Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) Foose válasza Ablakos (#23750) üzenetére


Foose
addikt

Én már többször jártam arra, ezért nekem nem új. Több határátkelőhelyen látni nyitott pótkocsis kamiont amit félreállítottak,fémdetektorral (vagy tükörrel) nézik az alját, és vizsgálják a rakományt. Ez is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23753) Foose válasza SzabóTamàs90 (#23752) üzenetére


Foose
addikt

Ilyet még nem láttam. Körbe-körbe járkál egy fickó a detektorral,egy meg bent áll a pótkocsiban. Én ilyennel találkoztam többször is.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23754) Ablakos


Ablakos
őstag

Próbáltam multimonitor beállítást, de egy monitoron egy teljesen szétesett felületet kaptam. :((
r_multimon_mode "4" beállításhoz kell még egyéb is?
Annyit szeretnék, hogy a fülke jobb oldala (2-es monitoron) is állandóan látó perifériában legyen.

[ Szerkesztve ]

(#23756) Ablakos válasza SzabóTamàs90 (#23755) üzenetére


Ablakos
őstag

Munkára így használom. (kiterjesztett asztal) A játékban nem akar sikerülni.

(#23758) Ablakos válasza SzabóTamàs90 (#23757) üzenetére


Ablakos
őstag

Az Nvidia physX beállítással csak egyforma felbontással lehet surround konfigot létrehozni. Sajnos az egyik monitor csak 1200X1920 felbontást tud.
Akkor ez nekem nem fog menni :(

(#23759) Ablakos


Ablakos
őstag

Tegnap este a topic áthúzott volt a fórum listában. Azt hittem megszünt érdeklődés híján ;] , de ma megint olvasható/írható. Mi volt ez?

(#23760) palfitom válasza Ablakos (#23759) üzenetére


palfitom
félisten

Volt egy átmeneti hiba a rendszerben, de hamar megoldódott.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#23761) pcnet


pcnet
addikt

Az 500 lóerős feminista

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23762) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Az előbb frissült az ETS2 (Steam) 1.38.1.11s verzióra, és azóta a "jobbra nézés" funkció nem működik nálam. Se kormányról, se billentyűzetről (numerikus 6-os gomb) vezérelve nem lehet jobbra nézni. Ti is tapasztaltok ilyen furcsaságot?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#23763) Cr00py válasza AcCEsS (#23762) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Nem..sőt kétlem, hogy köze lenne hozzá, lévén csak egy paintjob került be, ahogy azt a changelog is tanusítja.

[ Szerkesztve ]

(#23764) Pist@bácsi válasza AcCEsS (#23762) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Működik.

(#23765) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Megvan a hiba! Egy általam használt plugin volt a probléma oka, pontosabban megsérült a config fájl a frissítéssel egy időben. Újrageneráltam, most minden ok. Köszönöm az infót srácok! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#23766) Cr00py válasza AcCEsS (#23765) üzenetére


Cr00py
senior tag

A lényeg, hogy megoldódott. :)

(#23767) Ablakos


Ablakos
őstag

Van olyan mód (vagy beállítás), hogy a levegő ne fogyjon el soha? Egy kis tolatási gyakorlást szeretnék, de 5-6 fékezés és már a végét járja a levegő.

(#23768) Pist@bácsi válasza Ablakos (#23767) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Van persze. Légfék szimulációt kapcsold ki. Beállítások > Játékmenet > Kamionbeállítások

(#23770) Foose


Foose
addikt

Srácok,ez mitől lehet? Romániában megyek,(Vanilla+Roextended 2.7) és egy bizonyos helyen kidob a játék. A log vége:
<ERROR> The was an error while inflating (<SYSFS>../../dlc_balkan_e.scs)
<ERROR> [resource_task] Can not load '/model2/vehicle/parked_cars_groups/blke/cars_parked_1x4_var2_blke_lod1.pmg'.
<ERROR> [model] Model geometry '/model2/vehicle/parked_cars_groups/blke/cars_parked_1x4_var2_blke_lod1.pmg' is malformed.
<ERROR> The was an error while inflating (<SYSFS>../../dlc_balkan_e.scs)
<ERROR> [ld] Failed to read '/model2/vehicle/parked_cars_groups/blke/cars_parked_1x4_var2_blke_lod1.pmg'.
Ez a ....balkan_e.scs nem tetszik nekem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23772) Foose válasza SzabóTamàs90 (#23771) üzenetére


Foose
addikt

Roextended gyanús volt a dolog,de ott sem tudtak segíteni. Megoldottam. Fájlok épségének ellenőrzése 3 hibát talált. Megoldva.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23774) Foose


Foose
addikt

Ennek lehet sokan fognak örülni... Majd az 1.39-ben.... (ATS)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23775) Foose


Foose
addikt

Ats wheel tuning pack dlc

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23777) Foose válasza SzabóTamàs90 (#23776) üzenetére


Foose
addikt

Igen, az nem lenne rossz. Néha van velük gond, nem kevés. Viszont így valósághű :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23778) vlevi válasza Foose (#23777) üzenetére


vlevi
nagyúr

Francia teruleten nem értem a korforgalmat. Simán bej9nnek a korforgalomba, es nekem jönnek, pedig kinn van nekik behajtaskor a macisajt tabla.

(#23779) Foose válasza vlevi (#23778) üzenetére


Foose
addikt

Igen. Meg pl satu fék, amikor nincs előtte senki. Persze nekimegyek. Meg amikor körforgalomban vagyok, előttem autó, és megáll, hogy beengedjen egy másik autót. Ilyesmi dolgok nekem is furcsák.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23781) Foose válasza SzabóTamàs90 (#23780) üzenetére


Foose
addikt

Na ezt nem tudom, mert nagyon ritkán viszek olyan fuvart. De hihető amit mondasz :DD (a többi baromságból kiindulva)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23783) laceszgamer válasza SzabóTamàs90 (#23780) üzenetére


laceszgamer
addikt

Annál csak az jobb mikor beakad és nem akar elindulni, pl autópályán felhajtáskor, forgalom megáll másik sávban de valamiért a felvezetőkocsi ezt nem érzékeli, és se előre se hátra, max elmentve a játékot és betöltve mozdul meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23784) Ablakos


Ablakos
őstag

A célpontoknál a beállási helyet lehet valami módon befolyásolni (irányát)? Forgózsámolyossal (tandemessel) soha nerm ad tolatási feladatot.

(#23785) vlevi válasza Ablakos (#23784) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem azzal soha nem is fog.
Össze is ...-nám magam, ha ezzel kellene betolatni.
Mondjuk a meki mögötti raktárhoz, vagy hogyan is hívják azt.

(#23786) Chris0321 válasza Ablakos (#23784) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Tudtommal lehet állítani a nehézséget de olyat nem, hogy hol legyen a lerakó. Én régen játszottam az ets2-vel tandemes póttal és úgy emlékeztem, hogy kellett tolatni. Vacakoltam is vele egy ideig mire sikerült. Lehet azóta könnyítettek a nehézségén.

(#23787) vlevi válasza Chris0321 (#23786) üzenetére


vlevi
nagyúr

ATS-ben másfajta forgózsámolyos pótok vannak.
Az, ami ETS2-ben van, azok majdnem ugyanúgy mozognak, mint a sima pótok, csak a hátsó kerekük is fordul, ezért más a fordulóköre, illetve tolatáskor is picit oldalazva megy.
Az ATS-ben lévő forgózsámolyos pótok azok ótvar szarok, már elnézést a kifejezésért.
Tulajdonképp 3 forgáspontja van, ezzel tolatni ...
Bakker. Még a parkolóból is meg kell gondolni, hogy merre forogj, ha orral álltál be a falhoz :)
Pár méter után az utolsó, Oversize Load tábla ugyanis keresztbe áll, és begyűröd magad alá.

Egy kicsit ezen a képen is látszik, hogy egy sima jobb, vagy éppen bal kanyar se egyszerű, mert akkora a fordulóköre. Balkanyarnál pl. ki kell húzódni teljesen jobbra, elmenni az útkereszteződés túlsó végéig, és onnan befordulni balra.
De még úgy is van olyan, hogy lezúzod a keresztben lévő sávban a lámpánál álló autót... :)

[ Szerkesztve ]

(#23788) Chris0321 válasza vlevi (#23787) üzenetére


Chris0321
addikt

Igazad van, próbáltam már többször az ATS-ben ilyennel tolatni és elég hamar elkezd összecsuklani a szerelvény. Kanyarban is rengeteg hely kell neki, persze nem egyszer pont akkor van szembe forgalom nehogy át tudjak már menni a szembe jövő sávba.

(#23789) vlevi válasza Chris0321 (#23788) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az ETS2-ben lévő, sok kerekes, hátsó forduló kerekes pótnál pont az ellenkezőjére kell figyelni, mert az a kanyarban nagyon kidobja a seggét, azzal egy balkanyart inkább balra húzódva kell kezdeni, éppen azért, mert jobban kimegy jobbra a hátulja.
De összességében azzal sokkal könnyebb elvinni egy mozdonyt a korzikai szerpentinen, mint ezzel az amerikai 3 csuklós vacakkal.

(#23790) Chris0321 válasza vlevi (#23789) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát igen, teljesen más a 2 pót. Mostanában az ets2-vel már nem igazán játszom, bebarangoltam már ezerszer és az igazi kedvenceim mindig a csőrös kamionok voltak, bár jelenleg azokat is hanyagolom kicsit.
Az biztos, hogy az amcsi megoldásnál jobban oda kell figyelni és előre kell készülni a nagyobb kanyarokra mert ha rosszul mentél bele nehezebb korigálni.

(#23791) Ablakos


Ablakos
őstag

Hogy lehet ellenőrizni, hogy a profil alatt melyik várost látogattam meg? Százalékosan látszik, de a még nem felkeresett helyeket akarom célba venni.

(#23792) vlevi válasza Ablakos (#23791) üzenetére


vlevi
nagyúr

A térképen szurke színű az, ahol meg nem voltál.

(#23793) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Zavar van az erőben.
Ezt szerettem volna megcsinálni
"Minél nagyobb, annál jobb!
Szállíts le minden túlméretes rakományból egyet! (A teljesítmény kioldásához a Special Transport DLC megléte szükséges!)
10 / 11"
Hiába csináltam meg mind a 11 túlméretes rakományt, feljegyeztem direkt melyeket szállítottam, nekem meglett mind a 11. Mégis csak 10 / 11.
Valami ötlet?

(#23794) Ga3rieL válasza xrvman (#23793) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

szia, esetleg valamelyik útvonalon kellett vinni, amin még nem vitted, és azért nem számolta esetleg? bár útvonal az mindegy.

Amúgy valaki linkelne nekem a steamről a game updates fórumot, témát, de abból asszem csak az ets2-t, mert valahol nekem elveszett, és az ats van meg csak nekem, ahol írják,hogy éppen mit raktak a gémbe. köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#23795) Cr00py válasza Ga3rieL (#23794) üzenetére


Cr00py
senior tag

Parancsolj

Bár kb fél perc megtalálni. :)

//Nem minden esetben van "patchnotes" mostanában.

Érdemes követni a blogot, fórumot is.

Twitteren, Instagramon, Facebook-on is folyamatosan vannak hírek..( Bár én ezeket egyáltalán nem használom. :D )

(#23796) Ga3rieL válasza Cr00py (#23795) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

köszi, én is kerestem, de valahogy nem találtam :D

(#23797) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#23796) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

weben feliratkoztam rá, de a steamen hiába megyek a borítékra, és fent arra hogy 0 megjegyzés, de akkor is még csak az ats game updates van ott, a másik nincs.

(#23798) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

halihó, valaki. le szedtem pénz modot, a műhelyből 1-2-t és ets2.lt-ről is, és nemjó a mod. kidob a játék azzal,hogy nem kompatibilis modot érzékel vagy valami más egyéb. Már nem csinálnak pénzt??? Ami meg volt a brutálos, már azzal sem lehet új profilt elkezdeni :( . vagyis csinálnak, de már nagyon ritkán,és kevesen,ahogy látom :( .. de és mégse működnek. és persze a gépen mentett állásodba, meg nemtudod megnyitni úgy azt a bizonyos fájlt,hogy át írd a pénzt arról a 2ezer euróról. Ha netán van valakinek működő lóvé módja, xp nem kell, csak lóvé. akkor az át dobhatna. előre is köszi a helpet aki segít . és ats-re is jó lenne

[ Szerkesztve ]

(#23799) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Már nemkell, csináltam magamnak, 990 000 000-t :C

(#23800) Foose


Foose
addikt

Az ugye megvan, hogy elvileg ma kellene érkeznie a next western star-nak ATS-be? A kamion a Western Star oldala szerint 13 és fél óra múlva kerül bemutatásra. Hogy a játék mikor kapja meg, arra kíváncsi vagyok....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.