Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Már a második Gear S gyári töltő pecke törik le. Nem lehet finoman kivenni az órát a bölcsőből, mert nagyon feszesen tartja.
Másnál is történt ilyen? Valami megoldás? A leszorító kis fog nélkül nem is tölt, ahhoz nagyon rá kell nyomjam és amint elengedem, elveszti a kontaktot.

Köszönöm!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#552) Maxximus válasza Darko_addict (#551) üzenetére


Maxximus
őstag

Én vettem rögtön az elején az e-bay-ról után gyártottat.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#553) Darko_addict válasza Maxximus (#552) üzenetére


Darko_addict
őstag

Emlékszel még, kitől vásároltad?

U.i: Azóta hibátlan, nincs kockázata használni (zárlat)? :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#554) Soltee


Soltee
tag

Kérdésem lenne valaki biztos tudja a választ..
dél koreából vásároltam gear s-t, felraktam rá odinnal a magyar firmware-t, de bekapcsolásnál sk telecom van és koreai betük meg pár koreai program is hiába resetelem. Esetleg olyat nem lehet, hogy a full firmware eltüntesse ezeket is? Nem is értem, miért nem teljes magyar lesz... Vagy odin még valamit nem kell bepipálni? bootloadert is cserélje, vagy ilyesmi....
Köszönöm!

(#555) Maxximus válasza Darko_addict (#553) üzenetére


Maxximus
őstag

Hign quality Black Charging Dock Charger Cradle & USB data cable For Samsung Galaxy Gear S Smart Watch SM-R750 charging dock

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#556) Maxximus válasza Soltee (#554) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha az órával össze párosul ,nem tűnnek ezek el és magyar lesz? Nekem a feleségem Gear fit-je is hasonlóan indul (Emag-tól) , de párosodás után már magyar.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#557) Soltee


Soltee
tag

Ok már rendben. Találtam full full firmware-t :)
Még valami. A hírtájékoztatóban nekte se magyar semmi?

[ Szerkesztve ]

(#558) james008bond


james008bond
őstag

Két hete meghülyült az óra. Villogtatja a kijelzőt néhány másodpercig bekapcsol, fals idő és egyéb kijelzések kb 1 pillanatra, majd a helyes idő, de menübe lépni szinte képtelenség, mert addigra ki is kapcsol a kijelző, majd újra eljátssza ezt a kört végtelen ciklusban hogy hozzá se érek és le van téve az aszatalra. Na szervíz. Pár nap múlva mehetek érte. Swap csere. Fő darab. Fogalmam se nincs ez mit jelent, ügyintézőnek se. Viszont mintha új lenne az óra. Hazaérek. Fólia fel. Töltő. Párosodás telóval. Kb 1 óráig minden szuperál. Kafa. Éjjelre fel, szokásos alvás monitor. Kafa. Reggel a kijelző villogására ébredek. Nem kafa. Hibajelenség ugyanaz, mint eredetileg.
Valakinek volt hasonló?
Illetve hogyan lehet feltenni rá gyári szoftvert és honnan?
Esetleg mi lehet a hiba?
Az, hogy teló S7E, gondolom nem lehet, illetve Android 6.0.1. Korábban S6E+-al fél évig hibátlanul ment.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#559) Maxximus válasza james008bond (#558) üzenetére


Maxximus
őstag

Előző oldalra visszaolvasol ott a tutti.
Megoldás.
2 kérdésem lenne : Leguccó szoftver van a GEAR-en? Mivel töltöd? Csak a gyári adapterrel?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#560) james008bond válasza Maxximus (#559) üzenetére


james008bond
őstag

Hard reset volt. Semmi se változott.
Szervizből, mint kiderítettem, a legelső fw változattal adták ki...
Ma adtam le újra. Már be se lehetett kapcsolni.
Mindig a gyári adapterrel töltöttem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#561) Balduran


Balduran
tag

Nekem most a GPS nem megy,ha nincs bt kapcsolat. Netes Sim van benne... valaki találkozott már hasonló problémával?

Samsung Galaxy S7 edge

(#562) Balduran


Balduran
tag

Most beszéltem a samsung ügyfélszolgálatával. A szimpatikus hölgy szerint, nem is megy telefon nélkül a GPS. Ez tényleg igaz? Nem mehetek el a telefon nélkül futni úgy hogy az órában van sim, net és gps?

Samsung Galaxy S7 edge

(#563) james008bond válasza Balduran (#562) üzenetére


james008bond
őstag

De. Elmehetsz. És működnie is kell(ene). Kipróbáltam ( már amikor jó volt az óra, mert most 2x szervízben 1 hét alatt... ). GPS-nek meg sok köze nincs a SIM-hez. Csak sokkal jobban merül és sokkal lassabban talál jelet, mintha telóról határozná meg a földrajzi helyzetét.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#564) Balduran válasza james008bond (#563) üzenetére


Balduran
tag

Köszönöm. Akkor nekem is szervíz lesz. :( kint, 15 perc alatt nem talált GPS-t. :( Az AGPS - hez elvileg kell net, nem?

Samsung Galaxy S7 edge

(#565) james008bond válasza Balduran (#564) üzenetére


james008bond
őstag

A "sima" műholdas GPS-hez nem kell, de a többihez, ami hálózat alapú és gyorsabb pozíció találást jelez, ahhoz már természetesen kell Net ill SIM, hogy a cella infók alapján is tudjon "tájékozódni ".

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#566) Tibson


Tibson
tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült beszereznem egy ilyen órát Koreából. Mivel van rajta 1-2 koreai gyári alkalmazás, (Pl. Here helyett valami koreai alkalmazás indulna, ha el tudna indulni) amit nem tudok letörölni róla gondoltam felrakom a sammobile.com -ról a legújabb magyar firmware-t.
Ezt szedtem le: [link]
Viszont meglepődve olvastam, hogy az instrukciók alapján a telefont kell download módba állítani, illetve azt kell csatlakoztatni a számítógéphez. Ráadásul a download módnál oda is írták, hogy tartsd nyomva a home + power + volume down gombokat, amiből ugye az órán nincs, szóval biztosan a telefonra gondoltak. Ezt valóban így kell? Számomra az lenne logikus, ha az órát raknám download módba és csatlakoztatnám a géphez kábellel. Próbáltam leírást keresni hozzá, de mindenhol ugyanezt találtam. Nem szeretnék téglát csinálni a mobilomból, ezért kérem a tanácsotokat, hogy az órát tegyem download és csatlakoztassam a géphez, vagy ahogy a leírásban van a telefont?

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#567) Balduran válasza Tibson (#566) üzenetére


Balduran
tag

Természetesen az órát kell download módba tenni. Nem emlékszem pontosan hogy kell, de ha hazaértem (és nem előznek meg) akkor megkeresem

Samsung Galaxy S7 edge

(#568) Balduran válasza Tibson (#566) üzenetére


Balduran
tag

- A home gombot addig nyomod még újra nem indul a telefon
-home gombot elengeded.
-újraindulás közbe mikor megjelenik a "rebooting..." felirat 3x megnyomod a home gombot gyorsan.
- a megjelenő menüben a home gombbal tudsz navigálni (continue, download, recovery, power off) amelyik feliraton meállsz az 2 mp mulva aktiválódik

Samsung Galaxy S7 edge

(#569) Maxximus válasza Tibson (#566) üzenetére


Maxximus
őstag

[link]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#570) Maxximus válasza james008bond (#560) üzenetére


Maxximus
őstag

ez a HR nekem annyiba segített, hogy össze tudtam párosítani a telefonnal (a síma óra HR nekem is csak fél, 1 napi működést biztosított) és az onnan tolt HR segített, illetve lehet a 2 hétre rá érkezett óra szoftver frissítés lett a tuti.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#571) Maxximus válasza Balduran (#562) üzenetére


Maxximus
őstag

ha kiveszed a sim-et, úgy?
Nekem az S2 -m még anno csak akkor akarta a GPs-t ha be volt kapcsolva a gsm (net nélkül is akár) vagy kivettem belőle. Repülő módban nem ment.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#572) Tibson válasza Balduran (#568) üzenetére


Tibson
tag

Nagyon köszönöm a segítséget! Sikerült felraknom a firmwaret :) Előtte csináltam factory resetet. Elsőre érdekes nem sikerült, azt írta failed, de aztán újra rányomtam a startra Odinban és gond nélkül felment. Utána is nyomtam egy factory resetet, erre koreairól átált német nyelvre és nem tűntek el a nem kívánt alkalmazások sem, de aztán párosítottam a mobilommal, újraindítottam az órát és minden rendben volt. Eltűntek a koreai alkalmazások és helyette megjelentek a magyarok.

Maxximus neked is köszönöm a linket!

[ Szerkesztve ]

(#573) Balduran válasza Maxximus (#571) üzenetére


Balduran
tag

Nem. Nem megy. Voltam a pólusban a samu szervíz átvevő pontban. Zavartan pislogtak, nem voltak biztos benne hogy telefon nélkül is mennie kell. :/

Tibson: örülök hogy jó lett. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#574) Maxximus válasza Balduran (#573) üzenetére


Maxximus
őstag

Jó ég. Én szinte mindig így megyek bicajozni és közben loggolom az utat az s-healt al. Közben megy a zene egy LG Tone Infinim Bluetooth Headset-el . Nagy kényelem,telefon sehol. egy gond van ha megy a GSM(privát számom amit csak kevesen ismernek),GPS,BT,ezen keresztül a zene,kb max 2 órát bír az aksi. Muszáj vinnem a dokkolós aksit is. (És nem árt egy powerbank sem)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#575) Balduran válasza Maxximus (#574) üzenetére


Balduran
tag

Akkor hétfőn beküldöm a szervízbe :( nem nagyon akartam. Volt egy rosz tapasztalatom a tmx el. Köszönöm a segítséget

Samsung Galaxy S7 edge

(#576) Balduran válasza Balduran (#575) üzenetére


Balduran
tag

Szóltak a szervízből. Kaptam egy új órát. Ezen már minden ok. Még egyszer köszönöm az infókat.

Samsung Galaxy S7 edge

(#577) Soltee válasza Balduran (#575) üzenetére


Soltee
tag

Milyen rossz tapasztalatod volt? Én most küldtem telefonom nekik.

(#578) james008bond válasza Balduran (#576) üzenetére


james008bond
őstag

Akkor lehet ezért ülnek az enyémen 2 hete. Te kaptad az utolsó csere példányt...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#579) Balduran válasza Soltee (#577) üzenetére


Balduran
tag

Már ott gyanus lett a dolog hogy az átvett órát a töltő bölcsővel és a töltővel együtt beledobták egy genotermba, így már nem is csodálkoztam azon, hogy karcosan, koszosan kaptam vissza. Az órát magát elvileg cserélték, de több problémája volt mint az elődjének. Úgyhogy az új is ment cserére...

Samsung Galaxy S7 edge

(#580) james008bond válasza james008bond (#558) üzenetére


james008bond
őstag

Na második csere megvolt. Úgy néz ki új óra, legújabb fw. Este párosítás, beállítás. Éjjel karon, alvás monitor megy. Reggel ébredszt. Felkelek és újra ugyanaz a hibajelenség megint. Lassan kiborulok. Valakinsk ötlet? Mi baja? Mit lehetne csinálnom, hogy működjön?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#581) Balduran válasza james008bond (#580) üzenetére


Balduran
tag

- Ha van rá lehetőséged, próbáld ki egy másik telefonnal.
- töröld a gear managert teljesen és rakd fel újra hátha az segít.

Samsung Galaxy S7 edge

(#582) Maxximus válasza Balduran (#581) üzenetére


Maxximus
őstag

Más nem lehet, ha tényleg egy másikat kaptál. Ki kellene próbálni másik telefonnal és alapbeállításon használni, semmi rátelepített plusz szoftver

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#583) james008bond válasza Balduran (#581) üzenetére


james008bond
őstag

És Maxximus:
Az a baj, hogy az előző telefonommal ( S6E+ ) amivel egyébként fél évig hibátlanul ment, kipróbáltam. Gear managert töröltem, újraraktam, frissítettem, Gear S-t reseteltem ( home gomb hosszú lenyomása, stb ) és ugyanaz. Éjjel jó volt, reggel meghülyült. Dél körül Gear manager programot frissítettem, órát gyárilag formáztam, szinkronizáltam, este hétig minden pöpec, majd megint kezdte. Csak a gyári programok vannak rajta, semmit nem telepítettem, nem másoltam rá. Az órát magát kicserélték és a legújabb fw van rajta. Kb őrületbe kerget. És ez a második óra, amit kicseréltek. Az előző csere órával is pont ez volt. Szerintem szoftveres, de mi? Minden gyári. Ha mag nem komoatibilis, akkor miért csak kb 7 óra használat után jön elő? És tényleg másik órá kaptam. Azzal kezdtem, hogy megnéztem a serialt. Na meg fősarab csere volt ráírva. Na meg "steril" volt az óratest.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#584) Maxximus válasza james008bond (#583) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen,nekem is így volt anno,hogy visszajött a jelenség. Mióta a gear managgerrel reseteltem (nem gomb nyomkodással) azóta nekem nem jött elő. Én megint visszavinném...sajnos nem tudsz mit tenni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#585) james008bond válasza Maxximus (#584) üzenetére


james008bond
őstag

Azzal hogy reseteljem? Valaki meg pont azt írta, hogy a gomb nyomkodással nullázzam le. Mindenesetre nagyon bosszantó. Eddig 4 oda-vissza út Pestre. Lsssan ez többe kerül, mint az óra. Főleg, hogy nem használható semmire sem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#586) james008bond


james008bond
őstag

2x cserélték már és mindig ugyanez a hiba ( szerintem nem hardveres ):

[link]

Valaki tudja esetleg rá a megoldást?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#587) Balduran válasza james008bond (#586) üzenetére


Balduran
tag

Én is S7 tel használom. (telekom, APB9) nálam minden ok. Ha nincs valami +program feltelepítve, akkor nem tudom. :(

Samsung Galaxy S7 edge

(#588) james008bond válasza Balduran (#587) üzenetére


james008bond
őstag

Nincs az órára semmi egyéb a gyári állapoton kívül telepítve és nem rootolt egyik készülék sem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#589) james008bond válasza james008bond (#588) üzenetére


james008bond
őstag

És sikerült haemadszorra is nem megoldani a hibát. Megint adtak új órát. Reggelre ugyanaz a hiba. Ez tuti szoftveres, csak tudnám mi. Minden gyári és nem rootolt.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#590) laci0530 válasza Darko_addict (#551) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem ma tört el a gyári töltőbölcső alsó műanyag kampója. En is vettem még az elején az ebay-ről tartalékot, egy ideig azzal használtam, de egy idő után egyszerűen nem érintkezett, akárhogyan próbáltam. Ma rendeltem egy új ebay-est ismét. Bosszantó nagyon.

(#591) james008bond válasza james008bond (#589) üzenetére


james008bond
őstag

Na arra rájöttem, hogy nem az órák a hibásak. Ha kikapcsolom a gear manager programban az értesítések jelzését az óra faszán működik. Csak minek??? Mert így max az időt tudom megnézni rajta, az értesítéseket már nem. Így csak az "okos" funkciója nem használható. Van egy 100000 Ft-os órám, amit 2 naponta töltenem kell...viszont jól néz ki. Csak azt nem értem, miért csak nekem, meg még pár embernek a világban van ilyen hibája??? Miért nem mindenkinek? És a Samsung miért nem jön rá? Illetve miért nem javítja. Mert most már eléggé nyilvánvaló, hogy ez szoftveres hiba. Viszont lazán 3x cserélték az órát. Samu eddig 300000 minusz.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#592) Bagoly81 válasza james008bond (#591) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

próbáltad már? másik óra skinnel is ?

néha a témákkal is bajok vannak...

(#593) james008bond válasza Bagoly81 (#592) üzenetére


james008bond
őstag

Gyári alap kék hátterűvel használom. Ŕégen, mikor megvettem sokfélét kipróbáltam, de mindig visszatértem erre. Most is minden gyári az órán. Amúgy fél évig semmi baja nem volt, bármit is telepítettem rá.
Most kb 2 hete működik. Az értesítések jelzését 2 napja kapcsoltam vissza. Tegnap délelőtt 1 MB frissítés települt a telefonon levő Gear Manager programra, de hogy mi frissült azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#594) glaci válasza james008bond (#591) üzenetére


glaci
őstag

Csak hogy erezd, nem te vagy a vilagon az egyetlen, akinek gondja van vele: ;)
Amikor beuzemeltem 2 napig magatol szinkronizalta az SHealth a kulombozo adatokat, majd azota sem sikerukt neki.
Sokaig tudtam allitani az ertesiteseket programok szerint, hogy melyik ertesitsen es melyik ne majd egyszer csak kb. 1 eve megmagacsokta magat es azota nem megy, mert mindig kilep a beallitojabol.
A telepitett programok frissitesei sem telepulnek fel mar egy ideje, csak kiirja, hogy telepites es cikaznak a szines csikok az orokkevalosagig. (Ez a ket hiba kb. ugyanakkor jelentkezhetett.)
Es a legjobb, hogy kb. 3 honapja, ha eltavolodnak egymastol es megszakad a BT kapcsolat, akkor az nem epul fel ujra adatkapcsolat modban, csak kihangositokent, igy az eszkoz lezarva marad es nem kapom meg az ertesiteseket sem.
Szoval nem vagy egyedul, csak pl. nalam mas hibak jelentkeznek ... de vannak ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#595) Bagoly81 válasza glaci (#594) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

samsung és a tizen.. :S

(#596) mys84


mys84
csendes tag

Sziasztok.Van nekem is egy olyen okok kütyüm,reggelre lemerült csontra és hiába teezem fel töltőre nem veszi a töltést,próbáltam másik töltővel azzal se megy!Gari nincs már rá.Ha akksi bajos lett mennyi lehet a cseréje?

Ha szeretsz nevetni YouTube-on is megtalálsz Szivattárs84 néven :)

(#597) glaci válasza mys84 (#596) üzenetére


glaci
őstag

Azóta sem töltött fel?
(Ha nagyon lemezüknek ezek a cuccok, van, hogy sokára indul meg a töltés.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#598) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok
gondolkodom ilyen óra vásárlásán
kérdésem ebay os vásárlásról mik a tapasztalatok ?
illetve ebay on ki lehet olyat fogni amin van még garacia ami érvényes ide haza ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#599) glaci válasza Cry0 (#598) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem ami nem ment keresztül az importnál a Samsung Magyar kft. -n, arra ők nem fognak neked garit adni. (Ez már csak egy ilyen ország ...) Persze a külföldre vissza küldés még akkor is működhet.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#600) hatpersze


hatpersze
tag

Üdv

Ha esetleg valaki szeretne megszabadulni töltő bölcsőtől, mert már feleslegessé vált számára, az keressen meg privátban. Természetesen utángyártott is érdekel.

Köszönöm!

Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.