Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) szupermacs válasza mumk1 (#50) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez is egy opció. Én nem gányolnám össze ha annyit kiadtam volna érte, de kinek mik az igényei.

(#52) GML válasza kristof83 (#44) üzenetére


GML
őstag

Kocsiban van kihangosító, BT headseteket szeretem, mert nem gabalyodik. Szóval nekem nyertes lenne.

Tárgyaláson a telefonomat sem cseszegetem.

Vannak helyzetek, amikor nem tudom hová tenni a telefont, vagy egyszerűen csak nem találom.

(#53) hemaka


hemaka
nagyúr

Eloben meg nem lattam, ezert nem tornek addig palcat felette.
De en egyebkent sem vagyok oda meg a sima orakert sem, azert meg foleg nem, aminek a toltogetesevel is szorakozni kell. Mar a mobilnal is minden bajom van, ha keresgetni kell a toltot, mert mindjart lemerul ez a sz•r.
Egyebkent majd kiderul jovore mennyire van ezeknek letjogosultsaga, iden meg csak a puhatolozas megy. Meg ahogyan a cikk elejen is szo volt rola, varni kell az Apple megoldasara, sokan lendithet vagy eppenseggel eltemetheti ezt az okosora piacot.

(#54) mumk1 válasza szupermacs (#51) üzenetére


mumk1
addikt

Április óta használom és egy héten egyszer veszem le egy éjszakára, amikor töltöm. Ez idő alatt nem tudtam még kárt tenni benne, pedig van használva rendesen, úgy hogy nem kell félteni, ez tényleg használatra készült, nem mutogatásra.
Aki meg telefonálni, fényképezni :F akar az órájával, az vegyen mást. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#55) Flind


Flind
senior tag

Szerintem ez valami elképesztő ronda. Mind a készülék, mind a szoftver.

(#56) szupermacs válasza mumk1 (#54) üzenetére


szupermacs
veterán

Tetszik az ilyen, sokkal szívesebben elfogadnám, mint egy sima karórát, mert gondolkodtam azon is az utóbbi időkben de ezek még mindig annyira drága dolgok és sajnálnám felvenni. 3310-est meg azért nem tekerek már rá a csuklómra, akármennyire is drágállok egy okosórát.

Majd egyszer ezek is elérhetőek lesznek, mint a ~10 ezres okostelefonok és nekem is lesz. :D

(#57) badacsony


badacsony
őstag

Majd a 42"-os phablet mellé kényszerből veszek egy okosórát. :U

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#58) HaZse


HaZse
őstag

Ez egy nagy parasztvakítás semmi más. Plusz még egy kütyü, amit naponta lehet tölteni. De azt látom, hogy jópáran itt a megmondó emberek, hogy ez mégis miért ilyen fasza.

De szerintem ez egy baromság. Főleg az egész okosóra. Kocsiban kigangosító helyett. Ugyan már. Nem hinném, hogy ez kiváltana egy normális kihangosítót, ami a fejegységet le is tudja némítani.

Mert szerintem ha egy értesítés jön, akkor egy órán nézzem meg, hogy mi az, és ha válaszolni kell rá, akkor meg előveszem a telefont.

Legközelebb meg jön a Galaxy Gear S2 vagy S+ esetleg egy S mini. És majd 4 hónap múlva meg kijön az utódja, ami már ennél nagyobb kijelzővel fog operálni.

De az is gáz, hogy ehhez egy olyan HW kell, ami egy mobilt is rendesen meg tud hajtani.

De lehet, hogy én vagyok a maradi és símán elvagyok ezek a csodaszarok nélkül is.

Majd az lesz a trendi dolog, hogy mostmár nem a telefont símogatjuk, hanem a karunkon lévő bazári cuccot. :D

EZ speciel az én saját véleményem.

Én inkább maradok a hagyományos óráknál és abból is olyannál, amit csak használni kell és nem töltögetni. Ezért is szeretem a Citizen Kinetic órámat.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#59) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Drabális méret, műanyag és gumi(?), értelmetlen (UV-mérő), használhatatlan (sms-írás, böngészés) funkciók, egy gyenge GPS (a telefon talált jelet, az óra meg nem, mert esett az eső?!), max. 1 napos üzemidő, de csak ha nem használod az amúgy sem túl kényelmes funkciókat, egy kiforratlan szoftveres háttérrel, a bukott óratelefonos koncepció felmelegítése (járj mindig headsettel a füleden vagy csevegj az óráddal a villamoson...).

És mindez 100 ezerért.

Bevallom, nekem Nem Tetszett.

Nem a lényeg a fontos.

(#60) Csapoati válasza HaZse (#58) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem megmondoemberseg, hanem szimplan te nem tartozol bele a celkozonsegbe, mas meg igen. Pont ugyanez megy a swarovskis meg aranyozott mobiloknal is. Nem tetszik (szived joga), neked ertelmetlen, masnak meg pont jo. Ettol fuggetlenul meg nyilvan kiforratlan es draga.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61) NeRo28 válasza bollokcs80 (#31) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Azért kíváncsi lennék ha valaki mondjuk Sony telefon mellett 100.000Ft-ért venne mellé Samsung órát!:)
Amíg ilyen drágák addig úgy is márkán belül fog működni!Max majd jönnek a kínaiak...

(#62) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Csúnya is, drága is, értelmetlen is. Hat ez megint csak lejjebb fogja vinni a Samsung chartjait.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#63) Flind válasza NeRo28 (#61) üzenetére


Flind
senior tag

Ez miért olyan elképzelhetetlen? Nem mindenki márkafanatikus.

Érdekes, csak a Samsung csinálja ezt az ökoszisztéma lockot (okosóráknál).

(#64) Ipadipad


Ipadipad
tag

majd ha nem kell naponta tölteni , és 1x megélem hogy 1-2 hétig fogják bírni legalább, akkor elgondolkodok ezen az "okos" óra témán,,, addig meg akinek sok a fölösleges pénze és nem tudja mire költeni azoknak jó lesz :)

L26bKz

(#65) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

A legtöbb véleményt írónak soha nem volt okosórája. De persze a vélemény olyan mi t az ánusz, mindenkinek van belőle. :)

(#66) Ipadipad válasza ArthurMiller (#65) üzenetére


Ipadipad
tag

kalkulátoros óra még a retro korszakba okősórának számit ? :P anno gyerekként nagyon vagánynak minősült részemről :P

[ Szerkesztve ]

L26bKz

(#67) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Nekem az UV index mérés tűnt fel. Erre azért kíváncsi lennék, hogy milyen pontos. Meg mit mér UV-B, UV-A-t? Csak mert a legolcsóbb UV-B index mérő is kb. 60.000 forint.

(#68) kelly416 válasza ArthurMiller (#65) üzenetére


kelly416
veterán

... de senki nem kíváncsi a másikéra.
Bocs, de ha elkezdted, illik be is fejezni. :K

(#69) GSPLR


GSPLR
senior tag

Én már azt nem szeretném megélni, hogy amikor hazaérek azt látom, hogy az okoskanapém veszekszik az okosasztalommal, valamint lemerült a k****tt okoswc is...

Huawei

(#70) ArthurMiller válasza kelly416 (#68) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Nem akartam...Mert tényleg kíváncsi vagyok, de konstruktív véleményekre, nem csuklóból történő fikázásra. De peace :)

(#71) Lecs@ válasza Ipadipad (#66) üzenetére


Lecs@
addikt

És a négygombos zenélő kvarcóra ? ;)

512 GB

(#72) HaZse válasza ArthurMiller (#65) üzenetére


HaZse
őstag

Nekem volt számológépes órám (gumigombos), sőt volt FM rádiós órám és még volt adatbankos órám, ami neveket és a hozzá lévő telefonszámokat is tudta tárolni. Igaz, csak 50 db-ot csak.

Ha ezeket az akkori mérce szerint okosórának számítjuk, akkor volt. De ilyen felesleges dolgon soha a büdös életben nem vennék.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#73) Lecs@ válasza HaZse (#72) üzenetére


Lecs@
addikt

Ez ugye te vagy. A te személyed. És személyednek felesleges dolog. ( nekem is az ) Másnak nem. Valamelyik cikk épp írja, az első órában hány százezer db fogyott. Akkor lehet mégsem buta cég ez , és nem felesleges dolog.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#74) kelly416 válasza ArthurMiller (#70) üzenetére


kelly416
veterán

Félreértés ne essék, nem akartam fikázni sem, meg beszólni sem, de egy "mondás" úgy kerek, ha van vége is, ennek pedig van, csak nem írtad le.
Értelmeset meg azért nem szóltam hozzá, mert nem volt még okos órám. Bár egy olyant elfogadnék, amilyen a címben is emlegetve van, de a "tartozékával" együtt. :))

Részemről is béke.

(#75) HaZse válasza Lecs@ (#73) üzenetére


HaZse
őstag

Teljesen igazad van. Valóban nem nekem való. Míg az emberek torkán sok hülyeséget le lehet nyomni ilyen-olyan marketinggel, addig venni is fogják.

Ilyen pl. a wifi-s LED lámba, amit mobillal tudsz irányítani. (számomra)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#76) Pearce válasza Lecs@ (#73) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Valamelyik cikk épp írja, az első órában hány százezer db fogyott."

A Samsungokból mindig sok fogy, nem véletlenül piacvezető a droidosoknál.
Most esett vissza valamennyit.

(#77) ctvagyok válasza HaZse (#75) üzenetére


ctvagyok
őstag

Remélem ezt a apple órájánál is el fogod mondani :)
Reméljük az is hasonlóan jól fog sikerülni.

(#78) csordas11


csordas11
aktív tag

Jó ez szerintem.

(#79) HaZse válasza ctvagyok (#77) üzenetére


HaZse
őstag

Speciel az eddig látottak alapján nem jön be nekem. Az okosórákból csak 1-2 márka tetszett. Pl. pebble. Ezekben nincs benne az apple terméke.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#80) ArthurMiller válasza kelly416 (#74) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Nem személy szerint neked szántam :)

(#81) #12612096


#12612096
törölt tag

az okosóra a kit nevű tankerhajót irányítja szüksége is van rá hisz abban van az akkumulátorra az okos órának

(#82) HaZse válasza #12612096 (#81) üzenetére


HaZse
őstag

Csak nehogy az android.compass.com alkalmazás véletlenül szabűlytalan művelettel leálljon és menet közben kellene a firmware-t újrahúzni, vagy megvárni, míg a Samsung mérnökei kiadják hozzá a bugfixet. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#83) ArthurMiller válasza trachemysss (#67) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Természetesen B és C, de közelebbről nem részletezett. Ami a pontosságot illeti, jóindulattal úgy fogalmaznék hogy tájékoztató jellegű. Akárcsak a szaturáció és a pulzusszám mérése.

(#84) Csapoati válasza HaZse (#75) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem feltétlen a marketing nyomja le ám a célközönség torkán, ennyit hozzátennék még. Van haszna? Igen, egy swarovski kristályos akármivel szemben, ami csak max. szép tud lenni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Úristen, mi ez a böszmeség?!

(#86) ctvagyok válasza HaZse (#79) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nekem is a pebble tetszik. :)

(#87) babosmiki válasza ollie (#43) üzenetére


babosmiki
addikt

Olvasd már el légy szíves az előttem szólót, hogy mire válaszoltam! :U

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#88) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem hihetetlen egy készülék. A tudásához képest még azt se lehet mondani hogy sok hibája lenne ami az első generáció velejárója. Ugyanúgy nem bírja akkuval, mint bármelyik másik hasonló tudású okosóra, vagy épp a legtöbb okostelefon. Remélem, hogy hamarosan jön az utódja is. Igazán friss ötlet az okostelefon-piacon még akkor is ha voltak már korábban próbálkozások a karóra-telefon tekintetében másoktól is. Valahogy az óra szíjba kellene tenni egy flexibilis akkut és máris meg lenne oldva egy probléma.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#89) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Sziasztok,
Télapó alkalmából dec 6-an 2 gear-es progim ingyenes lesz a store-ban. :)
Speed dial gear és Flash light gear.
Akinek van órája es érdekli, kellemes mikulást:)

OK

(#90) Z_A_P válasza HaZse (#82) üzenetére


Z_A_P
addikt

Olyan biztos nem lesz mert ezen nincs android

OK

(#91) Z_A_P válasza NeRo28 (#61) üzenetére


Z_A_P
addikt

Nem igazan tud együttműködni mas márkájú telefonnal, Samsung speciális alkalmazások futnak,amivel kommunikálnak. Nem tudom ezeket mennyit lehet (?)masik telóra feltenni. Programot is csak a Samsung store-bol tudsz ra leszedni...

OK

(#92) Élien


Élien
csendes tag

Nekem a külső és az ötlet tetszik.
Kérdésem, hogy semmilyen más telefonnal nem áll szóba, csak Samsung Galaxy bármivel, mármint mit kell az alatt érteni, hogy csak azzal indítható?

[ Szerkesztve ]

(#93) Sword


Sword
őstag

"a készülék 100 ezer forint alatt sehol nem kapható" ahol meg ennyiért (pl. xxl ugyebár khm..), ott meg nem adják hozzá a töltő bölcsőt, ami nélkül egyszer sem lehet használni,nincs rendes garancia de jól mutat az árgépen a 125 ezres ajánlatok között :))

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#94) kelly416 válasza babosmiki (#87) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem ha válaszolsz valamire, de nem a "válasz" hanem az "új" gombot nyomod, ne Te legyél megsértődve, amikor félreértik azt, amit írtál.

(#95) GML


GML
őstag

Már azt hittem, hogy a Samsung mérnökei valami használhatót alkotnak.
Számomra egy okosóra a következőket kell, hogy tudja:
-3/4G
-bluetooth
-Wifi-hotspot
-GPS
-IP67 minimum
-Eszközfüggetlen
-NFC
-24-28 órás működés a fenti funkciók használata mellett

(#96) kovgab


kovgab
aktív tag

mitől volt ott 103 a pulzus ?
tetszik az óra, mi?
:C

Ká Úr

(#97) #79335424 válasza kovgab (#96) üzenetére


#79335424
törölt tag

Totál kütyübolond vagyok, de ez a vonal nekem nem jön be. Túl sok és nem tudom elképzelni, hogy a csuklómat tartsam a fülemhez telefonálás közben. Enélkül meg a funkciók fele fölösleges. Valószínűleg bennem lehet a hiba, mert ami bejön (a kipattintható bt. füleses kütyük), azokból még csak 1-2 fajta létezik és finoman fogalmazva egyik sem kiforrott. A legjobb talán a Huawei TalkBand B1. Ha lenne rajta hangerőszabályzó, már megvettem volna, de az sztem vicc, hogy elő kell venni a telót ahhoz, hogy változtassak a füles hangerején.

(#98) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Jobb a kijelző felbontása mint a legelső okostelefonomnak ami egy galaxy y volt. :)
Amúgy Nekem a moto 360 jobban bejön, de se ez se az nem kellene. Még nem látom értelmét.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#99) DarkByte


DarkByte
addikt

Úgy nézem ezek a Knight Rider-es poénok sosem kopnak ki az okosórás tesztekből :D
Innen lehet tudni hogy valami kult :) Azt hiszem a napokban most már tényleg elkezdem újranézni a sorozatot. :U

(#100) #79335424


#79335424
törölt tag

Közben felvetődött bennem egy kérdés. Nyilván ugyanazt a számot szeretném használni, mint a telón. Ha belerakom a SIM -et az órába, akkor a telefonálás még csak-csak megoldható, de hogy lesz a telón net? Vagy van vmi spec. SIM okosórákhoz úgy, mint az autós eszközökhöz az összekapcsolt SIM -ek (2 SIM, egy t. számmal)? Vagy rakosgatni kell a SIM -et ide-oda?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.