Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Ateszpapa válasza Maxximus (#450) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akkor el fogom adni az órát.
Eddig s4 el használtam de attól megváltam. Nagyon szomorú vagyok hogy így le vagyunk korlátozva. Írtam a samsungnak is ez ügyben. Na mindegy. Lesz majd az aprón egy óra. Páromnak van egy s3 LTE de nem fogok bohóckodni vele. Inkább eladom a fenébe. :(

(#452) szizso71


szizso71
tag

az enyém most így néz ki :)

(#453) vodrosjozsi válasza szizso71 (#452) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Milyen rendszer van rajta? Honnan töltötted le és hogy raktad fel? :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#454) szizso71 válasza vodrosjozsi (#453) üzenetére


szizso71
tag

android 5.1.1
még fejlesztői fázisban van. sok minden nem működik/még/ de én már nem megyek vissza tizenre
letöltés és telepítés itt. [link]

(#455) Xeon7 válasza szizso71 (#454) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Hali.

Ennyire szar a Tizen rendszer?
Én most gondolkodom egy Gear S2 vételen.

(#456) szizso71 válasza Xeon7 (#455) üzenetére


szizso71
tag

én nem szidom a tizent. kinek a pap...........
az android számomra szabadabb, nem korlátoz.

(#457) glaci válasza szizso71 (#454) üzenetére


glaci
őstag

Nagyon "állat"!
Én már csak 2 dolgot várok:
1.: Járjon le a garanciám.
2.: Működjön végre minden funkció ezen a főzött Androidon.
Aztán én is átnyergelek, mert nagyon idegesítő, hogy egy csomó mindent nem lehet megcsinálni vele, amit egyébként a vasból ki lehetne hozni.
Csak nehogy ez is úgy járjon, mint sok másik jó projekt, hogy a fejlesztő ráun a készülékre, megválik tőle és így a fejlesztés is félbe marad. (Sajnos jártam már így.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#458) Maxximus válasza szizso71 (#454) üzenetére


Maxximus
őstag

ez síma vagy wear android ? sajnos tartok tőle, hogy soha nem lesz stabil.Amúgy nekem is jobban tetszene androiddal.
Viber megy rajta?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#459) Sword


Sword
őstag

Érdekel valakit kb. 11 hónapos fehér, Expansysnál vásárolt Gear S fekete szíjjal + sosem használt fehér szíjjal?
Bölcső pöcke törött, 2 db kínai fekete tartalék töltőbölcsővel (értelemszerűen akksi nélküli). Korának megfelelő állapotában, üvege teljesen karcmentes, működésében hibátlan. Teló csere miatt adnám el, Galaxy nélkül messze nem teljeskörű a használhatósága.

Ha igen, dobjon egy privit.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#460) Ateszpapa válasza Sword (#459) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én is ezért adtam el a héten. Teló csere volt és a mostanival nem müxik.

(#461) Maxximus


Maxximus
őstag

Használja valaki zömében távoli kapcsolatban az órát? Hogy lehet kilőni, hogy ne 10-szer küldje ugyanazt az üzenetet,hiába törölöm az órán. (telefon hétvégén otthon pihen wifin,küldi az üzeneteket,nincs nálam, nem cipelem) A gyári üzenet küldő vagy 10-szer küldte az emag és e-mail jelzést, de a notifi is vagy 3-szor a vibert.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#462) Sword válasza Maxximus (#461) üzenetére


Sword
őstag

Én így használtam nemrég a Note 4-emmel, csak azért volt otthon bekapcsolva :D
Nekem nem csinált ilyesmit és szerintem ilyenkor a Limit notifications bekapcsolása sem segít. Szerintem valami beakadt neki. Próbáld meg újratenni az órát. Reset stb.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#463) SATIKA31 válasza Maxximus (#461) üzenetére


SATIKA31
tag

sajnos nekem is ezt csinálja 2x reseteltem de semmi változás.arra gondoltam h ameddig az órán nincs kilőve addig folyamatosan küldi.

(#464) Maxximus válasza SATIKA31 (#463) üzenetére


Maxximus
őstag

Amíg a telefonon nincs kilőve...erre gondoltál nem? sztm igen, mert ma nálam volt a telefon és amikor kilövöm a telefonról akkor nem tolja már az üzeneteket.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#465) Sword válasza Maxximus (#464) üzenetére


Sword
őstag

Valami biztos nincs jól beállítva, nekem nem csinálta... Az igaz, hogy nálam volt a nem Samu telefon, amire ugyanúgy megjöttek az értesítések, de szerintem az a notification-okat már nem tüntette el a Note 4-ről, tehát elvileg ugyanúgy pusholta volna az órára. Elvileg ma megjön az új órám, majd visszarakom a Note 4-re a Gear S-t és megnézem, hogy működik.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#466) Sword


Sword
őstag

Meg is jött az új órám (tegnap este fél 6-kor adták fel Londonban). Nem tudom, hogy csinálják.... a szomszéd kerülteből egy képeslap nem érne át ennyi idő alatt.
Úgyhogy ettől a topictól búcsút veszek, legyetek rosszak.

Moto 360 2nd gen topicban megtaláltok (ha van ilyen) :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#467) vodrosjozsi válasza Sword (#466) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Majd írjál egy szösszenetet ,hogy mennyivel jobb a moto :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#468) Sword válasza vodrosjozsi (#467) üzenetére


Sword
őstag

Semennyivel nem lesz jobb, sőt.
Gear S-nél nincs jobb, ha Galaxyval használod. De ha nem... és nálam itt volt a bibi, Note 4 ment parkolópályára.

Amoled gyönyörű kijelzője vs IPS kijelző, nem hajlított
Nincs SIM card, nincs annyi szenzor.

Ami talán jobb lesz, hogy van egy univerzális megoldásom, ami mögött a Google áll és úgy néz ki szépen fejlesztgetik és tolják a frissítéseket. Samu meg hajlamos örökké valami újat fejleszteni és magasról tesz a korábbi modellekre. Le merném fogadni, hogy a Gear S használhatóvá tétele a többi androidos telefonhoz 5 fejlesztő + 10 tesztelő 1 havi munkája lenne.... Max. Mégsem teszik. Egyébként soha nem adnám el, de így kénytelen vagyok.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#469) vodrosjozsi válasza Sword (#468) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pedig sokkal szebb szerintem a Moto. Bár tényleg nem tud annyit mint a Gear S de egy órában végülis tök m1 mi mennyit tud. Igaz eddig nem használtam kártyával a Gear-t meg meghatalmazás kell h levágják az így is kicsi microsim-t de majd ma megoldom :D kíváncsi vagyok mennyivel jobb így.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#470) Sword válasza vodrosjozsi (#469) üzenetére


Sword
őstag

Annyival, hogy otthon hagyhatod a telodat, és így lesz mobilnetes is, amivel megjönnek az értesítések és a hívásokat is tudod intézni.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#471) vodrosjozsi válasza Sword (#470) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor már csak egy bluetooth füles hiányzik

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#472) Sword válasza vodrosjozsi (#467) üzenetére


Sword
őstag

Na, egy nagyon gyors összefoglaló:

Először a negatívumok:
- nem egyértelmű, hogy mikor milyen program, hogy fog együttműködni az órával, nem látom, hogy melyik fog megjelenni rajta. Pl. elvileg Musixmatch wear kompatibilis, mégsem tudom előcsalogatni
- a menüszerkezete ofc teljesen más, mint a Gear S-é, szerintem nem annyira letisztult (de legalább dolgoznak rajta)
- azt hittem, hogy sokkal több program lesz hozzá, mégiscsak az egész android
- nem jöttem rá egyelőre, hogy tudok keresni a contactok között, amely mintha nem is lenne teljeskörű
- egy tisztességes dialer jó lett volna, bár úgyis kézbe kell venni a telefont hozzá (bár le lehet tölteni third party appokat, de nem próbáltam még)
- semmilyen hálózaton keresztüli hívásátirányítást nem találtam, tehát ha a telefont az asztalon hagyom és a BT leakad, hiába vagyok Wifin, nem hinném, hogy megkapom a hívásokat, hiszen nincs ilyen beállítás

Pozitívumok
- gyönyörű (ez nem a Gear S-el szemben, legalább ugyanolyan szép mindkettő)
- anyagválasztás... semmi műanyag, fém az egész, biztosan nem fog olyan könnyen a kerete felületi karcokat szerezni
- könnyen cserélhető szíj (bőr, műanyag, fém)
- töltő: kifejezetten minőségi, vezetéknélküli töltés,sehol egy gagyi műanyag, aminek letörhet a pöcke
- gyönyörű töltés alatti kijelzés (ilyen éjjeli óra, szép)
- ultra brightnes, kb. retinakiégős
- úgy néz ki jobban kompatibilisek lesznek egymással a programok (óra-teló), Endomondonál pl. a Gear S-en volt, hogy csomót kellett várni, mire "elindult", csak tekert és tekert

Egyelőre ennyi.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#473) Sword válasza Sword (#472) üzenetére


Sword
őstag

"elvileg Musixmatch wear kompatibilis, mégsem tudom előcsalogatni"

Óra restart után már ha elindítottam a progit a telefonon, az órán is megjelent, vezérelhető lett, de az óráról indítani nem lehet.

Ami tök jó még, hogy az utoljára használt appok, az app lista tetejére kerülnek.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#474) Maxximus


Maxximus
őstag

Megjött a töltő. Mindenkinek ajánlom, hogy vegyen egy ilyet,sokkal komfortosabb vele a le és felvétel.(A gyári megmarad akkorra ha tényleg kell az aksi is ami benne van)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#475) Maxximus


Maxximus
őstag

Rendeltem egy ilyen tartót is, hogy egy helyen legyen az óra és telefon.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#476) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Lehet,hogy lecserélem a v700 egy s-re.
Jó ötlet?

(#477) vodrosjozsi válasza gyuri2008 (#476) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

mi az a v700? :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#478) gyuri2008 válasza vodrosjozsi (#477) üzenetére


gyuri2008
veterán

Galaxy Gear SM-V700 :D :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#479) Sword válasza gyuri2008 (#476) üzenetére


Sword
őstag

Egy nagy minőségi ugrás, miért ne lenne jó ötlet?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#480) vodrosjozsi válasza gyuri2008 (#478) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

jaaa. hát persze hogy megéri :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#481) Maxximus


Maxximus
őstag

Valaki használja itt NOTE 2-vel? Lehet egyáltalán?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#482) glaci válasza Maxximus (#481) üzenetére


glaci
őstag

Ugyan nem NOTE 2, de hátha segít valamennyit az infó:
Én egy S4 -el használom, 4.3 -as Androiddal.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#483) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

jött frissítés az órára

(#484) Maxentius válasza Bagoly81 (#483) üzenetére


Maxentius
addikt

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#485) glaci válasza Maxentius (#484) üzenetére


glaci
őstag

Szuper!
Már nagyon vártam.
Remélem tényleg jobb lesz tőle.
(És tényleg friss, nem valami külhonban 1 éve meglévő (már réginek számító) változat!)

Nézte már meg tüzetesebben valaki?
Várom a tapasztalatokat! (Samsung telefonoknál megesik sokszor, hogy az újabb rosszabb ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#486) Balduran válasza glaci (#485) üzenetére


Balduran
tag

Elsőre:
- 2 új óralap lett (kár, hogy dupla órás)
- tárcsázóból egyből lehet menni a contactokhoz

Samsung Galaxy S7 edge

(#487) glaci válasza Balduran (#486) üzenetére


glaci
őstag

Köszi az infót!
A "motorháztető alatt" nem érzel semmi változást?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#488) glaci válasza Balduran (#486) üzenetére


glaci
őstag

Nézd majd meg légy szíves, hogy mi a verziója!
Hátha találni róla valami infót a NET -en.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#489) glaci válasza glaci (#488) üzenetére


glaci
őstag

Elindítottam a frissítést, aztán lessz, ami lessz!
(Legfeljebb, ha nagyon xsz@r lesz, akkor megy majd rá valami másik régiós változat, amiről jókat olvasni. A mi régiónk sajnos úgyis nagyon mostoha gyerek kategória.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#490) Maxximus


Maxximus
őstag

Jó lenne ha a frissítés után lehetne programozni a gombot telefon felvételre is,mint a telefonnál. Valamint nem lenne hátrány ha a távoli kapcsolat estén a jelzések nem ismétlődnének szakadatlanul...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#491) Maxentius válasza Balduran (#486) üzenetére


Maxentius
addikt

A tárcsázóból eddig is lehetett közvetlenül a névjegyekhez menni. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#492) Balduran válasza glaci (#487) üzenetére


Balduran
tag

Kicsit simábban szalad... talán valamivel gyorsabb is.

#488 glaci : BOG2

#491 Maxentius: meg mertem volna rá esküdni hogy újítás :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#493) glaci válasza Balduran (#492) üzenetére


glaci
őstag

Köszi!

(Már letöltöttem, de még nem indítottam el.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#494) Balduran


Balduran
tag

Meguntam az óra számlapomat...Vagy 5x átnéztem a boltot de nem találtam meg az igazit. Tudtok ajánlani egyet?

Kritériumok:
- digitális legyen
- mutassa az időjárást
- aku töltöttség kijelzés
- legyen letisztult és átlátható

Nem kritérium, de nem baj ha kijelzi az értesítéseket és a naptárbejegyzéseket is.

Nem gond ha fizetős...

Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#496) Maxximus


Maxximus
őstag

Volt már valakinek olyan esete, hogy össze vissza vált a kijelző ide-oda hol menü,hol kezdő kép, majd kialszik,azután előlről. Kikapcsolni is úy tudom csak a gombbal. Hogy lehet ezt hard resetelni telefon nélkül? Telóra nem tudom felcsatlakoztatni. A frissítés után hülyült egyébként meg.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#497) Balduran válasza Maxximus (#496) üzenetére


Balduran
tag

Nekem nem volt.
Reset:
beállítások ->gear alaph.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#498) Maxximus válasza Balduran (#497) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem tudok a beállítások menübe menni, mert nem érzékel az óra. Bt-re sem tudom tenni, mert nem érzékel az óra. Na így hogyan?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#499) szizso71 válasza Maxximus (#498) üzenetére


szizso71
tag

nekem volt ilyen
recoverybe visszaáll gyári alapra.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#500) Balduran válasza Maxximus (#498) üzenetére


Balduran
tag

Figyelmetlen voltam. Azt hittem minimálisan lehet navigálni. Így csak a fent linkelt recovery maradt vagy odin.

Samsung Galaxy S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.