Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) mistvan68 válasza Ateszpapa (#700) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

A gépkönyvében viszont ez áll:

"A készülék felügyelt környezetben került ellenőrzésre, és megadott körülmények
között víz- és porállónak minősült (megfelel az IP67 szabvány követelményeinek az IEC
60529 nemzetközi szabvány szerint – a védelmi szintet a burkolatok biztosítják [IP-kód];
tesztkörülmények: 15-35 °C, 86-106 kPa, 1 méter, 30 percig). A szabvány ellenére a készülék
nem áll ellen minden esetben a víznek."

Az IP68-at akármire nem "ütik" rá.Ráadásul ez csak az ő ellenőrzési metódusuk.
Hivatalosan TÜV által nem certifikált,ezért csak óvatosan kezelendő.

Üdv.István

(#702) Ateszpapa válasza mistvan68 (#701) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igazad van a Gear S csak IP67
S2-S3 kapta csak meg az IP68-at ahogy az S7 is.
:B

(#703) korimv6


korimv6
aktív tag

Én sosem veszem le fürdéskor illetve zuhanyzáskor. De használtam már jacuzziban is. Semmi baja nem lett.

Körbe zárt villám.

(#704) korimv6


korimv6
aktív tag

Sajnos a sok jó tapasztalat mellett van rossz is. Az óra hátulján az érintkező állandóan eloxidálódnak, van, hogy nem is akar tölteni. A másik, ami még kellemetlenebb, hogy az óráról letört a töltőbölcsőt tartó alsó rész. Sajnos sehol sem találtam hátlapot, vagyis egy helyen van listázva, de nem rendelhető. Ha esetleg lenne valakinek rossz órája, szívesen megvenném. 😁

Körbe zárt villám.

(#705) mistvan68 válasza korimv6 (#704) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

"Én sosem veszem le fürdéskor illetve zuhanyzáskor. De használtam már jacuzziban is. Semmi baja nem lett."

"Sajnos a sok jó tapasztalat mellett van rossz is. Az óra hátulján az érintkező állandóan eloxidálódnak, van, hogy nem is akar tölteni. A másik, ami még kellemetlenebb, hogy az óráról letört a töltőbölcsőt tartó alsó rész. Sajnos sehol sem találtam hátlapot, vagyis egy helyen van listázva, de nem rendelhető. Ha esetleg lenne valakinek rossz órája, szívesen megvenném"

Az oxidációk a fürdéstől és zuhanyzástó valamint a strand és jaccuzzik használatából erednek.
A tusfürdők és egyéb testápoláshoz való szerek olyan anyagokat tartalmaznak,amik lebontják az aranyozást az érintkezőkről és ez történik utána. A csak sima édesvíz nem okozna ilyen gondot,de a "vegyszerek" igen.Nem tudsz vele semmit csinálni,mert a hiányos arany galván már oxidálódik és alatta pedig réz van.Én már rájöttem,hogy nem valók arra,,hogy vízben használjuk,még akkor sem,ha ráírják,hogy IP67.
Én nem használom egyáltalán vízben és tökéletesen működik a töltés és minden az órán.A hátlap mint olyan nincs,mert az ,amit te hátlapnak látsz,az az óra komplett műanyag tokja.A kijelző óvatos felemelése után az egész belsejét kiszedve tudod kicserélni egy másik tokra.

Üdv.István

(#706) korimv6 válasza mistvan68 (#705) üzenetére


korimv6
aktív tag

Szia.

Köszi a választ. Tudom, hogy a hátlap maga az óra teste. Azt is megtaláltam, hogy kell szétszedni az ifixit oldalán. Sajnos az akku is érezhetően gyengül, azt is cserélnem kellene, így mindenképp szét kell szedni. Utána biztks nem fogok vízbe menni. Nézegetem a hirdetéseket, hátha találok hibás órát és annak a házát felhasználnám.

Körbe zárt villám.

(#707) stemplar07


stemplar07
őstag

:-) keresnék egy ilyen órát ,ha valaki megunta, privátban esetleg jelezze , köszi :-)

(#708) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Üdv, hol lehet ehhez az órához fekete szíjat beszerezni? Enyém elszakadt, sajna, és nem annyira találok sehol... Ha esetleg valakinek van egy elfekvőben otthon, gondoljon rám! Köszi!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#709) korimv6 válasza Tibcsi68 (#708) üzenetére


korimv6
aktív tag

A gyári piszok drága. Utángyártottat a jofogason vagy ebayen találsz.

Körbe zárt villám.

(#710) Tibcsi68 válasza korimv6 (#709) üzenetére


Tibcsi68
tag

Ezt tudom, köszi, csak azért kérdeztem itt, hátha van valakinek szomszédja, barátja, ismerőse, stb. , akinek van ilyen eladó jó pénzért...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#711) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok csak Samsug telefonnal müködik?

Üdv. Feri!!

(#712) Tibcsi68 válasza pusihusi (#711) üzenetére


Tibcsi68
tag

Mi?????

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#713) pusihusi válasza Tibcsi68 (#712) üzenetére


pusihusi
addikt

Csak Samsung telefonnal szinkronizálható, v mondjuk LG-vel is. Ennél érthetőbben nem tudom leírni. :W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#714) Tibcsi68 válasza pusihusi (#713) üzenetére


Tibcsi68
tag

Nem az érthetőséggel van a baj, hanem nem írtad oda, hogy MI működik csak samsung telefonnal??? A fórum témájából csak sejthető, hogy Gear S-re gondolsz... Komolyra fordítva a szót, tapasztalatom nincs benne, de korábban mintha azt hallottam volna, hogy nem samsunggal csak az alapfunkciók működnek. Hogy ez mit jelent bővebben, azt nem tudom.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#715) Maxximus válasza pusihusi (#713) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha ki akarod használni,akkor igen. S- Health et használ. Samsung telefon és legalább 4.4.2- as android kell. S4 Mini és S4- tol felfelé.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#716) mistvan68 válasza pusihusi (#713) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Csak Tizen rendszert támogató Samsung telefonokkal fog normálisan működni.A Tizen rendszert S4-től felfelé és Note2-től felfelé tudják a Samsungok.A többi Samsunggal sem fog normálisan működni.Tehát "A" vagy "J" sorozat sem tudja a Tizen rendszert,mint ahogy más Android telefonok sem.Tizen rendszert támogatóval viszont szuper a dolog.Nekem két órám is van Samsung Gear2 és Samsung Gear S és nagyon tetszik,amiket ki lehet így hozni belőlük.Igaz a telefonomjaim is ilyenek Samsung S5 és Samsung Note4 ,amikkel tökéletes
az órák működése.
Én próbáltam nem Tizen rendszerrel is,de szinte semmi nem működött normálisan.Csak a hívó számok voltak bejövő híváskor,nevek nélkül,sms-ek nem jöttek át és más üzenet platform sem.Időjárás sem működött és szinte semmi.

Üdv.István

(#717) satya5039


satya5039
csendes tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni . Esetleg nem tud valaki olyan helyet ahol be tudok szerezni samsung gear s r750-hez alkatrészt. Sajnos az enyémen valami oknál fogva a hátlapon levő töltés részen el koptak a kis lemezkék és nem tudom tölteni .Előre is köszönöm a segítséget . Ha van valakinek alkatrésznek eladó kérem írjon köszönöm .

(#718) korimv6 válasza satya5039 (#717) üzenetére


korimv6
aktív tag

Szia. Az a gond, hogy csere után nem lesz vízálló. Itt lehet kapni: https://rounded.com/galaxy-gear-s-sm-r750/

Körbe zárt villám.

(#719) satya5039 válasza korimv6 (#718) üzenetére


satya5039
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm !

(#720) nyalifali válasza mistvan68 (#716) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Ahh kösz!

"Örököltem" egy ilyen órát, és mivel nekem tök más telóm van, barátnő csuklójára szánom.
J3 (2016) írod hogy J/A szériával nem megy, viszont A5 az biztos hogy viszi, szenvedtem vele, de ilyen készülékkel ment anno.
Amúgy ROM csere megoldás lehet a J3 esetében?

(nekem Moto Z Play van, azzal is menne, de nem akarom ezért rootolni)

VaNmIT

(#721) mistvan68 válasza nyalifali (#720) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

ROM csere sem oldja meg a Tizen kompatibilitást.A Tizen hardver és szoftver szinten egyszerre működik.
Más.
Samsung A5 sem támogatja a Tizen rendszert,ezért nem működhetett neked sem.
Az,hogy a bluetooth-os csatlakozáson keresztül valami átmegy az órára,még nem egyenlő a teljes Tizen támogatással.
Ha a Samsung Gear alkalmazással tudsz kapcsolódni az órához,akkor van valós Tizen kapcsolat.
Ehhez pedig semmilyen mókolás nem kell!

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#722) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv a J5 2016 telefonnal 6.0.1 sw van rajta, ha jól értelmezem nem működik ez az óra?

[ Szerkesztve ]

(#723) glaci válasza gyuri2008 (#722) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem működnie kellene. Nekem a 4.3 -as S4 -el is tökéletesen működött, pedig a hivatalos támogatási listán nem volt rajta!

Más:
IP védelem ide vagy oda, az én órám valamiért nem szereti a vizet!
Fürdőkádas fürdés után két - három függőleges csík jelent meg a kijelzőjén és a fényereje drasztikusan lecsökkent.
Majd rá 2 - 3 hónappal egy újabb ilyen eset után először nem működött rajta a touch érzékelés és rá kb. fél órával teljesen elsötétült a kijelző.
Azóta ha bekapcsolom egyet fel villan és utána nem látni rajta semmit ... :(
Pedig ugye az IP védelem szerint 30 perc max. fél méter amit simán ki kellene birnia. Sokáig nem is volt vele gond (amíg garis volt ...) még az Adrián is úsztam benne, most meg 2 db. kb. 5 - 10 perces fürdés, ahol majd' 10 cm mélyre került megfektette ... :(
Még megprbálom szétszedni és kitisztítani, remélem nem olyan korrozió van, ami végleg kinyírta, de nagyon csalódott vagyok!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#724) mistvan68 válasza gyuri2008 (#722) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Ne is próbálkozz vele,mert nem fog menni!
A J5 nem támogatja a Tizen operációs rendszert,mint ahogyan korábban már leírtam.
Az S4 viszont igen,ezért ment a fórumtársnak.
S4-S5-S6-S7-S8 egde-k és plussz-ok valamint note3-4-5-(7)-8 a támogatottak

Üdv.István

(#725) mistvan68 válasza glaci (#723) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Az IP védelem szoba hőmérsékletű édesvizet ír elő tesztnek.
Te 35-38 Celsius fokos vízbe merítetted.Ez ellen nem véd.A tömítések,amik még az Adria 20 Celsius-át kibírták 2 éve már öregedtek és nem álltak ellen a meleg és vegyi anyagot (fürdőhab,sampon,stb.) tartalmazó fürdővíznek.
Nekem nagyon sok és sokféle okos órám volt,van.
Több is beázott ártatlannak vélt semmitől.
Én azóta víz közelébe sem viszem az órákat,hazudhatnak rá tőlem,amit akarnak!
IP67-68 ide vagy oda, egyik sem tudja a leírt 30 percet és 1m mélységben, csak duma.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#726) glaci válasza mistvan68 (#725) üzenetére


glaci
őstag

De hogy a 10 cm és 5 percet sem ... :(

Na mind1, ha lesz időm szétszedem, hátha segít még rajta, egy kitisztítás.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#727) mistvan68 válasza glaci (#726) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Szerintem már késő szétszedni.A víz,ami érte, ugye nem desztillált,tehát elindult egy kémiai folyamat(elektrolízis) és ez már szerintem,amit lehet elkezdett "megenni" az óra elektronikai NYÁK-jában.
Nekem már több órám ázott be,mint ahogy írtam a semmitől és rövid időn belül szétszedtem,de nem segített.

Üdv.István

(#728) Prien


Prien
addikt

Sziasztok tulajok!

Beszereztem egy ilyen csodát, olvastam vissza, én sem tudom beüzemelni a J7 2016 készülékemhez. Majdnem el is hiszem, hogy nem tud működni , de van egy első generációs Fit-em is, szintén Tizen, azzal gyönyörűen muzsikál a telefon 7.0 szoftverrel is.
Igaz, ehhez kellett egy Gear Fit Managert letöltenem,mert a Playen nem érhető el.

Így inkább egy működő Gear Manager appot keresnék, hátha valaki tud valahol. Youtube, google nekem is van, egyelőre még nem találtam. Minden segítséget köszönök! :)

A kevés is több a semminél.

(#729) Prien válasza mistvan68 (#721) üzenetére


Prien
addikt

"ROM csere sem oldja meg a Tizen kompatibilitást.A Tizen hardver és szoftver szinten egyszerre működik.
Más.
Samsung A5 sem támogatja a Tizen rendszert,ezért nem működhetett neked sem.
Az,hogy a bluetooth-os csatlakozáson keresztül valami átmegy az órára,még nem egyenlő a teljes Tizen támogatással.
Ha a Samsung Gear alkalmazással tudsz kapcsolódni az órához,akkor van valós Tizen kapcsolat.
Ehhez pedig semmilyen mókolás nem kell! "

Egyetlen dolgot kell tenni, rootolni és a build.prop-nál átírni az "olcsó készülék azonosítóját" egy "drágább készülék azonosítójára".

Láss csodát, minden kompatibilis lesz, minden működik!

A kevés is több a semminél.

(#730) mistvan68 válasza Prien (#728) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

A Samsung Galaxy áruházban vannak a Gear Manager programok.Ott ingyenesek.
Samukon pedig van Galaxy áruház.

Üdv.István

(#731) mistvan68 válasza Prien (#729) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Igen,ahogy írod.
Viszont nem értem,hogy a Samu részéről mi jó ebben,hogy ezt csinálja.
Ellenkező esetben olcsóbb telóhoz is vennének órát.
Nekem szerencsére nem kellett szenvednem a párosítással,mert S5,Note4,S7E mind Tizen és pikk-pakk kapcsolatban volt a Gear manageren kersztül az órával.

Üdv.István

(#732) Prien válasza mistvan68 (#731) üzenetére


Prien
addikt

Én sem igazán értem,mi a jó ebben, hiszen most már jelentősen olcsóbban lehet hozzájutni az órához és szerintem még mindig mutatós darab.
De a lényeg,hogy akár egy J3-al is működhet, persze ehhez mélyre kell túrni a fórumokon, aki mezei felhasználó, annak nem fog menni.

A kevés is több a semminél.

(#733) amarna


amarna
tag

Hogy kell erre opera minit telepíteni?

(#734) Prien válasza amarna (#733) üzenetére


Prien
addikt

Ha tudsz angolul, valahogy így!

A kevés is több a semminél.

(#735) amarna válasza Prien (#734) üzenetére


amarna
tag

Köszönöm a segítséget, így sikerült. Nem értem, miért vették ki az áruházból.

(#736) Prien válasza amarna (#735) üzenetére


Prien
addikt

Szívesen! Én sem értem, azért egy órát tovább is támogathatnának, mint egy telefont, de ez csak az én véleményem. A fogyasztói társadalom hátrányai....

A kevés is több a semminél.

(#737) Maxximus válasza Prien (#736) üzenetére


Maxximus
őstag

Ráadásul ilyen különlegeset. az egyetlen normális sim kártyás óra a mai napig. (MO-on , ami a Samsungnak pont a leszarom kategória jól tudom sajna)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#738) Prien válasza Maxximus (#737) üzenetére


Prien
addikt

Az akku idővel annyira nem vagyok kibékülve, fogalmam sincs miért fogyaszt repülő módban is kb.20%-ot naponta... néha még bluetooth kapcsolatot se használok, fényerő alacsonyon, képernyő idő 15 mp.

A kevés is több a semminél.

(#739) Maxximus válasza Prien (#738) üzenetére


Maxximus
őstag

Mert már 3 éves. 5-6 nap készenléti állapotban egy órától nem rossz szerintem amúgy sem. Ha elmegyek bicajozni,trekkelm a mozgást,Bt-on szól a zene az LG fülesemmel,megy a net és jönnek az üzik távoli kapcsolatban akkor 3-3.5 óra az üzemidő, kell a dock. Na ez a kevés.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#740) Jociy


Jociy
újonc

Sziasztok.Ùj vagyok ezen a fòrumon.Egy kis segìtségre lenne szükségem.Nemrég kaptam egy Samsung gear sm-r 750 es kütyüt.Tizen van rajta de hiába van wifi benne sajnos nincs browserem és nem tudom hogyan tudnék telepìteni.A gear store ba már nem elérhető az Opera mini.
Pedig jò lenne telepiteni facebook skype stb..
Tudtok ebbe segìteni?

(#741) amarna válasza Jociy (#740) üzenetére


amarna
tag

Hat hozzászólással fentebb a megoldás.

(#742) Jociy


Jociy
újonc

Az opera megvan de a többire lennék kiváncsi.Honnan lehet wgt filokat letolteni.Mint pl: Facebook,skype,Viber,Chrome,navigacio.

(#743) Sipka81


Sipka81
tag

vásároltam egy ilyen okosórát újonnan.
Önállóan, telefontól függetlenül szeretném használni, ezért került bele egy sim kártya. tudok telefonálni, üzenetet küldeni, minden OK, de a sim kártyán van 5 db név + telefonszám. a menüből a névjegyzéket megnyitva nem adja be a névjegyeket, hanem csak megjelenik a "gondolkodó kör" alatta a felirattal: névjegyzék szinkronizálása... és ez megy időtlen-időkig... :(
ha az üzeneteket választva, új üzenet esetén rányomok a kontaktokat jelölő fej ikonra, azonnal beadja a névjegyzék mind az 5 nevét + telefonszámát...
A nevek egy szavasak, volt bennük ékezetes betű, de már kiírtottam belőlük, a helyzet így is változatlan...
Tegnap smart switchen keresztül frissítettem a legújabb tizenre.

Kifogytam az ötletekből... :(

Ha valakinek lenne ötlete és megosztaná velem azt hálásan megköszönném!

update: a fent leírtakat, akkor műveli, ha magyarra van állítva a készülék nyelve. Most átraktam angolra, frankón kezeli a névjegyeket.

Szerencsére magyarra visszaállítva is működik, szóval a probléma megoldódott! :D

[ Szerkesztve ]

(#744) Sipka81


Sipka81
tag

korai volt az öröm, amint a megnyitott alkalmazások között a névjegyeket bezárom vagy újra indítom az órát megint nem működik, tök mind1 milyen nyelvre van állítva... :(

(#745) amarna válasza Sipka81 (#744) üzenetére


amarna
tag

Sajnos ez ilyen. A megfelelő telefon nélkül ezt fogja művelni.
Tedd be a kontaktokat a névjegyzék widgetbe, ott látni fogod őket.

[ Szerkesztve ]

(#746) Sipka81 válasza amarna (#745) üzenetére


Sipka81
tag

és tényleg!!! :D hálásan köszönöm!!! :R

(#747) Maxximus válasza Sipka81 (#746) üzenetére


Maxximus
őstag

Erdemes lehet venni pl egz S4 minit 1o ezerert mondjuk amivel tudod menedzselni az orat

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#748) Sipka81 válasza Maxximus (#747) üzenetére


Sipka81
tag

annyi pénzért érdekelne is, de sajnos nem találok... :(
tudnál küldeni esetleg egy linket, hogy hol nézzem? :F

(#749) Maxximus válasza Sipka81 (#748) üzenetére


Maxximus
őstag

Pl ez

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#750) Sipka81 válasza Maxximus (#749) üzenetére


Sipka81
tag

nem tudom ki hogy van vele, de nekem a szép állapot nem egészen ezt jelenteni... :(
azért köszönöm! :R

(#751) Tibson


Tibson
tag

Sziasztok!

Sajnos sikerült egy ajtófélfába úgy megütnöm az óra kijelzőjét, hogy megjelent rajta 2 fehér csík függőlegesen. Másnapra már 4 csík lett belőle, pedig nem volt nagy ütődés. 4-5 nappal később elfehéredet a kijelző és már alig látszik az idő és a háttér. A Samsung Experience Store-ban és más GSM boltban sem tudnak már kijelzőt rendelni hozzá. Valaki tud segíteni honnan tudnék rendelni kijelzőt? Megéri egyáltalán rendelni még hozzá? Samsungnál azt mondták az utolsó ismert ára 37000 Ft. Kerestem ebay-en, rounded.com-on, amazonon, aliexpressen, de sehol sem lehet már kapni :((

(#752) Maxximus válasza Tibson (#751) üzenetére


Maxximus
őstag

Sajnos ezt diktálja a biznisz. csinált végre egy jó órát a samsung és szarik rá, mert már az S3-at kell eladni.
Most mondjam azt, hogy nekem ezért van 2 db? :B És szarok az S2,S3-ra és valszeg az S4-re is, mert nem lesz itthon használható sim-es úgysem.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#753) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok Urak:)
Kérdésem volna. ha betudnék szerezni egy ilyen kütyüt jó áron külföldről,abban lesz magyar nyelv vagy nekem kell rávarázsolni?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#754) Maxximus válasza kbyte1024 (#753) üzenetére


Maxximus
őstag

lesz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#755) Prien válasza kbyte1024 (#753) üzenetére


Prien
addikt

Az amerikai AT&T verziókat én nem ismerem, de az EU-ban forgalomba került készülékkel nem lehet gond.

A kevés is több a semminél.

(#756) kbyte1024


kbyte1024
addikt

köszönöm a válaszokat :R már azthittem kihalt az oldal:) meg is rendeltem. mivel ez lesz az első okosórám biztos lesznek kérdéseim :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#757) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok. Sajnos ez enyém 4-5 napja szivat. 3-4 óra működés után kiírja, hogy nem táláható Sim kártya, újraindítom-e? Ha igen, legtöbbszőr utána sem találja. Ki kell szedni, visszarakni majd újraindítani. Ezután pár óráig megint működik. Már sokszor újraraktam az óra szofverét, de a helyzet változatlan. Jövő héten megpróbálkozom a Sim cseréjével a Telenornál. Ha utána sem lesz jó, nagyon szomorú leszek, mert tényleg ez a leghasználhatóbb Simes okosóra.

Körbe zárt villám.

(#758) Prien válasza korimv6 (#757) üzenetére


Prien
addikt

Esetleg szervizeli ezt még a Samsung? Majd írd meg a fejleményeket!

A kevés is több a semminél.

(#759) korimv6 válasza Prien (#758) üzenetére


korimv6
aktív tag

Ezt már nem fogjuk megtudni. Behalt a kijelzője, így fájó búcsút veszek tőle és S3-ra váltok. Biztos hiányozni fog a kinézete és a sim, de másfél év alatt azért volt vele problémám, így nem akarok egy másikkal is szívni.

Körbe zárt villám.

(#760) Maxximus válasza korimv6 (#759) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is vettem egy S3-at,de az S1 meg fog maradni,nem adom el. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#761) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintetek J5 2016 telefonnal lehet párosítani az órát?

(#762) Prien válasza gyuri2008 (#761) üzenetére


Prien
addikt

Lehet, ha rootolod és átírod a modell számot.

Akkor már gond nélkül "látják egymást".

Ugye milyen érdekes a Samsung termékpolitikája? :)

A kevés is több a semminél.

(#763) Sipka81


Sipka81
tag

adott egy ilyen óra samsung telefon nélkül, működik amire kell, minden OK vele.

Van-e arra bármi mód, hogy a telefonon lévő S Health edzésadatokat szinkronizáljam PC-vel, iPhone-nal vagy androidos tablettel?
Tabletben nincs sim kártyahely, samsung health apból a legfrissebbet már feltettem, de keresi a sim kártyát, ennél tovább még nem jutottam a futtatással.
Akár részletes leírásnak, angol oldalnak vagy youtube videónak is örülnék, csak oldjuk meg valahogy!

Előre is köszönöm!

(#764) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Van valakinek eladó Samsung gear S órája?

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.