Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Maxximus válasza szizso71 (#499) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi szépen ez kellett!
:R

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#502) FіkuszKukіsz válasza Maxximus (#501) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Köszi a töltős linket. Rendeltem is egyet. Mennyi idő volt míg megérkezett?

Romanes eunt domus

(#504) Maxentius


Maxentius
addikt

Valakit érdekelt itt egy Gear S, írjon már rám privátban, köszi.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#505) Maxximus válasza FіkuszKukіsz (#502) üzenetére


Maxximus
őstag

Elég sok kb 4 hét. Akkor még karácsony is messze volt....

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#506) Maxentius válasza Maxentius (#504) üzenetére


Maxentius
addikt

Részemről itt a búcsú ideje, mivel továbbadtam az órát anzo kollégának. További jó szórakozást! :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#507) Maxximus válasza Maxentius (#506) üzenetére


Maxximus
őstag

Gear S2 ?
Tekergettem egyet kicsit messze innen és megtetszett nekem is, noha képeken nem tetszett. Teljesen más stílus. Viszont az e-sim -et nem tudom a szolgáltatók itthon nálunk hogy kezelik.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#508) Maxentius válasza Maxximus (#507) üzenetére


Maxentius
addikt

Jaja, a classic-ot néztem ki elsősorban, de azért majd megnézem a simát is.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#509) Maxximus válasza Maxentius (#508) üzenetére


Maxximus
őstag

Szolgáltatónál lehet már e-simet igényelni? Mondjuk a vodánál?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#510) Maxximus válasza szizso71 (#499) üzenetére


Maxximus
őstag

Sajnos mégegyszer eljátszotta ezt a mutatványt , hogy magától életre kellt a telefon és újra FC-ni kellett. Gyanítom valamelyik utolsó progi csinálhatja. Ha megint csinálja arra gondoltam, nem csinálok mentett állás vissza töltést az órára, hanem teljesen újra rakom.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#511) Maxentius válasza Maxximus (#509) üzenetére


Maxentius
addikt

Azt nem tudom, de a 3G-s verziókat az S2-ből csak Dél-Koreában árusítják (meg persze az Ebay-en).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#512) vodrosjozsi válasza Maxentius (#511) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is megtetszett az S2 pláne h ebay-en 65-ért neked vágják de mivel novemberben kaptam én is pont ennyiért 3G-s Gear S-t így még nem látom értelmét eladni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#513) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Gear S-t.
Kérdés,van valami lehetőség arra,hogy ugyanazzal a sim kártyával,számmal használjam az órát,mint ami a telefonba van?

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#514) Maxximus válasza kcs73 (#513) üzenetére


Maxximus
őstag

1. verzió: autóskártya kérése a szolgáltatónál
2. verzió: az órát be lehet állítani bt-s összekapcsolás esetén úgy,hogy vagy a saját simről induljon a hívás vagy a telefonról

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#515) kcs73 válasza Maxximus (#514) üzenetére


kcs73
aktív tag

Köszönöm!
Még egy kérdés:
Ha teszek az órába egy sim kártyát,és bluetoot-on összekötöm a telefonnal,akkor ha a telefonra hívás érkezik,akkor csörög az óra?
És ha át írányítom a telefont az órában lévő sim-re,akkor csörögni fog az óra?
:R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#516) Maxximus válasza kcs73 (#515) üzenetére


Maxximus
őstag

1.igen (csörög/rezeg, ahogy beállítod)
2.alapból van ilyen beállítás,hogy ha megszakad a BT kapcsolat akkor az órára irányítódik át a hívás.

Olvasd el légyszíves a használatiját,ott van a gear kezelő progiban is. ezekre mind ott a válasz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#517) kcs73 válasza Maxximus (#516) üzenetére


kcs73
aktív tag

Köszönöm! :R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#518) glaci válasza Maxximus (#516) üzenetére


glaci
őstag

Sziasztok!

Erről jut eszembe:
Nem tud valaki olyan programot, amivel be lehet állítani, hogy csörögjön is és rezegjen is egyszerre?
Ez a meglevő vagy - vagy beállítás nekem nem optimális, mert mindig elfelejtem átállítani, amikor lerakom ill. felveszem.

Köszi!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#519) Maxximus


Maxximus
őstag

Azt tudtátok, hogy az óra csak 1 év garis, mert tartozék? Tegnap tudtam meg egy samsungos kollégától. azt hittem 2.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#520) james008bond válasza Maxximus (#519) üzenetére


james008bond
őstag

...és ha beregisztrálod a Samsungnál, lesz belőle még 1 év :-)

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#521) Maxximus válasza james008bond (#520) üzenetére


Maxximus
őstag

T-nél vett órára ezt írja ki:

A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrálni kívánt termékét
nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes
garanciát nem tudjuk meghosszabbítani. Kérjük, ellenőrizze a sorozatszámot!

A számláról és a gari papírról írtam ki.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#522) james008bond válasza Maxximus (#521) üzenetére


james008bond
őstag

Én edigitalnál vettem és kaptam regisztrációkor +1 évet.
Akkor a T bukta, nem a hivatalos Samsung nagykertől vették meg...hmmm.
Nekem a Gear Fit-re írta ezt, de azt a Mall.hu-n vásároltam és az nem magyar cég. Ha jól emlékszem Csehektől jött a futár.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#523) glaci válasza Maxximus (#521) üzenetére


glaci
őstag

Furcsa, ahogy jártál!
Én is a T -től vettem és nekem hozzáadott még + 1 évet a regisztráció után, így most 2017 áprilist ír. (Direkte beléptem a My Samsung -ba megnézni.)
Jól írtad be a sorozatszámot? (Bár gondolom igen ... Ezért furcsa ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#524) vodrosjozsi válasza Maxximus (#521) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Kérdezd meg a T-mobile-nál mert ugye ez jár ha samsung elektronikai eszközöd van. Oldják meg.

Más: szerintetek mennyi a reális ára egy 6 hónapos, karcmentes, hibátlan órának aminek a bölcsője is tökéletes + van hozzá töltő + doboz garancia papírral? Itt az aprón 70-79-ért is láttam de nem tudom pontosan mennyiért menne el.. tegnap 60ért akarták megvenni de azt kicsit kevésnek tartom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#525) Maxximus válasza vodrosjozsi (#524) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi a tippeket, bemegyek a T-hez.
a sorozatszámot 3-szor megnéztem,utoljára a telefonból vettem már ki hátha rossz a garpapíron,de nem...

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#526) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok

Vettem egy S-t. És pár kérdésem lenne:

A névjegyeket ,hogy lehet szerkeszteni törölni az órán illetve ha nem akarom a teló számait a Gear-re azt meg lehet oldani. Az órában lévő szim névjegyek miért csak számmal jelennek meg híváskor?

Az androidos szoft verzióról valaki tudna többet esetleg linket de lehetőleg magyart, van némi angol tudásom de ehhez nem kockáztatnám meg egy esetleges félreolvasást. Már nem garis úgyhogy jöhet minden.

Segítségeteket előre is köszönöm.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#527) Maxximus válasza Teal'C (#526) üzenetére


Maxximus
őstag

Szia.
Miután ez egy kiegészítő a samsung szerint nem egy telefon,ezért legjobb tudomásom szerint:
1.Telefonon tudod és bt-n össze szinkronizálja. (Egyébként az aktiváláshoz is kell telefon!)
2.Az elején megkérdezi, hogy átvigye e a számokat? (Aktiváláskor)
3.Passz. sztm senki nem használ már sim névjegyeket.
4.Aktiváláskor a telefon nyelvét fogja használni a gear.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#528) Teal'C válasza Maxximus (#527) üzenetére


Teal'C
addikt

Sim névjegyek: tudomásom szerint a gear s nem tud mást használni legalábbis saját magában. De miért nem lehet szerkeszteni sem vagy törölni?

Aktiváláshoz nem kell telefon ezt már én is tudom?

Sajnos nem csak a számokat visz át hanem az összes email címet is ami elég gáz szerintem.

A 4 -es pontot nem tudom miért írtad??? Nem ezt kérdeztem.

Mindenesetre köszönöm hogy egyáltalán időt szakítottál rám. Sajnos nem sokan vagyunk itt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#529) Balduran


Balduran
tag

Jött egy frissítés....

Samsung Galaxy S7 edge

(#530) vodrosjozsi válasza Balduran (#529) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A mai nap? Akkor meglesem én is.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#531) Balduran válasza vodrosjozsi (#530) üzenetére


Balduran
tag

Nekem most érkezett. Elsőre nem látok nagy dolgokat. Szerintem csak bugfix.

Samsung Galaxy S7 edge

(#532) Maxximus válasza Teal'C (#528) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen egy csomó dolog le van butítva a gear s-en. Pl hiába van beállítva hívás várakoztatás a sim-en ami benne van nem tudok konferencia beszélgetést csinálni az órán levő sim-be.
Ja, Te egy magyar ROM frissítési oldalt kértél volna nem magyar nyelvet a gear s-re Ezt félre értettem.
Sajnos igen minden e-mail címet mindent visz át.
Telefon nélkül, hogy aktiválod a gears-et? Mit tudsz rajta ilyenkor használni?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#533) gyuri81


gyuri81
veterán

Szerintetek megéri gear 2 helyett venni egy gear s-t? Használom benne a fényképezőt és telefonálni is szoktam vele sokat.

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#534) Balduran válasza gyuri81 (#533) üzenetére


Balduran
tag

Ez csak azon múlik hogy mikre használod az okos órát, és hogy tetszik e a formája.
Én is Gear 2 ről váltottam. Nem bántam meg.

A gear s-ben nincs fényképező, viszont rendelkezik saját sim foglalattal, gps-el és wifi-vel. Neked kell eldöntened mit használsz mi a fontos. Pl.: én rendeszeresn futok. Telefon helyett már a gear s méri a az adatokat, ezen hallgtok közbe zenét és ha kell fogadom a hívásokat. Nem is viszem már a telefont magammal.

Bizonyos helyzetekben teljesen ki tudja váltani a telefont

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#535) Maxximus válasza Balduran (#534) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja,dettó.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#536) glaci válasza Balduran (#531) üzenetére


glaci
őstag

Felrakta már valaki?
Van már valami tapasztalat / észrevétel?
(A mérete alapján nem lehet benne sok dolog, de néha pont az apró javításoknak / bugfix -eknek örül legjobban az ember!)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#537) vodrosjozsi válasza glaci (#536) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én épp ma cseréltem be egy Note 4-re de pont fel tudtam rakni a szoftvert reggel. Semmi újítás nem volt benne, csak bugfix.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#538) glaci válasza vodrosjozsi (#537) üzenetére


glaci
őstag

Egy az egyben?
Mert akkor én sem sokat gondolkodnék rajta ... ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#539) vodrosjozsi válasza glaci (#538) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Neem, a Note 3 ment vele :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#540) Balduran


Balduran
tag

Nekem ma reggel a gear manager is frissült. Kb 40 mb...

Samsung Galaxy S7 edge

(#541) vodrosjozsi válasza Balduran (#540) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Van valami új benne?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#542) Balduran válasza vodrosjozsi (#541) üzenetére


Balduran
tag

Nem vettem észre semmit.

Samsung Galaxy S7 edge

(#543) Teal'C válasza Maxximus (#532) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha teló nélkül indítod minden megy kivéve azok a funkciók amikhez amúgy is kell a telefon.

Pl: progi és számlap telepítés

De megy a wifi, bluetooth, hívás, sms, pulzus, fény, stb...
Vagyis a normál funkciók.

Leírás:

Reset - Bekapcs - következő - 25 ször rányomsz az óra ikonra -majd ha felugró bluetooth felirat eltünik tarcsd az óra ikonon az ujjad míg be nem jön a főképernyő. Kész!!! :DD

Ha mégis szeretnéd párosítani utólag is lehet simán.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#544) Maxximus válasza Teal'C (#543) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem tudtam,köszi. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#545) Balduran


Balduran
tag

Lenne egy kérdésem! :) Van egy galaxy s5 - öm, telekomos 5.0 ás droiddal.
Régen tudott olyant az óra, hogy "automatikus zár" . Azaz ha pár méterre eltávolodott az óra a telefontól, akkor telefonon lezárta magát. Most viszont nincs benne ilyen. Tudom hogy nem minden régióban elérhető ez a szolgáltatás. A kérdésem az lenne, hogy a managerből vették ki ezt, vagy a magyar régió miatt nem tudom használni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#546) glaci válasza Balduran (#545) üzenetére


glaci
őstag

Nálam a 4.1.2 -es S4 -el tudja.
Egyébként nem távolság függő, hanem akkor zár le, ha megszakad a BT kapcsolat az eszközök között.
(Nálam az időjárás app tűnt el még az első frissítésnél az óráról. Bíztam benne, hogy ez a mostani visszahozza, de most sem jelent meg.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#547) glaci válasza Balduran (#545) üzenetére


glaci
őstag

Nálad a beállításoknál sincs ott a képernyő automatikus lezárása a Gear alkalmazásban?
Esetleg nézd meg, hogy a telefon beállításaiban a képernyő lezárásának a módját állítsd át valami másra, hátha akkor megjelenik.
Nem tudom arra vajon kényes-e, hogy mik között tud átkapcsolni ...
Nálam húzás és feloldóminta van, de már nem emlékszem, hogy melyik volt előbb. Szerintem e 2 között próbálgasd.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#548) Balduran válasza glaci (#547) üzenetére


Balduran
tag

Csak feloldó mintával működött. Viszont nekem most a managerből az egész menü hiányzik. S5-ön nem a bt megszakadásánál zár(t) le hanem 1-2 méter távolságnál. Tudom, hogy régió függő is, mert volt fönt görög, azon se volt. Jó lenne tudni hogy a rom miatt nincs (akkor cserélem) vagy a managerből vették ki

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#549) kaldika


kaldika
tag

Sziasztok wi-fi hotspot funkció van az órán?

(#550) Maxximus válasza kaldika (#549) üzenetére


Maxximus
őstag

ez az amit én is fájlaltam mindig,de sajnos nincs. nagyon gyorsan lemerülne valszeg ezért.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.