Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50052) gazfickó


gazfickó
tag

Egy érdekes esettel fordulok hozzátok. Először nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget a dolognak, mert gondoltam ilyen előfordulhat néha. Node 24 óra leforgása alatt 4szer esett meg az a csúfság amit nem tudok hova tenni, és nem tudom mi lehet rá a megoldás. :F
Az van, hogy zenehallgatás közben egy darabig alles in ordnung, majd egyszer csak a zenék közt scrollozva irtózatosan belassul a az egész folyamat, az óra eltűnik, és végül bedob a zenelejátszóban az épp játszott számhoz, ( ami szintén hiányos) ahonnan aztán ácsi van, tovább semmi. A zene még megy, fél perc múlva pedig újraindul a telefon. Ráadásként még a 18:50-kor 40%-on álló akksira, kb jó negyed óra múlva az újraindítást követően a képembe tolja hogy "az akkumulátor lemerült." :( ITT a zenelejátszó, ahol még egy képernyőmentésre volt ereje, igaz a sikerességét ki már nem írta, addigra már újraindult) :N

U.I: Félreértés ne essék: nem vagyok sem troll, és nem köteleződtem el a bada megkövezésére sem, csupán egy tanácstalan felhasználó volnék aki megoldást remél a nyavajájára. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.