Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Maxximus válasza hatpersze (#600) üzenetére


Maxximus
őstag

Miért nem rendelsz egyet?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#602) hatpersze válasza Maxximus (#601) üzenetére


hatpersze
tag

Egy helyen találtam csak itthon, és gondoltam ha valakinek van elfekvőben (már nincs meg a készülék mondjuk...), akkor egyszerűbb innen beszerezni. Mindenki heppi, nem sürgős, éljen a greenpeace, ilyesmi.

De persze megrendelem ha nem lesz innen senkinek.

(#603) Maxximus válasza hatpersze (#602) üzenetére


Maxximus
őstag

Annyira gyenge lett sztm az S2,hogy nem nagyon adja el sztm senki. Én sem fogom. Kifekvésig használom. Mondjuk havonta 4-5 napnál többször nincs a kezemen,szóval sokáig fog kitartani.... :D

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#604) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Üdv! Holnap nekem is lesz egy ilyen órám (Gear 2-t cseréltem le, még megvan, feleslegessé vált...). Kíváncsiam várom!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#605) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Megvan, tetszik! Van olyan óraalkalmazás rá, amelyik jelez óránként?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#606) hatpersze válasza Tibcsi68 (#605) üzenetére


hatpersze
tag

Gratula! (:

Hour chime a neve annak a programnak amit keresel. Kissé bugos, néha elfelejt jelezni (vagy én vagyok béna), de használható nagyjából. (:

(#607) Tibcsi68 válasza hatpersze (#606) üzenetére


Tibcsi68
tag

Köszi, kipróbálom, hátha nekem müködik rendesen... Bár kicsit elszomorodtam, miután visszaolvasgattam a hozzászólásokat, hogy mennyi féle gondról írogattak többen az órával kapcsolatban!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#608) hatpersze válasza Tibcsi68 (#607) üzenetére


hatpersze
tag

Pontosan mire gondolsz? Hátha van gyógyszer... (:
Én is az első pillanatban ugyanezt éreztem, aztán gondoltam felpakolom a droidot rá játszani jó lesz címszóval, de aztán azóta kialakult a használati szokás, nem hiányzik semmi, egyetlen dolgot kivéve... A készenléti óra legalább egy felkiáltó jelet mutathatna ha van olvasatlan értesítésem. Jahh igen, a whatsapp néha hajlamos nem küldeni az értesítést...

Szóval sorold mit szeretnél, esetleg van megoldás...

(#609) Tibcsi68 válasza hatpersze (#608) üzenetére


Tibcsi68
tag

Ùgy nincs semmi konkrét, csak többen írták, hogy nemegyszer cserélve lett az órájuk, stb....

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#610) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Bizonyára többünknek kissé nehezen megy a töltőadapter lecsatlakoztatása az óráról. Találtam egy néhány másodperc alatt kivitelezhető megoldást! Egy linóleumvágó késsel (sliccerrel), vagy egy éles hegyű késsel a töltő az óra teteje felé eső beakadó bütykéből néhány kaparó mozdulattal egy pár tized millimétert el kell távolítani, és már is könnydén le-fel pattintható a dolog!
De vigyázat! Célszerű a kapirgálás közben sűrűn próbálgatni, mert ha sokat veszünk le, akkor nem akad be! Elég néhány húzás, és kész!!!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#611) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Ez sem tud jelzéskor egyszerre zizegni és muzsikálni... Szomorú...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#612) Maxximus válasza Tibcsi68 (#610) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezermester. :C
Egyébként érdekes, hogy a kínai másolat milyen könnyen rá és levehető, míg az eredeti nehézkes.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#613) Maxximus válasza Tibcsi68 (#611) üzenetére


Maxximus
őstag

nem sajnos... :N

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#614) Tibcsi68 válasza Maxximus (#612) üzenetére


Tibcsi68
tag

Köszi!
Egyébként, amikor még keresgéltem ezt az órát a hirdetések között, több olyannal találkoztam, akiknél ez a fül le volt törve, már akkor elhatároztam, hogy ha nekem egyszer lesz, akkor megoldom ezt a problémát.
Szerintem sikerült...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#615) hatpersze


hatpersze
tag

Üdv

Kicsit unatkozom, és gondoltam megpiszkálom az órát. Szeretném átvenni felette a teljes irányítást (root), de a leírásokban sehol nem találom azt a (r750xxu2bol2, azt hiszem ez valami UK cucc) firware-t ami az órámon van... Egy nálam hozzáértőbb segítene, mennyit számít rootolásnál, mert ott fel vannak sorolva firmware-ek, de ez nincs sehol még említve se...

(#616) szizso71 válasza hatpersze (#615) üzenetére


szizso71
tag

jó lenne tudni, hogy pontosan milyen a tied. úgy rémlik a kies kiírja. feltehetsz egy régebbi firmwaret ami rootolt. de csak a megfelelőt.

(#617) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép estét !

Csak Samsung telókal kompatibilis a gear s ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#618) Maxximus válasza RAZERXX (#617) üzenetére


Maxximus
őstag

igen és 4.4.2-től!

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#619) glaci válasza szizso71 (#380) üzenetére


glaci
őstag

Szia szizso71!

Mostanában nem írtál ide a topicba. Nem tudom nyomon követed-e még ennek az Android Wear projektnek az alakulását, amiről a #380 -on írtál.
Ha igen, akkor nagyon érdekelnének a tapasztalajaid!
Az S4 -em már eléggé fáradt, az S6 meg az S7 meg nem volt olyan olcsó a BF akcióban, mint szerettem volna így csak egy olcsó Honor7 -re újítottam be.
Az óra alap esetben ugye sajnos csak a Samsungot szereti, nekem viszont nagyon hiányoznak a funkciói, így arra gondoltam, hogy ha esetleg aztóta már OK lett ez a Wear projekt, akkor lecserélném rá a Tizent, hiszen tudtommal az nem válogatós, elmegy minden típusú telefonnal. (Így elvileg a mostanival is.)
Tudsz ebben segíteni nekem?

Köszönöm szépen előre is!

Laci

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#620) glaci válasza glaci (#619) üzenetére


glaci
őstag

Csak hogy mindenki tudja:
Idöközben megtárgyaltuk a kollégával privátban a dolgot.
Sajnos már eladta a Gear S -ét és nem foglalkozik tovább vele, így sajnos egyelőre nem sikerült előrébb jutni a témában.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#621) Maxximus válasza glaci (#620) üzenetére


Maxximus
őstag

Kár,pedig az egyetlen normális sim kártyás óra a mai napig!

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#622) glaci válasza Maxximus (#621) üzenetére


glaci
őstag

Hát igen.
Nekem nem is tetszik semmi más, azóta sem.
Szerintem ha lesz időm, küzdök még vele egyet, hátha ...
(Azért hiányoznak az értesítések ... Ha rezeg a telefon a zsebemben, mindjárt az órát lesem, hogy mi az. Aztán rájövök, hogy felesleges, mert nem mutatja. Még ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#623) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok. Először is BUÉK mindenkinek. 4 napja én is boldog tulaja vagyok egy Gear S-nek. Eddig nagyon bejön. Végigolvastam a fórumot és a Notification for Gear S progit tettem fel, de elég megbízhatatlan. Sokszor meg sem kapom a messenger értesítéseket. Most egy Praktikum +Net kártyát vadászom, mert úgy néztem abbban alapból van pár mega net.Nézegettem a kínai csodákat is, de nem nagyon volt bizodalmam bennük. Inkább vártam egy jóárasított Gear S-t. Ja, aki eddig látta, rögtön dobott egy hátast és kapásból Kittel viccelődtek :)

Körbe zárt villám.

(#624) Maxximus válasza korimv6 (#623) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt vetted a HA-n? (Laleh)
Kezd igen értéktartó darab lenni. Kb 1 éve beállt az ára 50 körülire. Nem véletlen. Túl jól sikerült... :D
A fő erénye, hogy fizikai sim-es és baromi jól néz ki még mindig (és mindent tud amit a maiak,sőt UV mérőt nem nagyon láttam másban). Nekem is megvan már lassan 2 éve, nem is szándékozom cserélni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#625) glaci válasza Maxximus (#624) üzenetére


glaci
őstag

Én is nagyon szeretem és kitartok mellette.
Már csak azt kellene megoldanom valahogyan, hogy együtt működjön a Huawei Honor7 telefonommal is, amire lecseréltem az eddig használatos SGS4 -em. (SGS7 -et szerettem volna eredetileg, de végül arra nem futotta most a keretből.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#626) Maxximus válasza glaci (#625) üzenetére


Maxximus
őstag

XDA-n nézz szét, ha komolyan érdekel.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#627) korimv6 válasza Maxximus (#624) üzenetére


korimv6
aktív tag

jófogáson vettem 35e-ért. Azért került eladásra, mert az eldónak eltörött az S7 Edge, és Iphnet vett helyette, amivel nem müködött az óra.
Olyan progit nem tudtok, amivel saját magam csinálhatok számlapot az órához?

Körbe zárt villám.

(#628) glaci válasza Maxximus (#626) üzenetére


glaci
őstag

Persze, hogy komolyan érdekel! (Csak lenne 2-3x annyi idő egy napban, mint ténylegesen, hogy jusson rá elég foglalkozni vele ...)

(#627) korimv6:
A WatchStyler nem tudja?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#629) korimv6


korimv6
aktív tag

Jött frissítés a Gear-re :)

Körbe zárt villám.

(#630) glaci válasza korimv6 (#629) üzenetére


glaci
őstag

És mi változott?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#631) Maxximus válasza glaci (#628) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezért kérdeztem. Nem vagy egyedül, nekem sincs.... :K
A Gear 360-amat azért adtam el, mert 3 hónap alatt 2*-er használtam és csak telefon néztem vissza,gépen bele sem mentem a szerkesztgetésekbe.
A nyamvadt idő, na az nincs semmire.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#632) Maxximus válasza korimv6 (#627) üzenetére


Maxximus
őstag

Bomba áron vetted! Ha fekete, akkor 40-45 -ért azonnal el tudod adni. Gratula.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#633) Maxximus válasza korimv6 (#627) üzenetére


Maxximus
őstag

Minek, kilónyi van fent,győzzél válogatni.Én egyébként a gyári kék hátteresre esküszöm, sztm ez a legjobb,legelegánsabb,leginformatívabb.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#634) glaci válasza Maxximus (#633) üzenetére


glaci
őstag

+1 Az a leg elegánsabb, jobbat még nem találtam. Ráadásul az akkor is olyan, amikor csak felemeled, hogy rá pillants.
A szorgos hétköznapokon meg a "sima" digitálisat használom, amin alul van 3 sor szerkeszthető információ.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#635) Maxximus válasza glaci (#634) üzenetére


Maxximus
őstag

ja,az nagyon praktikus. Gondolkodtam rajta én is csak még nem vettem meg. 450 ft ha jól emléxem?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#636) glaci válasza Maxximus (#635) üzenetére


glaci
őstag

Praktikus igen, azért használom. Meg mert sokszor kell gyorsan pontosan tudnom az időt és a kék elegáns ugyan, de egy analóg órát akkor is csak jobban meg kell nézni, hogy biztos legyek a percben ... ;)
Egyébként szerintem nem ugyanarról beszélünk, mert amit én mondtam, az gyárilag benne volt az enyémben!

Szerk.:
A kékre mostanában akkor szoktam csak átrakni, ha valami puccos helyre megyünk vacsorázni a feleségemmel vagy ha "sznobékhoz" megyünk vendégségbe ... :D

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#637) korimv6 válasza glaci (#630) üzenetére


korimv6
aktív tag

Sok változást nem vettem észre. Pedig 2 frissítés jött, egy 40 és egy 7 megás.

Körbe zárt villám.

(#638) korimv6 válasza Maxximus (#633) üzenetére


korimv6
aktív tag

Nálam is a kék a no1, meg töltöttem le egy barnát ami digit felemeléskor. Csak gondoltam, csinálnék saját fotóval. De valószolínű a kéket egyik sem érné utol.
Eleinte nekem is szoknom kellett a mmutatósat mert legalább 4 éve nem volt óra a kezemen :D

Körbe zárt villám.

(#639) glaci válasza korimv6 (#637) üzenetére


glaci
őstag

Mind1, roszabb csak nem lesz tőle ...
Elő keresem az S4 -et valamelyik nap és ráküldöm azt a feissítést, hátha esetleg még jobb lesz tőle valami.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#640) korimv6


korimv6
aktív tag

Nektek Wifin keresztül jönnek az értesítések? Arra gondolok, hogy BT-on kapcsolódik a telefon és az óra, de kimegyek az udvarra telefon nélkül, akkor pittyeg az óra, hogy kapcsolódott a wifi hálózatomra, amin a telefon is lóg. De nem jön semmilyen értesítés. Ha visszamegyek a házba és ismét BT-on kapcsolódik a két eszköz, azonnal csipog hogy jött értesítés.

Körbe zárt villám.

(#641) glaci válasza korimv6 (#640) üzenetére


glaci
őstag

Amíg Samsung telóm volt úgy emlékszem működött, de nem mindig.
Az viszont biztos, hogy nem kellett egy hálózatban lenniük hozá. (Volt, hogy a telefonomat otthon felejtettem és 50 km távoltágban volt és úgy is ment a dolog. Annyi, hogy akkor a bejövő hívásokról csak később értesültem, amikor már sikertelen lett.)

Szerk.:
Amikor épp nem volt jó a "távkapcsolat", akkor nekem is úgy csinált, mint neked.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#642) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Értesítési hangnak nem lehet sajátot beállítani, mint ahogy csengőhangnak?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#643) korimv6 válasza glaci (#641) üzenetére


korimv6
aktív tag

Köszönöm. A vicces, amióta itt írtam, távkapcsolaton is megkapom az értesítéseket. Most vettem bele Sim kártyát, amin van net, kiváncsi vagyok azon keresztül is megjönnek-e az értesítések?

Körbe zárt villám.

(#644) Maxximus válasza korimv6 (#643) üzenetére


Maxximus
őstag

Megjönnek,csak elég hektikusan. hol igen/hol nem... sajnos olyan is van, hogy egy üzenet többször is.
nem fogadott hívásról meg minek jelentés? Hiszen sim kártyás az óra! veszel egy feltöltőset,átirányítod az órára X csörgés után az órára irányítódjon.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#645) korimv6 válasza Maxximus (#644) üzenetére


korimv6
aktív tag

Köszönöm , beállítottam.
Mivel sokszor vezetek idegen autókat, az órán keresztül történőkihangosított telefonálás nagyon jól jön. Azon kívül még az SHealt tétlenségi riasztása is hasznos.

Körbe zárt villám.

(#646) glaci válasza korimv6 (#645) üzenetére


glaci
őstag

Nekem hiába riaszt! Ha ott ül mellettem a főnököm, akkor úgysem kelhetek fel, bárhogy is sipákol miatta!

A kihangosítás viszont tényleg nagyon jó, csak lehetne egy leheletnyivel hangosabb.
Meg jó lenne, ha nem csak vagy rezeg vagy csörög, hanem a kettő együtt is működne.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#647) Maxximus válasza korimv6 (#645) üzenetére


Maxximus
őstag

én rá teszem a visszapillantóra,így nem fárasztó rajta beszélni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#648) korimv6 válasza Maxximus (#647) üzenetére


korimv6
aktív tag

És mindig leengeded az ablakot, ha beszélni akarsz? :) Bocsi

Mióta van benne sim azóta egy napot is épphogy kibír. Igaz állandóan be van kapcsolva a hálózat.

Körbe zárt villám.

(#649) Maxximus válasza korimv6 (#648) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen.... ;)

Ez természetes sajna. Ezért akkus a bölcsője. Egy gond van,ha autóba töltöd a legapróbb mozgásra felébred a kijelző

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#650) korimv6


korimv6
aktív tag

Megpróbálkoztam a kijelző fóliázásával. Tényleg esélytelen, mert minden irányból domború az "üveg". Igaz használtan vettem, és egy darab karc sincs rajta. Sokkal jobban bírja, mint a telefonok nagy része.

Körbe zárt villám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.