Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Tibson


Tibson
tag

Sziasztok!

Sajnos sikerült egy ajtófélfába úgy megütnöm az óra kijelzőjét, hogy megjelent rajta 2 fehér csík függőlegesen. Másnapra már 4 csík lett belőle, pedig nem volt nagy ütődés. 4-5 nappal később elfehéredet a kijelző és már alig látszik az idő és a háttér. A Samsung Experience Store-ban és más GSM boltban sem tudnak már kijelzőt rendelni hozzá. Valaki tud segíteni honnan tudnék rendelni kijelzőt? Megéri egyáltalán rendelni még hozzá? Samsungnál azt mondták az utolsó ismert ára 37000 Ft. Kerestem ebay-en, rounded.com-on, amazonon, aliexpressen, de sehol sem lehet már kapni :((

(#752) Maxximus válasza Tibson (#751) üzenetére


Maxximus
őstag

Sajnos ezt diktálja a biznisz. csinált végre egy jó órát a samsung és szarik rá, mert már az S3-at kell eladni.
Most mondjam azt, hogy nekem ezért van 2 db? :B És szarok az S2,S3-ra és valszeg az S4-re is, mert nem lesz itthon használható sim-es úgysem.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#753) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok Urak:)
Kérdésem volna. ha betudnék szerezni egy ilyen kütyüt jó áron külföldről,abban lesz magyar nyelv vagy nekem kell rávarázsolni?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#754) Maxximus válasza kbyte1024 (#753) üzenetére


Maxximus
őstag

lesz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#755) Prien válasza kbyte1024 (#753) üzenetére


Prien
addikt

Az amerikai AT&T verziókat én nem ismerem, de az EU-ban forgalomba került készülékkel nem lehet gond.

A kevés is több a semminél.

(#756) kbyte1024


kbyte1024
addikt

köszönöm a válaszokat :R már azthittem kihalt az oldal:) meg is rendeltem. mivel ez lesz az első okosórám biztos lesznek kérdéseim :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#757) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok. Sajnos ez enyém 4-5 napja szivat. 3-4 óra működés után kiírja, hogy nem táláható Sim kártya, újraindítom-e? Ha igen, legtöbbszőr utána sem találja. Ki kell szedni, visszarakni majd újraindítani. Ezután pár óráig megint működik. Már sokszor újraraktam az óra szofverét, de a helyzet változatlan. Jövő héten megpróbálkozom a Sim cseréjével a Telenornál. Ha utána sem lesz jó, nagyon szomorú leszek, mert tényleg ez a leghasználhatóbb Simes okosóra.

Körbe zárt villám.

(#758) Prien válasza korimv6 (#757) üzenetére


Prien
addikt

Esetleg szervizeli ezt még a Samsung? Majd írd meg a fejleményeket!

A kevés is több a semminél.

(#759) korimv6 válasza Prien (#758) üzenetére


korimv6
aktív tag

Ezt már nem fogjuk megtudni. Behalt a kijelzője, így fájó búcsút veszek tőle és S3-ra váltok. Biztos hiányozni fog a kinézete és a sim, de másfél év alatt azért volt vele problémám, így nem akarok egy másikkal is szívni.

Körbe zárt villám.

(#760) Maxximus válasza korimv6 (#759) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is vettem egy S3-at,de az S1 meg fog maradni,nem adom el. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#761) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintetek J5 2016 telefonnal lehet párosítani az órát?

(#762) Prien válasza gyuri2008 (#761) üzenetére


Prien
addikt

Lehet, ha rootolod és átírod a modell számot.

Akkor már gond nélkül "látják egymást".

Ugye milyen érdekes a Samsung termékpolitikája? :)

A kevés is több a semminél.

(#763) Sipka81


Sipka81
tag

adott egy ilyen óra samsung telefon nélkül, működik amire kell, minden OK vele.

Van-e arra bármi mód, hogy a telefonon lévő S Health edzésadatokat szinkronizáljam PC-vel, iPhone-nal vagy androidos tablettel?
Tabletben nincs sim kártyahely, samsung health apból a legfrissebbet már feltettem, de keresi a sim kártyát, ennél tovább még nem jutottam a futtatással.
Akár részletes leírásnak, angol oldalnak vagy youtube videónak is örülnék, csak oldjuk meg valahogy!

Előre is köszönöm!

(#764) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Van valakinek eladó Samsung gear S órája?

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.