lenne vagy 5 óra,úgyhogy ezt most kihagyom. Túrom a netet azóta is,mi lehet a hiba,de hát.... A kérdés ugyanaz,bármelyik ingyenes mod működik szépen a többivel együtt-egymás mellett,ez meg amiért fizettem,rögtön megáll mert valamivel akad??? Hát hogy a .......-ba? :DDD Van egy másik ugyanilyen tipusú mod kamion,remélem azzal akad össze,mert akkor azt csak eladom a francba és megoldódott a gondom. Ha nem..... :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23397) Foose válasza Foose (#23396) üzenetére


Foose
addikt

Természetesen nem ez volt a megoldás :W :W :W :W

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23399) Foose válasza SzabóTamàs90 (#23398) üzenetére


Foose
addikt

Kíváncsi vagyok rá,csak az olyan megoldás jobban érdekelne,amivel hamar kiderül a hiba oka. 3 órája vettem meg,azóta 1 métert sem mentem velem,és azóta kutatom a megoldást is. Szóval már túl vagyok pár óra küszködésen. Nem érek rá még néhány órát ezzel bíbelődni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23400) Mr.Franczy válasza Foose (#23399) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Rögtön azzal kellett volna kezdeni, hogy egyedüli modként indítód, lehet már túllettél volna az egészen!! Nagyon jól tudod, hogy ez ebben az esetben, már csak így szokott működni!!!
Nem lehet, hogy esetleg valami hanggal kapcsolatos mod kavar be, már ha használsz egyáltalán!

Gazember

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.