Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) babosmiki válasza kelly416 (#94) üzenetére


babosmiki
addikt

Senki sem sértődött meg, csak íram, hogy olvasson mielőtt ír valakinek..
Ki vagy te, az apja? ;]

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#102) Janika-1982


Janika-1982
tag

Felesleges cucc. :W Meg nem átlagemberek fogják használni,újabb hogy költsük el a pénzünket dolog. ;]

(#103) szupermacs


szupermacs
veterán

Kézfeltartással szavazzunk, hogy ki szerint értelmetlen parasztvakító hülyeség az egész és ki szerint nem.
Mert a sz@ardobálózással csak a majmok oldanak meg bármit is (vagy nem).

(#104) Lecs@ válasza szupermacs (#103) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem hülyeség , de tuti nem mindenkienek.

(IMG:http://media.tumblr.com/tumblr_lmtu21dQae1qge021.gif)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#105) Agrippa22 válasza szupermacs (#49) üzenetére


Agrippa22
tag

Vezetsz.

(Én úgy napi 1-1,5 órát vezetek Budapesten, és az embereknek - leginkább nőknek - van egy 6. érzéke, amely azt irányítja, hogy akkor írjanak vagy hívjanak, amikor épp a volán mögött ülsz és rendőr van mögötted. Na, most képzeld el azokat, akiknek ez a munkájuk és napi 10 órákat rohangálnak városban autóval.)

[ Szerkesztve ]

(#106) szupermacs válasza Agrippa22 (#105) üzenetére


szupermacs
veterán

Oké, engem nem kell meggyőzni. Vagy inkább úgy mondom, hogy nem engem kell. Vezetéshez nekem nem kellene, mert nem vezetek, de órának szívesen elfogadnék egy ilyet, mert tetszik a kijelzője és a telefonálási lehetőség. Mást nem látok benne, ezért nem érne nekem 20K-nál többet.

(#107) Lecs@ válasza Agrippa22 (#105) üzenetére


Lecs@
addikt

BT autoskihangosító :) ( sokat vezetek ) És rengeteg ember sokat vezet kihangosítóval, és ilyen kütyüket nélkülözve .

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#108) Agrippa22 válasza szupermacs (#106) üzenetére


Agrippa22
tag

Én nem akarok senkit sem meggyőzni, csak élethelyzetet vázoltam fel, amikor jól jönne. :)
De azt hiszem, én majd akkor szerzek be egyet, amikor már pár napot azért elszüttyögnek egy töltéssel, és nem egy telefon árával versengenek...

(Egyébként a Moto360 a Pipboy skinnel nagyon állat, már csak azért megérné :C )

(#109) Agrippa22 válasza Lecs@ (#107) üzenetére


Agrippa22
tag

Azon nem látod az üzeneteket :)

(#110) szupermacs válasza Agrippa22 (#108) üzenetére


szupermacs
veterán

Arról nekem még mindig a pár éve nagy divat volt gumióra jut eszembe. :/ Ez a forma sokkal jobban tetszik.

(#111) #79335424 válasza Lecs@ (#107) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem a vezetés a munkám. A véleményedet megfejelném azzal, hogy nem csak fölösleges a vezetéshez, hanem egyenesen katasztrófális. Aki ilyenen bonyolítja az ügyeit vezetés közben, az potenciális gyilkos. Aki másképp látja, az gondoljon bele, mi lenne, ha épp elé lép ki egy ember, miközben a névjegyzékben keresgél. De elég, ha én keresgélek, miközben mögötte haladok 40 tonnával. Mire a fékre lépnék, az illető az autójával együtt is laposabb lesz, mint egy okosóra.

[ Szerkesztve ]

(#112) Tigerclaw válasza GML (#95) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Wi-fi hotspot okosórától? 230V-os aggregátor nem kellene még bele?

Részben azért is betonozódott be az okostelefonoknál az 1 napos vagy kevesebb üzemidő, mert olyan funkciók olyan módon kerültek ezekbe, amikre nem lett volna szükség. (pl. lassan 4k-s 6 inches kijelző, meg 8 magos CPU, játékkonzolba illő GPU-val, meg több GB RAM-al.)

Sokkal jobban járnának a vásárlók, ha kettőt visszalépnének a gyártók a specifikáció-háborúban és ráeszmélnének, hogy milyen szörnyeteget alkottak. A gyártóknak ez nem érdeke, a vásárlók többsége meg arra megy amerre a marketing vezeti. Valódi használható mobiltelefont meg lassan nem is fejlesztenek, mert abban nincs extraprofit.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#113) #79335424 válasza Tigerclaw (#112) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezzel nem értek egyet. Az okosóra esetében én is nagyon kevésnek tartom az üzemidőt és túl soknak az energiafaló funkciókat. Azt viszont elmagyarázhatná vki, hogy ha nincs benne a hotspot, akkor hogyan lesz net a telómon? Van egy 5" -os Galaxy -m, és egy bolhafing kijelzőn kéne netezzek, mert abban van a SIM?
Ami viszont a telókat illeti én nem akarok sok kütyüt cipelni. A teló a mindenes, ezért szükségem van erős vasra. De ha három órát bírna az akkuja, nekem az is bőven elég lenne. Otthon és járműben (értsd munkahelyemen) is tudom tölteni. Még a motoromon is van csatlakozó. Szóval nem egyformák a felhasználói igények. Nálam az akkuidő huszadrangú szempont.

(#114) RexpecT


RexpecT
addikt

Ennek a mondatnak ebben a formában nem sok értelme van:
"a készülék 100 ezer forint alatt sehol nem kapható, néhol pedig annál is többet kell kifizetni egy alapvetően kiegészítőként funkcionáló készülékért. "

(#115) -=MrLF=- válasza szupermacs (#103) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Csatlakozom, kezek a magasban szerintem értelmetlen parasztvakítás!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#116) Lecs@ válasza Agrippa22 (#109) üzenetére


Lecs@
addikt

Az üzeneteket félig kinyújtott karral, autós tartón tartott 6 colos készüléken Car módban talán tudom kezelni :)

(#111) somatom : egyetértek.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#117) #79335424 válasza Lecs@ (#116) üzenetére


#79335424
törölt tag

Arra gondoltam, hogy a jobbos könyöklőbe (vagy a box fedelébe) befaragok egy hanyattegeret. Már végigtúrtam a netet bluetooth HID profilos után, de kiderült, hogy nem létezik ilyen. Csak hagyományos egérből van bt. HID.

(#118) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Amíg ilyen ratyin néz ki, 15e-ért sem kell. Bárkit pofánröhögnék egy ilyennel a karján, hacsak nem sportol éppen.
Van olyan gáz, mint egy tuningcivic.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#119) Sword válasza Kapanyél (#118) üzenetére


Sword
őstag

Mindenesetre 125-ért elfogyott mindenhol a fekete :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#120) HaZse válasza Agrippa22 (#105) üzenetére


HaZse
őstag

Én is vezetek. Sőt van olyan nap, hogy csak a WC-re megyek ki a kocsiból. :D De egy ilyen óránál a kihangosítás ereje se egy nagy ám. Szerintem.

Nekem van egy Nokia CK-200-as kihangosítóm, aminek egy LCD kijelzője van és van hozzá egy vezeték nélküli távirányító a kormányom. Tehát nekem a kormányról a kezemet se kell levenni, mert elég csak a távon a gombot megnyomni és fel tudom venni a tlegont. Sőt ekkor az autós autórádióm lekapcsol és a saját autó hangszóróján hallom a másik felet.

Ez nekem elég nagy szempont, főle mikor a pályán megyek 130-al.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#121) kpal


kpal
veterán

Nem rossz ,de enélkül elvagyok és a mobil fontosabb.

(#122) Kapanyél válasza Sword (#119) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az nagyon kemény! Fel is készülök a nagy találkozásra! :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#123) Sword válasza Kapanyél (#122) üzenetére


Sword
őstag

Nekem fehér nem kell, feketét megrendeltem az Expansysből. Meglátjuk jön-e, elég ellentmondó a store, egyik oldalon raktáron, másikon sold out.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#124) twine válasza kelly416 (#68) üzenetére


twine
addikt

Nem értettem ezt a "jópofa dumát" sosem... :N
Nap mint nap olvasom....

Én személy szerint rengeteg hölgy fent említett testrészére kíváncsi vagyok/lennnék!
És ezzel még sok férfitársam így van... :P :D

[ Szerkesztve ]

(#125) kelly416 válasza twine (#124) üzenetére


kelly416
veterán

...de ne fürgyé le...

(#126) Lecs@ válasza twine (#124) üzenetére


Lecs@
addikt

:U

;]

512 GB

(#127) hpszi


hpszi
tag

Az én kezem nincs fönt és nagyon vágyom már egy használható okos-óra-telefonra a következők miatt:

Nekem mindig is a legnagyobb kijelzőjű, de még zsebben elférő teló (phablet) kellett, mert én 99%-ban internetezésre, filmnézésre és olvasásra használom és mobil. egy kezes kell, hogy legyen (tablet kilőve).

Most Galaxy Mega 6.3-al élvezem az életet, kövezzetek meg, a Note 1, 2 kicsi volt (bár az S-Pen hiányzik).

Ahova viszont jól jön a pici kütyü (mini telefon, vagy óra-telefon):

Tanár vagyok és az óráim során nagyon sokszor pillantok az órámra - ehhez persze egy karóra vagy falióra is megfelene.
Néha lemegyek futni és akkor nem akarom a Megát magammal cipelni, viszont kell a teló az elérhetőség, zene, idő miatt. Erre az esetre amúgy feltelepítettem egy app-ot a "fő" telómra (Mega), ami küld egy SMS-t, ha azon keresnének, a b.nőm meg tudja, hogy a kicsi telefon/óra van nálam.
Sokszor bicajjal járok és mire megállok, lekászálódok és előveszem a telót akár a szebemből is, addira naná, hogy leteszi a hívó. Van, hogy kell térképet is használnom és bár van teló tartó is a bicajon, nem szivesen használom, könnyebb csak rápillantani az órára, hogy merre is kanyarodjak.
Nyáron nem fér bele a Mega a rövidnadrágba :-)

Most egy szar kínai "okosórát" használok, amibe van egy SIM és ennyiben ki is merült az előnye, mert amúgy bumfordi, kontakthibás, a BT kapcsolatot elveszti (de nem is kell).
Azt is bevallom, hogy nincs mindig rajtam, csak ha a Mega nyűg lenne, akkor viszont jól jön.

Samsung Galaxy Mega

(#128) Sword válasza hpszi (#127) üzenetére


Sword
őstag

Számomra az előnyei, miután a munkahelyemen le van némítva a telefon, miután open office és vagyunk vagy hetvenen:

- megtudom, ha hívásom van, ha nagyon belemerülök a munkába, nem veszem észre, hogy villog vagy nem érzékelem a rezgést

- látom, ha üzenetet kapok hangouts-on (itt le van tiltva a rezgés, mert ha sok üzenet jön másokat zavarnék), sajnos nem azonnal, de a telefonon sem jelenik meg azonnal valamiért, nagyon el van rontva, sokszor azt látom, hogy x perce jött üzenet és látom, hogy most teszi be a beszélgetésbe

- sok üzenet, mail stb. jön amit vagy nem akarok elolvasni vagy ráér később, elég rápillantani, ha ezt a telefonomon teszem meg, annak elég sok hátránya van

Évek óta használok okosórát és azért váltanám le, mert:

- Smartwatch 1-ről váltok, amin napfényben nem látszik hány óra van
- borzalmas a töltési módja, ha nem érzékeli jól a töltőt, csak mutatja, hogy tölt, közben 0
- kicsi
- semmi pluszt nem tud a notification megjelenésen túl (azt is csak akkor, ha van arra az app-ra notification app vagy valami komplexebb appon keresztül, de nem szoktak jók lenni)
- ha ránézek az órára, nem érzékeli a mozdulatot, meg kell nyomni a gombját, hogy lássam hány óra van, ahhoz kell egy másik kéz is, üresen, szóval kényelmetlen használni

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#129) Duree


Duree
veterán

Jól néz ki praktikus,viszont drága és én még mindíg nem érzem a szükségletét.

duree54

(#130) atis123 válasza zdanee (#47) üzenetére


atis123
tag

Miért pont Debrecenit mondtál? Ez valami rasszizmus? :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#131) tigrisss


tigrisss
csendes tag

Sziasztok, én már használom majdnem 2 hete, és meg vagyok vele elégedve nagyon. Mérete pont jó (nem feltűnő), akku nap végére kb 50%, egyre többet használom kitt üzemmódban (szituáció függően).
Főkártya a telóban maradt, az órába prepaidet tettem, így semmi sem változott a külvilág felé, ugyanúgy hívnak a fő számomon, és ha mindkettő nálam van akkor bármelyiken felvehetem a bejövő hívást, de ha pl leugrok a boltba és csak az óra van nálam automatikusan minden átjön az órámra (pl üzenetek, hívások).

(#132) Sword válasza tigrisss (#131) üzenetére


Sword
őstag

Automatikusan, hogy megy át minden hívás, ha otthon hagyod a telefont? Legalább repülőgép üzemmódba kell tenned, nem? Üzenetek alatt gondolom nem az sms-t érted vagy azt is forwardolod? Azt hiszem az nincs ingyen, mint a hívásátirányítás.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#133) tigrisss válasza Sword (#132) üzenetére


tigrisss
csendes tag

Nem kell csinálni semmit, minden automata. Amint a BT kapcsolat megszakad a két eszköz között, remote kapcsolódnak össze wifin vagy annak hiányában 3G-n, a hívások call forwardinggal, az SMS-ek és egyéb üzenetek adatkapcsolaton keresztül jutnak el az órára.
Amint újra BT hatótávba kerülnek minden visszaáll (automatikusan).

[ Szerkesztve ]

(#134) Sword válasza tigrisss (#133) üzenetére


Sword
őstag

Wow... Ez nem volt ilyen egyértelmű.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#135) GML válasza tigrisss (#133) üzenetére


GML
őstag

Ez így akkor is fos. Főleg, hogy KELL mellé egy telefon is. :(((

(#136) varsam


varsam
őstag

üdv,

tegnap óta van nálam egy ilyen óra.
A gmail és viber értesítések miért nem jelennek meg a cuccom? sw-t kellene frissítenem vagy ezek alapból nem mennek?

(#137) Sword válasza varsam (#136) üzenetére


Sword
őstag

Nálam 10 perce :)
Majd leírom a tapasztalatokat. Viber asszem nincs.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#138) Sword válasza varsam (#136) üzenetére


Sword
őstag

Mindkét program értesítései megjelennek az órán. Tulajdonképpen minden értesítés megjelenik, ami a telefonon is.

Gmail app nincs hozzá, csak e-mail, amit a telefonon kell beállítani. Emiatt félek picit, hogy akkor két helyen lesznek a mailek, ami felesleges, ezért egyelőre skippeltem, annyira nem fontos, hogy az órán tudjak levelet írni.

A navi, a find my car stb. nagyon jó dolgok, maga az óra nagyon igényes, szép.
Nem vagyok kis darab, de még furán nagynak érzem, talán ez elmúlik ha legalább egy nappal rajtam van, éjjel úgy, hogy nem hordtam, nem szoktam meg :DD

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#139) Maxximus válasza Sword (#137) üzenetére


Maxximus
őstag

Na, gratula. hol vetted és mennyi volt,milyen garival?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#140) Sword válasza Maxximus (#139) üzenetére


Sword
őstag

Mivel úgy néz ki, gyári garanciával idén már nem lehet beszerezni itthon a terméket, ezért Expansys.hu, gyári garival, de nem lehet be regisztrálni a +1 évért, mivel nem itt került forgalomba. Mivel UK forrásból származik a termék, ha ott is megadják a +1 évet, akkor azt itthon is megkapom.

Nagyon kalandos volt a vásárlás, megvettem a fekete, raktáron lévő terméket, amire másnap szépen rá is nyomták, hogy SHIPPED. Aztán nem jött meg másnap, nem volt tracking és rákérdeztem a magyarországi ügyfélszolgálatra. Kiderült, hogy elfogyott időközben és egy jó egy hetes hősies küzdelem után sikerült küldeni nekem egy fehéret + "ajándékba" egy fekete szíjat. Így tudtuk megoldani, hogy ne kelljen az egész rendelést visszagörgetni. Onnan, kicsit hamarabb kaptam meg az órát, mint ahogy a posta Nyíregyről Győrbe eljuttatna valamit, mókásak ezek a külföldi trackingek. Este 8-kor Londonban, éjjel Lipcse, reggel már itthon sort-olta a DHL hu :)

Az óra egyébként zseniális (már bele is büttyentettem egy domino-s nano sim-et). Az auto hívásátirányítás nem biztos, hogy jó ötlet, ha nincs bt kapcsolat az óra és a telefon között, nem biztos, hogy jó ötlet, ha az órán csörög a telefon. Részletes leírás nincs ezekről az esetekről, de pl. ha bemegyek a fürdőszobába és beviszem a mobilt is, az óra kint csücsül töltőn, tuti nem jó, ha az óra csörög. Inkább én szabályzom a 2 sim-el, valamint a T-s call forwardinggal. Azért is "kell" a sim bele, mert ha nincs wi-fi a melóhelyen, de az asztalomnál marad a telefon, akkor az órámra nem fogja tudni a hívást továbbítani, ha nincs semmilyen interneten, pedig elvileg ezt is tudja.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#141) Sword válasza Sword (#140) üzenetére


Sword
őstag

http://www.samsung.com/uk/support/warranty/:
Gear:

Information Ensure your device is running the latest software update and backup your device before a repair

Warranty Service Repair completed to same unit via pick up / recorded delivery service

Warranty Period 24 Months

Elvileg akkor 2 év. Be is regisztráltam co.uk-s oldalra.

3000 Ft kb. egyébként a kiszállítás és EU-s adószámmal nettón lehet vásárolni és az árak mindig az aktuális árfolyamon kerülnek levonásra, tehát nem biztos, hogy ugyanaz az ár, mint amennyit látsz, mert ha másnap fizeted ki, változhat. EUR a fix.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#142) Maxximus válasza Sword (#140) üzenetére


Maxximus
őstag

A fekete szíj nagyobb, mint a gyári?
Egyébként a MM ben nekem a samsungos srác azt mondta most azért nics, mert tartogatják karácsony előtre, mert az ciki lenne, hogy pont karácsony előtt ne legyen, mivel tény hogy itthon keveset kapott a forgalmazó

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#143) #79335424


#79335424
törölt tag

Hatalmas luk tátong az oldalamon a kíváncsiságtól. Valaki legyen oly kedves és magyarázza el nekem, hogy a túróba lehet a két eszközön, a két SIM -et összehangoltan működtetni? Van lehetőség vmelyik szolgáltatónál ilyen speciális, egy szám, egy net, két SIM opcióra? Vagy az órának külön netet kell venni, a hívások meg vmi egymásra irányítással mennek?

(#144) Sword válasza Maxximus (#142) üzenetére


Sword
őstag

Nem nagyobb szerintem. A fehéret bevágtam a dobozba, egyelőre nincs rá szükségem, nem nézegettem.

MM-ben szerintem nem tudják jól. 2 hete megmondta a Samu Experience store-ban az eladó, hogy idén már nem lesz fekete. Ezért is vettem meg. Azóta sincs. Jövő héten karácsony, meddig akarják visszatartani?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#145) Sword válasza #79335424 (#143) üzenetére


Sword
őstag

Ha a T-s módszer érdekel, azt el tudom mondani.

1. Duonet kártya x csomaghoz lehet kérni havi 500 ft és a közös netet használják el

2. 2 SIM kártya, két szám, autoforward call off, a hívásátirányítást feltételhez kötve a T-vel szabályozva (tehát nem hangpostára irányítom, hanem az órára a hívást, ha ki van kapcsolva a teló vagy nem válaszol) Ekkor a 2. SIM-re is kell természetesen net, ha akarsz, de amig kapcsolatban vannak BT-al, természetesen a telefon netjét használja. Mivel a T-nél a hívásátirányítás ingyenes lakossági előfizuk/domino esetén, ezért ingyen van, töltesz rá amennyit akar (2. kártya domino).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#146) Sword


Sword
őstag

Itt is erős túlzás a 4 Gb tárhely, mint amennyire a többi Samu cuccon.
2.4 összesen....

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#147) #79335424 válasza Sword (#145) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm, így már világos! Sejtettem, hogy kell hozzá vmi okosság a szolgáltatótól, csak a T lehetőségeit nem ismerem. A duonet és az átirányítás ingyenessége nem volt meg.

(#148) szizso71 válasza Sword (#144) üzenetére


szizso71
tag

Fehér nem eladó?

(#149) Sword válasza szizso71 (#148) üzenetére


Sword
őstag

Nem, megtartom tartaléknak.

Közben sikerült a mobilnetet is életre lehelni. Fura, de a SIM beállításokat - ami nem is a rendes beállítások, alatt van, hanem a Gear info alatt (noormááális? :) )- csak akkor lehet megtenni, ha le van választva a telefonról, ezek szerint teljesen offon van a SIM benne? Mindjárt ki is próbálom, persze nem a rendes számommal, mert attól meghülyül, mintha saját magát hívogatná.
Na : jelenleg nem kapcsolható. Tehát teljesen ki van kapcsolva, tehát az előző 2 SIM-es kérdéshez akkor az is hozzá tartozik, hogy a Gear S-es számot is át kell irányítani a telefonosra és nem csak fordítva. Persze ha valaki tudja annak a számát és valamiért fontos, hogy az a szám is elérhető legyen.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#150) Sword


Sword
őstag

Reggel levettem a töltőről, most 71%-on áll. Nem mondom, hogy egész nap nyúztam, de azért nézegettem a notificationokat egész nap és elég sokat ment a lépésszámláló is.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.