Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fatal` válasza Necc (#150) üzenetére


fatal`
titán

Nem selejt és nem konkrétan vibrál, hanem változtatja a fényérzékelő a fényerőt, mert nem tudja belőni rendesen a megfelelő értéket.

ROOTtal már ki lehet kapcsolni és akkor minden ok. De egyébként eddig is csak a Minin volt tapasztalható, legalábbis a saját Mini Promon még egyszer sem láttam ilyesmit és a topicjában sem panaszkodott rá senki.

(#152) Necc válasza fatal` (#151) üzenetére


Necc
addikt

Az a gond az olyan jellegu hosszaszolasokkal, hogy 1 ember leirja a baromsagot, masik 100 elolvassa amibol 10 tovabb is adja a hulyeseget a haverjainak...
Egy eselyt akrtam adni a sracnak hogy korrigalja onmagat - nem tette meg.

Az en xperia pro-m megfeleloen be tudja allitani a fenyerot, fel se tunt eddig, hogy valtozna.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#153) fatal` válasza Necc (#152) üzenetére


fatal`
titán

A sima Xperia Minire jellemző ez csak, a többi modellt nem igazán érinti. Bár van, aki azt mondta, hogy neki a Mini Pro is csinálta, az enyém nem csinál ilyet, és a topicjában sem láttam még ilyesmit senkinél.

(#154) igmond


igmond
tag

Helló!
Szeretném megkérdezni, hogy neo illetve a pro között van-e bármiféle különbség szoftveresen? Hardveresen úgy tudom teljesen ugyanaz a két telefon, de vajon szoftveresen jobb lehet-e egyik a másiknál az lenne a kérdés.

Köszönöm!

(#155) Necc válasza igmond (#154) üzenetére


Necc
addikt

Igen jobb.
A Pro -hoz pl. teljes verziós office jár, és a mcaffe -hoz is 1 éves licensz jár.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#156) igmond válasza Necc (#155) üzenetére


igmond
tag

Köszi szépen! Nagyon tetszik mind a két telefon de az érintő képernyőn utálok írni, mindig másik betűt nyomom meg mint amit akarok :) Ezért gondoltam qwerty-sre. Még annyit esetleg megkérdezhetnék hogy gps zabálja-e az aksit? Az olvastam hogy a wifi sajnos igen, nem tudom neonál is ez lehet vajon a helyzet?

(#157) mrlujoak válasza igmond (#156) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, még nagyobb mértékben, mint a wifi!

Ha navigálásra használod a telefont, érdemes beszerezni egy autó töltőt - bármilyen micro USB-s autós töltő jó, én pl egy Nokia autóstöltőt használok az X10 mini-mhez...

Ugye az aktív wifi kapcsolat nem feltételezi a folyamatos kijelző és processzorhasználatot, míg a használatba vett GPS igen.
Hiszen megy a kijelző folyamatosan, beszél hozzád, dolgoztatja a processzort, meg lesi a műholdakat...

Ezért bizony hamar le tud merülni a telefonod.
Ráadásul ez nem modell, vagy termék"hiba" ez minden telefon, eszköz esetében így van. A neonál is, a galaxy sorozatnál, de még az optimusnál is... ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#158) igmond válasza mrlujoak (#157) üzenetére


igmond
tag

Köszi szépen a választ, töltőbe még pluszba simán megér befektetni! Már csak azt várom hogy a piros szolgáltatónál megjelenjen, de sehol semmi hír nincs róla, nem tudom mire várnak, szerintem nagyon kapós lenne!

(#159) olala


olala
csendes tag

Hello Mindenki.
Avi-val és mkv-val hogy boldogul a telefon?, lejátsza őket?
Köszi.
Üdv

(#160) fatal` válasza olala (#159) üzenetére


fatal`
titán

Felraksz a marketről egy lejátszót (pl. BSPlayer) és le.

(#161) olala válasza fatal` (#160) üzenetére


olala
csendes tag

Köszi a gyors választ! :)

(#162) Zoz válasza igmond (#158) üzenetére


Zoz
őstag

Pont a pirosaknál van egyedül!
Én magentásra vagy hivatalos forrásból származó függetlenre várok, mindhiába :O

(#163) igmond válasza Zoz (#162) üzenetére


igmond
tag

Köszi, na akkor majd belesek az üzletbe aztán megkérdezem. Amúgy én a honlapjukon lévő készülék árlistát néztem, és abban még véletlenül se szerepelt, pedig a lista dec 21-től érvényes. Na de azért majd utána járok!

(#164) Senais válasza olala (#159) üzenetére


Senais
aktív tag

marketről ingyenesen letölthető az mx videoplayer, amihez ajánlott letölteni a hozzájáró armv7-es codecet. Ezzel a lejátszóval nekem 720p-s mkv-kat is viszi bármiféle probléma nélkül :D

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#165) olala válasza Senais (#164) üzenetére


olala
csendes tag

köszönöm a válaszod!

(#166) Prime110 válasza Zoz (#162) üzenetére


Prime110
aktív tag

Igen, de a SmartStore-on kívül sehol máshol nem kapni, én legalábbis nem láttam más piros boltban, ahogy árlistában sem, és a honlapon sincs fent a készülék!

Egyébként pont ma beugrottam ebbe az ominózus Store-ba a Deák Ferenc utcában. Jó kis hely, tényleg egyedi bolt. Már ha csak a kiállított készülékmennyiséget nézem, ugyanis MINDENBŐL, ami a Vodafon forgalmazásában van, az ott megtalálható meg azon kívül még sok más is, nem véletlen van külön oldala a boltnak.

Érdemes egyszer elmenni, komolyan.

És szégyen, nem szégyen, ezt a tesztet a készülékkel együtt elfelejtettem, aztán ma, amikor betévedtem a Store-ba, pont ezt a telefont ajánlották. Igazából a QWERTY az egyedüli komoly igény. Szemezek nagyon a WP7-el, de még messze látom a fejlődés útját, még ha jó irányba is halad. És QWERTY fronton nem állnak túl jó egyelőre. Az Androiddal meg úgy semmi bajom nincs, bár a fizikai gombsor ott sem mindennapos ezért is szúrt szemet ez a Pro. Bár teszem hozzá először Mini PRO volt az elképzelés, csak tényleg - számomra - pici a telefon.

Itt a teszt alapján jónak tűnik nagyon, hozzászólások alapján viszont nem lehet leszűrni. Jó, ha van 3 embernek itt a fórumon - ami végül is nem baj, mert nem jön szembe az utcán - ez is egy fontos szempont, igen.

Most lenne mód 42-be elhozni egy ilyet, nyilván függően, én a teszt alapján és ma kézbe fogva a készüléket abszolút meggyőzött vagyok. Nem voltam / vagyok nagy okostelefon hívő, most egy sima C3-ast nyúzok, de csak az egy hetes akkumulátor-ideje meg a teljes gombsor miatt. Tudom, ez előbbit elfelejthetem, ha váltok, de hát illik haladni a korral, nem igaz? :)

Szerintem ez az ár sem vészes így, azt hiszem alszom rá kettőt, de jövő héten megveszem, hacsak addig ki nem ír valaki, valamit a fórumra, amitől az egésztől elmegy a kedvem is! :)

(#167) .bruszli. válasza Prime110 (#166) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én is épp most készülök Xperia Pro-ra váltani...csak én T-s vagyok. Nézegettem körbe,de csak GSM bolti telefonokat találtam ( sőt a legtöbb csak rendelésre hoz,készleten sincs náluk ) :(

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#168) Zoz válasza Prime110 (#166) üzenetére


Zoz
őstag

A Mini Pro nekem is pici, no meg az a 320x felbontás nevetséges :(

(#169) Zoz válasza .bruszli. (#167) üzenetére


Zoz
őstag

Nekem is ez a bajom, én már úgy 2 éve várok egy olyan telefonra, ami semmiben nem rosszabb mint a jelenlegi HTC Touch Pro-m, és hivatalosan, rendes garanciával megvásárolható (T vagy független). Ez úgy tűnik teljesíthetetlen elvárás :O :O :O
A Desire-Z-nek elcseszték a billentyűzetét... miért nem tudtak a TP2 házába bepakolni egy Androidot?! Vagy a 7 Pro-éba?
Samsung Epic csak Amerikában van.
Sony korábban csak a nevetséges felbontású Mini-kel nyomult. LG GW620 szintén 320x felbontás.
Milestone-ok csak szürkeimportban... pedig ha lenne 3-as hivatalosan, egyből azt vennék.

Nagy nehezen jött ez az Xperia Pro, ami hwben kb tökugyanaz mint a 2010-es Milestone 2. És a billentyűzet is csak 4 soros, míg én igazából 5 sorosra vágynék... de már lemondok az ilyen extra igényről is :(
Gondoltam na végre, SE van hivatalosan, minden készülékükkel tele az összes szolgáltató, az összes bolt, még az olyan speciális réteg modellel is mint a Play...
...de hiába, úgy tűnik a Pro Cocom listán van, tisztára mint a szocializmusban, ha valami jobb cucc kéne, akkor nyugati csempészáru...

(#170) Prime110 válasza Zoz (#169) üzenetére


Prime110
aktív tag

Próbáltam összehasonlítani a teszteket, specifikációkat, sorry előre, azt hiszem hosszú lesz:

A Pro egy baromi jó készülék benyomását kelti és tulajdonságai alapján semmivel sem szenved hiányt, hiszen egy az egyben megkapta a PLAY! felépítését, mínusz persze a dedikált PS vezérlőket és a 4"-os kijelzőt, ami itt ugye "csak" 3,7", ezt cserélte le a fizikai billentyűzet - ami pedig egy az egyben megegyezik a ma is kiváló tudású telefonnak tartott Neo-val és Arc-al. Ez utóbbinál a kijelző mérete az (4,2"), ami eldönti a mérleget, de a fizikai billentyűzet hiánya azzal a lendülettel vissza is hozza azt! :) És ugyan a PLAY!-ben kisebb a kamera, a Pro-ban már ezt is visszatették az Neo-ból és az Arc-ból! :)
OK, az Arc talán szebb, de nyilván az valódi prémium telefonnak lett létrehozva, a PLAY! meg totálisan rétegtermék!

Nekem van PSP-m, szóval nálam pl. fel sem merült, mint alternatíva, vettem már egy halom UMD lemezes játékot, nem fogom lecserélni semmi pénzért! :) - és egy kicsit talán tényleg érthetetlen, hogy miként kaptak rá ennyire a szolgáltatók, de ők tudják!

Szóval technikai szinten semmi probléma nincs a telefonnal. ICS is jön rá hivatalosan, így a támogatásról sem kell lemondani. Ami egyeseknek talán probléma, bár nekem annyira nem, hiszen azért is keresek ilyet, miszerint nem pehelykönnyű a Pro, nyilván a fizikai billentyűzetnek ára van, és főleg súlya is a plusz mechanika miatt és az ember azt gondolná, hogy egy bumfordi telefont lehet csak ilyen tulajdonságokkal gyártani.

De nem! :)

Hivatalosan ugye a neo lenne a Pro alapja, ami 126 g, míg a Pro ezzel szemben már 142 g - mondjuk ember legyen a talpán, hentesek és patikusok kivételével aki ezt a 2 dkg-t megérzi a kezében! :) Miheztartás végett a PLAY! 175 g, Arc 117g. A Desire Z, ha már Android meg fizikai gombsor, az 180 g, súlyosabb, mint a PLAY! :) OK, fém ház meg minden, nyilván érezni is. Milestone 2 pedig 169 g, úgyhogy kategórián belül a konkurenciák is mind súlyosabbak.

De a legmegdöbbentőbb, hogy ennek ellenére is mindösszesen 0,5 cm-el "vastagabb" (13,5 mm) mint a neo! :) Az Arc persze verhetetlen, 8.7 mm, awesome!

Joggal lehet vádolni a részlehajlás vádjával, hogy csak SE-n belül kutakodok, ami igaz is. Az SE ugyanis talán most az egyetlen gyártó, aki nem dömpinggel árasztja el a piacot, hanem minden rétegnek próbál valamit nyújtani, nincs 140 telefonja ugyanarra a rendszerre. Olcsó fizikai gombsorosnak ott a Mini, pörgőseknek az Active, játékosoknak a PLAY!, maximalistáknak az Arc (S), kecses, fiatal üzletasszonyoknak a Ray, zenemániásoknak a Walkman (bár ez utóbbira mindig kijön, hogy tulajdonképpen nem akkora tudás szorul belé, amit máshogy ne lehetne pótolni és, hogy ezért végül is kár is a Walkman feliratot nagyon erőltetni) és kicsit nagyobb kijelzőkre vágyóknak a Neo, illetve a kutatás tárgya a Pro. :)

És ezeket az érveket figyelembe véve, azt hiszem egész jól meggyőztem magam arról, hogy bőven elég lesz most mindenre egy ilyen Pro. :)

Szubjektív dolog, de nálam igenis fontos, hogy ne jöjjön szemben az utcán. Kocsit is így választottam. Nem, nem Ferrari-m van, de ritka az autó! :) Teszem hozzá, hogy az utcán ilyet még sosem láttam, persze iPhone-t meg Galaxy-t, na azt tömegével, meg X10-et és X8-akat is, de ilyet nem, szóval 100 szónak is 1 a vége azt hiszem jövő héten beruházok egy ilyenre, és természetesen megosztom a tapasztalataimat is ezzel kapcsolatban!

Még egyszer sorry, ha hosszú lett! :)
Üdv!

(#171) .bruszli. válasza Zoz (#169) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én elsősorban SE telóban gondolkodok és ugye QWERTY billentyű miatt eléggé leszűkül a kör...a Mini széria kiesik a mérete miatt,nagyon megörültem mikor felröppent EZ a hír;de sajnos a SE cáfolta ( bár én még reménykedek :D ) Az Xperia Pro külsőre kevésbe jön be a lekerekített kialakítás miatt,de végülis ez még beleférne...ha lehetne kapni hivatalosan.

(#170) Prime110 Hasonló véleményen vagyok,csak tömörebben. ;] :))

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#172) Necc válasza Prime110 (#170) üzenetére


Necc
addikt

Teny ami teny, ha valaki nalunk relative nagy, QWERTY-s mobilt keres, es friss androidot is szeretne ra es nem csak 2.2 es tarsait (tudom sufnituninggal felrakhato mindenre a 2.3) es hazai forrasbol, neki az SE termekein kivul mas nemigen marad.

De azert ne feledjuk, gyart a HTC meg a Motorola is uj, friss es jobb QWERTY-s telefonokat mint a SE, csak azok a cegek elsosorban az amerikai piacra fokuszalnak, es jo nehany modelljuket nalunk szinte lehetetlen beszerezni.

Ami meg a kamerat illeti... komolyan... basszus, nem tokmindegy, hogy azt az undorito mocsingot amit latsz a (rendes, nem mobil) kijelzon azt 5 megapixelen vagy 15 megapixelen latod viszont? Mar megszoktam hogy ilyen esetben az ember ugy gondolkodik mint a gep - binarisan, azaz mar latom hogy mindenki mire gondol, de nem, szetrombolom az illuziotokat, nem kell rogton a dSLR meg hasonlo rendszerekkel hasonlitgatni, ertsetek a lenyeget amit mondam: a szenzor merete es az optika merete hangyaf....nyi kicsi, ez a felallas ertelmes kepminoseget az eletben nem ad. Pont.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#173) Prime110 válasza Necc (#172) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nyilván az USA más piac, más igényekkel, a BlackBerry többek között sosem lett volna akkora cég, amekkora, ha nem teszik asszisztensi szinttől felfelé szinte kötelezővé a meglétét egy munkahelyen! :)

A kamerát nem feltétlen, mint vásárlási / választási indokot hoztam fel, csak ha már szemet szúrt a különbségek között, úgy láttam jónak, ha ezt is beveszem a sorba. Egyébként pont ez a rész hagy a leginkább hidegen, van itthon kompakt gép is, dSLR is, minden igényhez és alkalomhoz! :) Egyedül részegen születésnapi / szilveszteri bulikban elfogadott a használata, ahova nem viszünk 1XX-2XX-ezres gépet bohóckodni! :)

(#174) Zoz válasza Prime110 (#170) üzenetére


Zoz
őstag

Súly az engem nem izgat, Communicator-on edződtem :)

(#175) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Nekem se a digit gépem helyett kellene...és a mérete is rendben van. :K

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#176) gaben1117


gaben1117
senior tag

Nem rossz teló, de nekem maga az előlapi része nem tetszik.

(#177) .bruszli. válasza gaben1117 (#176) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én sem azért szeretnék ilyet,mert annyira tetszik ( én jobban szeretem a karakteresebb,szögletesebb formákat telefonban ) csak nincs sok alternatíva.ami szóba jöhet...bár azért rondának sem mondanám. Pl a Neo nem tetszett kép alapján,aztán mikor kollegám vett egyet,és testközelből láttam,már határozottan "nem rossz" feeling volt,sőt. :D
Ugyan ez teljes billentyűzettel meg már teljesen megfelel az igényeimnek...pláne hogy nem egy tucattelefon. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#178) gaben1117 válasza .bruszli. (#177) üzenetére


gaben1117
senior tag

Hát nagyjából hasonlít a Neora, de mégse. Amúgy nekem a Neo kezd annyira megtetszeni, minél többször nézem meg, hogy komoly vásárlási szándék kezd kialakulni. :)

(#179) Prime110 válasza .bruszli. (#177) üzenetére


Prime110
aktív tag

A Neo talán egy fokkal "szebb" - ez nagyon idézőjeles kijelentés, a színekkel itt talán jobban operáltak (az a midnight blue vagy mi a neve baromi szép), két kép, igazából el lehet dönteni, hát nem tudom, pofára talán a Neo, de ugye QWERTY kell! :)

Kép1
Kép2

(#180) gaben1117 válasza Prime110 (#179) üzenetére


gaben1117
senior tag

Na mondjuk feketében már a Pro is elég pofás, kifejezetten tetszik. A Neo-hoz a Cora-ban volt szerencsém, és tényleg nagyon szép élőben. A fogása is nagyon jó. A picsába is, lehet tényleg veszek egyet. :D

(#181) Prime110 válasza gaben1117 (#180) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én már csak fekete Pro-t láttam, fel is csillant a szemem, bár ezt én nem láttam, a Store-ban mondta a...a....a...., van ennek valami nagyon hivatalos nevük, nem eladók, mert olyanok, mint a Genius-ok az Apple Store-ban..., na mindegy, szóval ő mondta! :)

(#182) gaben1117 válasza Prime110 (#181) üzenetére


gaben1117
senior tag

Nekem első találkozásom ez volt:
Szürke

(#183) Prime110 válasza gaben1117 (#182) üzenetére


Prime110
aktív tag

Erre írták itt páran az elején, hogy nagyon műanyag hatása van, pedig a PSP-mnek is ez a színe és nincs műanyag hatása, csak ugye a fotók nem adják rendesen vissza! De feketében azért szép, vagy tovább megyek, Pro Midnight Blue-ban... :P

(#184) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Igazából nekem leginkább a Play formája/mérete tetszene QWERTY gombsorral...persze egy Arc S agyával. :U
Amíg ilyen nincs,marad tervben a Pro...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#185) gaben1117 válasza .bruszli. (#184) üzenetére


gaben1117
senior tag

Play-t már próbáltam, de igen súlyos darab. Pedig azt hittem nem lesz komoly elsődleges telóm Sonyericssonba, de most már nemtom. Először Nexus S-en agyaltam, utána Optimus 2x, most meg a Neo vagy Ez. Totál káosz. :))

(#186) Prime110 válasza .bruszli. (#184) üzenetére


Prime110
aktív tag

Itt "csak" az Arc S verzió hiányzik, a formatervet megkapod a Pro-ban, 03"-el kisebb kijelzővel és valamivel kisebb súllyal (lásd "rövid" leírásom)! :)

(#187) Prime110 válasza gaben1117 (#185) üzenetére


Prime110
aktív tag

Pedig nem kéne, hogy ez káoszt okozzon!
A varázsszó a QWERTY, bár ezek közül ugye az csak ebben van!
Ha ez nem égető, akkor Neo, ha vastagabb a pénztárcád, akkor a másik kettő is szóba jöhet nyugodt szívvel! :)

(#188) gaben1117 válasza Prime110 (#187) üzenetére


gaben1117
senior tag

Qwerty nem letszukseglet,de tetszik. De a masik 3 versenyző közül nem tudok dönteni egyszerüen. Mind3 tetszik, es mind nagyon erös masina. A 2x ugye tegra2,de sok helyen olvastam hogy nincs tul jol optimalizalva. A nexus s nem ker magyarazatot, nagyon dög gep, meg ugye frissül is ahogy kell. De megiscsak 1 mag, kicsit egy helyben toporgas erzesem van ha rola van szo. Pedig biztos nagyon össze van rakva. A Neo meg ugye uj, szep, ICS is kilatasban van. De gyengebb a masik kettönel hardveresen. Szoval szamomra eleg nagy a dilemma..

(#189) .bruszli. válasza Prime110 (#186) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Már eléggé körbejártam a témát,így jutottam 'ide'...szóval ez egy ilyen 'dejólenne' kombináció volt csak. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#190) Gabó75 válasza Prime110 (#170) üzenetére


Gabó75
senior tag

Várom a beszámolót! Én még gyüjtöm a pénzt, de nekem is a pro a kiszemeltem.

(#191) spargarepa


spargarepa
csendes tag

egyedül annyi választ még el tőle, hogy nincs még(?) a Telenornál. valakinek nincs róla infója, hogy várható e vagy fölöslegesen várok rá így? :)

(#192) .bruszli. válasza spargarepa (#191) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én T-s Pro-ra várnék,de azt az infót kaptam,hogy ott nem is lesz... :(
Kérdezz rá esetleg a Telenor topicban,hátha van itt belsős,aki tudna valamit mondani rá.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#193) Prime110 válasza spargarepa (#191) üzenetére


Prime110
aktív tag

Telenornál a "sima" Neo van, az meg éppen pont nincs a Vodafone-nál, ahogy a T-nél sem, bár ez utóbbinál ez a két modell unplugged nincs.
Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de ezek lepaktáltak! :)

(#194) Necc válasza Gabó75 (#190) üzenetére


Necc
addikt

Milyen info kellene rola? Van a PH!-n egy teszt is rola.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#195) Prime110 válasza Necc (#194) üzenetére


Prime110
aktív tag

Sejtésem szerint, némi személyes beszámolót kérne a Kolléga, azoktól, akiknek már van (holnap, vagy csütörtökön attól függ időm hogy engedi szerintem már én is ebbe a táborba tartozom már:P) persze ott a teszt is, igaz, de több szem, többet lát alapon.

(#196) Gabó75 válasza Necc (#194) üzenetére


Gabó75
senior tag

Igen, tagok beszámolóját várom...

(#197) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Engem pl még az is érdekelne,hogy akinek már van,az hol vette...ill. tippeket hogy hol érdemes megvenni... T-s kártyával használnám,szóval Voda kilőve. Melyik GSM bolt ( mert sajnos más lehetőséget nem találtam ) 'megbízható' ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#198) Necc válasza Gabó75 (#196) üzenetére


Necc
addikt

Tul sok egyebet nem lehet elmondani, a cikk szinte tokeletesen bemutatja a keszuleket.

Szemely szeritn nekem ez a "Bravia engine" csoda nem jon be, tulszaturalja a szineket annyira, hogy az mar egyenesen valosagellenes (gyakorlatilag manapsag az osszes TV, monitor, mobilkijelzo amit a tomegeknek szannak agyonnyomja szinekkel a kepet mert az agyonszaturalt kepekkel lehet ma mindent eladni es nem valosaghu megjelenitessel).

A kihangosito elegge hulye helyre kerult. Bar enyhen ives a hatlap, de ha egy enyhen ives feluletre rakod a telefont (pl. puha szek, zseb) akkor konnyen kitakarhatja a hangszorot es ilyenkor joforman semmit se hallasz. Nem egyszer aludtam mar el emiatt a hulye mernoki baki miatt, mert a szekre pont ugy raktam azt az atkozott telefont.

Nekem a fekete szinu van, bar ez szubjektiv de jot tesz a telefonnak az ezustos csik ami korbefut es kinyitaskor korbeoleli a billentyuzetet. A tobbit pedig mindenki itelje meg maga. Ja a fekete es a lakkbevonat egyutt nagyon gyujti a koszt es az ujjlenyoamtokat, no meg a karcokat (a kijelzo edzett, nagyon nehez megkarcolni veletlenul, pedig mar esett keppel kemeny aszfaltra is, de csak fent szedett ossze 2-3 nagyon rovid "mikrokarcot").

Uzemido:
Gyakorlatilag csak a wifi az, ami rettenetesen zabalja az aksit, ezt az androidban hihetetlenul benan oldottak meg, az elozo telefonom folyton bekapcsolt wifivel is majdnem ugyanannyi ideig birta, mint nelkule. Ahoz kepest, ha bekapcsolva hagyom a wifit, es a wifi jelszintje is gyenge, egy fel napot se bir ki a telefon. Kikapcsolt wifivel es mersekelt igenybevetellel masfel-ketto napot siman elmegy, de az 1 napot intenziv igenybevetel eseten is teljesiti a keszulek.

Konkret pela: 2 ora zenehallgatas BT-n keresztul es intenziv chateles illetve ezen tul 8-9 ora keszenlet utan az aksi kb. 25%-at meritem csak le. Ez ido alatt nem megy a wifi.

Rovid u.i.: volt mar meglehetosen sok es sokfele qwerty-s keszulek a kezemben, de mindeddig messze ennek a legjobb a kialakitasa. Mellegepelni szinte lehetetlen (a magyar utviszonyokat is beleertve).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#199) fatal` válasza Necc (#198) üzenetére


fatal`
titán

Akkor itt valami hiba lehet a szoftverben, nekem éjjel-nappal be van kapcsolva a wifim és kb ugyanannyit bír, mintha kikapcsolom.

(#200) Zoz válasza Necc (#198) üzenetére


Zoz
őstag

"Ja a fekete es a lakkbevonat egyutt nagyon gyujti a koszt es az ujjlenyoamtokat, no meg a karcokat"
Pont ez ami engem is elgondolkodtat. Le kéne lőni aki ezeket fényes vackokat kitalálják :O
A szürke az mintha matt lenne a fotók alapján. Ott viszont gondolom előjön az amit minden más nem fekete készüléknél tapasztaltam: valójában ezek is fekete műanyagból vannak, így ha sérül vagy lekopik a festés, iszonyatosan randa lesz :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.