Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Sword válasza james008bond (#350) üzenetére


Sword
őstag

Használt valami notification extendert?
Ha igen, akkor a Gear-t kezelő progiban kapcsold ki a notificationt, mert az is, meg 3rd party cucc is küldi (ami segítségével lehet válaszolni is az órán rá).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#352) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Valaki nem tudja megmondani véletlenül, hogy a Telekomnál vásárolt GearS milyen CSC kóddal rendelkezik?

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#353) szizso71 válasza Luser2000 (#352) üzenetére


szizso71
tag

a kies megmondja.

(#354) Luser2000 válasza szizso71 (#353) üzenetére


Luser2000
addikt

igen, ezt tudom, de napokig nem leszek KIES közelben.
szóval a T-s milyen CSC-vel jön?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#355) zolee1988 válasza Luser2000 (#354) üzenetére


zolee1988
tag

elvileg az összes független, igy gondolom az XEH-s R750OXX1BNJ7.

(#356) glaci válasza zolee1988 (#355) üzenetére


glaci
őstag

Az enyém a Gear adatainál R750XXU1BNJ7 -et ír ki a szoftver verziójára.
(Telekomos, de egyébként független.)
Mi lehet a kettő között a különbség?

Egyébként érdekes, hogy nem akar érkezni frissítés sem a Gear -ra sem pedig a Gear Manager -re, pedig van bennük búg rendesen.
Nekem pl. 2 napig szinkronizálta az aktivitási adatokat, majd többet azóta sem, pedig már majdnem fél éve megvan. (Kézi szinkron sem megy, mintha nem kommunikálnának, pedig az értesítések és vezérlések meg átmennek.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#357) Maxentius válasza glaci (#356) üzenetére


Maxentius
addikt

XEH függetlenre ugyanez a legfrissebb firmware, pedig azóta számtalan javítás érkezett más kódokra... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#358) glaci válasza Maxentius (#357) üzenetére


glaci
őstag

Olyan jól eső érzés, hogy le vagyunk x@rva ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#359) james008bond


james008bond
őstag

Az miért van, hogy a beépített időjárás bem akar frissülni? Nem.mutatja az időjárási adatokat, pedig telón is és Gear-en is bekapcsolva a GPS. Mit kellene még beállítanom?
Más kérdés. Ha veszek duonet sim.karit (T-s elöfizetésem van), ajkor az óra ill teló hogy fog együtt működni? A telószám.ua. Ha hívnak, mindkettő csörög, ahogy most is, na de sms, egyéb értesítések is 2x jelennek meg? Vagy hogy tudom a Geart neten tartani? Már, amikor nincs a közelben a telefon. Most egyelőre Domino simet vettem bele, de ahhoz meg új hívószám jár.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#360) glaci válasza james008bond (#359) üzenetére


glaci
őstag

Nekem csak akkor működött, ha a telefon időjárás APP -jában a helyet automatikusra raktam. (Fix -el nem sikerült rávenni. De így a fix -ek is átmennek az automatikus hely mellett. Ki érti ezt?)

A DuoNET SIM csak NET -et ad, az csörögni nem fog!
(Ami csörög, az az AutósKártya, de azon meg nincs adat!)
Arra viszont jó, hogy az adatkapcsolat távolról meglegyen és az értesítéseket megkapd, ha nincs BT kapcsolat a 2 eszköz között.
A mostani Dominós megoldásnál pedig át tudod rá irányíttatni automatikusan a telefonodat, ha a 2 eszköz között megszakad a kapcsolat.
(Ha van a dominón adat is, akkor pedig mind az értesítések, mind a hívásátirányítás működhet.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#361) Maxximus válasza glaci (#360) üzenetére


Maxximus
őstag

az átirányításért természetesen hívási indítási díjjal fizetsz... :K
autóskártyáról meg hallani sem akar a VODA,ilyenük nincs.
Más.
Használja valaki 2 sim-es samsung telefonnal a Gear-t ? Úgy nézem órán nem variálhatom melyik sim-ről indítsa a hívást, csak a telefonon default-al beállítottal indítja.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#362) Szpisti


Szpisti
addikt

Szevasztok!
Egy kérdésem volna: 21cm csuklóm kerülete, tudom használni normálisan? (nem zsebóraként)

(#363) Balduran válasza Szpisti (#362) üzenetére


Balduran
tag

Szia!
Kb 23 cm-ig jó. Kényelmesen tudod majd viselni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#364) Szpisti válasza Balduran (#363) üzenetére


Szpisti
addikt

Köszönöm a választ. Volt anno nekem Sony SmartWatch és nem ért körbe, fúrtam rá lyukat és úgy is éppenhogy és el is szakadt néhány hét után a fúrt lyuknál...
Nem szeretném megint feleslegesen kiadni a pénzt...

(#365) Balduran válasza Szpisti (#364) üzenetére


Balduran
tag

Szívesen! Ha megteheted, akkor vásárlás elött azért próbáld fel. Média Markt, Samsung mintabolt, sőtt a Telekom se zárjózik el ezelől.

Samsung Galaxy S7 edge

(#366) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok. Gondolkozom a vételen, de a teszt szerint nem lehet az email teljes szövegét elolvasni az órán. Ez tényleg így van? Köszönöm. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#367) Maxximus válasza Langsam (#366) üzenetére


Maxximus
őstag

szt programmal lehet. vagy ha beáéllítod a gear-on is a levél lehívását a saját app-jával.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#368) Luser2000


Luser2000
addikt

Nektek megbízhatóan működik a hívások / értesítések átirányítása a telefonról az órára, akkor ha BT hatókörön kívülre mentek?
Mostanában egyre többször tapasztalom, hogy az órán feljön egy üzenet, hogy sikertelen az átirányítási kérés.
Mi lehet a baj? ötlet?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#369) Maxximus válasza Luser2000 (#368) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem ez a funkció nem si működik, nincs is ilyen beállításom,valszeg a 2 simes S5 miatt. Én úgy csinálom,hogy átirányítom az adott sim-et "ha nem elérhető" és ha "nincs válasz" akkor is a gear-re. Ilyenkor a 6.-ik csörgés már a gear-re jön.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#370) buci30


buci30
addikt

A 3G változat ugye kap egy külön kis sim kártya igy akkor hivás sms nem kell ,hogy nálam legyen a telefon.
Azaz otthon is felejthettem vagy kocsiba.
De mi a helyzet a nettel?
Vagy pl facebook jelzések stb.
Az is simán jön vagy ahoz megvan milyen közel kell lennie a telefonnak bluetooth?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#371) glaci válasza buci30 (#370) üzenetére


glaci
őstag

Ha a SIM -en van monilnet is, akkor átmegy minden interneten.
Ha nincs, akkor csak BT kapcsolaton megy át, így akkor lényeges a (kicsi) távolság.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#372) Maxximus válasza glaci (#371) üzenetére


Maxximus
őstag

vagy a helyi wifi-re kapcsolódás után is megkapod. (Pl. UPC free wifi pontok)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#373) Sword


Sword
őstag

Használja valaki az órát nem Samsung telóval?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#374) glaci válasza Maxximus (#372) üzenetére


glaci
őstag

A WiFi tényleg játszik.
Viszont az UPC -s Wi-Free nem működik, mert az óra szoftvere nem ismeri a WPA Enterprise bejelentkezési módot.

(Próbáltam, nem a levegőbe beszélek.
Viszont ha Te tudsz rá megoldást, akkor kérlek ne tartsd magadban, mert nekem is jó jönne, ha működne.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#375) Maxximus válasza glaci (#374) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem tudok sajnos, nem tudtam, hogy ilyen korlátjai vannak.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#376) Maxximus válasza Sword (#373) üzenetére


Maxximus
őstag

Én nemrég adtam el a feleségem fehér gear s -ét egy iphonet használó srácnak,azt mondja, hgy a you tube-n vannak módszerek amivel a hívásértesítések is átjönnek neki iphone-ra. Sztm reménytelen eset,hogy normálisan menjen...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#377) Sword válasza Maxximus (#376) üzenetére


Sword
őstag

Már is is megtaláltam egy xda fórumot, hamarosan okosabb leszek.
Ez az egy igazán nagy gáz van a Gear S-el, hogy Galaxy-hoz köti az embert... Nem is értem, hogy miért nem csináltak hozzá egy univerzális szoftvert, egyrészt többet el tudtak volna adni, másrészt nem lenne az embernek ez a rossz érzése emiatt a megkötöttség miatt.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#378) glaci válasza Sword (#377) üzenetére


glaci
őstag

Samsung üzletpolitika ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#379) Maxximus válasza glaci (#378) üzenetére


Maxximus
őstag

Vagy Apple replica. Habár samsung fannak mondanám magam, de ezek tényszerű dolgok.
-Az óra csak a modellhez jó
-Akárki akármit mond a külső hasonló a telefonoknál, sokat nyal a samsung az apple-től
-Már nem bővíthető SD kártyával
-Más nem cserélhető az aksi.
-Brutális új megjelenő ár (negyed milla egy telefonért?) Emlékszem még az omnia 1 -em 60 rugó volt (vodánál), omnia2-m 125.000, S1-em 145.000 volt újonnan, de még az S5 duost is 163.000-ért vettem.
-A Gear S 2-t is elcseszték sztm, nincs semmilyen érzésem, mint mikor először láttam a gear s-t, hogy milyen klassz és veszek egyet, habár nem sok szükségem van rá.Persze ezt már majd az új ár feléért 3 hónappal a megjelenés után 2 hónapos készülékként
Nem jó irányt vett a samsung... :N

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#380) szizso71


szizso71
tag

sziasztok
nem bírtam tovább, felraktam az android 5.1.1-et a gear s-re :)
egész jó,aki kicsit kíváncsi érdemes kipróbálni, de nagyon messze van még, hogy maradjon is :)
ment vissza a tizen.
ha olyan fázisba lesz a rom, írok egy magyar leírást a telepítésről.
[link]
[link]

(#381) glaci válasza szizso71 (#380) üzenetére


glaci
őstag

Köszi az infót!
Én várom a tapasztalatokat és a leírást!

Sajnos én itt kis országunkban nagyon mostoha gyereknek érzem magamat.
Más régiókba már egy csomó frissítés kijött a kis Gear S -re, nálunk meg amióta megvettem semmi, pedig azért van még vele probléma bőven, amit talán joggal várnék el, hogy javítsanak.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#382) Luser2000 válasza glaci (#381) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Összegyűjtenéd a problémákat, amivel találkoztál.
Engem csak az bosszant, hogy tül sokszor kel önálló életre a kezemen. Lehet a zakó vagy a kabát ujja teszi, de rendszeresen tök barom képernyőket kapok ha bekapcsol.

Köszi, üdv.
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#383) Balduran válasza glaci (#374) üzenetére


Balduran
tag

#373 Sword:
Bár a poszt régi, azért válaszolok. A Samsung már elérhetővé tette az összes óráját nem Samsung telefonokra is (a fitbe nem vagyok biztos) A követelmény már csak a 4.4 es droid (illetve ajánlják) http://apps.samsung.com/venus/gear/install.as?COUNTRY_CODE=HUN

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#384) Sword válasza Balduran (#383) üzenetére


Sword
őstag

Besz@rok, köszi!
Már próbálom is.

Szerk:
*This application is only for Gear S2 :(

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#385) Sword válasza Sword (#384) üzenetére


Sword
őstag

ez viszont, mintha működne :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#386) Balduran válasza Sword (#384) üzenetére


Balduran
tag

Érdekes... Remélem nem ragadnak le itt, és a régebbi órák is menni fognak ahogy ígérték.

Samsung Galaxy S7 edge

(#387) Sword válasza Balduran (#386) üzenetére


Sword
őstag

hol olvastál ilyen igéretet?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#388) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Van itt olyan aki Gear S2 rendelésen gondolkodik?

(#389) pzoootya


pzoootya
csendes tag

Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem egy okosóra szakértőhöz, hogy létezik-e olyan lehetőség, hogy a nexus 5 telómat tudjam kezelni okosóráról, de úgy, hogy bluetooth fülessel szeretnék közben kommunikálni. Vettem most egy vacak kínai okosórát de ezzel nem megy... :(

Köszi előre is!

(#390) Sword válasza pzoootya (#389) üzenetére


Sword
őstag

én most hoztam össze egy asus zenfone 2-vel. elvileg van rá sanszod, de inkább próbáld ki valahogy vagy vegyél egy univerzális, android wear-es eszközt, pláne, ha nem kell az órába sim.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#391) Balduran válasza Sword (#387) üzenetére


Balduran
tag

Valahol a Samsung oldalán. Onnan jutottam el a linkelt oldalig.

#388 Xeon7:

Én biztos nem.
-kicsi
-bár jól néz ki, személy szerint a szögletes órákat kedvelem
- nem tetszik a menüje
- nem tetszik a navigációja (kávatekergetés?! Gombok?!)
Hardveresen alig különbözik elődjétől

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#392) Balduran válasza Sword (#387) üzenetére


Balduran
tag

Megtaláltam. Elnézést kérek,én fordítottam félre. Az elején írja hogy gear S2 ről van szó, de továbbiakban csak geart meg a gear managert emleget és ez megzavart :(
Azért remélem a többi gear is kompatibilis lesz.

Samsung Galaxy S7 edge

(#393) Maxximus


Maxximus
őstag

Be lehet állítani valahogy,mint a samsung telóknál ha hívnak akkor a gombbal is fel lehessen venni? Sportoláskor izzadt kézzel nem igazán érzékeli a csúszkát ha tapperolom a kijelzőt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#394) glaci válasza Maxximus (#393) üzenetére


glaci
őstag

Én nem láttam a beállítások között ilyen lehetőséget.
Lehet, hogy körül kellene nézni ezügyben az XDA -n, hátaha másnak is eszébe jutott már ez a probléma.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#395) Sword válasza Sword (#390) üzenetére


Sword
őstag

Hát...
Nem Samsung Galaxy cuccon:
Ha bejövő hívás van, csak az óra "tudja felvenni"... Úgy működik, mint egy kihangosító, az órán direkt meg kell nyomni (vagy a telón), hogy a telefononbeszélhess. Ez elég kényelmetlen.
Appokat nem lehet rátelepíteni, sok feature nem megy. A notification úgy ahogy működik. Messze nem adja vissza így az árának megfelelő tudást, a Samu meg kapja be, hogy lekorlátozzák Galaxykra.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#396) Luser2000 válasza Sword (#395) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem Samsung telefonodon azért nem megy sok funkció, mert a telefonon nem fut a TouchWiz keretrendszer, azt pedig külső telepítéssel nem lehet feltenni, mert a mezei usernek nem lesz hozzá rendszer szintű jogosultsága. Ennyi az egész.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#397) Sword válasza Luser2000 (#396) üzenetére


Sword
őstag

Igen, ez nyilvánvaló. A gáz az, hogy ezekre a funkciókra alapértelmezetten képes minden telefon, semmi extra nincs bennük, kivéve ha szándékosan akarják megakadályozni a rendes működést. Látszik, hogy rajottek, hogy ez nem jó út, ezért lett univerzális a gear s2.
És kapják be, mert erre már nem írják meg az univerzális gear managert.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#398) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Hosszú távon melyik rendszer a nyerőbb?
Android Wear - Tizen?

3 óra között gondolkodom:

Moto 360
Moto 360 2nd Generation
Gear S2

(#399) Sword válasza Xeon7 (#398) üzenetére


Sword
őstag

Az én olvasatomban, ld. előző bejegyzések, mindenképpen a rendszerszinten és nem a gyártó jóindulatán múló univerzális megoldás a favorizált.
Moto 360 már akkor is "gyenge" volt amikor megjelent - hardveresen -, S2 nálam pont ezért esik ki, mert ha a Samu úgy gondolja, hogy ne legyen 100%-ig kompatibilis más órákkal, csak az övével,akkor az úgy lesz. Tehát számomra az Android Wear a nyerő, már csak azt kell megnézned, hogy megfelel-e a tudása az igényeidnek. Azért a Gear S (Galaxy telóval) verhetetlen tudásban, anélkül.. béna kacsa, ráadásul buherálva működik csak. Moto 360 v2-t egyáltalán már lehet kapni? Gear S2-t még tuti nem (itthon).

Egyébként a Moto 360 most valami pimasz olcsó az Expansysnál, 46900.- Annyiért, wireless töltéssel eléggé instant get...

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#400) Xeon7 válasza Sword (#399) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Moto 360 v2-t ill. a Gear S2 is Okt. utolsó hetétől lesz elérhető itthon ha minden igaz.
S6 edge+ telefonhoz néznék órát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.