Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Sword válasza Xeon7 (#400) üzenetére


Sword
őstag

Akkor nem tudsz mellé lőni egy Gear S-el sem. Tuti, hogy jobb, mint a másik kettő.
Csak ne akarj váltani a telódról valami másra, mert akkor lesz egy qva drága digitális órád.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#402) pepe10.10


pepe10.10
tag

Tudom telefon nélkül használni facebookozásra, emailozásra ezt az okosórát úgy hogy SIM kártyát teszek bele és nem kommunikál közbe telefonnnal? illetve emailben vagy fbn küldött képet meg tudok róla nyitni és tudok rá nagyítani?
Puskázásra használnám ezért fontosak ezek a dolgok. Sony SP-m van ezért csak külön az okosórát tudnám használni. a Terv az egyébként hogy elküldöm lefotózva a feladatlapot telefonról és kidolgozva visszaküldik emailben és Gear _ról pedig kilesem :DD

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#403) Sword válasza pepe10.10 (#402) üzenetére


Sword
őstag

Tudod külön használni a SIM adja a mobilnetet vagy wifin keresztül és kártya sem kell.

Szerintem FB app nem volt hozzá. PDF viewer viszont van, de ahhoz az órára kellett másolni előtte a pdf-et. Email csatolmányt nem tudom, hogy nyit meg, nem próbáltam még, de ebbe az irányba mennék inkább.

Egyébként cseppet sem feltűnő, hogy az órát izélgeted... ááá :DD

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#404) glaci válasza pepe10.10 (#402) üzenetére


glaci
őstag

Opera mini van rá, így ha mással nem, azzal meg tudod nyitni a dolgokat.
Hogy menteni tud-e, azt nem tudom, de ha feltöltik Neked valahova a képeket, akkor weben keresztül tuti meg tudod nyitni.

Ui.:
Én a kidolgozott anyagot fényképeztem le és küldtem át rá a telefonról.
Nagyon jó szolgálatot tett! ;)
(Az 1. alkalom volt, amikor a feleségem is belátta, hogy mégsem volt kidobott pénz ...)

Ui. 2.:
A sok nyomkodás tényleg macerás és feltűnő, én minél egyszerűbb megoldásra törekednék! (Persze, ha előszőr még valakinek kívül meg kell csinálnia, úgy nehéz!)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#405) pepe10.10


pepe10.10
tag

ezt az órát lehet telefon összehangolása nélkül csak magában használni?

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#406) Balduran válasza pepe10.10 (#405) üzenetére


Balduran
tag

Indításnál kell egy galaxy. Utánna nagyon jól működik standalone is.

Samsung Galaxy S7 edge

(#407) pepe10.10 válasza Balduran (#406) üzenetére


pepe10.10
tag

király, köszi a választ :C

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#408) Maxximus válasza pepe10.10 (#407) üzenetére


Maxximus
őstag

Én most tesztelem,hogy a 2 kártyás S5-ömet kiváltom egy S6+GearS kombóra. Szóval a céges kártya marad az S6-ban és a privát GearS-ben. Ha multipontos fülesed van vagy az autódban a kihangosító is az akkor királyság és működik. Privátot ritkábban használom,mint telefon és este,illetve hétvégén ne is akarom, hogy jöjjenek a különböző üzenetek. Ha nagyon akarom akkor az operában látom a gmail-t,azon keresztül a céges exchange leveleket is (ha nincs telefon támogatás)
Vagy csinálhatod azt, hogy távoli kapcsolatban a telefont otthon hagyod csak wifin (a telefon részt ki is kapcsolhatod ha akrod) is akár és akkor jönnek az üzenetek az órára,programmal a gmailra,viberre, hangouts-ra tudsz is válaszolni. (Akár erre az otthoni támogatásra vehetsz egy olcsó S4 minit amin már megy a 4.4.2 30-ért és az lesz szervered a telefonhoz távoli kapcsolatban) A 4GB-os tárhelyen sok zene elfér,így arra is tudom használni (mint mp3-as lejátszó,sajnos a mnősége gyengébb,mint a telefonnak)
Kezd bejönni így. Ha mész az útcán és nincs fülesed,lehalkítod a fejedhez emeled hallod, más ilyenkor nem nagyon ,tudod használni,aránylag diszkréten.Viszont ha nyúzod, (telefon,sport zenehallgatás,magadnál kell tartani a dokkolót,mert egy egész napot így nem bír ki,viszont ha rajta van a dokkoló és csak picit mozogsz rögtön ébreszti a kijelzőt ,ilyenkor sokkal érzékenyebb)
Én nem a gear manager átirányítását használom hétköznap hanem a "nem válaszol" átirányítást a telefonon beállítom (ha be van kapcsolva, hétvégén letojom,nem kapcsolom be a cégest) ilyenkor a 6-ik kicsörgés a gears-re jön már,azon eldöntöm, hogy felveszem e vagy inkább (mondjuk az autóba hagytam a telefont) a telón majd visszahívom.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#409) Sword válasza Balduran (#406) üzenetére


Sword
őstag

Lehet elindítani Galaxy nélkül is - ld. rengeteg video a youtube-on-, csak kb. lesz egy digitális órája :) plusz:
- működő telefon (ha van sim kártyája)
- hírek
- semmivel sem kommunikáló S health stb.

Inkább úgy pontosítanám, hogy bármilyen program installálásához, finomhangolásokhoz kell a Galaxy.
Viszont anélkül kb. semmi nem fog rajta rendesen működni.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#410) Ateszpapa válasza Sword (#409) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Láttam egy videót, hogy iPhonneal is össze szinkronizaltak. Pár dolog működött de pár nem.

(#411) Maxximus válasza Sword (#409) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezért írtam, hogy kell egy 4.4.2-es legolcsóbb "szerver" telefon amiben még sim-sem kell és távoli kapcsoltaban minden jó lesz. Lehet akár iphone-od is.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#412) Balduran válasza Maxximus (#408) üzenetére


Balduran
tag

Milyen programmal lehet válaszolni Hangoutsra, gmailra és viberre?

Samsung Galaxy S7 edge

(#413) Maxentius válasza Balduran (#412) üzenetére


Maxentius
addikt

Notifications for Gear S

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#414) Balduran válasza Maxentius (#413) üzenetére


Balduran
tag

Köszönöm, már nézem is

Samsung Galaxy S7 edge

(#415) Maxentius válasza Balduran (#414) üzenetére


Maxentius
addikt

Igaz, a Vibert sajnos nem kezeli, de a FB Messenger, Hangouts üzenetekre lehet válaszolni.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#416) Maxximus válasza Maxentius (#415) üzenetére


Maxximus
őstag

Én a Vibere is tudok válaszolni. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#417) Maxentius válasza Maxximus (#416) üzenetére


Maxentius
addikt

Igaz, lehet válaszolni, csak sajnos az órán nem látom, hogy mire válaszolok. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#418) Maxximus válasza Maxentius (#417) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezt nem értem,az üzenet is átjön. Miért nem látod?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#419) Maxentius válasza Maxximus (#418) üzenetére


Maxentius
addikt

Csak annyit látok, hogy "xy szöveges üzenetet küldött Önnek".

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#420) vodrosjozsi válasza Maxentius (#419) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt a mobilon lehet beállítani a viberen belül.
Off: lehet függetleníteni a gear s-t?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#421) Ateszpapa válasza vodrosjozsi (#420) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Minek.
Független.

(#422) vodrosjozsi válasza Ateszpapa (#421) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

USA-ból lett vásárolva, azért kérdezem hogy van e azzal gond.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#423) Maxximus válasza vodrosjozsi (#422) üzenetére


Maxximus
őstag

Az enyém a T-nél lett véve, most vodás kártyával használom. Nem tudok sim lockos gear s -ről.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#424) Maxximus válasza vodrosjozsi (#420) üzenetére


Maxximus
őstag

az a kis vissza nyíl,ez van a vibernek is.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#425) vodrosjozsi válasza Maxximus (#424) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

és viberen se lehet akkor megnézni? mármint az órán az üzenetet.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#426) Maxximus válasza vodrosjozsi (#425) üzenetére


Maxximus
őstag

de,majd csinálok egy képet

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#427) vodrosjozsi válasza Maxximus (#426) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ebay-en pont akció van új, garanciális termékekre és Gear S-re is de nem merek venni hátha nem kártyafüggetlen. :S

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#428) Maxximus válasza vodrosjozsi (#427) üzenetére


Maxximus
őstag

erre gondolsz?
én biztos inkább 60-65 ért vennék egy még min 1 éves itthoni garis "hazai használtat" ,mint ahogy legutóbb kis szerencsével 55-ért vettem egy ilyet. (igaz az fehér volt), de ennyiér mint az e bay-en most van tavasszal (fél éve) vettem a pár hónapos hibátlanomat, t-s garival.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#429) vodrosjozsi válasza Maxximus (#428) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

én is erre jutottam időközben merthogy ez előbb is itt lenne ugye de még nem tudom. Inkább vennék 50-ért vadi újat.. bár igazából a gari se kéne mivel vigyáznék rá. De egyre jobban arra hajlok, hogy itthonit veszek.
És igen erre gondoltam mert csak ezt az egyet küldik Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#430) Maxximus


Maxximus
őstag

Ma elmentem bicajozni, telefont otthon hagyva repülőn+wifin és csak az órát vittem magammal. Telefon wifin távoli kapcsolatban az órával lebutítva azt 2g-re. Bekapcsoltam az s-helath -et , hogy logolja a bicaj utat 2,5 óra bicaj ilyen kapcsolatban+ 1 óra Bt-os fülesen keresztül mp3 hallgatás és 95%-ról 5%-ra merült az óra.
Összefoglalva: 2,5 óra használat GSM+2G+BT telefonáltam kb 3 percet és ez 90%-ot jelentett aksi fogyásban. Szóval lehet külön használni, de ilyenkor a dokkoló sem nagyon ment meg.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#431) Maxximus válasza Maxximus (#430) üzenetére


Maxximus
őstag

Helyesbítek: GPS+ GSM+2G+BT (füles). Egyébként ha telefon is viszem és annak használja a gps-t, akkor az óra is fele ennyire merül kb.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#432) vodrosjozsi válasza Maxximus (#431) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor nagyon jól bírja. Bár nekem bt fülesem nincs ezért nálam nem merülne annyira. Sajnos ugye ebben nincs kamera pedig már csak ez hiányzik belőle. A Gear 2-t is ezért bírtam nagyon.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#433) glaci válasza Maxximus (#431) üzenetére


glaci
őstag

A GPS az, ami különösen nagyon meríti. (Az mondjuk egy telefont is gyorsan kifektet, nem hogy egy órát ...)

Más:
Ma reggel azt tapasztaltam, hogy nem töltött fel reggelre az óra.
Mint kiderült letörött a bölcső felső rögzítő pecke és így lepottyan az óráról.
Mit lehet ezzel csinálni? (Nagyon kényelmetlen, hogy valamivel oda kell szorítani, hogy legyen töltés.)
Fél éves a cucc. Javítják ezt garanciában? (Főleg, mivel hogy szemmel láthatóan tervezési hibának látszik és szerintem mivel merev és minden fel - le rakásnál megfeszül, a gondos kezelés ellenére is esélyes, hogy a csere keret sem fogja fél évnél sokkal tovább bírni.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#434) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

ti felraktatok egy újabb firmware-t? vagy hagytátok a gyárin?

szerintem elférne valamiféle javitás nem?

(#435) glaci válasza Bagoly81 (#434) üzenetére


glaci
őstag

Hát vannak apró hibái, nem is kevés.
Sajnos a mi régiónk nagyon mostoha gyerek kategória. Máshova van már egy csomó újabb FW. Viszont amíg garis, eddig én még nem merek hozzá nyúlni, csak a Gear Managerben nézegetem a frissítést, de mindig azt mondja, hogy a legfrissebb van rajta. :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#436) Csabesz1


Csabesz1
csendes tag

Üdv. Érdekelne, hogy ha az óra Telekom-os akkor más szolgáltató kártyáját elfogadja-e vagy csak a Telekom-ét? Köszönöm.

Üdv:Csabesz!!! :)

(#437) glaci válasza Csabesz1 (#436) üzenetére


glaci
őstag

A "Telekomos" óra is független, így bármilyen kártyát elfogad.
(Én pl. Vodás kártyával használom.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#438) Csabesz1 válasza glaci (#437) üzenetére


Csabesz1
csendes tag

:C

Üdv:Csabesz!!! :)

(#439) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Ma kaptam meg az órát. Esdig kifogástalan.
"Régen" gear 2-re csináltam hattékrépeket watch style-el és gondoltam most is lehet. Le is szedtem appsról el is indul de 1 idő után kilép de nem tudom miért.
Használja valaki ezt az alkalmazást? Egész gyorsan töltődik fel az óra. Nem is hittem volna.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#440) glaci válasza glaci (#433) üzenetére


glaci
őstag

A bölcsővel egyelőre annyit tudtam csinálni, hogy ha a legszorosabbra álítom a szíjat, akkor annak a végét vissza tudom hajtani és így visszanyomja a bölcső felső részét a helyére.
(Elég Mc Gayver -es megoldás.)
Ha cserélnék gariban a bölcső burkolatát, az sokkal elegánsabb megoldás lenne.
(Hát még ha valami rugalmasabb (pl.: fém pecek) megoldást találnának ki rá.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#441) glaci válasza vodrosjozsi (#439) üzenetére


glaci
őstag

Nekem egy S4 -em van 4.3 -as Droiddal és megy rajta a Watch Styler.
Az már más kérdés, hogy felraktam, de csak egyszer - kétszer használtam, mert idegesít, hogy az "analóg" óráknál is "digitális" óraképet dob fel, ha "csak rátekintek".
Valami érthetetlen okból kifolyólag ugyanis csak a gyári analóg órának van analóg "rátekintési képe", az utólagosan rárakottaknak meg érdekes módon nem, ami számomra pl. nagyon zavaró.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#442) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ja,hogy ez a bölcső egyben egy hordozható akku is.
Jó tudni. De félek, hogy ugyanúgy járok mint itt többen, hogy kukába kell dobni.. honnét lehet ilyet beszerezni?
Más :
Azt mondták anno, hogy az órában van gps. most note3 nélkül használnám de perpill rá van akadva a telefon gps-re és sehogyse akarja a sajátját használni de máshogy nem akarja a here maps-t használni.
Szerk: Asszem megpldódott a GPS probléma.
Automatikusan a telefon gps van beallitva de működik. Csak a házban nem talál wifi mellett pontos helyet az óra..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#443) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!
Iphoneal hogy lehet össze parositani?
Sajna sehogy sem megy.
Tudnatok segíteni?

(#444) Maxximus válasza glaci (#437) üzenetére


Maxximus
őstag

én is vodással

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#445) Maxximus válasza Ateszpapa (#443) üzenetére


Maxximus
őstag

Google

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#446) pepe10.10 válasza Maxximus (#445) üzenetére


pepe10.10
tag

esetleg a SONY SP-mel is összehozható lenne szerintetek??

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#447) Maxximus válasza glaci (#440) üzenetére


Maxximus
őstag

Én egy ilyet vettem, hamarosan meg is kellene jönnie.. Jó értékelése van,kíváncsi leszek milyen lesz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#448) Maxximus válasza pepe10.10 (#446) üzenetére


Maxximus
őstag

Szerintem smart watch 3 fele annyiért és biztos minden fog működni.
Ha gear s-hez ragaszkodsz az XDA-n keresgess

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#449) Ateszpapa válasza Maxximus (#445) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ettől sajna nem lettem okosabb. :(

Van egy galaxy tab s is, azzal meg fel sem ismeri az óra.
:((((((((((((((((

(#450) Maxximus válasza Ateszpapa (#449) üzenetére


Maxximus
őstag

Többet nem nagyon találsz,én nem kínlódnék az aplle-vel.
Esetleg tudod,hogy lehetne? Bár izzadság szagú ez is. ha vennél mondjuk egy S4 minit 30 körül,amin már menne a 4.4.2 (vagy a Tab s-el ami már megvan,egyébként működnie kellene) egyfajta szerver gépnek meghagynád otthon wifin,beszinkronizálva minden fiók+viber,messanger,stb és távoli kapcsolatban onnan jönnének az adatok a gear s-re ,a hívást pedig beállítanád a "nem elérhető", illetve "nem válaszol" opciót (6-ik csörgésnél) már az órán csörögne az iphone-od hívása.
Így is aktív lenne a gear s-ed az iphone-oddal.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.