Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Ateszpapa válasza szizso71 (#300) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Most, hogy rootoltad, milyen új funkciókat, szolgáltatásokat érsz el vele?
nekem a viber hiányzik, hogy azon is tudjak válaszolni, és ne csak az értesítés jöjjön róla.

Amúgy Szombaton úsztam vele egy teljes hoszt és semmi baja a készüléknek.
Érdemes kirázni a hangszoróból a vizet, mert alig van hangja ügyebár, vagy megvárni amíg megszárad.

Víz alatt nem használható a kijelző, nem érzékel.

(#302) szizso71 válasza Ateszpapa (#301) üzenetére


szizso71
tag

Nem most rootoltam, mikor megvettem már aznap., csak most néztem meg, hogy vissza lehet-e állítani gond nélkül gyárira.
én csinálok rá témákat /fent vannak az xda-n/[link] lehet rátenni csengő és értesítési hangokat, fontokat
és lehet használni telefon nélkül is, mert megoldható, hogy felismerje a névjegyeket a kártyáról.[link]

bátor vagy, én még az izzadságot is letörlöm róla :)

(#303) Sword válasza Ateszpapa (#301) üzenetére


Sword
őstag

Ezt simán meg tudod oldani.
Gear Notification extender vagy a Notification for Gear S nevű progik bármelyikével.
Azok miatt, amiket nem kezelhet (pl. azt hiszem Hangouts), le kell szedni az Android Wear nevű appot és engedélyezni kell.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#304) Ateszpapa válasza szizso71 (#302) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A rootolt fájlokat már megtaláltam, de hol vannak a gyári romok?
Ha esetleg vissza kéne vinnem gariztatni?
Nem találom. :(

Sword:

Köszi meglesem. :)

[ Szerkesztve ]

(#305) szizso71 válasza Ateszpapa (#304) üzenetére


szizso71
tag

[link]
figyelj a régió kódra és verzió számra

szerk: ez a sima r750 ha más van a keresőbe megtalálod

[ Szerkesztve ]

(#306) Ditta2216 válasza lipotium (#295) üzenetére


Ditta2216
csendes tag

Szia! Honnan rendelted a Skinomi fóliát? Próbáltam az Amazon.co.uk-ról, de nem hajlandó a megadott budapesti címre szállítani :P

Choose delivery address for each item
Forget someone? Enter a new shipping address

Important Message
There was a problem with some of the items in your order (see below for more information):
Skinomi® MatteSkin (6-PACK) - Samsung Gear S Matte Screen Protector Anti-Glare / Anti-Fingerprint / Anti-Bubble - Lifetime Replacement Warranty

Type/Item/Price Qty. Send to:
Skinomi® MatteSkin (6-PACK) - Samsung Gear S Matte Screen Protector Anti-Glare / Anti-Fingerprint / Anti-Bubble - Lifetime Replacement Warranty
£6.95 - In stock
Condition: New
Sold by: Skinomi, LLC

Delete

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order. You can also see if this item is available for delivery to your address from another seller.

[ Szerkesztve ]

(#307) Ateszpapa válasza szizso71 (#305) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Megtaláltam, köszi!
:R

(#308) lipotium válasza Ditta2216 (#306) üzenetére


lipotium
csendes tag

Szia!

Elnézést a késői válaszért, most láttam csak a kérdésed. Szóval:

http://www.amazon.com/gp/product/B00NG0QJDI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Én innen rendeltem. Szolnoki címre hozták, tehát csak küldik Pestre is. :)

Amit Te írtál, az szerintem a piros-kék dobozos, ami ha jól tudom matt és ahogy írják valami 6 darab/csomag és nem teljes védelmes, csak a kijelző. Én direkt nem ilyet akartam, mert ami ilyen több darabos, azok minősége nem olyan szokott lenni mint az 1db/csomag verziósé. Ha az árát is megnézed, még olcsóbb is a 6darab/csomag. Az enyém a Piros-Fekete dobozos és fényes UltraClear. Egyébként ha neked nem kell teljes védelmes, a Piros-Feketéből is van csak kijelzős. Én mindenképpen a Piros-Feketét ajánlom.

(#309) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Samsung Galaxy S6 vásárlás előtt állok és gondolkodom, hogy vennék hozzá egy Gear S-t.
Mennyire használható az óra? 1-2 tapasztalatot írhatnátok.

Előre is THX.

(#310) Sword válasza Xeon7 (#309) üzenetére


Sword
őstag

Olvass vissza pár hsz-t. Részletesebben leírtuk.
Szvsz elég jól, több mint fél éve használom SIM kártyával, mobilnettel.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#311) Maxximus válasza Xeon7 (#309) üzenetére


Maxximus
őstag

Akkor lehet főleg érdekes, ha mondjuk használsz céges és privát kártyát, így nem kell 2 sim-est venni. Nekem a tapasztalatom az, hogy tök jó meg minden , de nem egy nélkülözhetetlen eszköz. Legfőbb értelme ha aktív életet élsz vagy szeretnél élni és logolod, illetve futás,bicikli,túra,(sajnos úszás nem) stb közben is van egy könnyen magadnál hordható eszköz,amin keresztül minden értesítést , hívást meg kaphatsz...ha persze ilyenkor is szeretnéd. :B

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#312) Maxentius


Maxentius
addikt

Sziasztok! Tervezek egy ilyen kütyüt beszerezni, van valami nagyobb hátránya pár hónap használat után? Illetve hallottam arról, hogy több embernek is gondja akadt a töltővel, igaz ez?

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#313) Sword válasza Maxentius (#312) üzenetére


Sword
őstag

Nekem fél év után letört a felső pöcök.
2500 ft-ért vettem tartalékot az ebay-en. Azokban nincs akksi, kb. ennyi a különbség.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#314) Luser2000 válasza Maxentius (#312) üzenetére


Luser2000
addikt

3 hónap alatt nem jött elő semmi probléma. SIM kártyával használom. Vettem hozzá kínai színes szíjakat. :-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#315) Maxentius


Maxentius
addikt

Köszi a válaszokat!

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#316) Maxentius


Maxentius
addikt

Fekete verziót hol és mennyiért lehet kapni? Pár helyen érdeklődtem és mindenütt az az infót kaptam hogy csak fehér van, a feketéből pedig nem tudni, mikor érkezik...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#317) Maxentius


Maxentius
addikt

No, sikerült beszereznem az eDigital-nál, eddig jól muzsikál. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#318) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok

Kérdésem lenne a Gear s-el kapcsolatban. Olyat próbált valaki ,hogy az órában lévő sim kártyára ha hívás érkezik azt lehet fogadni a párosított telefonnal plussz költség nélkül? Előre is köszi.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#319) Luser2000 válasza Teal'C (#318) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem lehet ilyet csinálni.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#320) Ateszpapa válasza Teal'C (#318) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Csak fordítva működik.

(#321) Sword válasza Teal'C (#318) üzenetére


Sword
őstag

T-nél ingyen van a hívásátirányítás hálózaton belül, lakossági előfizetés esetén.
Ha connectál az óra a telefonhoz, offol a sim, megy a feltételes hívásátirányítás elérhetetlenség esetén. Ha nem, bekapcsol és hívható az óra.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#322) Teal'C


Teal'C
addikt

Köszönöm a válaszokat. Upc mobilos vagyok így sajna az átirányítás szóba sem jöhet rendszeres használatra.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#323) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Sziasztok. Ha nincs samsung okostelóm akkor ne is akarjak ilyet venni, igaz? iPhone-nal ill. Alcatellel nem kommunikál, ugye? :F Ill. most jut eszembe, van egy Pocket Neo itthon... avval megy a beüzemelés?

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#324) Maxximus válasza sz.zs. (#323) üzenetére


Maxximus
őstag

Igaz. (inkább watch)
Nem.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#325) sz.zs. válasza Maxximus (#324) üzenetére


sz.zs.
senior tag

:(

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#326) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Én csak azért venném mert lehet bele tenni SIM-et, vízálló is és így nyáron a strandon elérhető lennék anélkül hogy telefont kellene vinnem magammal. Melyik a " legbutább" (legolcsóbb) Samsung teló amivel még kommunikál, beüzemelhető?

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#327) Maxentius válasza sz.zs. (#326) üzenetére


Maxentius
addikt

"Android™ version 4.3 (Jelly Bean) or higher
WVGA or higher screen resolution
1.5GB or higher memory"

Magyarán egy S4 mini-nek is kommunikálnia kellene vele.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#328) Sword válasza sz.zs. (#326) üzenetére


Sword
őstag

Be akarsz menni vele a vízbe fürdeni?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#329) sz.zs. válasza Sword (#328) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Gondoltam igen. Nem alkalmas erre szted?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#330) Sword válasza sz.zs. (#329) üzenetére


Sword
őstag

Én nem tenném. Nem csak a vízállóság miatt tartok tőle, de a víz "minősége" miatt is. Szerintem nem hiányzik rá a klór, apró homokszemcsék, sós víz stb. attól függ hova viszed.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#331) sz.zs. válasza Sword (#330) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Értem... Sónak nem, de a többinek ki lenne téve. Köszi a tanácsot. Így akkor más megoldás után nézek...

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#332) szizso71 válasza sz.zs. (#331) üzenetére


szizso71
tag

egy barátom ebbe jár úszni, nem volt még problémája.
megjegyzem, én nem merek vele vízbe menni.

(#333) Maxximus válasza szizso71 (#332) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is zuhanyoztam már benne úgy 10 percet. Azt bírta. Úszásról lebeszéltetek, azt nem mertem kipróbálni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#334) Shiku válasza sz.zs. (#325) üzenetére


Shiku
aktív tag

Szép napot!
Olyan alkalmazással nem találkozott valaki, amivel nem csak léptetni tudok a mobilon lejátszott zenék között, hanem a mappák között is tudok böngészni?
A gyári zenekezelőnél csak az órán lévők között tudok bogarászni, viszont a mobilon lévőeket nem érem el (csak előre, hátra)

Azonkívül, nincs valami trükkre a töltőbölcső leszedésének az óráról?

(#335) kiskutya0 válasza Shiku (#334) üzenetére


kiskutya0
tag

Sziasztok

Sajna a gear 2-m beázott (üveg felvált), így átléptem az S táborba.

1. beatObox
2. Csak lepattintod

(#336) Sword válasza Shiku (#334) üzenetére


Sword
őstag

Rápattintásának sincs trükkje. Az ára, hogy nekem fél év után letört az egyik tartó pöcök.
Gondolom nem garis, mert törés, hiába sz@r a konstrukció.... Vettem 2 kínai bölcsőt (akksi nélkül kb. 2300.- / db)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#337) Maxximus


Maxximus
őstag

Az automata hívás átirányítást hogy tudom beállítani? (Ha nincs a közelbe a telefon,megszakad a BT csak akkor.) Olvastam a kezelésibe, de nekem nincs ilyen opció,csak átirányítás és akkor megy minden hívás válogatatlanul. 2 sim-es az s5-öm, még azt is ki tudom választani melyik sim legyen (minden hívásban) átirányítva.
Más.
Olyan edzős progit tudtok rá ami jelezné a pihenőidőket. Síma stoppert már felraktam.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#338) Sword válasza Maxximus (#337) üzenetére


Sword
őstag

Óra beállítások menüjében a Call alatt nézd meg.
Ezdős progi: hm... nem hülyeség... nem tudok fejlből ilyet. Én csak az S health-öt és az Endomodot használom. Utóbbi is elég korlátozott lehetőségekkel bír.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#339) Maxximus válasza Sword (#338) üzenetére


Maxximus
őstag

én ott csak minden hívás átirányítást tudok létrehozni. Amit ír a leírásban beállítási képet én olyat nem is láttam soha. pedig még fel is vettem az órát a kezemre, mert azt hiszem úgy írja, csak akkor lehet beállítani.egyszerűen nem értem... :F

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#340) Shiku


Shiku
aktív tag

Az normális, hogy energiatakarékos módban, teljesen használaton kívül 5 óra alatt 30%-t csökken az akkumulátor töltöttsége?

A beatObox tényleg jó, csak kicsit szokni kell, hogy ennyire átrendezi a mappákat

(#341) Maxximus válasza Shiku (#340) üzenetére


Maxximus
őstag

ha 3g, BT kapcsolat és gps is rajta volt igen. Én mostanában nem viszek bicajozásra magammal telefont csak Geart és 3-4 óra GSM+2G+GPS (Bicikli log-ozás menet közben az S-health-al) +BT-on Bt-os fülessel zenehallgatás a gear-ról és símán 60-70 %-ot leszív az aksiból. viszem magammal a bölcsős aksit mindig.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#342) Sword válasza Maxximus (#341) üzenetére


Sword
őstag

Viszont BT-vel kapcsolódva simán ki lehet vele húzni 2 napot. (mobil network full off persze)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#343) Shiku


Shiku
aktív tag

Értem. Akkor az energia takarékos módnál többet érek azzal, ha ezeket lekapcsolom?
sim még nincs benne, szóval a 3g nem ment, viszont a BT bekapcsolva maradt, (bár a mobilon kinyomtam, szóval nem kapcsolódott) és a gps is ment

(#344) Sword válasza Shiku (#343) üzenetére


Sword
őstag

Ha mindent kikapcsolsz, akkor minek az egész?
Én úgy értettem, ha BT-n keresztül kapcsolódsz a telefonhoz, akkor nem kell a mobilnet és a sim elérhetősége sem. Persze ha nincs benne, akkor ez nem kérdés. Wi-fi sem kell, ha van BT kapcsolat a telóval, hiszen onnan kapja a netet.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#345) Maxximus válasza Maxximus (#341) üzenetére


Maxximus
őstag

Most megnéztem telefonhoz kapcsolódva, ugyanígy zenét hallgatva a Gear-en bicajozás közben 2 óra alatt 45% merülés volt. 55%-al értem haza.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#346) Sword válasza Maxximus (#345) üzenetére


Sword
őstag

Ha ott a telefonod, praktikus arról hallgatni a zenét. Jobban bírja, meg jobb a minőség is (szerintem).

Abba bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha az órán zenét hallgatnál, arról menne a gps és úgy bringáznál vagy futnál, ráadásul még a mobil része is menne, ha otthon maradna a teló. Lehet, hogy a földszintig sem érnénk le? :DDDDDDDDDDDDDDDD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#347) Maxximus válasza Sword (#346) üzenetére


Maxximus
őstag

Így szoktam használni zömében. :K 3-4 órát kibír az óra, én nem bírok annyit intenzíven mozogni. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#348) james008bond


james008bond
őstag

Sziasztok, óratulajok!
Miért van az, ha a mobilomat hívják, jelez ugye az óra, de kb 2 csörgetés után automatikusan felveszi a telefon a hívót??? Úgy, hogy se telefonhoz, se órához nem érek hozzá. Az órában van SIM, de mivel BT-n kapcsolódik mobilomhoz, nem aktív.
Valakinek ötlet?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#349) Sword válasza james008bond (#348) üzenetére


Sword
őstag

call (zöld kagyló) - menü - settings - call - call accessories - automatic answering (gondolom itt neked bent van a pipa) és alatta a timer

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#350) james008bond válasza Sword (#349) üzenetére


james008bond
őstag

Köszönöm a választ, máris megoldottam így 😃
Még 1 kérdés: az órán az értesítések ( e-mail, viber, stb ) 2x jelennek meg, ezt hogyan lehetne megszűntetni?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.