Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14851) tboy72 válasza fatal` (#14850) üzenetére


tboy72
aktív tag

Ha eladnám biztos nem kapnék érte annyit, de mint mondottam a biztosítási összeg rá kb. 35 ropi, amit minden körülmények között kifizet a biztosító, még a biztosított vagyontárgy teljes(!) megsemmisülése esetén is.

(#14852) Predator2


Predator2
addikt

hunfatal

Lehet azzal valamit csinálni h a smart keyboard pro-ban sms íráskor a normális bill jelenjen meg?

Sms íráskor így jelenik meg a billentyűzet nincs enter a jobb alsó sarokban:

[link]

Míg ha egy emailt akarok írni akkor a normális bill jelenik meg:

[link]

THX a választ előre is.

ui: te ajánlottad annó ezt a progit azért is téged kérdezlek elsősorban de ha más is tud segíteni azt is megköszönném

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#14853) fatal` válasza Predator2 (#14852) üzenetére


fatal`
titán

Azért nincs enter, mert egysoros a beviteli mező (grat Sony). Nálam is ilyen. Próbáld valami alternatív sms küldővel, én a gyárit használom, mert mindig a fizikai billel írok sms-t, így észre sem vettem ezt. Szerintem semmit nem lehet evvel csinálni. :(

[ Szerkesztve ]

(#14854) Predator2 válasza fatal` (#14853) üzenetére


Predator2
addikt

Mármint valami más sms küldő alkalmazással? Vagy csak sms küldésre van külön billentyűzet?
Akár sms küldés idejére vissza lehet állítani a gyárit?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#14855) fatal` válasza Predator2 (#14854) üzenetére


fatal`
titán

Igen, másik appra gondoltam (pl. handcent), nem tudom azok hogy viselkednek.

Ha több billentyűzet van bepipálva a beállításokban akkor az értesítési sávon megjelenik a billentyűzetváltó, avval vissza tudsz váltani a gyárira. Más megoldásról nem tudok.

(#14856) bogil99


bogil99
aktív tag

Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok, de valakinek volt hasonló problémája.
Szóval a párom Xperia P-jére fel akartam rakni aroma telepítővel egy nem rávaló romot. Azóta nem lehet vele mit kezdeni, a Sony feliratnál elakad. A SUS nem ismeri fel, a Companion szintén, és a Flashtool sem. Mit lehet vele tenni? Ráadásul ha feldugom a PC-re hiába van kikapcsolva a telo, automatikusan bekapcsol és a Sony felirat jelenik meg, és semmi más.

Erre van valami ötletetek?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14857) dokee78 válasza bogil99 (#14856) üzenetére


dokee78
félisten

Van az Xperia P-nek saját topikja is.

(#14858) Ghard


Ghard
őstag

Feltettem egy GB romot ami marha jó lenne, csak a kamera képe fejjel lefele van :)
Találtam egy új lib-et hozzá, azzal jó a kép, de most meg a flash led nem működik.
Van erre valami megoldás?

(#14859) Ghard válasza Ghard (#14858) üzenetére


Ghard
őstag

kicseréltem a liboemcamera.so-t gyárira, most jónak tűnik :)

(#14860) zekk007 válasza Ghard (#14859) üzenetére


zekk007
aktív tag

Sziasztok tudtok vagy létezik olyan progi amivel a vissza és a menü gombot be lehet állítani valamelyik gombra a billentyűzeten?

(#14861) Zoli133 válasza zekk007 (#14860) üzenetére


Zoli133
őstag

Egy kis turkálással megoldható (root szükséges), de a gomb akkor elveszíti eredeti funkcióját.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#14862) zekk007 válasza Zoli133 (#14861) üzenetére


zekk007
aktív tag

Köszi de a gomb így sem működik.... :N

(#14863) bogil99 válasza dokee78 (#14857) üzenetére


bogil99
aktív tag

Igen, tudom, csak itt valakinek volt hasonló problémája mini pro-val, gondoltam, hátha.. Közben megoldódott, mert XP alatt még a fű sem nő, Win7 kellett hozzá.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14864) winhate


winhate
őstag

Hali

Teljesen gyari , hackmentes a telom es rootolni szeretnem.
Seus al nemreg megkapta az uj 4.0.4 romot:

T-mobile
4.1.b.0.587
kernel: 2.6.32.9-perf

Kerdes ezt hogy rootoljam ? Az #1 hozzaszolas szerint ?

koszi

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14865) zekk007 válasza winhate (#14864) üzenetére


zekk007
aktív tag

(#14866) winhate válasza winhate (#14864) üzenetére


winhate
őstag

koszi sikeresen el*urtam a telomat

flashtool ugy latom helyrehozza masik 4.0.4 rommal

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14867) zekk007 válasza winhate (#14866) üzenetére


zekk007
aktív tag

Akkor te valamit nagyon nem jól csináltál.... Elég fa..nak kell lenni hogy valaki elrontsa vagy éppen lustának normálisan elolvasni...Kb már 12x így csináltam 1x sem volt gondom vele... :-D

[ Szerkesztve ]

(#14868) winhate válasza zekk007 (#14867) üzenetére


winhate
őstag

5x olvastam el az elso hozzaszolast :) A tiedet meg 2x

maradtam a eredetinel erdekes dolgokat csinalt a telo de fennt van a superuser app

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14869) SperS válasza tboy72 (#14844) üzenetére


SperS
csendes tag

Szia! Az a helyzet, hogy a root-nak még csak-csak nekidurálom magam, de a bl nyitást biztosan elkerülöm!
Ezek után azt szeretném még kérdezni, hogy a zárt bl-re tehető nem gyári ROM-ok esetén telefonálás közben mi van a képernyőn? Tehát nincs a 4 fül? Azért kérdezem, mert ilyen jellegű képeket nem találtam sehol...
Egyébként azért kérdezek ennyit, mert ez az első androidos telefonom. Korábban sok-sok évig windows-os telefont, majd PDA-t használtam, és az a rendszer logikájában eléggé más!

SperS

(#14870) tboy72 válasza SperS (#14869) üzenetére


tboy72
aktív tag

Az XDA-n van jópár custom rom, olyanok is amiket simán fel lehet varázsolni zárt bl-re is.XDA mini pro romok

(#14871) Kobor válasza SperS (#14869) üzenetére


Kobor
aktív tag

Smultronic 5.0

(#14872) fatal` válasza SperS (#14869) üzenetére


fatal`
titán

Romfüggő. A legtöbb romban nincs 4 fül, mert szinte senki nem szereti. De cserélgethető.

(#14873) oncsi válasza fatal` (#14872) üzenetére


oncsi
őstag

Pedig nem rossz az, csak kár, hogy nem tüntethető el teljesen. Asszony pont ezért nem engedett rá eddig más Launcher-t. Mist szokja az Apex-et, de látom rajta, hogy nem igazán tetszik neki :O

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#14874) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Csengő hangként hány másodperces "zenét" lehet beállítani hívásnál? És mennyit SMS-nél?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#14875) Ghard


Ghard
őstag

Kipróbáltam a napokban pár romot és arra jutottam, hogy már nem éri meg GB-n maradni. Nem gyorsabb, játékokban sem és egy két app nem megy rendesen vele. Néhány új játéknál a telefon újraindult gb alatt.
Visszatettem a zellycream 3at és hozzá a rage kernelt.

(#14874) Predator2
szerintem nincs ilyen limit, én 5-6 perces számokat használok.

(#14876) SperS válasza Kobor (#14871) üzenetére


SperS
csendes tag

Köszönöm szépen! Így teljesen egyértelmű, hogy képet csatoltál róla! :R

SperS

(#14877) winhate válasza winhate (#14868) üzenetére


winhate
őstag

Hehe hiaba van fennt olyan mintha rootolt lenne de nem az :)

Nagyon szepen megkernek valakit hogy segitsen.

Itt irtam hogy milyen sw ek vannak a telon.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14878) tomy86 válasza winhate (#14877) üzenetére


tomy86
addikt

ICS-en elvileg működik ez az egyklikkes root megoldás (én nem próbáltam).

(#14879) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok kérdezném hogy GB alatt is működik az OTG kábelos USB-s egér vagy csak ICS alatt?

(#14880) ricsike81


ricsike81
aktív tag

hogy lehet megoldani az unlockroom programmal a rootulást?ezt a programot tudná valaki privátban elküldeni mert nem tudom sehonnan sem letölteni 4.0.4-et szeretném rootulni egy gombnyomással bootloader nyitás nélkül. köszönöm!

(#14881) fatal` válasza ricsike81 (#14880) üzenetére


fatal`
titán

Avval sehogy, de két hozzászólással korábban linkeltek egy klikkes megoldást...

(#14882) Lasy válasza fatal` (#14881) üzenetére


Lasy
veterán

De az unlockroot.com simán megy az ICS 587-es romon is.

+36702778032

(#14883) LordVader80


LordVader80
senior tag

Sziasztok! Lehet-e hallani valamit a telefon utódjáról, tervez-e ilyet a Sony?

May The Force Be With You!

(#14884) tomy86 válasza Lasy (#14882) üzenetére


tomy86
addikt

Az is, amit korábban linkeltem. Ha jól emlékszem a Mini topikban többen is írták, hogy működik.
"This rooting toolkit works on all 2011 Xperia Range running any of the 4.1.B.0.587 / .431 / .562 AND 4.0.2.A.0.62 firmware . No need to downgrade kernels or anything, just root it straight away"

(#14885) Zoli133 válasza tomy86 (#14884) üzenetére


Zoli133
őstag

Én is meg tudom erősíteni, hogy működik.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#14886) dokee78 válasza Zoli133 (#14885) üzenetére


dokee78
félisten

Most próbáltam,működik tényleg.
Végre nem kell visszatenni a GB-t ahhoz,hogy ROOT-olni tudjam.
Viszont tetszik ez a Superuser app:

(#14887) PearCyp


PearCyp
tag

szerintetek egy kicsit több mint egy éves készüléknek érdemes nyitni a bootloaderét? (még van rá kb 9-10 hónap gari)

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#14888) dokee78 válasza PearCyp (#14887) üzenetére


dokee78
félisten

Mi célból szeretnéd nyitni?

(#14889) dobobazsy válasza LordVader80 (#14883) üzenetére


dobobazsy
őstag

úgy hallottam a Sony nem folytatja ezt a vonalat, nem lesz utódja a mini pro-nak :(
pedig nemlenne rossz egy új minipro 2 magos procival szebb kijelzővel

(#14890) dokee78 válasza dobobazsy (#14889) üzenetére


dokee78
félisten

2 mag
1GB RAM
3,5 inch FullHD :DDD

(#14891) dobobazsy válasza dokee78 (#14890) üzenetére


dobobazsy
őstag

vagy esetleg végre eltérhetnének már a hagyományos TFT kijelzőtől, bőven elég lenne egy 480x800-as felbontással is igazi LED formájában ;]

(#14892) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Eddig Real ICS-t használtam anno mini pro-n most active-on is, de mostmár eléggé meguntam meg lassú is. Ezért szeretnék váltani egy Zelly Cream 3.0-ra. Akármikor telepítettem eddig rendszert, mindig vissza mentem gb-re, majd ics és a custom rom, de most szeretném rövidíteni ezt a folyamatot.Ehhez (is) kapcsolódna pár kérdésem:

Rootolt custom romból lehet rögtön full wipe után más rendszert felrakni??Vagy vissza kell térni gyári rendszerre és csak onnan lehet??
Ugye ezt a Zelly Cream 3.0 romot lehet zárt bl-re is feltenni?? Active-on is működik??
Aki használja, kb. mennyit bír a teló egy feltöltéssel??(pl. gyári romhoz képest)
Mennyire kiforrott ez a rom?? Milyen hibái vannak??
Ha esetleg kiadnak a romhoz egy újabb verziót azt lehet a beállítások menüből(vagy éppen ami) frissíteni vagy cwm-ből kell felrakni mint más romot??
Ha lementem egy zip-be(vagy rar-ba) a mostani rendszert akkor azt simán vissza tudom állítani más rendszerből vagy wipe-olni kell elötte?? Ha igen akkor full wipe kell??

Bocsánat ezekért a kérdésekért, biztos kérdezték már sokan, de amióta active-om van nem foglalkoztam nagyon a fórum olvasásával, eddig elvoltam, csak mostmár nagyon akad a rendszer és elég sok idegesítő dolga van. :D

(#14893) LordVader80 válasza dobobazsy (#14891) üzenetére


LordVader80
senior tag

ezt sajnálattal hallom :(

May The Force Be With You!

(#14894) winhate válasza dokee78 (#14886) üzenetére


winhate
őstag

hogy csinaltad ? Raktal fel valami drivert a gepre ?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#14895) Ghard válasza Zsírkrétamen (#14892) üzenetére


Ghard
őstag

Szia,

Én mikor először tettem fel a zelly 3.0-t akkor alap 587es rootolt romom volt zárt bl-en.
Csinált érdekes dolgokat, pl: walkman saját zenénél kifagyott egyfolytában, lockscreen néha nem oldott fel, awesome beats egyáltalán nem működött.
Ezután letöröltem, majd szórakoztam pár másik gb rommal, de ezek sem tetszettek. Ezután gondoltam visszatérek zellyre.
Ekkor már kinyitottam a bootloadert és rage kernelt tettem fel, majd flashtollal rátettem egy gyári 587es romot és erre telepítettem cwm-ból a zellyt. Most az a helyzet, hogy a walkman egyszer sem fagyott ki, a lockscreen mindig felold és az awesome beats is működik(igaz kicsit bugos, mert feldobja maxra a hangerőt egy pillanatra engedélyezésnél).
Most ez a kernel miatt változott-e,vagy a rootolatlan 587 hatása azt nem tudom.

Most nézem, van új zelly is: 3.3.3

(#14896) Ghard válasza Ghard (#14895) üzenetére


Ghard
őstag

Még annyit csináltam, hogy a cpu-t visszavettem 460-134re.
Lassabb a telefon, de így is sok mindenre elég és az akksit sem eszi annyira.

(#14897) Zsírkrétamen válasza Ghard (#14895) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszönöm a válaszodat. Hát megpróbálkozom vele, mivel elég tetszetős rom szerintem. Talán javították a bugokat is. Sajna a bl nyitás távol áll tőlem úgyhogy ezt a lehetőséget kihagyom. Már csak azt kéne megtudnom hogy gyári romra vissza kell-e térni felrakása elött vagy real ics-ről rögtön tudom-e telepíteni (??) :DD

[ Szerkesztve ]

(#14898) Ghard válasza Zsírkrétamen (#14897) üzenetére


Ghard
őstag

Leírás szerint alap 587 kell. Valaki kérdezte a topicban, hogy frissíteni lehet-e régi zellyről vagy új install kell, erre azt a választ adta a rom készítője, hogy meg lehet próbálni, de nem garantálja a sikert. Szerintem ez érvényes a real ics-re is :)

(#14899) dokee78 válasza winhate (#14894) üzenetére


dokee78
félisten

Fenn van a SPCC(sony PC Companion ezzel együtt a driverek.
Most is sikerül egyből a ROOT. :K

(#14900) Zsírkrétamen válasza Ghard (#14898) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszi az infót. Talán rá veszem magam és még nekiállok ma, de lehet hogy holnapra marad. Hiába akartam elkerülni a flashtool-t sajnos nem sikerült. Nagyon nehezen tér magához utánna a telefon. Na mindegy majd írok hogy sikerült :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.