Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) muratomi1


muratomi1
senior tag

Sziasztok
Nem működik a fizikai gombsor ICS alatt de GB alatt ment.. visszarakni nem tudom mert nem értek hozzá, de újraraktam az ICS-t és mégse. Mit csináljak?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1002) G@ben


G@ben
addikt

Van egy kis gondom. Tegnap meg akartam nézni a mailjeimet nap közben, de hiába nyomtam többször a frissítésre, nem igazán jöttek be. Aztán éjjel arra ébredtem, hogy dacára a kikapcsolt wifinek és a mobilnetnek, megjöttek a mailjeim, de az is, amit már lefekvés után kaptam. Aztán ezt még többször eljátszotta. Van pár levél, ami 15-50 perc késéssel megérkezett a mobilra a gépes gmail-hez képest, de még mindig nem kapcsoltam be a wifit és a mobilnetet. Mi lehet a gond?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1003) G@ben válasza G@ben (#1002) üzenetére


G@ben
addikt

Fejlemény: kipróbáltam, hogy elküldtem magamnak gépen egy fájlt (217kB), aztán mobilon minden kapcsolat nélkül megpróbáltam letölteni. Sikerült baromi lassan, viszont nem jelent meg az adatforgalomban. Na akkor most mi van?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1004) G@ben válasza G@ben (#1003) üzenetére


G@ben
addikt

Na ez egyre érdekesebb. Küldtem magamnak próba mailt, mint az előbb, egyelőre nem jelent meg a telefonon, de azt jelezte, hogy a wifi be van kapcsolva. Akkor viszont meg kellett volna jönnie a mailnek. Az elmúlt napokban többször is aktív volt a wifi ikonja, azt hittem, véletlen hozzáértem. De most már nem tudom, mi van, mert szerintem most nem értem hozzá.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1005) muratomi1 válasza G@ben (#1004) üzenetére


muratomi1
senior tag

Hi. Ma ezt játszotta velem is. Néhány app nem megy( fb, play store) aztán a musicmatch megy de azt se tudom hogyan ha a többi nem.. érthetetlen. Tegnap raktam újra a telót, gondoltam helyrejön a billentyűzet.. nem jött rendbe + szarakodnak az alkalmazások -.-

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1006) G@ben válasza muratomi1 (#1005) üzenetére


G@ben
addikt

Nekem még egy tippem van. 4 alkalmazást raktam fel tegnap, ez változott. Most leszedtem őket és megint küldtem próbamailt. Most várok, mi lesz.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1007) muratomi1 válasza G@ben (#1006) üzenetére


muratomi1
senior tag

Én már nem tudom.. ebből a szempontból sokkal megbízhatóbb volt a c6-01-es nokiám..

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1008) G@ben válasza muratomi1 (#1007) üzenetére


G@ben
addikt

Megérkezett a mail és még éppen elkaptam, hogy be van kapcsolva a wifi, de elég gyorsan kialudt.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1009) muratomi1 válasza G@ben (#1008) üzenetére


muratomi1
senior tag

ja sokáig nem tudok fent maradni neten én se.. röhej

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1010) G@ben válasza muratomi1 (#1009) üzenetére


G@ben
addikt

Úgy látom, neked megszakad a wifi ICS alatt, nekem viszont kapcsolódik, amikor nem is kéne! Beállítottam, hogy ha a képernyő kikapcsol, akkor a wifi alvó módba kerüljön. Ennek ellenére is kapcsolódik. A McAfee próbálhat kapcsolódni? Először tegnap éjjel csinálta úgy 2 óra körül és napok óta nem változtattam rajta semmit.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1011) muratomi1 válasza G@ben (#1010) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nem. Nem kapcsol ki, egyszerűen nem akart felmenni a netre. Aztán újraindítottam utána ment minden, ki sem merem kapcsolni. A McAfee az ugye vírusírtó? mert nekem is csinálta de én letiltottam, nekem ne ugrándozzon, meg scanneljen. Böngészni úgyse szoktam csak youtube-n, mobilarénán de arra van külön kliens is ami meg vírusos azt jelzi nekem a chrome. Felraktam a Launcher pro-t, azzal meg nagyon gyors lett, nem fagy le. ha meg nem a Mcaffe a hibás akkor rakd újra sztem.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1012) G@ben válasza muratomi1 (#1011) üzenetére


G@ben
addikt

Igen, vírusirtó. Neked is csinálta a wifi bekapcsolást? Mert ha tényleg az csinálja, akkor törlöm a fenébe.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1013) muratomi1 válasza G@ben (#1012) üzenetére


muratomi1
senior tag

Csak tiltsd le elég az. ha meg nem az csinálja akkor meg oda a vírusirtód tehát nem célszerű letörölni. Mondom én nem használtam még soha.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1014) G@ben válasza muratomi1 (#1013) üzenetére


G@ben
addikt

És hogy tiltom le ideiglenesen? Elnézést, még hülye vagyok az ilyenekhez.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1015) muratomi1 válasza G@ben (#1014) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nekem a Teljesítmény segédben lehet. és ott ne legyen kipipálva. azt csókolom :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1016) G@ben válasza muratomi1 (#1015) üzenetére


G@ben
addikt

Találtam valamit. Most teszt megy. Megint.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1017) muratomi1 válasza G@ben (#1016) üzenetére


muratomi1
senior tag

Na milyen? még mindig ugyanaz van?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1018) G@ben válasza muratomi1 (#1017) üzenetére


G@ben
addikt

Amikor le volt tiltva, akkor is jött egyszer vagy kétszer mail, de talán többször nem. Majd összegzem magamban, hogy mikor volt, mikor nem, mert tettem fel adatfigyelőt a wifire és elég sok (7-8) programnak minimális adatforgalma abban a pár másodpercben, amikor csatlakozik. De nem tudom, melyik indítja.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1019) muratomi1 válasza G@ben (#1018) üzenetére


muratomi1
senior tag

ez fura. Szervízbe bevitted már?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1020) G@ben válasza muratomi1 (#1019) üzenetére


G@ben
addikt

Az. Nem vittem szervizbe, mert az Pesten van én meg Győrben. De a napokban nem csinálta. Le is kopogom.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1021) muratomi1 válasza G@ben (#1020) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nekem még mindig nem működik a qwerty. Nem szokott neked világítani? Mert nekem 1 hónapja nem..

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1022) G@ben válasza muratomi1 (#1021) üzenetére


G@ben
addikt

Ha írok, világít.
Jó, hogy lekopogtam, most megint világított a wifi ikonja. Új mailt viszont nem töltött le, hiába van bekapcsolva a szinkronizálás.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1023) muratomi1 válasza G@ben (#1022) üzenetére


muratomi1
senior tag

Dejó nekem nem világít. Azt mondják, hogy elromlott a mechanika csak az jó benne, hogy érzékeli ha valamit írok csak nem világít. Ez engem frusztrál de nagyon.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1024) G@ben válasza muratomi1 (#1023) üzenetére


G@ben
addikt

Nem értek hozzá, de ott szerintem megszakadt a világítás vezetéke. Ha garis, akkor csináltasd meg, ha nem, akkor is. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1025) Prime110 válasza muratomi1 (#1023) üzenetére


Prime110
aktív tag

Az engem is frusztrálna, nem is kicsit, mióta van meg a telefonod? Egy gariztatást megérne.
Nekem most lesz egy éves januárban, lekopogom, ilyen hibája sosem volt, lassú mint a dög a rohadt ICS miatt, de más baja nincsen, szerintem fuss vele egy kört, ha tudsz.

(#1026) muratomi1 válasza G@ben (#1024) üzenetére


muratomi1
senior tag

Kössz meglesz :D tényleg fura de már hozzászoktam xD
Prime110 szeptember de nyertem nem vettem :D ics nekem sokkal gyorsabb mint a gb. fura.. de inkább lenne döglassú minthogy ne működjön ez a szar :D

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1027) G@ben válasza muratomi1 (#1026) üzenetére


G@ben
addikt

Esetleg blutooth forgalmat mérő programot nem tudtok, ami külön méri az alkalmazások blutooth forgalmát? Mivel ritkán bekapcsol a blutooth is, ezért gondolom, hogy ugyanaz csinálja, mint a wifit is.

Hol lehetett nyerni? Én is beneveztem volna! :D

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1028) muratomi1 válasza G@ben (#1027) üzenetére


muratomi1
senior tag

azt már nem tudom bocs :D sztem nincs olyan.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1029) Psytróger


Psytróger
tag

Sziasztok!
A napokban szándékozok az elveszített x10mini prom helyett egy ilyenre beruházni, egyelőre viszonylag pozitív visszajelzéseket olvastam a készülékről. A garanciával kapcsolatosan lenne kérdésem: GSM-boltból rendelném a telót (50 körül már hozzá lehet jutni), viszont többen írtátok hogy nem gyári gari van az ilyen helyen vásárolt készülékekhez? Ez mit jelent, milyen hátulütője lehet az ilyesfajta garanciának? Köszi előre is a segítséget!

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1030) verser233 válasza Psytróger (#1029) üzenetére


verser233
senior tag

Ez azt jelenti, hogy az adott boltba kell vissza vinned és ők szervizelik, nem pedig a Sony.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1031) Psytróger válasza verser233 (#1030) üzenetére


Psytróger
tag

Értem... Szóval nincs kimondott ellenjavallatod? :) Gondolom akkor célszerű olyan boltban vásárolni ami ismertebb és nincs csődközeli állapotban.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#1032) #40351744


#40351744
törölt tag

Első Custom ROM, amit valaha telepítettem: Xperia Ice Cream Pureness...kíváncsi leszek :U Használja itt még valaki rajtam kívül?

(#1033) Jagamo


Jagamo
csendes tag

Telefonálás utána telefon újraindulást tapasztal valaki?

(#1034) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Le szeretném cserélni a kiszolgált N97minimet egy Xperia Pro mk16i-re. Részemre fontos a qwerty és az android + hogy ne egy pingpongütő nagyságú telefonom legyen. Emiatt néztem ki ezt a típust. Érdekelnének a tapasztalataitok a telefonról, pro és kontra véleményeitek. Frissíthető hivatalosan IceCream-re? Hol lehet a legolcsóbban hozzájutni a készülékhez? Vagy régi hírnévvel rendelkező boltot keresek, ha bolt garis, vagy olyat ami gyártói gart ad hozzá. Milyen a Sony E. supporttálása általában? stb...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1035) muratomi1 válasza Psytróger (#1031) üzenetére


muratomi1
senior tag

Hello.
Hát igazából XXLgsm-t tudom ajánlani, mást nem nagyon mert az előző telómat (nokia c6-01) a gsmline-ba vettem azok pedig átbasztak.. konkrétan bepárásodott a melegtől a szilikontok, a teló beázott és megvonták a garanciát -.- XXLgsm olcsón adja, nem hallottam róluk panaszt és ott vettem a pro-t is. szóval szerintem ott vedd. 2 év teló és 1 év szoft gari

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1036) muratomi1 válasza #40351744 (#1032) üzenetére


muratomi1
senior tag

Én még nem is tudtam felrakni egyet se. De elmondhatnád hogy raktad fel :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1037) muratomi1 válasza Jagamo (#1033) üzenetére


muratomi1
senior tag

Még nem volt ilyen de spontán újraindult :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1038) muratomi1 válasza vilmaboy (#1034) üzenetére


muratomi1
senior tag

Az XXL gsm ahol most a legolcsóbban hozzá tudsz jutni viszonylag kedvező áron és magyar szoftverrel nem úgy mint máshol. A telefonnal nincs gond, elmegy minden játék (de tényleg komolyabb szarokat is elvisz néhol akad de nem vészes gondolok itt a GTAIII, batman, asphalt 7, nfs hot pursuit, most wanted, fifa 12), egyszer se fagyott még le, fényképnél hozza a szintet, és a qwerty.. az egy csoda. :D éjszaka világít úgyhogy frankó. Frissíthető ICS-re de viszont JB-re nem vagyis még nem tudni de ez már egy majdnem 2 éves modell szóval ne nagyon várd. így is szupergyors de ajánlom hogy ne azonnal frissítsd le, inkább próbáld ki a GB-t pár napig hogy frissítés után tudd mi változott. Én szerintem vissza is rakom nekem nem jön be az ics, valahogy GB alatt szebb volt minden de ez nem a frissítés miatt van egyszerűen jobban tetszik.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1039) #40351744 válasza muratomi1 (#1036) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nos igazából semmi érdekes, még a Bootloader-t se kellett kiütni hozzá, de nem tartalmaz semmi érdekeset...Recovery-ből egyszerűen installáltam a letöltött zip-et :) De már vissza is raktam a gyárit, mert eléggé bugos volt ez a ROM. android.process.acore folyamatosan leállt, amint eltávolítottam egy appot :U. Ha tényleg érdekel itt az instructions pont alatt lépésről-lépésre le van írva, hogy mit kell csinálni. :)

(#1040) muratomi1 válasza #40351744 (#1039) üzenetére


muratomi1
senior tag

Köszi ha eléggé bugos akkor nem :D van más használható rom amihez nem kell kiütni a bootloader-t?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1041) stratova


stratova
veterán

Üdv!

Érdeklődnék van-e még bármilyen problémája bárkinek 2.3.4 -> legfrissebb ICS váltás óta. Kipróbálnám az USB-otgt de nem akarom rootolni a telót s érdekel milyen esetleg negatív változásokra számíthatok.

[ Szerkesztve ]

(#1042) vilmaboy válasza stratova (#1041) üzenetére


vilmaboy
őstag

Nem mondom, hogy régóta, de 3 napja updateltem. Nem vettem észre semmit.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1043) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Kiírom ide is. Hátha a saját topikjában csípőből tudja valaki a választ...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1044) stratova válasza vilmaboy (#1043) üzenetére


stratova
veterán

xLoud nem kavarhat be? Elájulva én sem vagyok a kihangosított hangerőtől és a hangminőségtől (de nem is zenét hallgatok így). Majd érdekelnek a hosszabb távú tapasztalataid.
Főként videólejátszás problémájáról olvastam korábban (720p MKV?). Böngészés már 2.3.4 alatt is 80% fölé tudja vinni a memóriahasználatot (nem feltétlen mobil nézetet használok).
Noscripthez hasonló kiegészítőről tudtok? Tehát nem a teljes flash és script támogatás kiiktatására gondolok, hanem külön-külön engedélyezésre, akár egy oldal több ilyen összetevőjénél.

(#1045) muratomi1 válasza vilmaboy (#1043) üzenetére


muratomi1
senior tag

A beállítások Hang pontnál kell állítani. Ha még mindig ugyanaz akkor Xloud

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1046) muratomi1 válasza stratova (#1044) üzenetére


muratomi1
senior tag

HD videót ( 720p) lejátszik szóval azzal nincs gond. Igazából a wmv okoz neki problémát de azt az mxplayer simán viszi. ICS ezerszer jobb, játékok, programok futtatása terén.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1047) stratova válasza muratomi1 (#1046) üzenetére


stratova
veterán

Köszönöm, nálam a fent említett formátum a kulcskérdés (szintén mxplayer-t használok 2.3.4 alatt), akkor megnézem a frissítést (végre ébreszteni is fog kikapcsolva).

(#1048) muratomi1 válasza stratova (#1047) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nem ébresztett kikapcsolva? az szép :D én még nem próbáltam ébresztést beállítani. Am ha 2.3.4 alatt megy a 70p videó akkor ics-n is pláne hogy mxplayer-n megy mert akkor tök m1 milyen rendszer van rajta az mxplayeren mindig menni fog.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1049) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Jelenleg még Samsung W Galaxy i8150 tulaj vagyok, de találtam valaki, aki elcseréli velem
xperia pro-ra.

ICS látom hivatalos van rá.

Szerintetek érdemes elcserélnem a telefont ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1050) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Antutuban mennyi pontot kap 4.0.4 alatt ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.