Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) ravebp válasza mcwolf79 (#750) üzenetére


ravebp
senior tag

sztem ha egy teljes gyári cuccot visszateszel flashtoollal akkor kernelt recoveryt mindent visszarak, nem?

Rave

(#752) mcwolf79 válasza ravebp (#751) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én nem tudom, azárt kérdezem :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#753) Necc válasza ravebp (#749) üzenetére


Necc
addikt

Csak kernel van ICS-re, a ROM-ot magadnak kell biztositanod.
Probaltam, de rettentoen instabil volt, raadasul rettentoen zabalta az akkumulatort, valamint a rendszer altalanos sebessege is nagyon visszaesett, igy levakartam.

Barmikor vissza lehet allitani a keszuleket a gyari allapotra.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#754) mcwolf79 válasza Necc (#753) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ki akartam próbálni az általad ajánlott. Ultima pro ROM-ot,de a kernel,-t nem tudtam beflashelni. A darabot hol unknown error dob, hol azt írja ki,hogy a fájl tú nagy: -/

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#755) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na most untam meg a xarakodást.
Bootloader zártam, felment a SEUS-sal a 4.0.4-et. Ha nagyon nem leszek vele megellégedve, visszamegy a 2.3.4.
Biztos user error (is) van benne. Mind1 ,jó nekem a gyári is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#756) geri0810


geri0810
csendes tag

Hali!

Sikerült beszerezni egy Xperia PRO készüléket( fekete) :D
Kártyafüggetlen, és nagyon meg vagyok vele elégedve...gyors, nagyon jó megbízható teló, csak egy problémám van vele, amit nem igazán értek...
A qwerty billentyűzeténél két betű fel van cserélődve...
Konkrétan az "A" betű a "Q" és a "Z" pedig a "W"...
Próbáltam nyelv váltással, hátha ez a baj, de semmi változás...csupán a szokott "y" "z" változik, más nem!
Nem igazán értem ez, ha esetleg más is találkozott már ilyennel szívesen venném a segítséget, tapasztalatokat!
Köszönöm!

Geri

(#757) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Amúgy 2.3.4-nél magasabb gyári firmware-t miért nem lehet sehol sem találni? Az nem hivatalos, vagy mi?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#758) Necc válasza geri0810 (#756) üzenetére


Necc
addikt

AZERTY billentyuzetes telefont vettel???

Ha rendes qwerty kiosztasod van, de megis ilyen furan gepelsz, akkor francia szoftver van rajta, amit le kell cserelned.
Itt alul megtalalod a stock firmware-eket mk16i-re, amit flashtool-al fel kell flashelned a telefonra.

Alternativakeppen kezzel atirhatod a billenyuzetkiosztasert felelos fajlt, nem garantalom hogy mukodni fog, es kiindulopontnak a fenti linket kell hasznalod.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#759) mcwolf79 válasza Necc (#748) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na csak nem hagyott nyugodni, és addig bütykörésztem,míg felraktam az Ultima Pro ROM-ot.
Eddgi minden nagyon faxa, csak egyvalami nem műxik.Nem tudom, van-e összefüggés ,de mióta ezt felraktam,nem tudok vásárolnia marketről. Lehet a marketnél van valami bibi,csak most meg akartam venni a ROOT explorert, és nem hagyta. Kipróbáltam mással is,de mást sem tudtam megvenni. Azt írja ki: "Hiba, próbálja meg később!"
Mi lehet a bibi?
Amúgy kösz a tippet, tényleg jó ROM-nak tűnik :R

Szerk.: Hmmm. Asztalin belépve a marketba meg tudtam venni. Telón is műxik. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#760) Necc válasza mcwolf79 (#759) üzenetére


Necc
addikt

1.1.1-ben javitottak ezt a bugot.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#761) mcwolf79 válasza Necc (#760) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azt raktam fel. Az 1.1.1 van fent.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#762) o_tom


o_tom
aktív tag

Üdv
Azt nem tudjátok, van-e olyan pletyka, hogy kijavítanák a gyári ICS rengeteg hibáját? Lesz valami Update?
Esetleg viisza lehet butítani gyári GBre?

A gari miatt nem szeretnék sem Cyanozni, sem más okosságot rá. Vagy nincs más választásom ha normálisan akarom használni?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#763) mcwolf79 válasza o_tom (#762) üzenetére


mcwolf79
veterán

Flashtool-lal simán visszarakhatod a GB-et. Gari megmarad, és öröm bódottá ;)

[Itt lehet válogatnia gyári ROM-okból]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#764) Necc válasza o_tom (#762) üzenetére


Necc
addikt

Itt most konkretan mire gondolsz? Milyen hibakra?

Downgradelni barmikor lehet.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#765) o_tom válasza Necc (#764) üzenetére


o_tom
aktív tag

Arra komkretan, hogy borzasztó sokszor fagy és belassul - néhány alaklmazas el sem indul. Mondjuk én már ICSel vettem, de gondolom a GB nem ilyen instabil volt. A páromnak Mini Pro van, a pokolba kíván mióta frissitettem neki ICSre. A LEDek nem jelzik neki az üzenetet, a Live Wallpaper sokszor magától eltűnik - nálam is.
Szóval, ha FlashToollal visszarakom a 2.3.7 droidot, a gari nem megy el?
Cyanogenbol is vissza tudom rakni a gyári oprendszert ugyanígy? A FlashTool a ROOTot is eltunteti róla főzött ROM után?
bocs a sok kérdés miatt, ez az első SE android telòm...

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#766) mcwolf79 válasza o_tom (#765) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha 2.3.7-et raksz fel, szerintem elvileg igen, gyakorlatilag nem valószínű,hogy ugrott a gari. Hivatalosan szerintem nincs SE Xperia Pro-ra 2.3.7 (én legalábbis nem találtam,csak 2.3.4-et).
Cyanogen-hez ki kell nyitnod a bootlocker-t, ami hiba esetén garivesztéssel, jár, de szerintem még nem sok teló halt meg ettől. Persze véletlenek lehetnek, de kicsi rá az esély.
A bootloader-t vissza lehet zárni ,onnantól meg ha felraksz Flashtool-lal egy gyári ROM-ot,azután SEUS-sal fel tudod frissíteni "hivatalosan" is.
(Én is ezt csináltam most. Szórakoztam picit főzött ROM-okkal, aztán visszazártam a bootloader-t,és raktam rá hivatalos ICS-t)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#767) #40351744 válasza mcwolf79 (#766) üzenetére


#40351744
törölt tag

Miken át nem esnek szegény droidok....bezzeg a 3310... :DDD

(#768) o_tom válasza mcwolf79 (#766) üzenetére


o_tom
aktív tag

Köszi
Erről a ROMról mi a vélemény?
Fontos nekem, hogy hasonlítson a gyári Sonyra

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#769) mcwolf79 válasza o_tom (#768) üzenetére


mcwolf79
veterán

Necc kollega fentebb dicsérte ezt. Én is próbáltam, bár nálam a store bugos volt, nem tudtam vásárolni.
Visszaraktam a gyárit, mert most tesztelem az enyémet, mert beszélgetés közben már 3-szor restartolt a teló. Most felraktam a gyári 4.0.4-et, ha ezzel is csinálja, irány a gari :O :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#770) phermous


phermous
csendes tag

Nem tud valaki olyan infót, hogy bekerül-e ez a készülék bármelyik szolgáltató kínálatába? Előre is köszi a választ.

7ON1

(#771) Zoz válasza phermous (#770) üzenetére


Zoz
őstag

Ezt szerintem úgy 20-30x már leírtuk itt :)
Voda Smart Store kizárólagos szerződéssel árulja, ezért nincs semmilyen más szolgáltatónál, csak itt:
http://vodafonesmartstore.hu/microsite/ProductTariff/251
(Hogy a franc eset volna beléjük :O )

Ezen kívül jó fél évvel később lett hivatalos Sony webshop, itt kapható még hivatalos forrásból:
http://sonymobilewebshop.hu/mobiltelefonok/sony-ericsson-xperia-pro-red.html

És vannak még a sarki GSM boltok szürke importos készülékei bolti garival.

(#772) phermous válasza Zoz (#771) üzenetére


phermous
csendes tag

Köszönöm szépen. :R
Visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam erről semmit. Legközelebb tovább megyek :)
Smart Store valóban nem jó fej ezzel a húzással :F

7ON1

(#773) Necc válasza o_tom (#765) üzenetére


Necc
addikt

Ez meg mindig picit levegobe logo dolog, melyik alkalmazas nem indul el, konkretan?
Mik az elozmenyei annak, mielott ujraindul?

Az altalad leirt tobbi problema pedig RAM hianyra vezetheto vissza, ami egyertelmuen az ICS hibajara rohato fel (bar hivatalosan sehol sincs leirva, de az ICS-hez 512MB RAM kell minimum), de igazabol ugyanez elmondhato GB-re is, de ott is csak egy picivel jobb a helyzet.

Elso korben en rootolast es kiados gyomlalast javaslok a gyari ROM-bol, minden olyan gyari vackot szedjel le amit nem hasznalsz, ezzel rengeteg memoriat tudsz felszabaditani.

Masodik korben startup managerrel minden olyan alkalmazas gyari indulasat tiltsd le, amire bootkor az eg egy adta vilagon semmi szukseg nincs (a marketrol szinte minden masodik alkalmazas csinal maganak egy startup entry-t, tok feleslegesen).

Ha ezek nem hoznak semmi erdemi valtozast, csak akkor javaslom a regi 2.3.4 felrakasat (ez a hivatalos szoftver Xperia Pro-ra ICS elottrol).

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#774) o_tom válasza Necc (#773) üzenetére


o_tom
aktív tag

Hát, köszi. Valszeg akkor nekilátok a ROOTnak.

Úgy indul újra, hogy pl. megy egy alkalmazás, bármi (gmail, böngésző, facebook, gmaps) megáll, nem történik semmi, aztán kb. 1perc múlva újraindul magától. Meg néha belassul gondolkodik.
A telefon azt írja van rajta 48 MB szabad hely, a Play-ról frissíteni akarom a YouTube-ot és nem engedi - azt írja: nincs elég tárhely. Vagy le akarom tölteni a TV Műsor alkalmazást, kb. 1,7MB és szintén kiírja, hogy nincs elég tárhely. De aha mást töltök le, az megy.

Egy gyári ROMba ez nagyon gáz. Másnál is van ilyen, vagy nekem nem kosher valami?

Lehet láma dolog, de a memkártyám már kb 5. telefon óta nem volt formázva, ill. kigyomlálva vagy törölve - ez befolyásolhatja? Csak egyik telóból átrakom egy másikba és használom. Bekavarhat ez? (holott az egyiken gyári MOTORom van, a másikon CM7, a harmadikon CM9, a következően SENSE, CW Mod...)

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#775) Necc válasza o_tom (#774) üzenetére


Necc
addikt

Ne keverjuk a ROM es a RAM fogalma't.

Az Xperia Pro alapbol 1GB flash ROM-ot tartalmaz, ami az alabbiak szerint van particionalva:
- 400MB /system, r
- 420MB /data, rw
- 100MB /cache, rw

A harmat osszeadva jon ki az 1GB, ahogy a keszuleket is reklamozzak.
Esetedben azert sir a keszulek, mert a /data nagyon tele van (ide telepulnek alapertelmezetten az alkalmazasok, fuggetlenul attol, hogy hasznalja-e az SD kartyat vagy sem).

Sajnos az effele particiokra bontas miatt a mai vilagban 1GB beepitett flash ROM nagyon keves, de van ennel sokkal rosszabb is (nagyon sok keszulekbe pl. csak 100MB korul adtak meg a gyartok a /data particiot), de mar a gyartok rajottek, hogy nem a flash-en kell sporolni a kozepkategoriaban.

Amirol en beszeltem az a RAM hiany, amit igazabol semmilyen programmal nem lehet kimutatni (vagyis ki lehet, terminalbol a "free" parancssal), egyedul ugy veszi eszre az ember, hogy a fokepernyo utan alig 1-2 alkalmazas megnyitasa utan ha visszamegy a fokepernyore, akkor szemmel lathatoan visszatolti a widgeteket, vagy akar a live wallpapert is.

Amugy sok RAM-ot tudsz azzal megsporolni, ha kikapcsolod a live wallpapert - ez kapasbol 20-50MB-ot jelent, ami igazsag szerint egy ilyen kaliberu keszuleknel nem kellene, hogy gond legyen, de a sok gyari hulladek miatt, meg az ICS eleve sok RAM fogyasztasa miatt megis az...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#776) IstN


IstN
tag

Helló!

Tudna nekem segíteni valaki, hogy lesz-e a Sony szárnyai alatt Pro-hoz hasonló qwerty-s telefon csak kicsit izmosabb hw-el?

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#777) Zoz válasza IstN (#776) üzenetére


Zoz
őstag

Az MWC-s interjú alapján szerintük olyan fasza dolgok a tapicskolás, hogy nem kellenek gombok :( :O :W
http://mobilarena.hu/hir/mwc2012_interju_a_sony_termek_marketing_vezetojeve.html

(#778) Prime110 válasza Zoz (#777) üzenetére


Prime110
aktív tag

Mindazt mondták úgy, hogy az egyik legsikeresebb készülékük itt a "Balkánon" szerintem a nem csak tapicskolós telefonok között az X10 Mini Pro volt, aminek az utóda sem lett sokkal sikertelenebb, sőt. De nyilván nem mi vagyunk a célország, itt csak a "kerekítési hányad" szerepe jut ránk.

(#779) Necc válasza IstN (#776) üzenetére


Necc
addikt

Szerintem nem.

En ugy olvastam, hogy ezt a fizikai billenyuzetes temat az ericsson eroltette cegen belul, csakhat ugye ok kiszalltak.

Ha komolyabb hw-s cucc kell qwerty-vel, akkor el kell partolnod az SE-tol, sot az egesz EU-s piactol, es mas alternativak utan kell nezni, mint pl.: [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#780) IstN válasza Prime110 (#778) üzenetére


IstN
tag

Igen, de szerintem még anno a vivaz pro is nyerő volt. Én mindenképpen fizikai gombsorban gondolkodom (600sms/hó és az e-mailek nincsenek benne). Elkopik a kijelző.:) Sony Ericsson fan vagyok, de így lehet h márkahűtlenné válok.

Samu-t ha nem muszáj nem akarok, bár lehet nem lesz választásom.

[ Szerkesztve ]

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#781) Necc válasza IstN (#780) üzenetére


Necc
addikt

Kevesebb mint 1 eve hogy megjelent ez a telefon, van esetleg valami oka annak, hogy maris cserelni szeretned?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#782) IstN válasza Necc (#781) üzenetére


IstN
tag

Nem cserélni akarok, hanem vásárolni. Nagyon bejövős ez a darab, de ha fél éven belül jön egy olyan masina, ami a mai rohamosan fejlődő világban is egy 4-5 évig telefon marad akkor lehet h azt veszem meg.

Ha nincs a láthatáron olyan telefon ami mondjuk most trendi, és 2 év múlva sem nézik ki a kezemből, akkor a Pro-t választom.

Inkább megkérdeztem, hogy mi várható a jövőben, mintsem most megvegyek egy telefont és pár hónap múlva meg verjem a fejem a falba, h újabb "értékállóbb" telefont is vásárolhattam volna.

[ Szerkesztve ]

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#783) Zoz válasza Necc (#781) üzenetére


Zoz
őstag

Oka lehet a gyengécske, már megjelenéskor is elavult hw. Lényegében ugyanazt tudja, mint az 1 évvel korábbi MS2.
Ha a hülye, agyalágyult Motorola nem sz...ná le nagy ívben Európát, akkor én is inkább MS3/4-et vettem volna inkább. Különös tekintettel, hogy azon a szám billentyűk sincsenek lespórolva!

(#784) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

EZT kipróbálta már valaki közületek?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#785) Necc válasza IstN (#782) üzenetére


Necc
addikt

Ja, ertem.

Az a gond, hogy amit mar emlitettek, rettentoen elavult a hardvere a masinanak (lasd: ICS-en mar most RAM hiannyal kuzkod). Atlag juzer ha feltelepit 4-5 programot amit napi szinten hasznalna (pl.: skype, viber, msn, irc, netan egy live wallpaper), mar a hajat tepi, mert a masina reg kifulladt a szuflabol, es ezen a szitun csak butykolessel (root, custom kernel, OC, szemetirtas, startup manager) tud javitani... na ilyet meg ugy nem sok juzer csinal.

Viszont a masik veglet, hogy ha jobbat szeretnel, idehaza akkor azt sajnos kulfoldrol kell beszerezni, mert hivatalos hazai forgalmazasban nalunk ez a "legjobb".

Ami pedig a jovot illeti, szerintem ne szamits semmire, akkora boszorkanyuldozes van a fizikai qwerty-s gombsoros keszulekek kapcsan nemzetkozi szinten, hogy mar a gyartok se nagyon mernek fejlesztesbe vagni.

1-1 modell azert neha kijon (pl. az LG jelentett be qwerty-s nagy kijelzos telefont iden oktoberre) a gyartoktol, de az, hogy eljut-e az adott keszulek akar csak europaba, mar az eroteljesen log a levegoben, es akkor a hazai forgalmazasrol meg csak nem is beszeltunk.

Peldakepp az altalam elobb emlitett Samsung i927-es modellt tudom felhozni: hiaba keszitette el a gyarto, es hiaba kinalja a vilagpiacon, egyedul az amerikai AT&T es a kanadai Rogers hozta forgalomba tudtommal, ami gyartoi szemszogbol azert eleg silany.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#786) IstN válasza Necc (#785) üzenetére


IstN
tag

Köszi.

Ettől tartottam én is, hogy vagy az "őskövületek" vannak gyenge hw-el, vagy semmi. nem igazán tudom mi tévő legyek. Külföldi telefonban nem igazán gondolkodom a garancia miatt. lehet, hogy marad ez, vagy nagy sajnálatomra a virtuális gombsor.

Mivel még tök új vagyok a témában és egyenlőre csak ismerkedem a dolgokkal (és soha nem volt még okostelefonom, így mókólgatni nem igazán vágnék bele egyenlőre.

Az alkalmazás és az op.rendszer kapcsán szintén nem igazán tudok jóslatokba belemenni, de szerintem nem pakolnám tele a telefonom aplikációkkal és most biztos megköveztek, de nekem GB is megfelelne. (Nem vagyok annyira jártas a ezekben a dolgokban és épp ezért gondolom úgy, hogy nekem, mint átlag user-nek elegendő.)

[ Szerkesztve ]

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#787) G@ben válasza IstN (#782) üzenetére


G@ben
addikt

Ugyanezzel a kérdéssel küzdök én is. Kinéztem már régen a telefont és most jött össze az anyagi oldala, hogy megvehetem, de hosszú távra vennék mindenképpen (a mostani Nokia 6100-ám ha jól számolom 8,5 éves).
Ha rootolom meg ilyenek, hogy a Facebookot és társait ki tudjam gyomlálni, akkor a garancia még megmarad, vagy vissza tudom tenni az eredetit, ha gáz van? Rengeteg program van gyárilag rajta, amire nincs szükségem, de van pár olyan telepítendő (pontos számot nem tudok még, olyan 5-6 darab), ami kell.
Meg merjem venni vagy ne? Alternatíva lehet olyan qwerty-s telefon, ami ilyen vagy ennél jobb hardverrel rendelkezik és 3,2-3,7"-ig terjed a kijelzője. Ilyenről meg nem nagyon tudok.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#788) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a teló minden FW-rel újraindulgat beszélgetés alatt, úgyhogy megy vissza garba :O
(Pedig mit meg kellett küzdenem érte az asszonnyal,és mégis bexart :O :O :O :((( )

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#789) IstN válasza mcwolf79 (#788) üzenetére


IstN
tag

Ez hardware hiba vagy software hiba? Mikor vetted a telefonod? Illetve hol vetted? Mert pl. volt egy ismerősöm aki Xperia LwW vett egy "sufni gsm"-től és mint kiderült nem is Android volt rajta csak olyan volt a felülete, illetve, ha frissíti a szoftware-t akkor elveszik a garanciája.

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#790) verser233 válasza IstN (#789) üzenetére


verser233
senior tag

Ha Xperiat vett akkor azon android kell, hogy legyen! Az más kérdés hogy valószínűleg egy kínai klónt vett, mert nem ért hozzá.

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#791) IstN válasza verser233 (#790) üzenetére


IstN
tag

Elképzelhető, én csak azt tudom amit ő mesélt és gondoltam megemlítem, h itt találkozott-e ilyennel valaki.

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#792) mcwolf79 válasza IstN (#789) üzenetére


mcwolf79
veterán

NAGYONNAGYméretgsm-ben vettem a telót kb. 1 hónapja.
Valszeg HW hiba lesz,mert volt rajta 2.3.4. , 4.0.4. ,és mindegyiknél csinálta.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#793) IstN válasza mcwolf79 (#792) üzenetére


IstN
tag

ok. köszi

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#794) Necc válasza IstN (#786) üzenetére


Necc
addikt

Nem is igazán az a kérdés, hogy mennyire rámolod tele appokkal a készüléket, hanem az egyidejüleg párhuzamosan futtatott alkalmazások száma a kérdés, a kevés RAM ugyanis nagyon sarkalatos pont, föleg ICS alatt.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#795) G@ben válasza Necc (#794) üzenetére


G@ben
addikt

Láma kérdés, de ha csak 1-2 alkalmazást használok egyszerre, akkor elég a telefon? Nem tudom, hogy alapból milyen alkalmazások futnak a háttérben. Most amit én indítanék, az mondjuk zene + Word, zene + GPS, ilyenek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#796) #40351744 válasza G@ben (#795) üzenetére


#40351744
törölt tag

1-2 alkalmazást egy huzamban azért nyilván el fog bírni a készülék, de azért az sem mindegy, hogy miből melyiket választod, mivel ugye több alternatíva van. Próbálj ki majd esetleg többféle zenelejátszót, stb, és figyeld meg a memória használatukat. Én is valahogy így alakítottam ki a mostani készletemet.... :)

(#797) IstN válasza Necc (#794) üzenetére


IstN
tag

Mivel nem vagyok szakértő így lehet egy fura kérdés jön:
Az megoldható, h nem frissítem ICS-re a GB-t? Csak mert ahogy igy olvasgatok, vannak páran akinek a GB jobban bejött és visszapakolták a telefonjukra.

Ha lenne 65ezer Ft-otok akkor is ugyanezt a telefont vennétek, vagy a tapasztaltak alapján mást választanátok, ha mást akkor mit?

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#798) G@ben válasza #40351744 (#796) üzenetére


G@ben
addikt

Majd megkérdezem az okosokat, hogy mi a jó. :)
Akkor azt hiszem nincs más hátra, mint megvárni a fizut és rendelni. :)
Esetleg kapható magyar boltban 2 év garival? Nem úgy, hogy 1 év hardver, 1 év szoftver (ami nem is tudom, mi), hanem 2 év hardver.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#799) Necc válasza IstN (#797) üzenetére


Necc
addikt

Én 72e-ert szerzem be a Samsung i927-et, és ebben az árban a dupla postaköltség is benne van, és akkor a forintot még drágábban is mérték, mint most (kb. 10-15Ft/USD diff.) innen nézve nagyon nem éri meg az SE :DDD

Ha csak a hazai kínálatot nézzük, akkor viszont nincs alternatíva, ha számodra fontos a qwerty, ez a "legmodernebb" készülék. :(

#798: tudtommal a szoftvergari az az, hogy beviszed, és ingyen feltolják neked a legfrissebb szoftvert, vagy felülírják a már meglévöt.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#800) G@ben válasza Necc (#799) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor az csak 1 év valójában. Kapható valahol 2 év normál garival?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.