Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok

gyárilag ugye 2.34es android van ezen a telon?
van már rá gyári android 4?jobb ugy a telo?
cyanogen rakható rá?
én ujonnan 55k.ért láttma függetlenül van valahol olcsobban?

cyanogena vissza gombbal fel lehet venni vagyis be lehet állitani...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#902) bence_85


bence_85
csendes tag

Jön új build az ICS-hez.
Ha valaki feltette számoljon be az esetleges javításokról..
Köszi

http://talk.sonymobile.com/thread/38384

(#903) ravebp válasza bence_85 (#902) üzenetére


ravebp
senior tag

én felraktam az 587-es buildet, nekem jónak stabilnak és gyorsnak tnik.
Amit megfigyeltem, hogy böngészés után nem árt bezárni rendesen a böngészőt, mert azzal a háttérben, memórikezelés ide-oda lassubb

Rave

(#904) G@ben


G@ben
addikt

Vágyakozva figyelem a beszélgetéseket itt. Összejött a pénz, múlt héten megrendeltem a telefont, de a nagyker sem kapott állítólag. Nextelből jött volna, egyelőre kiegyeztem velük, hogy jövő hétig várok, hátha, de ha nem, akkor meg kell néznem más webshopokat is. A Nextelt olvastam, hogy megbízható, most kereshetek tovább, hogy melyik megbízható még. Esetleg tipp ilyen boltokra? Az ár másodlagos.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#905) Necc válasza G@ben (#904) üzenetére


Necc
addikt

Reklam: Van egy hasznaltam eladoba, ha erdekel. :D

#901: ahogy tapasztalom, az ICS inkabb egy atok, mintsem egy aldas. Kb. olyan, mint XP-rol Vista-ra valtani: szebb, csilivilibb, van amiben jobb, de ugyanakkor egy atok is, mert bizonyos esetekben visszafogja a sebesseget, es ertelmetlenul pocsekolja a memoriat, amibol az 512MB eppenhogy csak elegsegesnek nevezheto - nem csak ICS alatt.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#906) G@ben válasza Necc (#905) üzenetére


G@ben
addikt

Ha lenne rá még közel 1 év gari, lecsapnék rá, komolyan mondom! :D
Nekem fontos a garancia, ezért is keresek megbízható boltot.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#907) Necc válasza G@ben (#906) üzenetére


Necc
addikt

Van, 2 ev szoftver"gari" ;]
Viszont nezd a dolgok jo oldalat: ez be van jaratva, tuti nem fog bekrepalni megvetel utan... es ugyanakkor megbizhato is vagyok :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#908) G@ben válasza Necc (#907) üzenetére


G@ben
addikt

Igen, én is így szoktam eladni a használt, lestrapált cuccaimat, hogy erősen letesztelt! :DDD
Viccen kívül, hardveres garival kéne. Ha nem kapok úgy, mert kifogyott mindenhonnan, megkereslek!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#909) Necc válasza G@ben (#908) üzenetére


Necc
addikt

Jovanna, attol hogy ragasztocsik tartja a helyen a kijelzot meg nem jelenti azt hogy lestrapalt :D .

Sok sikert a keresgeleshez, kivanom hogy ne jojjon ossze :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#910) G@ben válasza Necc (#909) üzenetére


G@ben
addikt

Olyan extrák járnak hozzá, mint tok, ami egyben tartja, meg könnyen levehető-visszarakható billentyűzet? :D
Köszönöm kedvességed, ha arra kerül a sor, erősen alkudni fogok! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#911) Redmaster


Redmaster
csendes tag

Amúgy az egész országban hiány van a feketéből. Szinte mindenhol csak pirosat lehet kapni. Én a Gsm Home-ból kapom meg holnap :D

Baconbe csavart szalonna

(#912) Redmaster válasza Redmaster (#911) üzenetére


Redmaster
csendes tag

Ja azt elfelejtettem odaírni hogy nekik még van fekete és nekem is azt küldenek. Csak mindenhol olvassátok el előbb a vásárlási feltételeket... Érdemes....

Baconbe csavart szalonna

(#913) DnBHun


DnBHun
csendes tag

HI All!erdeklodnek,hogy az iGO Primo v9.6.7.235654-hoz mi kell h. fusson?:D 480*320as felbontasra azt kozli h. nem megfelelo ....akkor? esetleg valakinek hasonlo tapasztalat?:)elore is Koszi:)

(#914) Necc válasza DnBHun (#913) üzenetére


Necc
addikt

:W :W :W !!!WAREZ TILOS!!! :W :W :W

amit tiltunk fórumunkban:
minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatát elősegíti (információ megadásával, linkelésével, bárhogyan);
használatára buzdít;
illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.
így különösen tiltott témák például: szoftver regisztrációjához, működ(tet)éséhez szükséges kód vagy azt kijátszó szoftver, egyéb eljárás; készülék (műholdvevő, telefon, stb.) szoftverének jog- vagy licencellenes megváltoztatása, kijátszása, ehhez szükséges eszközök adás-vétele, telefon vagy egyéb eszköz szoftverének megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívóinak adás-vétele, bundle játék/szoftver értékesítése az azt tartalmazó újság nélkül;

Ha egy mod eppen erre jar es meglatja, ki fog herelni. :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#915) DnBHun válasza Necc (#914) üzenetére


DnBHun
csendes tag

uh ez annak szamit?:D akkor megkapom a buntit es sirni fogok otthon mint a p...a,de koszonom a lelkes felvilagosittast (y)

(#916) Necc válasza DnBHun (#915) üzenetére


Necc
addikt

Mivel az iGo hivatalosan nem jelent meg Androidra (kiveve az elotelepitetteket), ezert minden ezzel a szoftverrel foglalkozo hozzaszolas warezolasnak minosul.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#917) Bozso68 válasza DnBHun (#913) üzenetére


Bozso68
senior tag

Jogos észrevétel a kollegától.

[ Szerkesztve ]

(#918) DnBHun válasza Necc (#916) üzenetére


DnBHun
csendes tag

Koszonom sziipen akkor meg1szer a felvilagosittast!nem voltam tisztaban h nem jelent meg szal tudatlansagomnak koszonheto a "kerdesem"! THX

(#919) Necc válasza DnBHun (#918) üzenetére


Necc
addikt

Semmi gond ;)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#920) o_tom


o_tom
aktív tag

Sziasztok
Nagyon bénának érzem magam... már kb 4 napja kínlódok a telefonnal. Sehogy sem tudok kernelt cserélni. Már vagy 3-4 leírást megnéztem, és nem jön össze. Letöltöttem is egy rakat dolgot de nem megy.
Valakinek van türelme hozzám, már LASYt sem akarom idegesíteni.
Szóval ha van valakinek felesleges negyedórája az életéből, leírná nekem szájbarágósan, meg összeszedné nekem a linkeket, hogy mit hogyan, honnan telepítsek? Remélem egyszer csak sikerül felraknom egy főzött ROMot.

A gyári ICSt legyalultam. Fölraktam rá a 042 ROMot, tehát már 2.3 van rajta (a telefon gyári független). Rootoltam is a flash toollal, az is ok. Felraktam az Xparts segítségével a CWMet. De nem tudok tovább lépni.

Mit és honnan töltsek le még a PCre ill a telefonra? Már fastbbotba is elindult a telefon, de onnantól nem tudom mi van. Mit kell tenni, hova kell beírni azt a parancssor?

Szeretném már nagyon kipróbálni a CM10et. A régi telefonajimon nem kellett ennyit kínlódni: ott a CWMel mindent lehetett: LG Etna, Moto Milestone, Moto XT720, Motot Defy, Defy+... itt

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#921) Necc válasza o_tom (#920) üzenetére


Necc
addikt

Bootloader nyitva?
Mivel kernelt fasttoollal kell telepiteni, mi a hibauzenet telepites kozben?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#922) o_tom válasza Necc (#921) üzenetére


o_tom
aktív tag

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy nyitva van e a Bootloader?
Nincs hibaüzenet, mondom, fogalmam sincs hogyan és mire kell kattintanom a Kernel cseréhez.
Ehhez kéne valami szájbarágós , magyar leírás letöltési linkekkel, mindennel.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#923) Necc válasza o_tom (#922) üzenetére


Necc
addikt

Bootloader kinyitasa: [link] tesztpontok reszletesebb listaja: [link]

Altalanos leiras kernel/ROM telepiteshez: [link] (ha a ROM telepitese elter az atlagtol azt altalaban jezik ROM topicjaban)

ROM/Kernel lista, informaciok rootolashoz, bootloaderhez, hibaelharitashoz: [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#924) o_tom válasza Necc (#923) üzenetére


o_tom
aktív tag

köszi
ez a tű érintős okosság mindenképpen kell?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#925) Necc válasza o_tom (#924) üzenetére


Necc
addikt

Igen.
Ha remegos a kezed akkor a hagyomanyos uton torteno bootloader nyitas is jo, de akkor fennall a veszelye annak, hogy a hivatalos szoftveren hivatalos szoftverfrissites utan beteglasodik a telefon, valamint a DRM fajlok is torlodnek a keszulekrol igy bizonyos SE specifikus szoftvereket nem hasznalhatsz tovabb (no meg a szoftvergari is ugrik, +1 okot adsz a szervizeseknek hogy kocsogoskodjenek veled, ha olyanok).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#926) dragonfx válasza Necc (#923) üzenetére


dragonfx
veterán

gyárilag 2.34 van rajta nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#927) Necc válasza dragonfx (#926) üzenetére


Necc
addikt

2.3.4 vagy 4.0.4

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#928) dragonfx válasza Necc (#927) üzenetére


dragonfx
veterán

mitől függ?
azért jobb ha gyárilag fenn van rajta a 4 nem?
vagy érdemesebb a 2.34 kispécizett faragott változatát a 2.37et felrakni rá moddolt driverbe?
eze szerint akkor a 2.34 és a 4.04ből is van rá moddolt?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#929) G@ben


G@ben
addikt

Elnézést, lehet, hogy hülye kérdés, de egy új Androidos telefonnál első bekapcsolásnál mit kell beállítani? Elvileg holnap érkezik, nem akarok hülyeséget csinálni. Egyelőre nem akarok frissíteni, semmi extra, talán az automatikus letöltéseket lőném ki, hogy ne fogyassza a netet.
Nem volt még Androidos telefonom, azért kérdezem.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#930) Necc válasza G@ben (#929) üzenetére


Necc
addikt

google accountert fog sirni, mint az osszes tobbi, enelkul az osszes androidos keszulek csak egy felkaru orias. :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#931) G@ben válasza Necc (#930) üzenetére


G@ben
addikt

Az van. Már ha az email cím azt jelenti. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#932) G@ben


G@ben
addikt

Megérkezett. :)
Még csak kicsomagoltam, mert bekapcsolni csak előfizetve fogom, nehogy a kártyámon lévő kb 200 Ft-ot valami frissítéssel hirtelen leegye. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#933) #40351744


#40351744
törölt tag

Valakinek van tippje arra, hogy ez egészen pontosan micsoda? Gondolom már tudja mindenki, de én bevallom sík hülye vagyok. :B Plusz ilyen kiegészítő még egyik telefonomhoz sem volt, csak ennél...

(#934) Necc válasza #40351744 (#933) üzenetére


Necc
addikt

Az ot egy... darab habszivacs lenne?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#935) #40351744 válasza Necc (#934) üzenetére


#40351744
törölt tag

Műanyag az egész, nem habszivacs. Először arra gondoltam, hogy a hátlap levételnél segédkezik, akiknek nincs esetleg 2-3 centis karmai, de nem igazán jött be a tippem....végül is nem igazán fontos, csak a telefon megvétele óta nézegettem, és nem jöttem rá, hogy mi célt szolgálhat.

(#936) Bozso68 válasza #40351744 (#933) üzenetére


Bozso68
senior tag

Méretre mekkora?
Ha a kijelzőméret, akkor ekkorára kell kivágni a védőfóliát...
Ha bankkártyaméret, akkor Passz...

[ Szerkesztve ]

(#937) #40351744 válasza Bozso68 (#936) üzenetére


#40351744
törölt tag

Hosszúság: 2 cm
Magasság: 3 cm
Vastagság: mérhetetlen ( kisebb mint 1 mm. )

(#938) Bozso68 válasza #40351744 (#937) üzenetére


Bozso68
senior tag

Közben a lányom MINI PRO-jának dobozában megtaláltuk a kérdéses alkatrészt, úgyhogy valami egyetemes XPERIA kiegészítő lehet.
A kezdetek kezdetén benne is felmerült a kérdés, de fél év alatt semmire se kellett.
Azért érdekességképpen, ha valaki tudja, megmondhatná...

[ Szerkesztve ]

(#939) Zoz


Zoz
őstag

Nem a kijelzővédő fólia felragasztásához van, hogy ki tud simítani az esetleges buborékokat?

(#940) Frigetrus válasza Zoz (#939) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Ott a pont!! Arra való, hogy felrakd vele a kijelzővédő fóliát, ezzel kel simítani. :)

932; G@ben: adatforgalmat le lehet tiltani, és akkor nem megy fel a netre, nem kell aggódni. :)

[ Szerkesztve ]

(#941) gulliver123


gulliver123
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne ezzel a telefonal kapcsolatban, hogy menyi a RAM ja ugyanis 512MB ram ot írnak a szakoldalak, viszont az "Running Services" nél összesen csak 308 MB ram ot ír mint felhasználható! Ez miért van?

Válaszotokat előre köszi!

" Never underestimate the power of stupid people in large groups." Mark Twain

(#942) ravebp válasza gulliver123 (#941) üzenetére


ravebp
senior tag

mert a rendszer futásához is kell

Rave

(#943) #40351744 válasza gulliver123 (#941) üzenetére


#40351744
törölt tag

Sajnos soha nem kapsz pontosan annyi szabad RAM-ot, amennyivel reklámozzák a telefont....jelen esetben ebből az 512-ből, kb a 30%-át a rendszerfolyamatok, a rendszer magja lefoglalja magának, és ezt nem is mutatja a memória kezelő, de ez az érték mindig változik, szóval ha összeadod a jelenleg szabad, és használt RAM mennyiséget, mindig egy picit más értéket fogsz kapni. ICS-n ráadásul ez a memóriazabálás tovább növekszik.

(#944) gulliver123 válasza #40351744 (#943) üzenetére


gulliver123
csendes tag

Köszönöm válaszotokat!

" Never underestimate the power of stupid people in large groups." Mark Twain

(#945) Necc válasza gulliver123 (#944) üzenetére


Necc
addikt

A kulonbozetet a RAMdrive csapja le maganak, es a rendszer ide pakolja a leggyakrabban hasznalt modulokat, hogy azok szukseg eseten villamgyorsan rendelkezesre alljanak (ezert van pl. az hogy a kamera pillanatok alatt keszen all).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#946) G@ben


G@ben
addikt

Tudtok ajánlani egy kicsit erősebb tokot, amin még a jack-dugónak is van kivágás?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#947) dragonfx


dragonfx
veterán

ugy érzem hamarosna esni fog az ára a telnak.
gyanis ha kapható lesza samsung galaxy S relay és a motorola photon Q ez a telo najai meg lezsnek számlálva.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#948) G@ben


G@ben
addikt

Új vagyok az Androidban, de fel szerettem volna tenni az Anysoft Keyboard-ot, viszont azzal a hibával találkoztam, hogy ha pl kétszer egymás után lenyomom a fizikai billentyűzeten az a-t, akkor két a-t ír, nem á-t. Feltettem a magyar kiegészítést, beállítottam a 3 soros qwerty-t, de nem jó úgy sem. Hol ronthattam el a beállítást vagy miért nem működik?
2.3.4-es Android, legújabb Anysoft.
Illetve ha egy alkalmazást telepítek a Marketről, akkor azt a memóriakártyára vagy a telefon memóriájába teszi? Ezek még sötét foltok nekem. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#949) Zoz válasza G@ben (#948) üzenetére


Zoz
őstag

Finomhangolás/többszörös érintés sebessége be van állítva?

Alkalmazást alapból a telefonra teszi, később az alkalmazások menüben van olyan, hogy áthelyezés SD kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#950) G@ben válasza Zoz (#949) üzenetére


G@ben
addikt

Igen, próbáltam gyorsabban, lassabban, de nem megy.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.