Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) kmarkk22 válasza cracky86 (#14749) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Rendben, köszi, csak samus fülessel az enyém se ment, meg sony-sal sem, ezért gondoltam, hogy lehet csak sony ericssonosat támogat. De am milyen hülyeség már, hogy a sony-sal nem megy? :F

(#14752) cracky86 válasza kmarkk22 (#14751) üzenetére


cracky86
tag

nekem van itthon genius, thomson, és philips füles, minddel működik.

(#14753) fatal` válasza kmarkk22 (#14751) üzenetére


fatal`
titán

Fülhallgatóból bármelyik megy. Headsettel lehetnek problémák, ha más a lábkiosztás.

(#14754) winhate válasza kmarkk22 (#14748) üzenetére


winhate
őstag

Ha mikrofonnal rendelkezo fulest akarsz nezd meg a fules jack reszet hogy milyen tavolsagra helyezdeknek el a fekete csikok vagy vidd magaddal a regit es hasonlitsd ossze.

Blueberry , Samsung tuti nem jo

A miki nelkulit szeretnel kimondottan zenere ajanlom a Sennheiser , AKG , Beyer Dynamic markaju fuleseket.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14755) kmarkk22 válasza fatal` (#14753) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Áhá, most már megvilágosodtam :D köszi mindenkinek :)

#14754) winhate:

amennyibe azok kerülnek, annyit nem szánnék fülesre :N

[ Szerkesztve ]

(#14756) fatal` válasza kmarkk22 (#14755) üzenetére


fatal`
titán

Pontatlanul fogalmaztam. Szóval nem csak a headsetekre igaz ez, hanem a távirányítóval rendelkező fülhallgatók sem biztos, hogy működnek. De sima fülhallgatóból bármelyiknek jónak kell(ene) lennie.

[ Szerkesztve ]

(#14757) furbyhun


furbyhun
csendes tag

Sziasztok!

No, frissítettem a t-mobilos ICS-re a Mini Pro-mat, minden össze is állt szépen, úgy érzem, picivel gyorsabb is lett a telefon, egy apróság nem jó: iGO primo 2 kilóg alul, eddig nem tette. Valaki, aki használ szintén ilyet, tudna segíteni privátban, mit kell átállítanom?

Köszi előre is!

A szőrös tamagocsi Magyarországról....

(#14758) pepe091 válasza furbyhun (#14757) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az iGO wareznek számít itt, mellőzd a továbbiakban!

(#14759) furbyhun válasza pepe091 (#14758) üzenetére


furbyhun
csendes tag

Megoldva, kérem a hsz és a válaszok törlését :)

A szőrös tamagocsi Magyarországról....

(#14760) Dancii


Dancii
csendes tag

Szaisztok,

Kb egy éves a telóm, és néha a vissza-gomb nagyin nehezen érzékeli az érintést.
Máskor meg tök jó.. A home és menü gombok tökéletesek..mitől lehet vajon?
Fólia van rajta kezdetektől fogva, az számíthat? Vagy a kezem száraz neki?..De akkor a másik érintőgomb miért nem rossz?

Köszi
D.

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#14761) ricsike81


ricsike81
aktív tag

hasznalj navigon wifi mellett kell telepiteni és internet se kell hozzá .

(#14762) snorbis2


snorbis2
tag

Valaki tudna segíteni?? Az lenne a problémám,hogy amikor írok akkor sokszor csak késve írja be a betüket :O ez marha idegesítő...
Ha valaki tudna rá egy megoldást rá,hogy hogyan tudnám ezt akadás mentesem begépelni kérem írjon!

[ Szerkesztve ]

Viviamo il modo in cui - Da solo

(#14763) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Barátnőmnek egyszercsak újraindult a Mini Pro-ja és azóta csak az Xperia logóig jut el, majd újraindítja magát és ez megy folyamatosan. Gyári 4.0.4 van rajta, kernel, egyebek nem voltak soha berhelve. Mi a fene történhetett vele hirtelen?

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#14764) bogil99 válasza lostprophet (#14763) üzenetére


bogil99
aktív tag

Akkor épp itt az ideje, hogy elkezdd berhelni. :DD

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14765) Lajdzsi válasza lostprophet (#14763) üzenetére


Lajdzsi
tag

Nekem néha a sim kártyát dobja le, és kérvényezi az újraindítást. De ezt egymás után max kétszer játssza el, aztán van hogy hetekig bírja, néha hónapokig is, sőőt, mivel ez csak nem régóta van - közel egy évet is bírt nélküle :)

(#14766) ricsike81


ricsike81
aktív tag

flash tollal lehet már telepiteni jelly beant bootlader nyitás nélkül xperia minire ?

[ Szerkesztve ]

(#14767) wakula778


wakula778
csendes tag

Üdv.
Tanácsot szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy honnan lehetne/érdemes mini pro2 érintőt venni.(ha jól tudom ez a neve)
Csak az előlap van betörve és ahol bevan törve ott is működik ugyanúgy.
Választ előre is köszönöm.

KÉP: http://prohardver.hu/dl/upc/2013-04/19/426083_eyzngpnz80eyah1t_sam_0596.jpg

[ Szerkesztve ]

lel

(#14768) pepe091 válasza ricsike81 (#14766) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell ám minden topikban feltenni ezt a kérdést... :U

(#14767) wakula778

Nem ez a neve. A hivatalos neve: Sony Ericsson Xperia Mini Pro.
Csak előlapot nem fogsz tudni cserélni, mert össze van ragasztva az egész a digitalizerrel, és elég macerás szétszedni, no meg utána összerakni. Youtube-on van pár szétszerelő videó, itt fentebb is linkeltek egyet nem olyan rég. Egyébként ilyesmit e-bayről érdemes venni.

(#14769) wakula778 válasza pepe091 (#14768) üzenetére


wakula778
csendes tag

Köszönöm a választ.
Még 1 kérdésem lenne mégpedig az hogy tegnap fullra lemerült a teló és mikor rádugom tölteni akár gépre akár adapterről csak pirosan villog bal fent és nem kapcsol be.
Egész este rajta volt tölteni úgyhogy nem tudom mi lehet a gond.
Ha csak kábellel próbálom bekapcsolni hogy nincs benne akksi és úgyis ugyanez a probléma.
Esetleg valakinek volt már ilyen?

lel

(#14770) cracky86 válasza wakula778 (#14769) üzenetére


cracky86
tag

koppra merült az akku. Húzgáld ki-be a töltőt, nyomkodd a power gombot, egyszer majd elindul. Nekem az x8 csinálta egyszer.

Nekem is lenne egy kérdésem: Custom rom van fenn, és csak virtuális billentyűzeten megy a szótár, és a szavak kiegészítése. mit, és hova kellene másolnom, hogy ugyanez működjön a fizikai billentyűzeten is?

(#14771) rootmin


rootmin
tag

Sziasztok!

Rég jártam már erre, most viszont akadt némi problémám, segítséget kérnék.

Kb. 1 hete elkezdett fura dolgokat művelni a készülék: néha előfordult, hogy nem kapcsolt be a kijelző, illetve ha kinyitottam, akkor "lefagyott" a kép, és úgy maradt. Illetve, olyat is produkált, hogy működés közben egyszer csak eltűnt a kép, de úgy, mintha hirtelen lerántották volna a tápfeszt az LCD-ről.

Rögtön kontaktos szalagkábelre gyanakodtam, de mivel elfoglalt voltam a héten, nem tudtam vele foglalkozni, használtam úgy (nem keveset bosszankodva). Azóta teljesen meghalt a kijelző, nincs kép, csak háttérvilágítás.

Jövő héten be akarom adni szervizbe (T-s készülék, van tipp, hogy BP-n hova adjam be?). Ami aggaszt, hogy a ko9 féle MiniCMSandwich van rajta (a BL zárt, a kernel a flashtool-lal felrakott gyári ICS), a rendszer rootolva van. Ez nemtom jelen esetben mennyire befolyásolja a garanciát? Hardver probléma, semmi köze a ROM-hoz, de nem szeretném, ha emiatt buknám mégis a garit...

CWM van rajta, azt már nem igazán tudom használni, megpróbáljam USB-re dugva flashtool-lal visszarakni a gyári ICS-t, esetleg a GB-t?

(#14772) dobobazsy válasza rootmin (#14771) üzenetére


dobobazsy
őstag

flashtoolal mindenképp érdemes lenne visszatenni egy gyári androidot.

(#14773) Isten88 válasza rootmin (#14771) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Ha nem vezethető vissza a hiba megjelenése a szoftveres módosításra, nem szólhatnak bele...ez az elmélet, gyakorlatilag meg azt mondanak, amit akarnak, így ahogy az előttem szóló is mondta, érdemes visszatenni a gyári szoftot...bár vakon nem tudom, hogy fog sikerülni...próbáld előcsalni valahogy a kijelzőt addig.

(#14774) joker91 válasza Isten88 (#14773) üzenetére


joker91
tag

Alapból csak feltenni nem nehéz kijelző nélkül, azt amúgy se használná közbe az ember. :) Flashtool-t ráküldi aztán kész, az végig fut és meg is van. :) Az igaz, hogy ha majd bekapcsolják akkor alapból a telepítővarázsló meg nem tudom mik fognak bejönni.

(#14775) rootmin


rootmin
tag

Köszönöm a tippeket!

Alapvetően 2 gondolatom van most ezzel kapcsolatban:
-Ha elkezdek mókolni Flashtoollal, és valami nem sikerül, erről nem kapok semmi visszajelzést, ez esetben csak nagyobb bajban leszek, mikor rájönnek.

-Ha így beadom, akkor rajta marad a kismillió szinkronizált szolgáltatás beléptetve. Gondolom, hogy jobb dolga is van a szervizeseknek, mint az én dolgaim között kutakodni, de akkor se adnám ki így szívesen.
Az is megfordult a fejemben, hogy másik telefonban leveszem a pin kódot a SIM kártyámról, úgy beletéve bekapcsolom. Így elvileg felcsatlakozik a hálózatra, és Cerberussal tudok rá nyomni egy wipe-ot, hogy legalább az adataim ne maradjanak rajta.

(#14776) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Hogy tudott a készülékem szoftvert frissíteni, ha tőlem erre engedélyt nem kért, és több napig olyan helyen tartózkodtam, ahol nem kapcsoltam számítógéphez, nem volt elérhető wifi hálózat és a mobilinternetet csak rövid időtartamokra kapcsoltam be?

(#14777) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok!
Kipróbáltam az új cybershot modot,de ezután eltűnt a fényképező ikonja és a gombra sem reagál.
Érdemes ezzel szórakozni, jobb képet készít, vagy csak felesleges túleffektezés?

[ Szerkesztve ]

(#14778) dokee78 válasza Ghard (#14777) üzenetére


dokee78
félisten

Én ezt használom,és jobban tetszik a gyáritól,igaz a 3D panoráma nem működik benne,
de azt nem is használtam.

Cyber-shot™_V.6.7.2_Xperia_2011_MDPI_By Rizal Lovins Sundanesse

(#14779) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
barátnőm telója, utolsó gyári szoftverrel, alkalmazásoknál nézve:
letöltve 255 MB használva, 165 MB szabad, fut fülnél 209 MB használva, 131 MB szabad és Facebook app frissítésénél állandóan azt írja, hogy "nem áll rendelkezésre elég tárhely" - ilyet mitől csinálhat? Nem merem uninstallálni az FB-t és a frisset felrakni, hátha kompletten nem engedné és aktívan használja az appot. Nézegettem a rootolást de bonyolultnak tűnik és ennyi szabad memóriával csak kéne már tudnia frissülni, nem? :(

(#14780) Ghard válasza dokee78 (#14778) üzenetére


Ghard
őstag

A 3d engem sem érdekel, viszont olyat olvastam, hogy a képstabilizáló sem megy vele.

(#14779) Orgi
Nálam rootolva is ezt csinálja néhány másik app is. Van hogy az újraindítás megoldja, de nem mindig. Uninstall vagy frissítések eltávolítása és ezután frissítsd fel, így működik.

(#14781) korobi


korobi
aktív tag

feltettem végre az exmiui-t. viszont mikor bekapcsolom a rendszergazdai jogosultság kezelését, hogy legyen root jogom, akkor a "biztonsági alkalmazás leállt" üzenet fogad. és nem kap semmi root jogot.
mi ennek az oka?

szerk: ha beállítom, hogy automatikus engedélyezést, akkor gond nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

(#14782) Orgi válasza Ghard (#14780) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, összes FB frissítés eltávolítása után már engedte a legfrissebbre frissíteni :)

(#14783) korobi válasza korobi (#14781) üzenetére


korobi
aktív tag

ha angolra állítom a nyelvet megszűnik a hibajelenség...

más: hogy fabrikálok az exmiui v5-re cwm-et? egy korábban linkelt cwm-install nem csinál semmit... valamint az x-parts sem hajlandó erre...

[ Szerkesztve ]

(#14784) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Egy rövid kérdésem lenne. Ha a Sony Update Center-rel újrahúzom a telefont akkor el fog tűnni róla a root vagy csak valami külön művelettel lehet unrootolni a telefont?

(#14785) pepe091 válasza bopeti98 (#14784) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Eltűnik, mint ahogyan minden adat is, kivéve ami az SD-n van.

(#14786) bopeti98 válasza pepe091 (#14785) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi. :R

(#14787) Ghard


Ghard
őstag

Aki használ főzött romot érez valami gyorsulást a gyári 587es ics-hez képest?
Játszottam pár percet az Into the Dead-el és eléggé elkezdett akadni, gb-en a hasonló játékok nem okoztak problémát a telefonnak.
Olvastam, hogy a gyári rendszernek gondjai vannak a memóriahasználattal, de ez mennyire igaz?

(#14788) Viktork800 válasza Ghard (#14787) üzenetére


Viktork800
csendes tag

Ez sajnos így van, gyári ics alatt még az Angry birds is laggolt néha, ha gyakran játszol akkor érdemes visszarakni a gb-t szerintem.

(#14789) dokee78 válasza Ghard (#14787) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem Smultronicon nem akad a játék.

(#14790) Ghard válasza Ghard (#14777) üzenetére


Ghard
őstag

Zip Signer-el megcsináltam az apk-kat majd bezippeltem és feltettem,most jó, bár sok különbséget nem látok a képek között.

(#14791) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok:)
Megtudnátok mondani hogy az APK fájlokat hová kell másolni hogy tudjam is telepíteni őket?:)

Press "F" to pay respects.

(#14792) oncsi válasza Imilenni (#14791) üzenetére


oncsi
őstag

Gyakorlatilag bárhová az SD kártyán. Egy fájl kezelővel indítva telepíti magát. Fájl kezelő meg van sok a Play-en. (bármelyik jó kezdésnek)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#14793) PearCyp


PearCyp
tag

szerintetek t-mobilba erdemes erdeklodni a fastboot engedelyezes kapcsan? Igazan jol jonne egy custom kernel, es +4-500 mhz orajel. Azert szeretnem ott intezni, mert szolgaltatofuggo telefonokon hiaba nyitunk bootloadert, nincs fastboot.

@Snorbis2:
Azert nem tamogat minden fulest, mert sok gyarto felcsereli a mikrofon es az egyik sav erinkezojet.

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#14794) dokee78 válasza PearCyp (#14793) üzenetére


dokee78
félisten

+400,500MHz és szeronted nem fog jobban merülni?

(#14795) 8zabi válasza PearCyp (#14793) üzenetére


8zabi
őstag

nem tudom mennyiért nyitnak t-nél, az sem biztos hogy lesz fastboot mód
enyém telenoros, itt nyitottam, lett fastboot, 15€
garanciát ígyis-úgyis bukod

(#14796) oncsi válasza dokee78 (#14794) üzenetére


oncsi
őstag

Nem feltétlenül kell jobban merülnie, mint 1 GHz-en.
Most sem annyin megy a telom (ép 275MHz). csak arra kellene egy kis extra kakaó, hogy pörgősebbnek lehessen érezni az alap műveleteket. Az csak pár mp-re emelné meg az órajelet, azután szépen visszaveszi (elvileg 128MHz-ig tudná, de akkor már nehezen tér magához).
Persze aki CPU limiten játszik, annak a fogyasztása magasabb, és nem is csak azzal a 40-50%-al, hanem többel, mert a melegedés (fogyasztás) a freki emelésével nem lineárisan nő.

De szerintem ennek a telefonnak nem sokat hozna a sebesség érzetén a freki emelés. Amikor meg-meg akad, akkor sem a CPU a szűk keresztmetszet. Inkább a memoria kezeléssel lehet valami bibi, mert kopasztott ICS önmagában is néha belassul.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#14797) PearCyp válasza oncsi (#14796) üzenetére


PearCyp
tag

nem csak az oc miatt. kernelcsere stb. azért van előnye.

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#14798) oncsi válasza oncsi (#14796) üzenetére


oncsi
őstag

Elnézést az előző észrevételem nem is a miniPro ra vonatkozott, hanem inkább a RAY-re. Ami kb HW szinten egy kaptafa. Viszont a RAY sokkal akadósabb ICS alatt mint a mini. Nem néztem melyik topikban vagyok. (asszonyé a mini, enyém a RAY)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#14799) dokee78 válasza oncsi (#14798) üzenetére


dokee78
félisten

A RAY-re is vannak jó ROM-ok.
Egy ismerős RAY-ére is custom ROM-ot tettem.

(#14800) Bergo


Bergo
tag

Üdv mindenkinek!
Találtam a neten egy olyan xperia mini prot amit alkatrésznek árulnak mert le van tiltva minden hálózatról. A kérdésem az lenne hogy letiltott készüléket rá lehet-e valahogy venni hogy újra használható legyen? Gondolok itt akár az imei akár más azonosítója átírására. Szerintetek megoldható valahogy a dolog?
Köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.