Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) IstN válasza Necc (#799) üzenetére


IstN
tag

Sajna egyenlőre nincs annyim. Még ez a 65 is rázósan elérhető csak számomra. De ha változna a felállás akkor megbeszéljük privátban.:) Köszi!

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#802) Prime110 válasza IstN (#797) üzenetére


Prime110
aktív tag

65.000-ért? Persze! Hogy a QWERTY miatt? Persze!
Eddig a jó oldal, de most így kicsit több mint fél év nyúzás után, mindenféle Android hekk nélkül leginkább a rendszer miatt már nem biztos, hogy ezt venném. Mint telefon minőségben jó, a HW is elég az Android nekem mint felület nem jött be, inkább rádobnék egy kicsit, és egy iPhone4, még ha nincs is QWERTY azáltal.

Amúgy vicces, megcsináltam az ICS frissítést, azóta nem indult újra a telefon. Nekem valamiért gyorsabb is, mint a GB, bár ennek szerintem elsődleges oka a McAfee Security hibernálása, ezzel már teljesen használható a sebesség, nem tölti másodperceként az ikonokat, szóval nálam gyorsabb lett, így le lett hibernálva a Moxier is, nincs vállalati levelezés a telefonon, nem kell, hogy fusson a háttérben. És ugyanazokkal az app-okkal megy a telefon, mint a frissítés előtt minden zokszó nélkül!

(#803) Zoz válasza Prime110 (#802) üzenetére


Zoz
őstag

Nekem is ez a tapasztalatom a gyári ICS-vel, gondolom azért, hogy azt a pár vackot engedte letiltani, így gyorsabb, és az aksi is tovább bírja.

(#804) Necc válasza Prime110 (#802) üzenetére


Necc
addikt

Android alatt a "felulet" aka. launcher lecserelheto, ha nem tetszik, szamtalan alternativa van a marketen, azokat probaltad?

Amugy nem kicsit kellene radobni hypePhone4-re, a kinalatban korulnezve az ar duplajat/haromszorosat kellene kipengetni erte.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#805) G@ben


G@ben
addikt

Este gondolkoztam, hogy milyen programokat is használnék egyszerre, de mivel nincs Androidos múltam, így feladtam. Viszont érdekelne, hogy kinek milyen programok egyszerre történő használatánál jelentkezett a ramhiány, hátha okosabb leszek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#806) ravebp válasza G@ben (#805) üzenetére


ravebp
senior tag

nem akarnék véletlenül sem okoskodni, de a véleményem, ha nem a legújabb játékokra kell a teló, bőven ki fog szolgálni, és nem lesz vele gondod.
Itt amikor azt mondják akadás, arra vonatkozik, hogy tized másodperces, esetleg másodperces késés, Semmi olyan, amivel ne lehetne együtt élni.
minden program fut, elindul jó sebességgel működik.
az android egész jól kezeli a memóriát, úgyh nekem eddig nem volt gond, persze volt h belassult az említett módon egy mp-re, de komolyan ez nem nagy ügy.pedig mindenre használom a telót.Navigációtól filmezésre bármire.Rengeteg progi van nálam telepítve és tökéletes
Tényleg nem kell túlagyalni

Rave

(#807) G@ben válasza ravebp (#806) üzenetére


G@ben
addikt

Bőven elvagyok az egyszerű logikai játékokkal, filmet és évente talán 2-3 alkalommal néznék rajta, szóval nem használnám agyon. Csak itt szó volt hajtépéses lassulásról is meg ilyenek. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#808) IstN válasza Prime110 (#802) üzenetére


IstN
tag

Köszönöm a véleményed!

Sajnos van egy olyan fura tulajdonságom (közgazdász révén), hogy az ilyen technikai dolgokra is (TV, Telefon, Hűtő, Stb.) mint "befektetés" is tekintek. Olyan tv-t vettem ami 5 év mulva is 100e körül fog érni szerintem pedig 180ért vettem. Telefonnal is így akarok eljárni. Ha valamiből annyi van, hogy Dunát lehet vele rekeszteni akkor az tuti nem nyerő befektetés, mert fordulok kettőt és bárhol kapok olyan telefont amit én akarok eladni. Ebből a szempontból is megvizsgáltam a dolgot és IPhone, Samsung emiatt is kilőve nálam. Nem szeretnék egy "tucatmobil" boldog tulajdonosa lenni.

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#809) Zoz válasza ravebp (#806) üzenetére


Zoz
őstag

"Itt amikor azt mondják akadás, arra vonatkozik, hogy tized másodperces, esetleg másodperces késés, Semmi olyan, amivel ne lehetne együtt élni."
Pláne, ha előtte az ember Windows Mobile-t használt, ahol az akadás percekben vagy resetekben volt mérhető :)

(#810) Necc válasza ravebp (#806) üzenetére


Necc
addikt

Hát azért az android is képes elég durva idökre beállni (másodpercekre) míg valami történik, és ha ez rendszeresen történik, akkor eléggé fel tudja idegesíteni az embert ha valamire éppen gyorsan szüksége lenne, de nem teheti meg mert a telefon éppen magában pöszmöszöl, és negyed perc lazán eltelik míg a rendszer érdemben reagál valamire (ennyi idö alatt az esemény amit gyorsan le akartál fotózni már rég a múlté, csak egy hirtelen példa).

Természetesen ez a belassulásos dolog is szubjektív, de ha jobban körülnézek a piacon, volt már a kezemben nem is egy, ennél a telefonnál sokkal reszponzívabb készülék is, hasonló árfekvésben, és azért ilyenkor az ember elgondolkodik azon, hogy mi a fenéért is vegye meg ugyanazért a pénzért a lassúbb készüléket, aminek ráadásul még a kijelzöje is kicsi, ha nem a QWERTY miatt.

A kezdeti androidos idökben (ez az elsö androidos készülékem amúgy) nekem is böven elég volt a készülék sebessége, aztán ahogy kezdtem kiismerni a rendszerben rejlö képességeket, úgy lassult a készülék is, és úgy kellett egyre többet és többet trükköznöm meg hax-elnem a kütyüvel.

Ha a készülék vásárláson töprengöek olyan embernek tartják magukat, akik megelégszenek a készülék által nyújtott alapdolgokkal (facebook, zenelejátszás, navi, web), és ezek tetejére csak alig 1-2 alkalmazát pakolnak (pl. egy msn klienst, meg egy viber/skype kliens) akkor a készülék ugyanúgy zavartalanul zakatol tovább, mint eddig.

De ha már az extrémebb felhasználókat vesszük elö, akkor nagyon hamar kibukik, hogy a készülékben mennyire kevés a szufla, és neki kell állni matyizni.

#808: az eyePhone valóban tucattermék: ugyanaz a stílus, nagy tomegben legyartva, es kb. 1 ev utan az ara megfelelzodik 250.000-rol kb. 125.000Ft-ra.
A Samsung azonban hiaba tucattermek, a termekpaletta olyan szeles, hogy nagyon nehezen kepzelheto el, hogy ha veletlenszeruen 2 Samsungot hasznalo ember talalkozik az utcan, akkor ugyanolyan telefonjuk legyen. Az erteke ennek is kopik, mint minden masnak (rohano leptekben fejlodik a mobiltechnologia, lehetetlen ertekben tartos keszuleket venni), de az osszegbeli kulonbseg mar mas.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#811) G@ben válasza Necc (#810) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor ezzel el is dőlt számomra a vita. Megelégszem az alap dolgokkal, plusz kell 1-2 alkalmazás, de pl a facebook nagyon nem, aztán kész.
Már csak az a kérdés, hogy hol vegyem meg, ahol sok garival adják, esetleg sok tartozékkal. Tartozékból érdekel az autós töltő hirtelen.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#812) ravebp válasza Necc (#810) üzenetére


ravebp
senior tag

őszíntén én a legdurvább csúcsmodelleken kívül még nem fogtam olyat, ami ne tudna egyszer-kétszer megakadni, független magszámtól, RAMtól mindentől.
És ha beleolvasol a csúcstelefonok topicjába gyorsan rájössz, h azok is messze a töékeletestől.
de annyi pénzért, meg "hibás" telefon...

Rave

(#813) Necc válasza ravebp (#812) üzenetére


Necc
addikt

Nem is azzal van a gond, hogy megakad valami, vagy hogy nagyon ritkán a semmitöl lefagy/újraindul, ez az okostelefonok velejárója, de még a régi, komolyabb, zárt JAVA-s telefonoknál is elöfordult.

A probléma a rendszerességgel van, valamint azzal, hogy ha hirtelen éppen nagyon szükséged van rá, akkor mennyire számíthatsz rá.

Esetemben, az akadozások illetve az újratöltögetések a mindennap részei, ha sokáig nem nyúlok a készülékhez akkor lazán eltelhet 5-10 másodperc úgy, hogy semmire se reagál a készülék, mert éppen valamit "tölt", és ez azért már a zavaró kategóriába esik ely ilyen árkategóriás telefonnál.
Ennek az oka a swap-ból való adatok lassú visszaírása, amit ha kikapcsolok jelentösen lecsökken az akadozás ideje lazán elviselhetö 1-2 másodpercre, csakhogy ilyenkor meg a RAM hiány miatt bezárogatja a rendszer a megnyitott programjaimat (pl. állandóan be kell töltenem a skype-ot).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#814) Necc


Necc
addikt

Egy kis erdekesseg: [akkumulator uzemido teszt]
Ezt pedig csak egy szelesebb atlathatosag kedveert linkelem: [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#815) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Én sokat panaszkodtam a 3-4 nap utáni szörnyű belassulásra, melyen csak egy ki-bekapcs segített. Kb egy hónapja leszedtem az általam akkoriban favorizál GoLaunchert (helyette azóta a gyárit használom) és láss csodát a telefon "megjavult". Most ellenőriztem 28 napja egyfolytában megy a telefon (éjjel-nappal, nincs repülő üzemmód) és a telefonon lévő szabad ram mennyisége 130-150 között mozog. A sebessége több mint kielégítő, pedig telepítve van pár program, melyek egy jó része mindig fut, és automatikus indulású (na nem 40-50 alkalmazás, de kb 10-13 van).
Egyetlen egy alkalmazásnál érzékelek lassulást, több betöltési időt ez pedig a magyar névnapok widget. Itt néha várni kell akár 20 mp-et is mire betölti az aktuális névnapot.
Engem ez abszolút meggyőzött hogy nem fogok használni semmilyen külső launchert mert csak memóriát zabál, és lassítja a telefont, emellett nem nyújt klasszisokkal több szolgáltatást mint a gyári.

ˣ

(#817) Necc válasza hurrikan (#816) üzenetére


Necc
addikt

Az adott topic hozzaszolasai miatt szamomra nem ertekelheto semmi.

Gyakorlatilag a masodik hozzaszolas er valamit (egy ertekelheto hozzaszolas sajnos keves), az utana levo illetonek pedig latszik, hogy halvany lila pukija sincsen a szervizfolyamatokrol (amit igazsag szerint el kell mondani az ugyfeleknek, csak ezt vagy nem teszik meg, vagy a draga juzer felejti el es valltig allitja, hogy neki ezt senki se mondta):

1) ha egy telefont beadsz a szervizbe, a csomagolast eldobjak, ergo ne add be a keszuleket a gyari csomagolassal (ha pl. azt kesobb el akarod adni vele)!
2) minden telefonban levo kutyut kihajitanak, nekik csak a keszulek, es a hozza tartozo akkumulator kell (ergo SD kartyat szemrebbenes nelkul kidobhatjak/lenyulhatjak, SIMnek nyoma veszhet, stb.)
3) minden szervizben azzal kezdik, hogy legyaluljak a szoftvert, es feltelepitik a naluk levo aktualis verziot, es kutyara nem erdekli oket, hogy mi van feltelepitve eppen a telefonra, vagy hogy mi van a hibabejelentore irva, csak ez utan neznek ra a hibabejelentore
4) minden egyes reszletet irj le a hibabejelentore, ha az nem szerepel ott, nem fognak vele foglalkozni. Ha tudsz valami szeriahibarol, amit az anyaceg elismert, es az nalad szemmel lathatoan jelen van, irasd ra a forras pontos weblinkjet a hibabejelentore, maskulonben a reklamaciodat azonnal elutasitsak (igy se biztos hogy figyelembe veszik, de legalabb le van irva, mint ahogy a hivatalos elutasito indoknak is, es az irott szoveget a fogyasztovedelem figyelembe tudja venni, de a szoban elhangzottakat nem!)

Szerencsemre a sok telefonom kozul csak egyet kellett szervizbe adnom, es ott a bolt ezzel foglalkozo szakija elmondta nekem telefonon a fenti instrukciokat, es a szervizesek is rendesek voltak, mert tenyleg kicsereltek az altalam panaszoltakat.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#818) wolruf


wolruf
őstag

Sziasztok!

Bocsánat, hogy idearcátlankodok, de szemezek egy ilyen telefonnal. Feladtam már egy hirdetést, de megkérdezem, mégiscsak itt vannak ilyen telefonnal legtöbben, hogy valaki nem akarja lecserélni a telefonját egy Optimus 2X-re? :) Aztán, ha a cserém sikerül, úgyis visszajárok majd topiclakónak :D
Köszönöm előre is!

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#819) Necc válasza wolruf (#818) üzenetére


Necc
addikt

Csere nem érdekel, de rövidesen elérhetö lesz egy eladóba, nálam.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#820) #40351744


#40351744
törölt tag

Ma volt végre szerencsém játszani az Asphalt 7-el a Pro-n, bár kicsit félve próbáltam ki, mert az Asphalt 6 se volt igazán atomstabil rajta, akadozott, szaggatott...és a 7 pedig minden probléma nélkül repeszt, teljesen stabil. Na erre adjon nekem valaki valami választ. :)

(#821) G@ben


G@ben
addikt

Írtam pár webshopnak, ahol lehet kapni ezt a telefont és 24 hónap garanciával hirdették, hogy mit is takar a 24 hónap. Természetesen mindenhol 1 év bolti + 1 év szoftver.
Kérdés, hogy a szoftvergaranciával érdemes-e törődni, vagy fölösleges?
Ha fölösleges, akkor marad a sima 1 év bolti garancia, de hol? Már teljesen tanácstalan vagyok, hogy honnan érdemes megvenni. Nem érdekel, ha 2-4k-val drágább, ha tényleg jó a bolt garanciális ügyintézése. Honnan vegyem meg szerintetek?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#822) Necc válasza #40351744 (#820) üzenetére


Necc
addikt

Visszaveszi a grafikat, mig az asphalt 6-ot nem (vagy nem elegge).

PC-n lehet hogy megszoktad hogy van "grafikai beallitasok" opcio, de mobiloknal ezt teljesen automatizaltak, es a legtobb esetben kezzel lehet turni a konfig faljokban.

#821: anno ugy olvastam, hogy a hivatalos garancia hozza is csak 1+1ev.
A szoftvergarancia annyit tesz ki, hogy beadod szervizbe, es ingyen felgyaluljak, majd rarakjak az eppen naluk levo hivatalos szoftvert.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#823) G@ben válasza Necc (#822) üzenetére


G@ben
addikt

Aha. A szoftvert elvileg én is fel tudom tenni.
De honnan vegyem? Többen mondták pl a Nextelről, hogy megbízható. Erre jöttek mások, csak a Speedshopnak jó a garanciája (de ott meg nem kapható).

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#824) Necc válasza G@ben (#823) üzenetére


Necc
addikt

Mindenkinek mas a tapasztalata, en a magam reszerol a gsmline-rol rendelem a keszulekeket, eddig csak 1x kellet komolyabban garanciaztatnom, nem kotekedtek, tettek a dolgukat es csereltek a hibas alkatreszeket (es nem gyoztek elnezest kerni mert 3 hetet kellett varatniuk a cserealkatreszre).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#825) G@ben válasza Necc (#824) üzenetére


G@ben
addikt

Értem, köszönöm!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#826) bence_85


bence_85
csendes tag

Én is beléptem a klubba.. Nagyon tetszik a készülék, jó választás volt.
Két kérdésem lenne:
Az előlapi gombok közötti vakító fehér LED fények csak nekem zavaróak? :)
A kijelző mennyire sérülékeny, kell rá fólia? (előző samsungon nem volt és másfél alatt egy árva karc nem lett rajta, de az gorilla glass volt)

(#827) Necc válasza bence_85 (#826) üzenetére


Necc
addikt

Alaptörvény: fólia kell.

Mindegy milyen védelem van a kijelzön, ásványi anyag (pl homok) + víz = 100% karc -> fólia KELL.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#828) G@ben válasza Necc (#827) üzenetére


G@ben
addikt

Biztos? 8,5 éves Nokia 6100-ámon, amit nem tokban tartottam, van sok apró karc (csak ha direkt keresem, akkor látszik bizonyos szögből és bizonyos megvilágítás mellett), meg 1 nagy, ami látszik mindenhogy (talán egy leejtés eredménye). Nem volt rajta fólia, és az üvege vagy műanyagja vagy mi sem karcállónak készült tudtommal.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#829) Necc válasza G@ben (#828) üzenetére


Necc
addikt

100%-ig biztos vagyok benne, hogy minden kijelzot foliazni kell a mai napig.

Mindegy mennyire vigyazol ra, elobb vagy utobb ugyis tortenik valami, aminek a mellekhatasa hogy begyujt par karcot, es olcsobb egy foliat kicserelni, mint egy kijelzot.

Esetemben az Xperia Pro-m addig volt karcmentes, mig egy esos napon ugy nem viselkedett a telefon mint egy darab szappan (ilyenkor tudnam elkuldeni a k...anyjaba azt aki kitalalta "lakkozzuk a telefonokat"), es vagy 3x pofara nem esett a vizes buszpadlon, es nem csuszott (termeszetesen kijelzovel pofaval) vagy 2x fel metert, pedig azert ennek a telefonnak a kijelzoje is el van latva valami vedelemmel (nem tudom hogy gorillaglass vagy sem, de nagyon ellenallo mert a hetkoznapi hasznalat nem karcolja).

u.i.: bocs, kinyithato kagylotelefonokat (van meg ilyen?) nem kell foliazni :D

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#830) bence_85 válasza Necc (#829) üzenetére


bence_85
csendes tag

ha bekapcsolt állapotban töltitek a telefont, mennyi idő kell a teljes feltöltéshez? Illetve ha bedugjátok a töltőt, a felső állapotkijelzőn látható akkumulátor ikonban megjelenik-e a töltést jelző villámjel, vagy csak a LED világít narancssárgán a telefon oldalán?
Mert nálam ez a helyzet és olyan érzésem van, hogy bekapcsolt állapotban nem tölt a készülék.. legalábbis 1 óra alatt nem változott a töltöttség szintje pedig nem piszkáltam.
Kikapcsolt állapotban normálisan tölt, 2-3 óra kellett neki talán.

(#831) Necc válasza bence_85 (#830) üzenetére


Necc
addikt

Ez inkabb az alkalmazott toltotol fugg.
Egyik Nokiahoz adott toltom alig 3/4 ora alatt kepes volt teljesen feltolteni a 2/3 -ig lemerult telefont (5V 1500mAh), de amit kaptam az SE-hez ez nem valami nagy eresztes, de mivel egesz delutan tolton van a telefon igy nem zavar hogy mennyi ido alatt tolti fel.

Ertelemszeruen ha tul kicsi aramerosseggel toltod a telefonod, es azt aktivan hasznalod is (vagy eleg ha egy hulye alkalmazas beragad), akkor elofordulhat hogy jobban merul, mint ahogy toltene, vagy ugyanannyit tolt mint amennyit merul.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#832) Zoz


Zoz
őstag

Én eddig mindig csak számítógép USB-jéről töltöttem.
Ezzel kapcsolatban tapasztaltam egy kellemetlen bugot: ha a gép elmegy aludni (pl. lecsukom a laptop fedelét), akkor a sárga LED továbbra is világít a telefonon, mintha töltene, de valójában megszűnik a töltés! Ki kell húzni a kábelt, és újra visszadugni, akkor tölti az alvó gép.
Más telefonnal ugyanezen a gépen (Thinkpad X60) nincs ilyen probléma, nem érdekes, hogy mit csinálok közben a géppel.

(#833) Necc válasza Zoz (#832) üzenetére


Necc
addikt

Laptopos toltesnek van egy olyan rakfeneje, hogy csak 500mA -t ad le az USB-n (papiron, a gyakorlatban 550-580mA-t is mertem mar), viszont egy gagyi kabel ezt az aramerosseget nem viszi at, igy amit irtal, hogy toltod, de megis a toltottsegi szint ugyanannyi marad, elkepzelheto.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#834) Zoz válasza Necc (#833) üzenetére


Zoz
őstag

A kábel a gyári SE, amit a telefonhoz adtak.
A) gép megy, rádugom a telefont, a LED sárga lesz, kijelzőn is jelzi az ikon, hogy tölti, a telefon fel is töltődik
B) gép alszik, rádugom a telefont, a LED sárga lesz, kijelzőn is jelzi az ikon, hogy tölti, a telefon fel is töltődik
C) gép megy, rádugom a telefont, a LED sárga lesz, kijelzőn is jelzi az ikon, hogy tölti. Eközben becsukom a gépet, alszik. A LED továbbra is sárga, azt hinné az ember, hogy töltődik. De nem. Ha megnézem az ikont, az is jelzi, hogy nem töltődik. Ki kell húzni a kábelt, és ugrás a B) pontra.
D) gép alszik, rádugom a telefont, a LED sárga lesz, kijelzőn is jelzi az ikon, hogy tölti. Eközben bekapcsolom a gépet, a töltés megy tovább.

Más telefont nem zavarja a C) eset.

(#835) bence_85 válasza bence_85 (#830) üzenetére


bence_85
csendes tag

Az akkumulátor 3 csatlakozója közül az egyik be volt nyomódva és ezért nem töltődött... mondjuk 5 percen belül megoldották a srácok a boltban ahol vásároltam, most már minden oké :)
Azért tényleg nem valami gyors a töltés így sem, de legalább működik. (USB-ről majd 4 óra, kis nyomkodással, teljesen lemerült állapotból) Én már az apró dolgoknak is örülök.

(#836) Zoz


Zoz
őstag

Seria.hu-ról:
"A napokban elindult és rövidesen szélesebb körben is elérhető lesz a 2011-es modellek 4.1.B.0.587 build jelű frissítése. Ez az első alkalommal kiadott ICS frissítések hibáit javítja, többek között a LED értesítési fény jelzéseit, és a videófelvételek hibáit is"

Nekem már telepíti is :-)

(#837) bence_85


bence_85
csendes tag

Meg lehet oldani valahogyan azt, hogy a fizikai billentyűzet A-betűjét kétszer gyorsan lenyomva Á betűt írjak? Ez a hosszan lenyomva tartom módszer kevésbé effektív..

(#838) Zoz válasza bence_85 (#837) üzenetére


Zoz
őstag

AnySoftKeyboard-ot rakd fel, azzal be lehet állítani, én is így használom.

(#839) bence_85 válasza Zoz (#838) üzenetére


bence_85
csendes tag

Tegnap próbálkoztam az Anysofttal de nem láttam ilyet. Este megnézem mégegyszer, köszi!

(#840) Zoz válasza bence_85 (#839) üzenetére


Zoz
őstag

Finomhangolásban a többszörös érintés legyen engedélyezve.

(#841) bence_85 válasza Zoz (#840) üzenetére


bence_85
csendes tag

a finomhangolásnál nekem csak többszörös erintes sebessége nevű menüpont van.
Na, rájöttem mi volt a baja, 3 soros magyar QWERTYre kell állítani, utána már müködik.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#842) Necc válasza Zoz (#832) üzenetére


Necc
addikt

Na kiprobaltam, a laptopom USB toltojerol toltve a gyari adatkabellel kozepes-magas terheles mellett (2D-s jatek) jobban merul mint ahogy tolt, zenelejatszas kozben pedig alig tapasztalok toltest (szinte valtozatlan).

Vagy a gyari adatkabel minosege gyenge, vagy pedig ennyit bir az USB leadni, akarhogy is, igazolni tudom hogy az USB-s toltes nem er fel a "rendes" halozati toltessel.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#843) bence_85 válasza Zoz (#836) üzenetére


bence_85
csendes tag

Mik a tapasztalataid az új frissítéssel kapcsolatban? Érdemes feltenni vagy csak lassabb lesz tőle a telefon?

(#844) o_tom válasza Zoz (#836) üzenetére


o_tom
aktív tag

Akkor megnézem, ettől rosszabb már nem lehet...

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#845) o_tom válasza o_tom (#844) üzenetére


o_tom
aktív tag

No. Megtörtént.
Egyenlőre annyi különbséget veszek észre, hogy gyorsabban tölti be a telefonkönyvet. Más változás nem tűnt fel.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#846) Jagamo válasza bence_85 (#843) üzenetére


Jagamo
csendes tag

A telefonkönyv gyorsabb betöltését én is megerősítem. Nekem 1-2 ikon eltűnt és átrendeződött. 2.3.4-nél mindig bill zár feloldást kellett csinálnom alakzat rajzolás előtt, ICS telepítése után csak az alakzat rajzolás maradt, most ezzel a frissítéssel néha visszajön a bill zár feloldás is... Video készítésénél már kevesebbszer csinál diafilmet. Az újra indulása megmaradt hívás után.

(#847) Zoz válasza Zoz (#834) üzenetére


Zoz
őstag

Na ebben a legújabb frissítésben félig kijavították a hibát:
A töltés még mindig megszakad amikor a gép aludni megy, de legalább a töltésjelző LED már nem marad félrevezető módon sárga, hanem kialszik.

(#848) o_tom válasza Jagamo (#846) üzenetére


o_tom
aktív tag

Nalam is ugyanaz van. De nem indul ujra telefonalas utan.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#849) Necc


Necc
addikt

A mai napon megjott az uj telefonom, ez egyuttal azt is jelenti, hogy szep lassan elhagyom az Xperia Pro topicot.

Meg egy ideig fogok tudni segiteseget nyujtani a keszulekkel kapcsolatban, de ahogy latom vannak rajtam kivul meg boven hozzaertok, igy biztos nem maradtok segitseg nelkul a jovoben :R

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#850) #40351744 válasza Necc (#849) üzenetére


#40351744
törölt tag

Reméljük, hogy azért néha visszanézel a padavanokra :B Szabad tudni milyen telefonod lesz ezután?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.