Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2682) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok,

Egy keresem lenne a Neo felhasznalok fele. En is szeretnek ilyen telefont, ezert szeretnek egy dologban biztos lenni.
Megtennetek nekem azt hogy ha van a kozelben masik telefon(baratno, haver..), akkor egymas melle teszitek a ket telefont es a masikrol felhivajatok a Neo-t. Nem kell felvenni, hanem azt megfigyelni hogy amikor a masiknal(hivo fel) elkezd csorogni akkor a Neo is elkezd-e egybol csorogni?

Nem ok nelkul kerdezem, mivel vettem HTC-t(Desire, Wildfire) es ott mindkettonel van egy bizonyos "ring delay" (kesleltetes), ami a telepitett programoktol fuggoen volt hogy 4-5!!!! :( csorges. Vagyis a hivonal mar 4-5-ot csorgott amikor a HTC-n meg csak elkezdett csorogni. Ha en vagyok a hivo mar lerakom ha valaki nem veszi fel ennyi csorges utan. Volt is sok nem fogadott hivasom. Ha legyalultam a telefont akkor mar 2-3 csorges utan csorgott, ami szinten nem tul jo. Nem halozati hiba, mert Iphone, regi Sony-Ericsson-nal tokeletesen mukodik, egybol csorog.

Olvastam egyebkent nagyon sok kulfoldi forumot ahol elegge ki vannak akadva ez miatt, de mindenhol a HTC-t szidjak csak. Viszont van ahol Android hibakent irtak le. Altalaban a popup sms szeru programok okozzak, vagyis hivaskor eloszor az oprenszer elkezdi kiloni ezeket a progikat es csak utana csong. Ezert szeretnem ha kiprobalnatok. Meg bizom a Sony-ban hogy nem kovet el ilyen hibat.

Esetleg azt is megkoszonnem ha valaki felrakna a youtube-ra video-t rola.

Koszi mindenkinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.