Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) fatal` válasza Zoli133 (#15650) üzenetére


fatal`
titán

De támogatja az, csak tedd fel az összes drivert.

Más: Kevésbé leszek aktív a topicban, lecseréltem a telefont. :)

(#15652) Zoli133 válasza fatal` (#15651) üzenetére


Zoli133
őstag

Feltettem mindet, mégsem tudok kernelt falshelni, azt mondja ahhoz fastbootba kell rakni a telefonom. Előtte 1 sorral írja, hogy connected in fastboot mode.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15653) fatal` válasza Zoli133 (#15652) üzenetére


fatal`
titán

Nekem simán működött, mindig a legújabbat használtam.

Nézd meg, hogy nem-e USB3-ra dugtad a telefont, mert azon kersztül nem megy a fastboot.

(#15654) Zoli133 válasza fatal` (#15653) üzenetére


Zoli133
őstag

Eddig nekem sem volt semmilyen problémám, ugyanazon USB2es portot használom mindig a művelethez

INFO - Device connected in fastboot mode
ERROR - This action can only be done in fastboot mode

Ezt adja a flashtool. Most találtam egy régebbit eldugva az egyik meghajtón megpróbálom azzal.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15655) Ghard


Ghard
őstag

Létezik már használható JellyBean rom mini prora?
Nézegettem elég sokat XDA-n, leírják, hogy minden működik, de kommentekben meg sok a panasz.

(#15656) fatal` válasza Ghard (#15655) üzenetére


fatal`
titán

Az FXP CM10-zel semmi gond stabilitás terén. A 720p felvétel nem megy, az nem is fog, mert a sony nem adta ki a camera libeket.

(#15657) Ghard válasza fatal` (#15656) üzenetére


Ghard
őstag

Ez bőven elég, hogy ne tegyem fel :)
Igazából jól megvagyok gyári ics-en, de pár napja telefonálgattam skype-al és akadt, tehát aki beszélt annak laggolt a hangja, ezért gondoltam, hogy frissítek, de akkor még nincs jó JB.

(#15658) fatal` válasza Ghard (#15657) üzenetére


fatal`
titán

A 720p semmin nem megy. :)

Akkor használd a gyárit, más nincs.

"de akkor még nincs jó JB."
Nem is lesz, mert nem tudják megcsinálni a camera libek nélkül.

(#15659) DEARevil


DEARevil
tag

Sziasztok! Remélem van itt valaki, aki tud segítni.
Van egy xperia mini pro. Ez lett feltelepítve http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1707876, rootolás és a cwm telepítése után. Viszont nem indul el. Eljut a sony ericsson logóig és ott megáll. Valszeg kernel nélkül lett az eredeti 2.3-as androidra rátelepítve. Tudok ezzel valamit kezdeni?

(#15660) pepe091 válasza DEARevil (#15659) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Flashtoollal (nem Flash tool!!) flashelj fel egy gyári ROM-ot, és kész.

(#15661) DEARevil válasza pepe091 (#15660) üzenetére


DEARevil
tag

Az a baj,h nem látja így sem. Vagyis rádugom, kiválasztom előtte amit kell. De ugyanúgy a logónál áll meg, vissza gomb és csatlakoztatás után. Hogy értve nem flash tool hanem flashtool? Az első oldalról amit leszedtem az a flashtool. A másik pedig a brick tool de egyik se cisnál semmit.

(#15662) DEARevil válasza pepe091 (#15660) üzenetére


DEARevil
tag

A flashtool azt írja device not found, és h az eszköz nincs mtp módban

(#15663) pepe091 válasza DEARevil (#15662) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Drivereket feltelepítetted? Flashtool/Drivers mappa

(#15664) DEARevil válasza pepe091 (#15663) üzenetére


DEARevil
tag

Kell még valamit csinálni ezenkívül? csak az x10 mininek a driverei vannak benne az elég? x8, x10 asszem még. Melyik gyári romot ajánlod?

[ Szerkesztve ]

(#15665) pepe091 válasza DEARevil (#15664) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Párom a mai napig a hivatalos legfrissebb ICS-vel használja megelégedéssel. Az 587-es végű ROM a legfrissebb.
Flashtoolnál fontos, hogy nem a kapacitív gombokat kell nyomni, nem is lehetne, hanem a hangerő LE gombot.

(#15666) DEARevil válasza pepe091 (#15665) üzenetére


DEARevil
tag

köszi, így már megy, a gyári ics-t használja? Vagy melyiket? amit említettl az melyik kernel és melyik rom? köszi a segítséget, sikerült helyrehozni!

(#15667) Zsírkrétamen válasza DEARevil (#15666) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Kernelt nem kell bántani. :B Ha mindenképpen szeretnéd, csak gyári fggetlen telóknál és bl nyitás után megy. Megvannak ezek?

hunfatal: Úgy értettem hogy eddig sem kellett volna és ha már működik, ezután ne bántsa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15668) fatal` válasza Zsírkrétamen (#15667) üzenetére


fatal`
titán

De a gyári GB kernelre hiába raksz custom ics romot nem fog menni. Szóval előbb fel kell tenni a gyári ics-t, ugyanis az frissíti a kernelt. :)

És elmondása szerint gyári GB volt a telefonon.

(#15669) pepe091 válasza DEARevil (#15666) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen. Írtam, hogy az 587-es végűt. Ez a teljes build száma a ROM-nak: 4.1.B.0.587

(#15670) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Na egyik ismerősöm szedi le a v9.11-es flashtoolt és telepítené a drivereket de nem találja. Lehetséges ez h nincs a listában?Muszály a drivereket feltenni?(azon a gépen még nem volt flashtool)
Olyan régen volt már a flashtool-ozás hogy ki is ment a fejemből mi hogy van, na meg én régi verziót használok... :DDD

(#15671) Zsírkrétamen válasza Zsírkrétamen (#15670) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na gyerekek ilyenkor mi van??mit csináljak a telefonnal??El lett cseszve??Ha kihúzom lessz baja?

(#15672) pepe091 válasza Zsírkrétamen (#15671) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kihúzhatod, nem csinált a telefonnal semmit. Értelmezd a szöveget. Kellenek a driverek. Régebben elég volt, ha felraktuk a PCC-t, vagy SUS-t, az hozta a drivereket is. Pl az Xperia Z-vel ez már nem volt járható, mert kellettek a flashtool/drivers mappából a driverek is. Nem tudom, hogy az újabb flashtool miatt kellett ,vagy a készülék miatt. Szóval próbáld meg feltelepíteni a fent említett programok közül valamelyiket, hátha felmennek a driverek velük.

[ Szerkesztve ]

(#15673) Zsírkrétamen válasza pepe091 (#15672) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszi, közben már másik fórumban megírták, csak hirtelen beparáztam :U Ezek szerint az összes drivert fel kell rakni a flashtoolhoz. A Pc Companion fent volt a gépen, az nem tudom milyen drivert tesz fel de az nem volt elég(persze a folyamat közbe ki volt kapcsolva, nehogy összeakadjon a flashtool-al)

(#15674) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
ilyen telót veszek..az lenne a kérdésem,hivatalos jelly bean van a telóra?és a procit lehet húzni valamennynire?

(#15675) Simi121 válasza fcbarca (#15674) üzenetére


Simi121
aktív tag

Hivatalos JB nincs és hivatalosan húzni se lehet a procit. Ha kinyitod a bootloadert akkor mind a kettő megoldható.

Simi

(#15676) fcbarca válasza Simi121 (#15675) üzenetére


fcbarca
őstag

hogy mit nyissak ki? :)

(#15677) fcbarca válasza Simi121 (#15675) üzenetére


fcbarca
őstag

és azt hogy kell?linket dobnál rá? :)

(#15678) pepe091 válasza fcbarca (#15677) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Függő, vagy független a készülék? Ha függő akkor sehogy sem lehet nyitni, ha független, akkor meg nézelődj a Sony honlapján.
Bár én a helyedben megfontolnám, hogy vennék e most ilyen telefont. Eléggé eljárt már felette az idő.

[ Szerkesztve ]

(#15679) fcbarca válasza pepe091 (#15678) üzenetére


fcbarca
őstag

független készülék
hát ez tiszta angol,nekem magas :(
kérdés:milyen játékokat visz a teló?

(#15680) pepe091 válasza fcbarca (#15679) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szinte semmi komolyat. Több mint két éves készülékről beszélünk. Átlag használatra jó: telefonálás, internetezés, zenehallgatás.

(#15681) fatal` válasza pepe091 (#15680) üzenetére


fatal`
titán

Egyszerűbb játékokat azért elviszi. :)

(#15682) jostix21


jostix21
csendes tag

Üdv van egy Sony Xperiam ami müködöt mind eddig tökéletesen.Kivetem az agsit és azóta aszem virusirto.Ez a McAfee Mobile Security.Ami pinkodot kér vagy iesmit adig se menü se semmi.Valaki segitsen már mert nem nagyon értek az ijesmikhez. :W

(#15683) jostix21


jostix21
csendes tag

Üdv van egy Sony Xperiam ami müködöt mind eddig tökéletesen.Kivetem az agsit és azóta aszem virusirto.Ez a McAfee Mobile Security.Ami pinkodot kér vagy iesmit adig se menü se semmi.Valaki segitsen már mert nem nagyon értek az ijesmikhez.

(#15684) blokad


blokad
senior tag

Srácok!

Nincs valakinek egy eladó példánya?

(#15685) winhate válasza fatal` (#15681) üzenetére


winhate
őstag

Ne viccelj eleg komoly hw van benne pl. Real Racing 3 siman megy rajta ! Ill a gta is.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#15686) winhate válasza pepe091 (#15680) üzenetére


winhate
őstag

Mindenre lehet hasznalni Ftp klien server http vnc server game 3d video (akar 720p is) audio.
Egyedul a kijeljo felbontasa nem tul nagy ami hatrany ill. a kevesnek mondhato ram (340mb). A beslo tarolo hianyat meg lehet oldani.
Eddig minden jatekot es felhasznaloi proggyt vitt. Telefonalasra pl pont nem hasznalom.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#15687) fcbarca


fcbarca
őstag

hogyan tudom ellenőrizni hogy unlockos e a teló?

(#15688) DoItYourself válasza jostix21 (#15683) üzenetére


DoItYourself
addikt

Remélem ilyen helyesírással nem 21 éves vagy, hanem kb. 8.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#15689) fcbarca válasza fcbarca (#15687) üzenetére


fcbarca
őstag

megvan :) most fogom frissíteni ICS-re,utána valaki segítene unlockolni? :) független a teló

(#15690) fatal` válasza fcbarca (#15687) üzenetére


fatal`
titán

Tárcsázóba *#*#SERVICE#*#* és ott lesz valahol a menüben. Ha bootloader unlock allowed: yes, akkor nyitható, ha no, akkor nem. Ha bootloader unlocked: yes, akkor már nyitva van.

(#15691) fcbarca válasza fatal` (#15690) üzenetére


fcbarca
őstag

Bootloader unlock allowed: No

[ Szerkesztve ]

(#15692) fatal` válasza fcbarca (#15691) üzenetére


fatal`
titán

Akkor függő a telefon és/vagy függő volt valamikor.

Ezesetben nem tudsz bootloadert nyitni.

(#15693) fcbarca válasza fatal` (#15692) üzenetére


fcbarca
őstag

független a teló :) és az is volt

(#15694) fatal` válasza fcbarca (#15693) üzenetére


fatal`
titán

Távolkeleti szürkeimport telefon, amit úgy függetlenítettek ki. :)

A hivatalosan függetlenként gyártott telefonok bootloadere nyitható.

(#15695) fcbarca válasza fatal` (#15694) üzenetére


fcbarca
őstag

de attól még tehetek rá gyári ICS-t?vagy valami más főzöttöt?

(#15696) Zsírkrétamen válasza fatal` (#15692) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Configuration menüben van rooting status bootloader unlock allowed:yes ezt írja. Akkor ez bl nyitott?

(#15697) pepe091 válasza Zsírkrétamen (#15696) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem... Csak nyitható. De ezt leírta Hunfatal a #15690-es HSZ-ben...

(#15698) Zsírkrétamen válasza pepe091 (#15697) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszi :R (Esetleg ha nem tiltott leírná valaki a folyamatot?itt vagy pm-ben mindegy)

(#15699) fcbarca válasza fcbarca (#15695) üzenetére


fcbarca
őstag

erre valaki? :) :R

(#15700) Zsírkrétamen válasza fcbarca (#15699) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Tehetsz rá gyári ics-t, meg custom romokat is, csak nem mindegyiket, és kernelt nem cserélhetsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.