Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Zoz válasza dragonfx (#947) üzenetére


Zoz
őstag

És kapható lesz itt? Az amcsik sok éve tele vannak jobbnál-jobb billentyűs telefonokkal, csak Európába nem jön egyik se :O

(#952) Zoz válasza G@ben (#950) üzenetére


Zoz
őstag

És az Android beállításokban az AnySoftKeyboard az alapértelmezett?

Egyébként anno én is vagy félóráig nyomogattam, míg jó lett :)

(#953) G@ben válasza Zoz (#952) üzenetére


G@ben
addikt

Igen. Bár be volt pipálva a japán, a kínai, a nemzetközi is, most kivettem azokat, de nem jó.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#954) G@ben


G@ben
addikt

A magyarítást leszedtem, feltettem újra, most működik. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#955) dragonfx válasza Zoz (#951) üzenetére


dragonfx
veterán

hát na ez nagy kérdés.ugy sejtem a motorola biztos a samsung nem valószínű.
de fax tudja majd kiderül.
de akit érdekel nézze mega motorola adatait brutál, az S III.mal emlegetik egy szinten.
kinn 45e.
behozni függetlenül és vajon magyar szoftot rá tudnak rakni?? de ha enm tudnak az sem baj anynit angolul még én is tudok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#956) G@ben


G@ben
addikt

Újabb kérdés:
ha nyitva van a qwerty, akkor elforgatja a képernyőt. Ha nincs, akkor a főképernyőket, illetve a programképernyőket nem forgatja el, minden mást igen, amikor kell. Be van pipálva, hogy automatikusan forgasson. Ez a helyes működése vagy a főképernyőket is kéne forgatnia?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#957) Necc válasza G@ben (#956) üzenetére


Necc
addikt

Szimpla gyartoi toketlenkedes...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#958) G@ben válasza Necc (#957) üzenetére


G@ben
addikt

Szóval ez a helyes működése. Akkor megszokom. :D
Köszi!

UI: még tuti jönni fogok kérdésekkel! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#959) Necc válasza G@ben (#958) üzenetére


Necc
addikt

Rakj fel valami ertelmes launchert es maris forog a vilag. Nem vagy koteles beletorodni abba, hogy nem megy es akkor megszokod, pont ezert okostelefon az okostelefon.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#960) G@ben válasza Necc (#959) üzenetére


G@ben
addikt

Kérdésem sok, időm kevés, egyelőre egy programot raktam csak fel, a többire még nem volt időm, úgyhogy a következő kérdés: a launcher rootolt telefonon megy csak vagy simán is?
Remélem jövő hét végén lesz több időm foglalkozni vele, utánaolvasni, mert addig túlóra ezerrel.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#961) Necc válasza G@ben (#960) üzenetére


Necc
addikt

Nem kell root launcherhez.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#962) G@ben válasza Necc (#961) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi a választ, akkor majd körülnézek, hogy mi is ez, mit tud pluszban, melyik ajánlott.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#963) muratomi1


muratomi1
senior tag

Hali. nagyon állat ez a teló. végre egy normális android telefon ami nem szar. Lefrissítette 4.0-ra és azóta nem tudok képernyőképet készíteni. Lehet egyáltalán ics alatt?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#964) Necc válasza muratomi1 (#963) üzenetére


Necc
addikt

Home+power=screenshot.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#965) G@ben


G@ben
addikt

Autóstöltőnek bármilyen micro usb-s jó? Jól gondolom, hogy ezek kompatibilisek egymással?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#966) Guszty81 válasza G@ben (#965) üzenetére


Guszty81
tag

Szerintem jól gondolod... nekem 1 db van az autóban, de azt használom a sajáton kívül Nokia telefonhoz, és tablethez is!

(#967) muratomi1 válasza Necc (#964) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nem megy. Nem értem. sehogyse megy.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#968) #40351744 válasza muratomi1 (#967) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem inkább Power Gomb + Hangerő le gomb? Nekem így működik....

(#969) G@ben válasza Guszty81 (#966) üzenetére


G@ben
addikt

Ok, köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#970) muratomi1 válasza #40351744 (#968) üzenetére


muratomi1
senior tag

Ó köszi ez mos nagyon kellett! :DD

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#971) dragonfx válasza muratomi1 (#963) üzenetére


dragonfx
veterán

magáétól felajánlotta andorid 4re.?gyári ezek szerint van hozzá?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#972) muratomi1 válasza dragonfx (#971) üzenetére


muratomi1
senior tag

Igen van. igazából nekem a PCC ajánlotta fel. De am ugyanaz mint a 2.3.5. semmi különbség nincs, nem kaptam file manager-t, a képernyő fényképezése eltűnt (de hála valaki elmondta)
. De kb. ennyi

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#973) dragonfx válasza muratomi1 (#972) üzenetére


dragonfx
veterán

stabilabb?gyorsabb?kevébbé merül?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#974) G@ben


G@ben
addikt

Okoz-e bármilyen gondot, ha a Playről telepítek egy programot, majd letörlöm és ezt sokszor egymás után játszom el? Konkrétan egy egyszerű naptárat/emlékeztetőt keresek, de csak akkor látom, hogy jó-e, ha ki is próbálom.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#975) gomsadi#


gomsadi#
tag

Sziasztok!

az első ICS build megjelenés után nem nagyon követtem a topikot. Azt olvastam valami oldalon, hogy jön egy új build, ami javít néhány bosszantó hibát(pl. tárcsázóba lassú belépés). kérdésem az lenne hozzátok, hogy valóban jött ki újabb build, és javította a hibákat? Az első ICS nem jött be, vissza is tettem a GB-t. Újra megpróbálnám, ha van értelme.

Have a Lot of Fun!!

(#976) Guszty81 válasza gomsadi# (#975) üzenetére


Guszty81
tag

Pont ugyanígy voltam vele én is.
Felraktam, amikor megjelent, 2 hétre rá, ment vissza a GB.
Nemrég megjelent a frissítés, 1 hete raktam újra az ICS-t, ez már javítva van, szerintem megfelelően működik.

(#977) dragonfx válasza G@ben (#974) üzenetére


dragonfx
veterán

nem semmit.
nem ugyanazta progit teleipted sokszor.
én ezt playernél, jegyzetnél mindig eljátszom cska az ikon.t ismerem fel.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#978) G@ben válasza dragonfx (#977) üzenetére


G@ben
addikt

Ok, köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#979) G@ben


G@ben
addikt

Na még egy kérdés: ki milyen fóliát használ? Eddig azt hittem, hogy veszek egy jó méretűt és kész is, de most, hogy elkezdtem nézni, láttam, hogy van fényes, matt, tükröződésmentes, stb. Mi az, ami sokáig rajta marad és jó? Az sem baj, ha olcsó! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#980) Necc válasza G@ben (#979) üzenetére


Necc
addikt

Altalaban az arral linearisan aranyos a minoseg is.
En a magam reszerol a flexibilis foliakat javaslom, olyasmit mint az invisible shield, de van azzal egyenerteku, de joval olcsobb alternativa is.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#981) G@ben válasza Necc (#980) üzenetére


G@ben
addikt

Flexibilis fólia? Nem olyan az összes? :F
Mi lenne az az alternatíva?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#982) Guszty81 válasza G@ben (#979) üzenetére


Guszty81
tag

A fényes és a matt (ami ugyanaz, mint a tükröződésmentes) között annyi a különbség, hogy a fényesben ugyanúgy fogod látni magadat napsütésben, mintha nem is lenne fólia, cserébe szép, élénk színei lesznek a kijelzőnek (mintha nem is lenne rajta semmi), matt esetén nincs tükröződés, cserébe láthatóan fakóbbak a színek. Döntsd el, melyik a fontosabb neked.

(#983) Necc válasza Guszty81 (#982) üzenetére


Necc
addikt

Matt. Ez olyan vilagos mint a nap.

Az SE Xperia Pro kijelzo szinei telitettsegevel az eg egy adta vilagon semmi gond nincs (bar a samsung AMOLED kijelzoje utan ha rapillantok akkor "ugh mi ez a fako x@r" :DDD ), egy kis mattsag boven bevallalhato annak tukreben, hogy a tukrozodeses szirszarok sokszor olvashatatlan kijelzot produkalnak kulteri napsutesben, de neha mar egy belteri neoncsoves megvilagitas is odatesz a folianak (foliafuggo).

Szerk.: a dragabb, flexibilis foliakat azert javaslom a merevek helyett, mert bar tobb idobe telik felrakni oket (be kell vizezni a keszuleket utana pedig ki kell szaritani!), es dragabbak is, viszont a kijelzo es a folia koze beszorulo apro porszemcsek nem, vagy alig kepeznek lathato legbuborekot.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#984) G@ben válasza Guszty81 (#982) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi!

Necc: neked is! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#985) dragonfx válasza Necc (#927) üzenetére


dragonfx
veterán

de akkor gyárilag ha 2.34 van rajta egyből felajnálja netkapcoslat eseténa 4.04es upgrade.t?ez gyári rá?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#986) Zoz válasza dragonfx (#985) üzenetére


Zoz
őstag

Gyári.
Ha összekötöd a PC-vel, a Sony progija szól, hogy frissítés van, telepíted?

(#987) dragonfx válasza Zoz (#986) üzenetére


dragonfx
veterán

de most akkor jobb a 4.04 rá mint a 2.34 avgy sem?összeségében?
:U
mert azért ha veszek android 4es telot akarok.
bár igaz minek a legujabb.
pc.men is xp van és meg vagyok elégedve vele. :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#988) Zoz válasza dragonfx (#987) üzenetére


Zoz
őstag

Nekem semmi bajom nincs a gyári ICS-vel, és szerintem tovább bírja az aksi vele. Valószínűleg azért mert megengedte, hogy pár gyári programot letiltsak.

(#989) dragonfx válasza Zoz (#988) üzenetére


dragonfx
veterán

abba ilyet is lehet?
én törlök mindent amit nem hazsnálok

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#990) gomsadi# válasza Guszty81 (#976) üzenetére


gomsadi#
tag

köszi a véleményt! fel tettem én is, de nem győzött meg a sebessége. főleg a gyári launcher, de lomhabb az egész rednszer, szvsz. marad a gb, és majd ha veszek valami ketmagos csodát, akkor probalkozom az ICS-sel. köszi mégegyszer

Have a Lot of Fun!!

(#991) Necc válasza gomsadi# (#990) üzenetére


Necc
addikt

Sokmagos "csodakon" is lassubb az ICS mint a GB, ott se fog csoda tortenni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#992) gomsadi# válasza Necc (#991) üzenetére


gomsadi#
tag

bízom benne, hogy a frissebb kernel jobban optimalizalt, főleg azokon a gépeken, amelyek gyarilag ICS-el jönnek.
ja! az a karcallo réteg egy vastag, merev fólia! én már le szedtem, elsőre nehézkes. de pofára esett és karcos lett. alatta edzett üveg van.

Have a Lot of Fun!!

(#993) dragonfx válasza Guszty81 (#976) üzenetére


dragonfx
veterán

a 4.04es?
csak jobb nem?

holnap eldől leszek e tulaj. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#994) Guszty81 válasza dragonfx (#993) üzenetére


Guszty81
tag

Igen, 4.0.4-es ugyanúgy, csak valami egyéb frissítés is érkezett rá a nyár végén.

Egyetlen apró bajom van csak a legfrissebb 4.0.4-el, hogy zenelejátszás közben néha megakad fél mp-re... szerencsére csak általában 1 zene alatt 1-szer csinálja, de nekem ez is picit zavaró.
Régebbi ROM-okon, amik eddig rajta voltak (gyári 2.3.4, első kiadású 4.0.4, arcS 2.3.7-es SW-e), nem volt ilyen gond.

(#995) dragonfx válasza Guszty81 (#994) üzenetére


dragonfx
veterán

aha.
de pl:arc rommala billentyüzet müködött?
akkor lehet a 2.37es a legjobb végül.
külső vagy a gyári lejátszót hazsnáltad?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#996) Guszty81 válasza dragonfx (#995) üzenetére


Guszty81
tag

Ultima Pro ROM-ot használtam, az eredetileg az arc S 2.3.7-es SW-e átalakítva PRO-hoz.
Nálam elég sok progi elszállt sokszor, ráadásul nem sikerült vásárolnom Play-en sem, mert hiába fizettem, nem települt a progi. Ezekért tettem vissza a gyárit.
PowerAMP-ot használok, pont ennek a vásárlásával volt a kínlódás. (FLAC miatt nem jó a gyári lejátszó)

(#997) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül h lehet e origi 2.3.4-es utolsó szoftvert visszarakni rá hackelésen kívül? mert a 4.0.4es elég idegesítő tud lenni... viszont még garis és addig nem akarom bütykörészni. Vagy van valami remény arra az utolsó (kb nyári végi) frissítés óta h lesz ezekre a döcögésekre valami javítás féle?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#998) Necc válasza Domi_Jani (#997) üzenetére


Necc
addikt

[link] Valogass.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#999) dragonfx válasza Necc (#998) üzenetére


dragonfx
veterán

2.34esből is van moddolt rá ezek szerint?abba már 2.37 van?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1000) gomsadi#


gomsadi#
tag

ezer :-D

Have a Lot of Fun!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.