Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sword


Sword
őstag

Az ugye ok, hogy Endomondo, Nike és még pár futós app használható a telefon nélkül.
De van valakinek tapasztalata a mellkas pánttal? Azt elvileg a telefonhoz connectálom, ha csak az órával mennék futni, mármint a telefon nélkül, akkor már nem fog mihez kapcsolódni a mellkas öv. Ez így nem teljesen jó :/

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#152) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem tetszik, de majd élőben meglesem.
Remélem a T-nél kapható lesz.
:)

(#153) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Találtatok olyan appot, amivel esetleg válaszolni is lehet a Viber üzenetekre?
A Google Play-es Notifications for Gear S pont a Vibert nem tudja kezeli, a Samsung Apps-es Notifications Wear Style for Gear S pedig teljesen használhatatlannak bizonyult.

Non omnis moriar.

(#154) Maxximus


Maxximus
őstag

Valakinek nincs eladó órája? Jelszó: "kicsi píííz, nagy élvezet" alapon. ;) Csak fekete hibátlan érdekel,garanciás.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#155) Sword válasza Maxximus (#154) üzenetére


Sword
őstag

115 most az emag-on. Mivel tavaly alig lehetett kapni, meglepő lenne, ha kicsi pííízért valaki eladná a pár hetes óráját :D

Én mostmár jó ideje használom, full 2 napot kibír az akksi, amikor első nap hazaérek, gyakran van 80% fölött...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#156) Maxximus válasza Sword (#155) üzenetére


Maxximus
őstag

mire használod? telefon,életmód programok? wifi hotspotot nem tudok vele csinálni ugye?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#157) Sword válasza Maxximus (#156) üzenetére


Sword
őstag

Mindenre használom...
Óra :D
Notifications, a telefonom némítva van, telefonálásra, kihangosítóként és hívás indításra is. Saját sim kártyáját is használom.
Endomondot nézem vele, egész nap rajtam van, tehát a pedometer számol, pulzusmérés (persze pont sportolásra nem alkalmas, ezért mellkas pánt van, de ahhoz meg kell a telefon grrrrrrr :W )

Irányítom vele a zenehallgatást, de az órán is vannak zenék, ha kell (ehhez vettem kínából valami bt-s fülest, hogy legyen, ha kell). A 4 Gb egyébként sokkal kevesebb...

Wifi hotspotra nem alkalmas, nem is hiszem, hogy bírná akksival.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#158) Drbonci válasza AliceWake (#153) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Nekem is hasonló problémám van, pont a vibert használom legtöbbet

(#159) Sword válasza Drbonci (#158) üzenetére


Sword
őstag

Az sajnos csak max. értesítés.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#160) kristof83


kristof83
aktív tag

Sziasztok!
Most vettem egy fekete Gear S-t....nagy lelkesedéssel kezdem használni!
Igazából ez már a második darabom, az elsőhöz még a premierkor sikerült hozzájutnom, azt nem használtam akkor mert nagyon jó ajánlatot kaptam rá és eladtam, plusz a fehéret kicsit nőiesnek is találtam.

[ Szerkesztve ]

(#161) kristof83 válasza AliceWake (#153) üzenetére


kristof83
aktív tag

Basszus tényleg nagyon jó lenne ha az órán közvetlenül is lehetne Vibe-re válaszolni...ez fájó hiányosság! :(((
Mondjuk az hogy jelzi ha Viber üzenet jön, az már sokkal több mint a semmi...

(#162) AliceWake válasza kristof83 (#161) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Másfél hete küzdök a Samsung Tartalom és Szolgáltatás Ügyfélszolgálattal, hogy legyenek kedvesek, térítsék vissza a Notifications Wear Style for Gear S app árát, mert teljesen diszfunkcionális. Még azt sem képes abszolválni, amit elvileg ígér.
Ellenben a Play Store-os app nem tűnik olyan használhatatlannak, talán integrálják a Vibert, elvégre legalább annyira elterjedt alkalmazás, mint a WhatsApp.

Kiábrándító, hogy a legtöbb Gear alkalmazás fizetős, de semmiféle visszatérítési lehetőség nincs, hacsak nem érsz rá hetekig levelezni és bájcsevegni velük, cserébe a legtöbb, finoman szólva is, erősen béta állapotban van.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#163) kristof83 válasza AliceWake (#162) üzenetére


kristof83
aktív tag

Hát valóban nem hangzik túl vevőbarát hozzá állásnak... :(

(#164) szizso71


szizso71
tag

sziasztok
valaki rootolta már az xda-s leírás alapján?

(#165) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Sziasztok.
Van egy kérdésem : van ebben az órában magyar nyelv, és hol lehet beállítani, az órán, vagy a telefonon?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#166) Hiperhuje


Hiperhuje
aktív tag

Sziasztok!

Na beszereztem egy ilyen kütyüt. :)
Azonban vannak beállítások amire még nem jöttem rá.
Vettem bele T-s Duonet (vagymi SIM kártyát). Egy tajt paraszt ügyfélszolgálatossal hozott össze a sors.
Nem volt közlékeny, segítőkész stb. A lényeg, az, hogy telefonszámot sem kaptam a SIM-hez. Kérdésemre azt válaszolta, hogy az nekem nem kell, mert csak technikai okok miatt létezik. Inkább távoztam, mert jobb volt ez így... Majd egy másik helyen tisztázom, gondoltam. Bár erre még nem került sor.
No de:

Ha a telefonomon kikapcsolom a BT-t, és aGPS-t, majd elindítom az Endomondot, arra gondoltam, futnia kell a szoftvernek, hisz van adatforgalom, meg GPS. De ez nem így van. "Failed to connect to service". ???

Ezzel a Duonet szolgáltatással lehet hívás átirányítást beállítani? Mármint a telefon küldené az órára a hívást.

Első körben ennyi.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv!

Hh

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#167) Hiperhuje válasza Amalgam (#165) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Mintha magától beállítódna.
Emlékeim szerint.

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#168) Sword válasza Hiperhuje (#166) üzenetére


Sword
őstag

A duonetes kártyára nem fogsz tudni átirányítani hívást. Nincs másik telefonszáma. Csak mobilnetet ad, más funkciója nincs. Az ott elhasznált mobilnet + fő kártyád mobilnete összeadódik és azt vonja le a havi keretedből. Telefonálni nem lehet vele, átirányítani rá nem lehet. Mármint a klasszikus átirányítás. Idáig tarthatott volna max. a T-s kompetenciája, a Gear-ről nem sok mindent tudna mondani, nem ismerhetnek minden készüléket, ezt meg nem is árulják.

A másik, amikor a Gear szoftver irányítja át a hívást, mobilneten keresztül valahogy. Ezt iránytól függően be tudod állítani vagy a telefon vagy az óra szoftverében. Ehhez elvileg nem is kéne mobilnet, akár wi-fi-n is megy, tehát ezzel mennie kéne. Mivel nekem a hagyományos, első módon van megoldva, nem tudom, hogy működik, ki van kapcsolva ez a funkció. Viszont érdelne, hogy azonosítja az órát, ha már nincs BT kapcsolat, hogy oldja meg. Erre szerintem egy Samsung ügyfélszolgálat, de inkább egy bolt, ahol van egy szakbarbár tud adni felvilágosítást.

Elvileg kéne mennie az Endomondonak, hiszen elmehetsz a telefon nélkül is futni. De szvsz nem fog kommunikálni az órával, hiába van mobilnet. Nekem Endomondo Pro volt, azt írta, hogy töltsem le hozzá a simát. Azzal fog tudni kommunikálni a telefonnal, persze úgy hogy megkapom a PRO funkciókat is.
Közben kipróbáltam, nekem is failed to connect :/ Mivel ha a telefont otthon hagyom nem megy a mellkas pánt sem, a használatijába meg azt írták, hogy nem mér futás közben jól (vagy egyáltalán) a pulzusmérő az órán, kezdem azt hinni, hogy fitness órának nem használható a cucc.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#169) Sword válasza Hiperhuje (#166) üzenetére


Sword
őstag

XDA:

"Anybody know if this app will run with the gear without being bluetooth connected?

It will not. It will say Failed to connect to service. I had hoped to use Endomondo as a standalone fitness tracker without my phone but that is not possible. S Health is the only app I've found that can work without a phone.

Endomondo (and S Health of course) can read the heart rate from the Gear S while Runtastic and Strava cannot. Hopefully an update will bring full standalone functionality."

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#170) kristof83 válasza Amalgam (#165) üzenetére


kristof83
aktív tag

Magától beállítja magyar nyelvűre az órát ahogy párosítod a telefonnal!

(#171) kristof83 válasza Hiperhuje (#166) üzenetére


kristof83
aktív tag

Nem tudok sokat segíteni, mert a telefonnal használom együtt SIM kártya nélkül az órát...

(#172) kristof83 válasza Sword (#168) üzenetére


kristof83
aktív tag

"Idáig tarthatott volna max. a T-s kompetenciája, a Gear-ről nem sok mindent tudna mondani, nem ismerhetnek minden készüléket, ezt meg nem is árulják."

Árulják a T-nél a Gear S-t már egy ideje, így akár tudhatna is róla az eladó, az már más kérdés, hogy nem szoktak tudni semmiről azon kívül hogy ami van készleten azt el kell adniuk és azt tukmálják ha kell ha nem!

(#173) Amalgam válasza kristof83 (#170) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Köszönöm a választ, gondolkodom egy ilyen óra vásárlásán. Az LG G Watch R volt esélyes még, de szerintem ez lesz a befutó.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#174) zolee1967


zolee1967
tag

Sziasztok,

A pulzus mérés mennyire megbízható ennél az óránál?

Köszi

(#175) Hiperhuje válasza zolee1967 (#174) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Mint a többinél, semenyire.

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#176) szizso71 válasza szizso71 (#164) üzenetére


szizso71
tag

na, akkor magamnak válaszolok.
sikerült rootolni. :) lollipop téma fent.

[ Szerkesztve ]

(#177) AliceWake válasza szizso71 (#176) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Well done :K
Lassan én is nekiesek. Kíváncsi vagyok, mit lehet kihozni belőle.

Non omnis moriar.

(#178) Hiperhuje válasza szizso71 (#176) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Apukám!
Ez igen.
Mik az előnyök?

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#179) AliceWake válasza szizso71 (#176) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ennek alapján csináltad?

Non omnis moriar.

(#180) AliceWake válasza szizso71 (#176) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Tudnál lőni nekem egy screenshotot arról, hogy hova csomagoltad ki az SDB.zip-et?

"Download the Tizen SDB Bridge here. Once you download it, unzip it DIRECTLY to your C drive as it will make working with the SDB bridge much easier later on. Your unzip path should match the window below."

Az a sanda gyanúm a szövegkörnyezet alapján, hogy az xda-s leírásban kellene legyenek képek, de nekem sehogy nem jeleníti meg őket.

:R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#181) szizso71 válasza AliceWake (#180) üzenetére


szizso71
tag

nekem se volt egyértelmű
C meghajtó gyökérben kell lenni az sdb könyvtárnak. én a többi bat fájlt is belehúztam az sdb-be és utána futtattam. a téma bat is úgy van megírva, hogy a c gyökér sdb-be másol.
javaslom ha elkezded csinálj egy mentést, nekem a téma felrakása után a settings menü fagyott.
visszaállítottam a mentést, majd újra futtattam a bat fájlokat, így lett minden ok.
gondolom az odin kezelése megy. nekem a csc ato/open austria/ én azt a root tar töltöttem és telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#182) AliceWake válasza szizso71 (#181) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Köszi, így fogok tenni :R

Unroot vajon megy? Az egyik kommentben éppen annak örvendtek, hogy factory reset után is megmarad a root. Csak a gari miatt lenne érdekes.

Non omnis moriar.

(#183) szizso71 válasza Hiperhuje (#178) üzenetére


szizso71
tag

a témázhatóság, és végre saját csengőhangot tudok rá rakni.

(#184) szizso71 válasza AliceWake (#182) üzenetére


szizso71
tag

nekem is megmaradt a root. download modbam custom van,de ha odinnal visszarakom a gyárit gondolom visszaáll, mint a samu telefonoknál. knox flag nincs.

(#185) Hiperhuje


Hiperhuje
aktív tag

Ma jött egy frissítés.
Másnak is?

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#186) AliceWake válasza Hiperhuje (#185) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem nem :( Magyar, BNJ7, 2.2.1.3 van rajta.

Ha jól látom, sammobile-on már több ország számára elérhető a 2.2.1.4-es szoft.

Itt is működik, hogy ráküldöm Odinnal a legfrissebb, gyári, de mondjuk német független romot? Telefonoknál működik, nem érinti a garanciát mindaddig, amíg minden gyári. Max a CSC mászik el ideiglenesen, de azt visszarántja, ha ismét a saját romodat teszed fel.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#187) szizso71 válasza AliceWake (#186) üzenetére


szizso71
tag

nekem kb 2 hete van fent a boa7
pár színtémával és órával frissült.
én nem küldeném fel más országét,/attól még működhet/ rootnál is csak a saját csc-s rootimg.tar fájlt lehet felrakni. mivel nekem már rootolt ota-n nem enged frissíteni, ha esetleg kijön az enyémre egy frissebb odinnal ráküldöm, megnézem, hogy a custom visszaáll-e official-ra.

[ Szerkesztve ]

(#188) szizso71


szizso71
tag

készítek egy témát, ha időm engedi holnap kész.
egy kis elözetes

(#189) AliceWake válasza szizso71 (#188) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ígéretes :K Előrendelést felveszel egyedi témára ;)?

Non omnis moriar.

(#190) szizso71 válasza AliceWake (#189) üzenetére


szizso71
tag

ha időm engedi bármit, most is csinálom :)

(#191) szizso71


szizso71
tag

elkészült, linket, leírást csak holnap tudok

(#192) Sword válasza szizso71 (#191) üzenetére


Sword
őstag

Én az órákon filózom. Olyan gagyi vackokat árulnak 700 forintért.... Ritka, hogy a gyári jobb, mint a custom-ök :)

A kérdés, hogy megéri-e vacakolni vele (anyagilag)? :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#193) szizso71 válasza Sword (#192) üzenetére


szizso71
tag


én nem fizetek érte, én azt az órát szeretem, amin közvetlen az óráról elérem a kedvenc dolgaimat ikonokról.
azt meg én is megtudom csinálni, vannak dolgok amiket megvettem, megveszek, de az óra nem az :)

(#194) szizso71


szizso71
tag


kicsit még módosítottam az órán és a témán is.
itt van a link:http://data.hu/get/8509755/cobalt.zip
telepítés feltétele:root megléte
sdb könyvtár a c meghajtó gyökerébe.
telepítés menete: letöltöd a cobalt zip-et, kicsomagolod/bárhova/
geart összekapcsolod a pc-vel
a gear-en bekapcsolod az usb hibaresést.
a kicsomagolt zip-ben megkeresed a lollipop install bat fájlt, majd futtatod.
gear újraindul kész :)
nem kell megijedni a lollipop témát használtam alapul ezért kell azt futtatni.
a notifications-hoz és a ringtones-hoz nem nyúltam, csak az ikonokhoz és a wallpapers-hez
a cobalt zip-ben benne van az óra is /szizsocobalt owsc/
természetesen mindenki mindent csak SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#195) zolee1967


zolee1967
tag

Sziasztok,

Ma megvettem az elso Gear s-met. Rögtön három problémába bele is futottam:
- A bluetooth a kapcsolat megszakadasa utan nem akar automatikusan kapcsolodni, csak ha telon újra indítom a kapcsolódást. A telon mindig be van kacsolva a bt! Hogyan lehet beállítani az auto kapcsolatot?
- Üzenet közben a billentyűzeten nem találom a "+" jelet. Ên vagyok csak ilyen béna?
- Futás után az órán ott vannak a futás adatai, de valamiért nem szinkronizálodik a telo shealt-jével. Mi lehet a baj?

Előre is köszi a segítséget!

(#196) Hiperhuje válasza zolee1967 (#195) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Szia!

Gratula a cucchoz.
A + jel a bal alsó gomb kétszeri lenyomása után előjön.
Nekem nincs gond S5-nél a kapcsolattal. Esetleg töröld a párosítást, és illeszd újra,
Én a futáshoz Endomondo-t használok.

Üdv!
Hh

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#197) szizso71


szizso71
tag


itt egy új téma a "bátrabbaknak" :)
http://data.hu/get/8517615/bubble.zip
telepítés menete ugyanaz mint az előzőnél

[ Szerkesztve ]

(#198) zolee1967 válasza Hiperhuje (#196) üzenetére


zolee1967
tag

Köszi a válasz! Tegnap jött egy frissítés,így a "+" meg van.
Sajnos a BT kapcsolat nem akar automatikusan kapcsolódni. A s-health sem akarja átvinni a futás adatait átvinni S5 telora.

Nem tudom mi lehet a megoldás!

(#199) zolee1967 válasza zolee1967 (#198) üzenetére


zolee1967
tag

Láss csodát! A telo újra indítása után a bt kapcsolatot jól működik!
Már csak s-healt szinkronizálás a probléma.
Kérdés. A szinkronizáláshoz kell a sim kártya az órába?

(#200) szizso71 válasza zolee1967 (#199) üzenetére


szizso71
tag

a samsung gear managerben az s-haelth beállításokban az automatikus átvitel ki van pipálva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.