Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Dany007 válasza ferensz (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Valószínű igen... Csak mikor már a harmadik héten egyhuzamban jönnek ki olyan cikkek, miszerint a Vocie leverte az X-Faktort az már kicsit gáz a csatornának is.
Szerintem akkor jöttek rá, hogy maguk ellen dolgoznak. És akkor szépen ki is esett az a majom. Meg ahogy olvastam következő héten a másik majom is kiesett. Az meg külön téma. Kb 2x hallottam "énekelni". Nulla angol kiejtéssel kár is ezt erőltetni.

A Voice-t egyébként tényleg sokan sok helyen jobbnak mondják. Én csak pár részt láttam, kellemesebb ott hallgatni az éneklést mint a konkurenciánál az tény. De én attól se vagyok elájulva. Főleg a túljátszott drámai jelenetek...

Visszatérve az X-Faktorban még a kedves műsorvezető hölgy ami mocskosul irritál. Látszik, hogy műsor közben próbál egy saját kis műsort is összehozni... Ami épp emiatt sokszor nagyon gagyin és szánalmasan veszi ki magát. Hiszen ő csak egy műsorvezető, voltaképp egy bemondó, egy narrátor. Gyakorlatilag köze nincs a műsorhoz, csupán egy kellék aki felvezeti a dolgokat. Ennyi. Mégis sokszor úgy állítja be saját magát meg az "előadásait", mintha valami elengedhetetlen része lenne a műsornak. Pedig nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.