Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) MaciG válasza Zoz (#249) üzenetére


MaciG
addikt

Ez igaz ,de ez nem olyan hatalmas tragédia azért, nem ezen kell HD filmeket nézni meg képeket. Arra ott van a számtógép

(#250) G@ben: Szomorú :(

BANZAII

(#252) G@ben válasza MaciG (#251) üzenetére


G@ben
addikt

De akkor itt van egy ki ellentmondás. A Voda Smartstore-ban van, az meg hivatalos hely, nem?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#253) MaciG válasza G@ben (#252) üzenetére


MaciG
addikt

Lehet ,hogy a választ a független készülékekre értik.

BANZAII

(#254) G@ben válasza MaciG (#253) üzenetére


G@ben
addikt

Az lehet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#255) Jagamo


Jagamo
csendes tag

Január 4-e óta használok egy fekete PRO-t.... hááát.... szép és jó nagyjából még használható is, csak személy szerint én szeretem a megszokott dolgokat és az ezer éves Nokia után kicsit még "fura"?!.

Nem jártam még utána, de pl. Nokiánál az üzemmódokat én sokat használtam. Máshogy jelzett este, máshogy amikor a zsebemben volt, máshogy amikor nem volt nálam. SE-nál még ezt a lehetőséget nem találtam meg, lehet van valami külön program... passz. Majd hozzá szokom a hangerő szabályzóhoz.

Viszont ami baromira zavaró, hogy az internet és mms beállításnál minden áron le akarja tölteni a beállításokat, ami nem jön össze neki, de hogy manuálisan hol állathatnám be neki... passz... így a csoda telóval mmst nem tudok fogadni. NEM TUDOK FOGADNI???? hát nem (rem csak perpill)???

A másik, ami szörnyű számomra, hogy a menüje csak akkor fordul el, ha szétcsúsztatom a telót. Utána már a programok vagy akár a beállítások képesek bill. nélkül is elfordulni. ez van, szokom

Pihenő állapotból bill szétcsúszásra néha hajlamos bekapcsolni a wifit, majd rájön, hogy nem értem hozzá, már ki is kapcsolja. Vagy ha nem kapcsolja be a wifit max fényerőre kapcsolja a háttérvilágítást, sötétben ez igen kellemes szokott lenni. kicsit bugos, jól van nah

Maga a készülék amúgy rendben van, tetszik a fekete, qwerty-t imádom, de még se használom minden írásnál. :) Szerintem jó minőségű videót csinál. Viszont azt ne hagyjam ki, amit mindenki emleget, mégpedig az akku. 0. Az ezer éves Nokiámmal még most is többet tudok telefonálni, mint ezzel. Alig használtam, telefonálni is max 2x és a 3. napon tölteni kellett... Nem akarom már tovább fikázni, az új telefonokhoz nem sok közöm van, de a régi telóimon nem látszott ennyi ujjlenyomat, mint ezen. Érintős ok, természetes, hogy ujjlenyomatos a kijelző, nah de minden más része is??? Biztosan ujjlenyomatosak/zsírosak a régi telóim is, de azokon nem látszott ennyire, mint ezen. Jó, dizájnfekete és hozzá még sima is a felülete, talán még természetes is, hogy ennyire csúnya a sok ujjlenyomattól.

Amúgy egyszóval: tetszik

[ Szerkesztve ]

(#256) fatal` válasza Jagamo (#255) üzenetére


fatal`
titán

Nem jártam még utána, de pl. Nokiánál az üzemmódokat én sokat használtam. Máshogy jelzett este, máshogy amikor a zsebemben volt, máshogy amikor nem volt nálam. SE-nál még ezt a lehetőséget nem találtam meg, lehet van valami külön program... passz. Majd hozzá szokom a hangerő szabályzóhoz.

Timerrific a marketről, időzítheted a profilváltást.

"Viszont ami baromira zavaró, hogy az internet és mms beállításnál minden áron le akarja tölteni a beállításokat, ami nem jön össze neki, de hogy manuálisan hol állathatnám be neki... passz... így a csoda telóval mmst nem tudok fogadni. NEM TUDOK FOGADNI???? hát nem (rem csak perpill)???"

Szerintem be lehet állítani a beállításokban, bár nem használok MMS-t (ki küld még kis képet drágán az e-mail helyett?).

A másik, ami szörnyű számomra, hogy a menüje csak akkor fordul el, ha szétcsúsztatom a telót. Utána már a programok vagy akár a beállítások képesek bill. nélkül is elfordulni. ez van, szokom

Ha nem a gyári launchert használod, akkor fordul anélkül is. Én Go Launchert használok, simán be lehet állítani, egyébként is sokkal többet tud, mint a gyári.

"Az ezer éves Nokiámmal még most is többet tudok telefonálni, mint ezzel."

Az ezeréves nokiádon:

- Negyedekkora kijelző, kevesebbet fogyaszt
- Gyengébb hardver
- Mivel kevesebbet tud ezért gondolom kevesebbet is használtad

Ez van, ezeket az okostelefonokat bizony naponta tölteni kell, ha használja az ember.

A WiFi bekapcsolós problémát én nem tapasztaltam, de nekem Mini Prom van, nem Pro. Esetleg gariztasd miatta.

[ Szerkesztve ]

(#257) Necc válasza Jagamo (#255) üzenetére


Necc
addikt

"Az ezer éves Nokiámmal még most is többet tudok telefonálni, mint ezzel."

1) miert nem vettel akkor telefont? Ezekben a kutyukben a "telefonalas" csak kiegeszito szolgaltatas, nem alap.
2) megis mik voltak azok az "ezer eves nokiak"? Csak mert ha napokig/hetekig elvoltal vele akkor 1 dolog halalbiztos: nem multimedias keszulek volt! Ez pedig az! Es nagyon nem egy kategoria a ketto! Had aruljak el valamit:
Volt N82-esem, naponta kellett tolteni. Volt N97-em, naonta kellett tolteni. Van N900-am is (eladoba) neha az 1 napot se birta ki.
ki (igaz, nagyon intenziven nyuztam), es van ugyebar az SE Xperia Pro - naponta kell tolteni.
Hab a tortan: Van E63-am, es meglepo modon hetente kell tolteni. Gondolom tudod miert.
3) Gyakorlatilag csak negativumokat irtal, de a vegen megis azt irtad tetszik a rendszer/keszulek :F

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#258) Zoz válasza Necc (#257) üzenetére


Zoz
őstag

Én Nokia 9500-al voltam el 5-7 napokat, és ebben volt sok-sok óra internetezés.

(#259) Jagamo


Jagamo
csendes tag

Az akkuval kapcsolatban egyetertek veletek. Az előző telók tudása természetesen nem számot tevő... Maga a készülékek tudása technikailag hatalmasat fejlődött az évek alatt, de még is arra számítanék, hogy az akkukban is találtak még fejleszthetőséget.

Tetszik: a készülék formája, dizájnja, kialakítása. Nem csicsázott, hanem egy egyszerű, letisztult forma.

Android: szeretem!

Szerintem mivel Androidos, a gyártó inkább rám bízza a használni kívánt szoftverek telepítését, mint hogy időt pazaroljon rá. Csak így még sok időt kell net előtt töltenem, hogy megtaláljam a megfelelő programokat.

(#260) Prime110


Prime110
aktív tag

Álljon itt az egy hetes teszt időszakom rövid összefoglalása (kicsit hosszú lesz, sry):

Előre jelzem, hogy ez az első Android-os telefonom, mindig is a fizikai gombsor volt a meghatározó az elmúlt években számomra, így egy Nokia C3-00-át váltottam le erre a telefonra.

Nos, azt már leírtam, hogy miként is jutottam a telefonhoz és, hogy miként is került perifériába. Most inkább a gyakorlati részre térnék inkább ki!

HW: Az 1GHz-es CPU (jó)pár éve még az asztali gépeknél is álom volt csupán, ehhez képest viccesen hat, hogy a tenyeremben az első asztali gépem teljesítmények 5x-ösét fogom (233MMX Intel-es gépem volt, Voodoo1-el :P). A gép sebessége remek, elég gyorsan reagál minden utasításra. Megjegyzem nincs se root, se CFW a gépen, minden gyári még. A különféle programok, legyen az irodai avagy játék semmivel sem tölt többet, mint mondjuk a 3GHz-es asztali gépem. Nyilván nem egy kategória, csak gondoltam megemlítem! :)

Brutális 3D-s játékokat nem futtatok a gépen, ami kicsit talán kihasználja a grafikát az a Hockey Nation című kis alkotás, egész kellemes grafikája van, jól mutat a kijelzőn, ezen felül sok más programot nem tettem fel (Jedi Fénykard meg ilyen marhaságok persze vannak), egy GTA-val ha alkalmam lesz azért megpróbálom, azt ugye leginkább referencia telefonokra találták ki (Nexus, SGS2) minden máson állítólag akad, majd megnézem egyszer ezen is.

Ide kívánkozik, hogy a kijelző szerintem baromi szép, gyönyörű éles képe van, nyilván a felbontás sokat számít, hogy ugyanazt a kijelzőt kapta meg, mint a PLAY!, azzal a különbséggel, hogy az ugye 0,3"-al nagyobb, de a felbontás ugyanaz, így a PPI érték ennél a telefonnál az egyik legjobb ma a piacon. Teszem hozzá, hogy házon belül az Arc-nak és az Arc S-nek sincs meg ez a PPI értéke...

Hangok terén semmi panaszom nincs, van iPod-om is, így van összehasonlítási alapom, szerintem remekül szól azonos fejhallgatóval és zenével a Pro is, sőt. Mondjuk olyan cég, mint a SONY, akinek elég komoly zenei eszközök köthetőek a nevéhez, csoda is lenne, ha kihagyott volna egy ilyen ziccert. Részemről a Walkman kifejezés okafogyottá is vált, nem hinném, hogy van differencia a kimondott ilyen széria és e között.

Adatkommunikáció tekintetében szintén nincs okom panaszra. Itthon, melóban Wi-Fi, folyamatosan, menet közben HSDPA (egy hét alatt sikerült is a 3%-át felhasználni a gigás korlátomnak :P), a jelet jól fogja és tartja is stabilan. Párom X10 mini Pro-ja sajnos ehhez sehol sincs, néha nagyon bosszantó, hogy 4x-5x kell ki-belépni a Wi-Fi-hez, hogy egy alkalmazást letöltsön a Market-ről.

A GPS remekül teszi a dolgát, de a hozzá adott WisePilot program sajnos nem sokat ér, GPS és adatkommunikáció is kell neki egyszerre. Kipróbáltam, egyszer, azt hiszem többször nem is lesz elindítva. Szerencsétlen megoldás, de pár hozzászólással feljebb már kitárgyaltuk ezt is. Majd kerül rá egy rendesebb navigáció.

QWERTY - a fő ok, nos, az első napokban nehezen szoktam meg, kicsit kemények is voltak a gombok, de mostanra már puhultak, így már élmény az írás is. A T9, én csak így hívom bár tudom, hogy nem az, jól teszi a dolgát és marha jól nyújtja az alternatívákat a szókeresésben és tanul is, ez egy idő után baromi kényelmes, és az "enter" gombbal jóvá is lehet hagyni anélkül, hogy ráböknénk a kijelzőre, ez csillagos 5-ös az én szememben!

Az akkumulátor használatról is szóltam már pár szót, egyelőre napi töltésen van. Nem indokolja mondjuk igazán semmi, hogy így legyen, hiszen olyan 60%-ig tud merülni egy nap alatt, most, hogy nem nyomkodom össze vissza mint az első napokban. De ha már játszom is maximum fényerőn, na az bizony bele tud kapni a használati időbe rendesen. Még ha egy egyszerűbb "Tower Defense" típusú játékról is legyen szó, nem kell ehhez semmi 3D-s "csoda"! Nincsenek illúzióim és senkit nem kergetnék ebbe, legfeljebb két nap amit egy töltéssel elmegy, és ez akkor borzasztó "economy" használat mellett. Nagyobb gond, hogy PC-ről csak úgy vesz töltést, ha a gép megy is, Párom X10MP-je a kikapcsolt gépről is felvette a töltést, ez nem veszi, de meg tudok vele békélni. Egy dolog még, a kábel nagyon rövid, nem méteres kábelt várnék el, de töltésnél a földön lévő konnektorból alig ér fel a 40 centi magas lévő ágy végébe a kábel, de ezt sem tudom hibának felróni, csak gondoltam megemlítem!

Az anyaghasználat szerintem nagyon rendben van, igaz, ez a zongoralakk-fekete aztán mindent összegyűjt ujjlenyomat szintjén. Nézegettem már tokokat, ami nem ilyen bebújtatós, mert attól hülyét tudok kapni, hogy még álljak neki kikapdosni egy tokból is miközben a tömött buszon állok. Viszont a billentyűzet miatt ugye nem egyszerű tokot varázsolni, eBay-en láttam pár megoldást, de azok meg nem tetszenek, de valamit muszáj leszek neki venni, majd kutatok a megoldás után. Azoknak meg baráti kézfogással tudok csak gratulálni, akik nyöszörgésre bírják a telefont, ugyanis ahhoz, hogy ez hangot adjon magából elég erősen kell nyomorgatni, biztos én bánok hímes tojás módjára a telefonnal, de nekem nem nyikorog!

Így egy hét után nagy vonalakban ennyi lenne.
Nem tudom, mit hagytam még ki, de ha bármi kérdésetek lenne, vagy csak vitába szállnátok egy-egy kijelentésemmel, nyugodtan írjatok! :)

Üdv!
Prime110

(#261) GabenBFG

Gondoltam ide is írok:

Keresek törött vagy hibás XPERIA X10i-t, csak és kizárólag a nagyot (mini, pro NEM érdekel)!
Két kritérium: az alaplapja tökéletes állapotban legyen, független legyen vagy T-Mobilos.

Előre is köszi a segítséget!

(#262) norbigomba


norbigomba
csendes tag

Sziasztok!

Ha most szeretnék egy ilyet vásárolni, hol tehetem meg? (Ratyi GSM-eken kivűl.)

Függetlent szeretnék magyar billentyűzettel (ha van ilyen külön) és magyar menüvel.

Vagy tényleg nem lesz kapható hivatalosan Magyarországon?

„Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette”

(#263) .bruszli. válasza norbigomba (#262) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Sokan pörögtünk már ezen;de sajnos hivatalos SE garanciával függetlenül nem kapható. Ez van... :(

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#264) fatal` válasza norbigomba (#262) üzenetére


fatal`
titán

QWERTZ bill a hivatalosan kapható Mini Pron sincs, csak 1-2 sufnigsm cuccon, hozzánk a qwertyt hozták valamiért.

Ezt meg csak ratyigsmben kapod meg, sufnigarral. Hivatalosan nem forgalmazzák.

(#265) Awalon válasza norbigomba (#262) üzenetére


Awalon
csendes tag

Esetleg megfontolhatod, hogy "importálod" magadnak, bár van akinek vannak fenntartásai ezzel is. Már írtam feljebb, hogy nekem német amazonról van elvileg hivatalos behozatallal (magyar áfa-s a számla) mert jobb megoldásnak ítéltem mint a sufni gsm, és hát fél év alatt se múlt el az "akarom ezt a telefont" érzés úgyhogy így jártam :B

Enyém qwertz billes amúgy és miután betettem a sim kártyát automatikusan magyarul kezdett beszélni velem (ami nekem nem volt szempont, de ha már van hát tök jó). Főleg hogy elég okos és tanulékony a szótára, így egy hét után már élmény rajta emailt írni.

Az értékelésekhez annyit tudok hozzászólni, hogy kijelző nagyon szép, billentyűzet nagyon szeretem kategória, android szintén (nekem ez is új még). Telefonálás minőségével nem volt gondom, wifi, gps is stabil és gyorsan csatlakozik.
Egyedüli negatívum az akksi, de azt meg tudtam előre. Ha nem viszem túlzásba a wifit akkor nekem másfél napot bír, de inkább töltöm esténként. Plussz a kijelző nagyobb fényben eléggé tükröződik, de vettem rá tükröződésmentes fóliát, ha naposabb lesz az idő, valószínűleg kicserélem.
Ja, és nekem se recseg alapjáraton, ahhoz igencsak még kell gyötörnöm. :U

Ez a ratyigsm sufnigarral nagyon tetszett, borulok rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#266) Zoz válasza Awalon (#265) üzenetére


Zoz
őstag

És ezzel a német megoldással hogyan van a garancia?

(#267) Awalon válasza Zoz (#266) üzenetére


Awalon
csendes tag

Amazon maga is 2 év garanciát vállal, simán visszaküldöm ha gond van vele, térítik a küldés költségét is. Jó tapasztalataim vannak velük, legalábbis sokkal jobbak mint a magyar boltokkal (de ez itt nem a reklám helye ugye). Plusz elvileg van hivatalos számlám, tehát Sony is kell foglalkozzon velem (más kérdés hogy itthon hol találnék szervizt hozzá, bevallom ennek nem néztem még utána, remélem nem is fog kelleni). Nyilván ebben is van kockázat, de bátor voltam, :B végső esetben (naná, B és C terv nélkül sosem indulok neki) legközelebb mikor megyek Németországba, beviszem ott ha rosszalkodna :)

(#268) Zoz válasza Awalon (#267) üzenetére


Zoz
őstag

És a készülék milyen nyelvvel jött? Lehet magyarítani?

(#269) fatal` válasza Zoz (#268) üzenetére


fatal`
titán

Van benne magyar nyelv. Gyárilag benne van az androidban a magyar nyelv a 2.3 óta.

(#270) XDr3am


XDr3am
csendes tag

Sziasztok! Elvileg hamarosan egy ilyen kis szépségnek a boldog tulajdonosa lehetek...elég sok tesztet végig olvastam róla, de azért kíváncsi lennék az itteni tulajdonosokra is: aksi meddig bírja egy töltéssel? " Okosságban " nekem tökéletes ez a telefon, egyedül az érdekelne, hogy meddig bírja vajon... :)

(#271) fatal` válasza XDr3am (#270) üzenetére


fatal`
titán

Nagyjából ugyanaddig, mint az összes többi okostelefon. Ha használod naponta kell tölteni.

(#272) Prime110 válasza XDr3am (#270) üzenetére


Prime110
aktív tag

Awalon 3-4 hozzászólással és jómagam kábé 10 hozzászólással korábban valaszoltunk erre a kérdésre! Valahol a kettő között lesz az igazság! De többre ne nagyon szamits, a viszonylag nagy kijelzőnek és a korszerű HW-nek ez az ára!
Üdv!

(#273) Awalon válasza XDr3am (#270) üzenetére


Awalon
csendes tag

Na igen, mint ahogy már írtuk az akksi ebben sem jobb mint a többi okoskában. Én épp mindenféle battery saver alkalmazásokat tesztelgetek, de csodát eddig egyik sem tett. Csak akkor bír többet, ha nem használod az "okos" funkciókat, de ugye nem azért vettük. :)

(#274) XDr3am válasza Awalon (#273) üzenetére


XDr3am
csendes tag

Ebben sajnos igazad van, a szoftveres megoldások valahogy sosem hoztak hosszútávú megoldásokat. :(((

(#275) Necc válasza Awalon (#273) üzenetére


Necc
addikt

Ezek az alkalmazasok legfeljebb a gyarilag hihetetlenul pocsek modon bekonfiguralt telefonoknal hatasosak, vagy az extrem "noob"-oknak jo csak akik azt se tudjak mi az a wifi meg mi az a BT, kijelzo fenyero allitas, stb.

Halado/tapasztalt szintu felhasznalonak meg csak az idegeire megy, amikor pl. a hatterben futo MSN-re lekapcsolja az adatforgalmat, vagy BT zenelejatszas kozben lekapcsolja a BT-t.

Ez a keszulek tartalmaz gyarilag energiaszabalyzo programot, javaslom annak hasznalatat.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#276) Awalon válasza Necc (#275) üzenetére


Awalon
csendes tag

Igen, így egy nap után pont erre kezdek rájönni :) Azt hittem ezek tudnak valamit, de eddig csak idegesített a wifi meg az adatforgalom kapcsolgatásával, eredmény meg nem sok. Azt mondod maradjak a gyárinál?

(#277) Phami válasza Jagamo (#255) üzenetére


Phami
tag

Az MMS az tipikus SE hiba. Vagy GO SMS vagy Handcent SMS a Marketről zúzd le és menni fog :)

Egyébként nekem szimpatikus telefon, de én várok Mérfoldkő 4-ig, mert amióta Milestone-m van, megrögzött szerelmem (nem tanulok sem a mások, sem a saját hibáimból, lásd Milestone topic:DD)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#278) Zoz válasza Phami (#277) üzenetére


Zoz
őstag

És vajon lesz 4. Mérföld Európában?

(#279) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a következő boltok valamelyikével?
VIP Phone illetve Viptechnika?
Itt 2 év garit adnak a telóra bár valószínűleg csak bolti gari.

ˣ

(#280) fatal` válasza tuzpenge (#279) üzenetére


fatal`
titán

Az bolti lesz, az xperia prot nem forgalmazza az SE nálunk.

Én a Viptechnikánál vettem a Mini Prot, igaz gyártói garist, de teljesen korrektek voltak. Ismerős már vett náluk bolti garral is telefont, gariztatott is, azt mondta nem volt semmi gond.

(#281) Gabó75 válasza Zoz (#278) üzenetére


Gabó75
senior tag

A negyedik mérföldet úgy olvastam, hogy Barcelonában mutatják be. Akkor akár nyárra itt is lehet Európában. Addig talán még a pénzem is összejöhet rá. :-)

(#282) Prime110


Prime110
aktív tag

A telefon továbbra is remekül teszi a dolgát! :)

Az üzemidőt már megszoktam, hogy maximum 2 nap, folyamatos HSDPA mellett, de otthon is, munkahelyen is van lehetőségem tölteni (itt jegyzem meg, hogy univerzális microUSB-s töltővel is veszi a töltést, nem kell a gyáriját cipelgetni és gépre sem kell kötni).

Még mindig jó vételnek tartom, e-mail, SNS, mindenre teszi a dolgát, a fényképezőgép is elégséges, nem volt egyébként sem fő vásárlási ok, de néha már jól jött. Most éppen HDTV-s Fringe részt néztem rajta befelé a buszon, hibátlan minőségben és sebességgel!

(#283) Zoz válasza Gabó75 (#281) üzenetére


Zoz
őstag

Én úgy olvastam, hogy csak találgatják, hogy hátha ott, hivatalos infó nincs :( és ugye a 3-asból is kimaradtunk...

(#284) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

Mostanában merült fel a gondolat, hogy kellene váltanom egy okosabb telefonra. Az Xperia Pro-ra esett a választásom, viszont egyik szolgáltatónál sem kapható.
Ki honnan szerezte be? Légyszi segítsetek tippekkel, vásárlási tapasztalatokkal.

Köszi előre is:
Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#285) Prime110 válasza Bozso68 (#284) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én momentán szolgáltatótól! :)

Vásárlási tapasztalat? Bementem a Vodafone Smart Store-ba egyszer, álltam ott egy órát, de tudtam, hogy még visszamegyek a telefonért. Másodszor is bementem a Store-ba, már 2 órát álltam (Párom kis híján elhagyott, annyit vártunk...), fél órát ültem, főzettem egy KV-t, aláírtam a papírokat, kifizettem és meglett a telefon! Hát ennyi a vásárlási tapasztalat.

Az első alkalommal kellett volna megvenni, de akkor mérlegeltem sok mindent, mégis erre húzott a szívem.

Más alternatíva itt kábé 10 hozzászólással feljebb is kitárgyalt GSM Bolt vagy Amazon / eBay páros.

(#286) Awalon válasza Bozso68 (#284) üzenetére


Awalon
csendes tag

Szia!

Csak egy kicsit kell visszaolvasnod, alig pár hozzászólással feljebb leírtuk többen is a verziónkat a beszerzésről elég részletesen.

Üdv

(#287) Bozso68


Bozso68
senior tag

Köszi a segítséget, már én is láttam a hozzászólásokat, csak már nem tudtam szerkeszteni a hsz-t.
A viptechnika jónak tűnik, mert nekem csak független, vagy t-mobilos készülék jöhet szóba a céges előfizetés miatt.

(#288) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne azokhoz akiknek van ilyen telefonja, hogy lezárt billentyűzetnél minden esetben csak a bal oldalon lévő ki bekapcsológomb és utána a képernyőn lévő csúszka elhúzásával lehet életre kelteni a telót, vagy a telefon elején alul lévő valamelyik fizikai gomb megnyomása és a képernyőn lévő csúszka elhúzásával is.
Köszi!

ˣ

(#289) Prime110 válasza tuzpenge (#288) üzenetére


Prime110
aktív tag

Szia!
Mindkettővel működik! :)
Üdv!

(#290) XDr3am


XDr3am
csendes tag

Annyi lenne a kérdésem, hogy ennek az aksijával most mit is kellene csinálni első töltéskor? Valamelyest jártas vagyok a különböző aksik bánásmódjában, de azért inkább érdeklődöm itt is :) Érdemes tehát tölteni 14-16 órán át szerintetek először?

(#291) fatal` válasza XDr3am (#290) üzenetére


fatal`
titán

Semmit. Töltöd amíg fel nem töltött, aztán használod. :)

(#292) babettka01


babettka01
csendes tag

Én tulajdonos lettem múlt csütörtökön :), és eddig még nem bántam meg!!!

(#293) Prime110 válasza babettka01 (#292) üzenetére


Prime110
aktív tag

Üdv a klubban! :)
Szerintem nem is fogod megbánni.
Lévén minden jó dolgot egyesít magában, korszerű hardver, jó kijelző és a fizikai gombsor, ami teljes harmóniában van egymással! :)

(#294) XDr3am válasza babettka01 (#292) üzenetére


XDr3am
csendes tag

Nem is fogod megbánni :) Nekem tegnap érkezett meg, és hosszú idő után úgy érzem végre, hogy most már nem cserélek telefont egy jó darabig. :)

(#295) Awalon válasza babettka01 (#292) üzenetére


Awalon
csendes tag

Gratula Nektek is. Na, lassan elegen leszünk, hogy rajongói klubot alapítsunk. Én épp próbálok leszokni az állandó telefonnyomkodásról, mert a párom már féltékeny. :D

[ Szerkesztve ]

(#296) Prime110 válasza Awalon (#295) üzenetére


Prime110
aktív tag

Elegen?
Vagyunk eddig 6-an? :)
Mondjuk minden csak nézőpont kérdése! :)

(#297) fatal` válasza Prime110 (#296) üzenetére


fatal`
titán

Mivel nem forgalmazzák a telefont nálunk normálisan, nem is számítanék a helyetekben sokkal több topiclakóra.

(#298) Prime110 válasza fatal` (#297) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én eddig sem számítottam sokra! :)
Magam mellett még - 2-3 emberre gondoltam, ehhez képest már az a szám "bőven" túlment! :)

(#299) Awalon válasza Prime110 (#296) üzenetére


Awalon
csendes tag

Na, 6 az már kész tömeg, mit akartok. :) Reprezentatív ugyan soha nem lesz a köztünk végzett felmérés, de legalább van hol elmondani a véleményünket.

Más: gondoltam kipróbálom a video lejátszást a kütyün, mobo playert töltöttem le, ha jól rémlik tobben is ajanlották. De nekem szaggat a hdtvrip avi, nem nagyon, de épp zavaróan. Valaki valami ötlet hogy miért lehet? Túl sokat várok, vagy valamit nem jól csináltam vajon?

(#300) Prime110 válasza Awalon (#299) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én BS Player-t használok, behúzza az egy mappába rendezett videókat és minden gond nélkül játssza is őket, igaz azt kiírja, hogy "HW-gyorsítás" ami gondolom kell, hogy a HD-adásokat zökkenőmentesen játssza és így is teszi, lehet erre ez a mobo nem képes. Nem tudom, nem ismerem, lehet beállítás kérdése...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.