Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24154) pcnet válasza vlevi (#24146) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi Neked is! :R Lassan tényleg megnézem a használtpiacot, mit lehetne kapni a régi cuccaimért, csak úúúúgy elment a gépvásárlástól a kedvem. :( Totál nem értek a hardverhez, számtech boltban összedobták ezt a Ryzen procit, alaplapot, ramot. Aztán jött a MSI Afterburner és VGA csere is bejött a képbe, de bottleneck kalkulátor magas %ot hozott procim+1660 Super kombóval. Itt mondtátok, hogy Ryzen 7 felesleges. Néztem Ryzen 5öt, ami drágább mint a 7. Aztán haver az alaplapba is "belekötött", hogy microATX, kevesebb rajt az USB stb... Végül kijött, hogy 120 ezer ft helyett 250 ezret kellene költeni a gépcserére. Hát annyit meg nem ér nekem ETS. :( Megnézem mit lehet kapni a cuccaimért és megkérdezem a gép összerakó topicban, hogy mit ajánlanak. De egy biztos. Minél több yt videót nézek és minél többet olvasok utána a dolgoknak, úgy ütközök egyre több falba és már idegesít az egész. 2003 óta nem követem a hardverek fejlődését. Anno imádtam gépekkel foglalkozni, de most csak felidegesítem magam velük. Amire választok egy VGA-t, kiderül nem jó a proci. Másik procival nem jó a cpu+gpu a bottleneck. Mire nézek hozzá VGA-t, kiderül nem megfelelő az alaplap. Arra is gondoltam csak VGA-t veszek, de akkor meg a bottleneck lesz nagyon magas. Hagyom inkább a fenébe, ha eddig elvoltam vele, elleszek ezután is. :(((

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.