Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Számomra fura a kinézete. LG is és a Moto is jobban tetszenek.

512 GB

(#2) no more


no more
addikt

"A gyakoribb használat (főleg a GPS-t aktiválva) ezt a kütyüt is naponta tölteni fogjuk" :F :F

Apró hiba a mátrixban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3) szucsy89


szucsy89
tag

Majd ha 4-5 napot bírni fognak ezek, talán kipróbálok egy ilyen okosórát, addig a fene sem bajlódik még egy kütyü töltésével, és bosszankodással hogy már megint ez is lemerült...

(#4) babosmiki


babosmiki
addikt

Én próbáltam, szerintem marha nagy lett.
Olyan, mintha egy mobil lenne a kezemen... :DDD

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem semmi, milyen technika van ebben az órában telefonban okoskütyüben!
Ha ezt egy Moto 360-as formába tudnák önteni, akkor lenne igazán ütős!

Minden szavam magánvélemény!

(#6) hekmi válasza no more (#2) üzenetére


hekmi
tag

Rossz vicc az egész :)

(#7) kolosanyi válasza babosmiki (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. Vegyek már fel formatervezőket, a jelenlegi bandát meg rúgják ki, mert ez szörnyű. Bár ha jobban belegondolok, velem van a baj, mert a nép vevő rá. :N

(#8) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

...ez megint egy ''valami'',amiből később lesz majd VALAMI....

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#9) zdanee


zdanee
őstag

Bár számos dologban tetszik a Samsung harmadik okosóra generációja, az, hogy kizárólag a legdrágább Samsung telefonokkal megy, és sima Android nem jó neki, számomra elásta, nem csak a készüléket, de a teljes termékvonalat. Akkor sem venném meg, ha ez a korlátozás feltörhető lenne, netán megszűnne. Ez a tipikus pöcs "Kéne, paraszt?! Akkor vedd meg hozzá ezt is!" hozzáállás.
Se Samsung telefon, se TV, se mikró, sőt, tankerhajót sem veszek ettől a bandától!

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó lenne, de ennyiért kell a francnak. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) Zolik válasza kolosanyi (#7) üzenetére


Zolik
senior tag

nem veled van a baj, egyszerűen neked nem tetszik. de attól még nem rossz!
azért mert én nem szeretem a bab levest még nem kell betiltani, mert másnak még attól az jó.
sztem nagyon baró kis kütyü, és hagyjuk ezt hogy jajj naponta kell tölteni. este felteszed a töltőre 1-2 órára és kész, míg kajázol meg fürdesz stb. ez ekkora nagy dolog?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#12) ollie válasza zdanee (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most mit fognak csinálni azzal, az előre legyártott, rengeteg tankhajóval?! :O :P

***

(#13) zdanee válasza ollie (#12) üzenetére


zdanee
őstag

Például a Galaxy Gear 5 csak akkor működik majd, ha egy Samsung hajó fedélzetén vagy :DD
Pikk-pakk kiszórnák a készleteket!

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#14) kolosanyi válasza Zolik (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jogos. De mintha kezdené kiforrni magát ez a termékvonal is. Egyre jobbakat dobnak paicra a gyártók, lassan lehet érdemes lesz benevezni egyre. Mondjuk egy Microsoft Bandre vevő lennék, nekem az nagyon bejön. Meglátom majd jövőre, hogy mennyire fejlődik és talán veszek egyet.

(#15) Remiel


Remiel
őstag

mondjuk nekem kb ez az első okos óra ami tetszik is, de drága és még samsung is ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16) andris1602


andris1602
aktív tag

Olyan, mintha egy tucat-Samsungot rávasaltak volna egy csuklóra, nem sok fantáziát látok benne :(

(#17) ollie válasza andris1602 (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig pont nem az.

***

(#18) zdanee válasza szucsy89 (#3) üzenetére


zdanee
őstag

Pebble bírja. Néha a 6-7 nap is megvan :) Persze az nem színes-szagos, de mindazt tudja, amit hasznos tudnia.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#19) Csapoati válasza zdanee (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat, akkor az Apple sem a te ceged. :D

Amugy meg minek ilyen hulyeseg, hamar lemerul, nekem nem kene, masnak se kelljen ilyen szar!!!!44!
;] (ironia)
Viccen kivul nagyon durva cucc, kene is egy ilyen, mondjuk kb 50e-ert.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) marchellow válasza zdanee (#9) üzenetére


marchellow
tag

mondjuk a tankerhajónál duplán szívás ha "lemerül"

(#21) ollie válasza marchellow (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy lefagy.

***

(#22) kelly416 válasza Zolik (#11) üzenetére


kelly416
veterán

Na kapnál is a fejedre, különböző helyekre, ha a bablevest betiltanád... ;]

(#23) zdanee válasza marchellow (#20) üzenetére


zdanee
őstag

Na, ezért nem rakják a TouchWiz-t a hajóra. Képzeld el, teherbírás: 32000 tonna, ebből hasznos teher: 8000 tonna. A többi konténer Samsung matricákkal van tele, és ha megpróbálod a tengerbe dobni őket, a hajó kettétörik és elsüllyed :)

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#24) vicze válasza ollie (#12) üzenetére


vicze
félisten

Jah ott áll raktáron 1millió tanker... ;] Má tudom miből fog készülni az A sorozat. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) s4tch válasza Lecs@ (#1) üzenetére


s4tch
veterán

"fura a kinézete"

Igen, ez egy eufemisztikus kifejezés a qrvarondára. :DDD

Imádom az órákat, de ez az okosóra-láz valószínű a büdös életben nem ér utol.

(#26) MartOOn válasza zdanee (#18) üzenetére


MartOOn
addikt

A Pebble-vel az a baj, hogy az alap muanyag cucc ugy néz ki, mint egy kétpálcás vásári vacak. De vmi förtelmes vacak... Na a steel, az egeszen mas. Az jol nez ki sztem hasznos is viszont az meg nem olcsó... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27) andris1602 válasza ollie (#17) üzenetére


andris1602
aktív tag

Természetesen személyes vélemény volt, csak ezt nem írtam külön oda. Nekem jobban tetszenek a kerek formájú okos(és buta)órák. :R

(#28) rnyk


rnyk
tag

Huuu van bővebb infó a procirol? Érdekes lenne tudni, h 2 magos-e vagy 4 csak letiltottak 2-t... Mert akkor milyen király lenne ha jönnének az óra tuningolok (képzeld Béla feloldottam a 2 extra magot meg megküldtem nitróval az órámat. Hasit mint a veszedelem! Fel másodperc alatt hozza az 1 másodpercet! :))

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#29) zdanee válasza MartOOn (#26) üzenetére


zdanee
őstag

Most valami $150 körül mozgott a héten. Per pillanat megint $199, de tuti lesz még karácsony előtt akciózás. Nekem még a kickstarteres verzió van (2 éves lassan), nem egy arany Rolex, de nem is a családom dobta össze rá, és nagyon megkönnyíti az életem, akkor is hordanám, ha úgy nézne ki, mint egy szelet pizza :)

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#30) Mr.Silkó válasza marchellow (#20) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez jó! :)

(#31) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A címért hatalmas pirospont Bone123-nak.... :DD :R

Jó kis kütyü, de drága. A másik nagy bajom pedig (az összessel, nemcsak ezzel), hogy nem gyártófüggetlenek. Azért vegyek Samsung/Sony/x telót mert épp csak azzal működik együtt?! :U

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#32) babosmiki


babosmiki
addikt

Az Android Wear-os orák működnek minden Android 4.3 nál frissebb készülékkel...

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#33) kolosanyi válasza bollokcs80 (#31) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Microsoft Band is működik droiddal meg iOS-szel is, már ha ilyen fitness karkötő kell.

(#34) szupermacs


szupermacs
veterán

A legszebb okosóra amit eddig láttam. Nekem nagyon tetszik. Beleszerettem, de az ára kiábrándított... :/ Pedig most belegondoltam, hogy milyen lenne ha ez lenne a csuklómon.

(#35) kristof83


kristof83
aktív tag

Nekem van!...termékfotón tettszett...aztán a tesztfotókon nem tetszett...nem tudtam mi legyen kell-e vagy sem, aztán a héten volt lehetőségem hozatni egyet ismerőssel. Ma kaptam meg, és élőbe nagyon tettszik!!
A nagy méret miatt aggódtam, de nekem (185cm, 95kg) még pont megfelel, nem bumfordi egyáltalán.
Nem való mindenkinek, de ez még a világon számtalan dologgal így van, attól még nem szar, és tényleg lenyűgöző hogy mi minden fér bele egy ekkora méretű kütyübe!

(#36) GML válasza kristof83 (#35) üzenetére


GML
őstag

És te telefon helyett vetted? Írsz majd róla egy kisebb szösszenetet?

(#37) Agrippa22


Agrippa22
tag

Moto360-at kérek karácsonyra ilyen üzemidővel. Kösz. :)

(#38) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Egy hete használom, egy Gear 2 -t váltott le. Szerintem a design rendben, nem gond a mérete, a viselete kényelmes. A tudása meg ott van a tesztben. Nekem bejött, kényelmes a használata, főképpen az önálló GPS tetszik. Eredetileg egy második, céges készüléket szerettem volna leváltani, de sajnos, vagy önállóan működik, vagy BT kapcsolattal a telefonnal. Nekem egyszerre kellett volna a 2 funkció. De így is jónak mondanám.

(#39) zoo8800


zoo8800
veterán

Ehh, ez a névjegyzék :DD

rip and tear, until it is done

(#40) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Nem igazán szép a menüje. A nagy ikonok miatt randa. Egyedül ami bejön az a hajlított kijelző. Majdnem olyan jó, mintha kerek lenne. Remélem nem ez a jövő. Én hibám, hogy olyan földhözragadt vagyok, de nem szívesen beszélnék az órámmal az utcán. De majd meglátjuk. Az aksiidőn kell javítani a legtöbbet. Na várom az Apple óráját, hogy kiröhögessem azt is, milyen szar :)
Bocs Samsung de ez nem tetszik :DDD

(#41) hue2000


hue2000
tag

Jó lett :C

Az élet mindig drága

(#42) Pearce


Pearce
aktív tag

Szép megröccenéseket lehet látni a videón...
Plusz természetesen ezt is naponta kell majd tölteni.
Meg írják már le, akik ilyet vagy hasonló okosórát használna, hogy mire használják.
Mert eddig a "jaj, batár nagy a kijelző, nem veszem elő" típusú emberek hangoztatták ezeknek a kütyüknek a hasznosságát. Csak akkor nem értem, hogy minek akkora telefon, ha nem veszi valaki elő? Hova megy, hogy nincs magánál? Majd egy tárgyaláson /mintha a mobilarénán annyi magas beosztású felhasználó lenne ;] / kevésbé bunkóság az órát csesztetni, mint a telefont.

(#43) ollie válasza babosmiki (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az lehet, de ez Tizenes.

***

(#44) kristof83 válasza GML (#36) üzenetére


kristof83
aktív tag

Nem telefon helyett van...nem tudnám elképzelni hogy az utcán fényes nappal az órámba beszéljek és mindenki hallja is kihangksítva amit a másik fél mondd..... és a bluetooth headseteket se szeretem úgyhogy azzal se használnám!
Kocsiba viszont kihangósítónak jól jön, ott nem látni ha az órába beszélek mivel a kezem úgyis a kormányon van.

(#45) Dinsdale


Dinsdale
tag

Valaki, akinek már van okosórája tudna mondani valami életszerű felhasználási területet? Nekem jelenleg egy sem jut eszembe. Mindenre jobb a telefon, ami amúgy is ott van a zsebemben.

(#46) Csapoati válasza Dinsdale (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Moto360 topikjaba irtam annak, aki ugyanezt kerdezte: Nem férsz hozzá mondjuk a zsebedhez, mert koszos a kezed. Nem férsz hozzá a zsebedhez, mert a kezeidben épp van valami. Tárgyaláson vagy ahol nem igazán illik telefont csesztetni. Biciklizel/egyéb sportot űzöl. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) zdanee válasza Dinsdale (#45) üzenetére


zdanee
őstag

Egy nagyobb cégnél dolgozom informatikus/rendszergazdaként. 4 szerver, egy nagyobb iroda és 20+ telephely. Napi szinten 100+ SMS, e-mail és hívás jön be. Amíg ezt a posztot írtam, már jött valami. Ilyenkor nagyon kényelmes a csuklómra pillantani és rögtön felmérni, hogy kell-e foglalkoznom vele. Mondjuk leállt az IMAP szerver, vagy csak a hülyegyerek Debrecenben elfelejtette a saját jelszavát. És ennek megfelelően befejezhetem ennek a posztnak a gépelését és csak utána generálok a lyukas agyú tuskójának újat.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#48) kolosanyi válasza Dinsdale (#45) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én a mindenféle egészségügyi szenzoroknak látom értelmét, meg a sport karkötőknek. Egy 0-24-es pulzus, vérnyomás, vércukorszint, oxigénszaturáció, testhő stb mérés folyamatos online naplóban történő rögzítése hatalmas segítség lehet az orvosoknak. Sőt, a családtagoknak is, ráraksz egy vércukorszint mérőt a cukros rokonra és a hozzá írt szoftver távolról jelez ha baj van, tudsz mentőt hívni azonnal.

(#49) szupermacs válasza Csapoati (#46) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért nem férek a zsebeimhez?
Olajos/festékes/gipszes/betonos/tyúksz@ros kézzel az órát sem nyomkodnám szívesen.
Mi van a kezeimben amiket nem tudok letenni ha megállok valahol? ha csak egy kezemben van, akkor máris szabad az út a zsebhez, ha mindkettőben akkor meg valószínűleg cipelek valami nagyobb dolgot, tehát az órát sem tudom babrálni.
Tárgyaláson meg szerintem egy órát is illetlenség b@szogatni, nem csak a telefont/orrunkat/seggünket/többi jelenlévőt.
Kicsit olyan kényszeresen kitalált felhasználási módok ezek amiket felsoroltál. DE én ettől függetlenül elfogadnám az órát, (persze ingyé) aztán majd kialakulna egyszer, hogy hasznomra vált vagy sem.

(#50) mumk1 válasza szupermacs (#49) üzenetére


mumk1
addikt

Már csak ezért is jó választás a Pebble Steel. Teljes rozsdamentes tokozás, minden fém rajta, a kijelző pedig nem érintős, ergo nem kell buzerálni. 4db gombbal tökéletesen kezelhető és igen, én bizony nyomkodom olajos kézzel is, mert pont azért vettem. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.