Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) AliceWake válasza szizso71 (#250) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Örülök, hogy megtetszett, igazi "Beam me up, Scotty!" hangulata van :DD
Már szedem is le xda-ról az improved változatot :K

Non omnis moriar.

(#252) szizso71 válasza AliceWake (#251) üzenetére


szizso71
tag

(#253) AliceWake válasza szizso71 (#252) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:C :DD

Non omnis moriar.

(#254) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

üdv mindenkinek A következőben szeretném kérni a segítségét annak aki tud

milyen feltételek kellenek ahhoz hogy egy tab egy bt headset (akár sztereó) és egy óra együtt lehessen használni.. tehát tab 4g-s lehet vele telefonálni és a tab elővétele nélkül látható az órán ki hív és fel is lehet venni ott v headseten? mit kell figyelnem hogy tudja tab (bt szabvány melyik?) headset és óra mit kell tudjon hogy ez teljesüljön?

előre is köszönöm ha valaki ír :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#255) kaldika


kaldika
tag

Sziasztok. Azoktól kérdeznék akik ilyet használnak. Van rajta wifi hostpot? Hol tudok utána járni melyik samsung telokal kompatibilis? Válaszokat előre is köszönöm

(#256) AliceWake válasza kaldika (#255) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szia! Hotspot nem fog menni, többek között az akksi sem bírná kb. 10 percnél tovább :(
Hivatalosan Note 4, Note Edge, S5-tel (nyilván S6 és S6 Edge) kompatibilis, de 4.4.4 vagy afölött mennie kéne az előző generációkkal is (S4, Note 3, valahol még S3-at is olvastam, de erre nem vennék mérget.)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#257) szizso71


szizso71
tag

A star trek témához csináltam bootanit

letöltés itt:
http://data.hu/get/8650083/star_trek_bootani.zip
telepítés:
a poweron és a poweroff-ot bemásolod a gear s gyökerébe
C/ SDB -ben nyitsz egy cmd ablakot és beírod ezt:

sdb root on
sdb shell mount -o remount rw /
sdb shell install-bootanimation.sh
sdb shell install-shutdownanimation.sh
sdb shell reboot watch

készülék újraindul kész
sziasztok

(#258) Maxximus válasza kaldika (#255) üzenetére


Maxximus
őstag

Nincs sajnos, nekem is jó lett volna. S4 mini S4-től felfele 4.4.4 -el. (Feleségem S4 minije 4.4.2-vel reklamál a FIT-el, hogy frissítsek)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#259) Luser2000


Luser2000
addikt

A Telekom 30% kedvezmény mellett 87eFt-os áron adja Vivicita futás alkalmából pár napig.
Sőt, el lehet hozni 10 havi kamatmentes részletre is.
Én a West End üzletben vettem feketét.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#260) zolee1967


zolee1967
tag

Sziasztok,

Ma vettem egy net megosztó társkártyát a Telefonos előfizetés mellé. (Olyan SIMA kártya, aminek nincs saját száma, csak a net megosztására szolgál).
Feltettem az órába, simán fellépett a net telenor rendszerére. Mutatja, hogy max térről van, minden OK. Viszont amikor a nevét akarom használni akkor egy hibaüzenet ugrik fel:
"A hálózat nem elérhető. Szolgáltatási területen kívűl van."

Miért nem elérhető a hálózat amikor a térről kiképzés szerint maxon van?
Előre is köszi a segítséget!

Z

(#261) Ateszpapa válasza Luser2000 (#259) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hol lehet részletre?
Nekem olyan opció nincs sajna. :(
Online rendelted meg?
Vagy csak T üzletben lehet részletre venni?

(#262) Luser2000 válasza Ateszpapa (#261) üzenetére


Luser2000
addikt

Csak személyesen, amíg az akció van.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#263) Ateszpapa válasza Luser2000 (#262) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, közben felhívtam őket.

(#264) Luser2000 válasza Ateszpapa (#263) üzenetére


Luser2000
addikt

No, és vettél???

---

Más:

Pusztán csak kíváncsiságból tegnap az órán lefuttattam egy UV sugárzás-mérést. Kiköpte, hogy "közepes". Ezután lefuttattam a Note4-en is csináltam UV mérést (ugyan abból a pozícióból, arra is ügyelve, hogy lehetőleg ugyan olyan szögben érje az érzékelőt a "fény"). Az meg azt bírta mondani, hogy "alacsony".
Fasza. Még 2 kört csináltam, de következetesen ugyan ezt az eltérő véleményt/"mérést" adta mindkettő.

Sejtettem, hogy ez a funkció kb. a "kalap sz@r" kategória lehet, de hogy azt nem tudták megoldani, hogy legalább a házon belüli készülékek ugyan azt a használhatatlan értéket dobják vissza az GÁZ.

Persze ettől még nyugodtan alszom! :))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#265) Ateszpapa válasza Luser2000 (#264) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem vettem.
Rájöttem, hogy felesleges nekem egyelőre.

(#266) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Sziasztok,
Erősen gondolkodom egy ilyen óra beszerzésén. Leginkább sportolás közben használnám, és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ha futás/bicajozás közben zenét hallgatok a telefonon vezetékes headset-en, és jön egy bejövő hívás, azt tudom úgy fogadni, hogy az órán nyomok rá, de a fülesen beszélek? Remélem érthető voltam. :B

(#267) Luser2000 válasza bulikavagyok (#266) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

"...zenét hallgatok a telefonon vezetékes headset-en, és jön egy bejövő hívás, azt tudom úgy fogadni, hogy az órán nyomok rá, de a fülesen beszélek?"

Igen, tudod fogadni az óra segítségével.
Két lépesben:
1) Hívás fogadás az óra képernyőjének "simogatásával"
2) Azonnal ráböksz a "Handset" ikonra, akkor átmegy a hívás a telefon hangrendszerére, az esetedben a vezetékes headsetre.

Kipróbáltam.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#268) bulikavagyok válasza Luser2000 (#267) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez így egy kicsit macerásabb mint gondoltam, de a lényeg, hogy megoldható. Köszi a segítséget! :R

(#269) Luser2000 válasza bulikavagyok (#268) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem cseppet sem tűnt macerásnak.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#270) bulikavagyok válasza Luser2000 (#269) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egy gombnyomással egyszerűbb lenne megoldani, ezért írtam, hogy macerásabb mint gondoltam.. :P

(#271) laci0530


laci0530
senior tag

Ma elcsábultam és vettem egy Gear S-t a T-mobile-nál.

(Aki esetleg gondolkodik rajta és további megerősítést vár: igen, a T-nél is hálózatfüggetlen készüléket sikerült beszerezni, nekem konkrétan Telenor sim működik most benne, kifogástalanul.)

(#272) Luser2000 válasza laci0530 (#271) üzenetére


Luser2000
addikt

A kártyán csak adat opció van , vagy hanghívás is?
Amúgy gratulálok!
Én két hete vettem. 😊

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#273) laci0530 válasza Luser2000 (#272) üzenetére


laci0530
senior tag

Hanghívás és adat is megy önállóan az idegen simről (ha viszont a Note csatlakoztatva van, akkor az abban lévő simet kezeli alapértelmezettként). Köszi, viszont! :)

[ Szerkesztve ]

(#274) buci30


buci30
addikt

iPhone6- hoz nézegettek ilyet mert az iwatch Bluetooth kapcsolat nagy hülyeség.
Ez pedig mini sim-el akkor is adja a hívás sms jelzést logikusan ha nincs a közelbe a telefonom!

A kerdesem, hogy mit nem tudok rajta csinálni ha ugye iOS rendszerhez lenne?

Masik, hogy az aksija mennyit bír 1-1,5 nap kb.?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#275) szizso71 válasza buci30 (#274) üzenetére


szizso71
tag

nézd végig ezt
[link]

(#276) buci30 válasza szizso71 (#275) üzenetére


buci30
addikt

Koszi! Igen erre jutottam ma en is :)
Csak ha kesobb másra is kéne akkor meg bánnám lehet :)
Pedig tenyleg tetszik 😊
Na meg több helyen írjak, hogyha kivan használva akkor max 1nap az aksi!
Azaz plusz korlátozás, hogy mit ne használják hogy spóroljak az aksin! :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#277) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Milyen beállítás kell ahhoz, hogy az általam választott / beállított óra képe jelenjen meg a kijelzőn, amikor felemelem a kezem és ne csak az az egyszerű számkijelzés?
Mindig meg kell nyomjam a gombot, hogy átváltson rá a kijelző.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#278) szizso71 válasza Luser2000 (#277) üzenetére


szizso71
tag

beállítások/megjelenítés/ébresztési képernyő/utolsó kép pipa
de ez csak akkor működik, ha az utolsó képernyő kép az óra volt.

(#279) Luser2000 válasza szizso71 (#278) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi, beállítottam.
Nem gondoltam volna, hogy ehhez külön beállítás kell.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#280) Maxximus


Maxximus
őstag

Másfél hónapja vettem 70-ért az akkor 1 hetes gear s-emet, nem gondoltam volna, hogy ennyire zuhan az ára.....durva.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#281) Sword válasza Maxximus (#280) üzenetére


Sword
őstag

Úgy számolom, hogy használtnál az áfa-t eleve nem illik elkérni és le is esik az ára valamennyit 20-30-at biztos. Persze most sokan beakciózták 100 alá... Ha így nézzük, nem irreális az 55-60 sem.

Ha valaki vált , mondjuk iPhone-ra akkor ráadásul "muszáj" tőle megszabadulni, amire való, arra pont alig lehet használni Samsung nélkül. Kutya legyek, ha értem, hogy miért nem dobnak ki egy manager appot a többi droidra, sőt más platformokra is. legalább az értesítések mennének ki rá, meg a app telepítések...

Egyébként én nem hiszem, hogy eladnám 70-ért sem nem, hogy 55-ért a fél éves Gear S-emet, mivel telefonban is Samut használok, így működik rendesen, nekem így többet ér.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#282) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Na srácok, mégis elcsábúltam. :B
Egy fekete masina lett belőle. :)
Még várom, hogy feltöltsön, mert csutkára le van merülve.
Aztán bele vágok.
Van valaki aki S4 mellett használja?
SIM karit nem vettem még hozzá.

(#283) buci30


buci30
addikt

Én iPhone6-hoz gondolkoz egy ideje de a baj ,hogy nem tudom magam meggyőzni :(
Szép és tetszik is a i6-al a hivás stb kompatibilis ez még okés is.

Inkább a bajom az írányú ,hogy van egy komolyabb Citizenem meg egy Certina órám ami még árba is jóval több volt de egy óra az ékszer és így nem tudom magam rászánni pedig tetszik meg minden.
De ez még se óra ugye...

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#284) Luser2000 válasza Ateszpapa (#282) üzenetére


Luser2000
addikt

Üdv. a klubban! :)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#285) Luser2000 válasza buci30 (#283) üzenetére


Luser2000
addikt

Szerintem ne vedd meg.

Egyfelől nem fogod tudni használni az óra képességeinek nagy részét. (A Samsung okosórák leginkább Samsung telefonokkal működnek jól. Valamennyi funkcionalitás kihasználásához szükséges pl. a TouchWiz keretrendszer is). Gyakorlatilag mind egy okos kihangosító fogod tudni használni.

Másfelől ez az óra nem öltöztet. Ez egy funkcionális kiegészítő.

Pénzkidobás lenne szerintem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#286) Ateszpapa válasza Luser2000 (#284) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Te kötöttél rá biztosítást?

Vettem hozzá Dominó SIM karit azért, ha már tudja kezelni legyen benne. :)
Eddig nagyon tetszik, szokni kell még a kezelését, menüben lépkedés stb...
Tetszik az, hogy a töltő hátlapban van egy töltésre elegendő szufla, de a felrakását még gyakorolnom kell. :D

Te rootoltad?
Van értelme rootolni vajon?
A vízállóságát probáltad?
Elvileg 1 méterig 30 percig bírja.

(#287) Maxximus válasza Ateszpapa (#286) üzenetére


Maxximus
őstag

Tudomásom szerint feltöltősbe a domino surf-ot érdemes használni, ebben túlhasználat után csak forgalom lassítás (köv feltöltésig ) van amire az értesítés kezelésre bőven elég,ráadásul a T-nél még ingyenes a hívásátirányítás hálózaton belül,másnál nem.
Nem javasolták itt a vízben tevékenységet az órával,pedig úszni én is kipróbáltam volna. Én csak zuhanyoztam benne. Az is bizarr volt amikor éppen a zuhany alatt jött be hívás. Akkor gondolkodtam el, hogy hülye vagyok én....itt is ilyenekkel foglalkozom,ennyire (sem) azért nem vagyok fontos ember. Sokszor mostanság napközben nem is hordom, leginkább sportra használom,bicaj,stb.
S4-nél követelmény a 4.4.2-es.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#288) Luser2000


Luser2000
addikt

Először csak netes "duó" kártyát tettem bele, az havonta 500,- Ft. De 2 hét után inkább kicseréltettem Dominó szörf kártyára. Így átjönnek rá a hívások, ha a telefont pl az asztalomon hagyom én meg elmegyek távolabbra. Így nem kell a tepsi Note4-et zserbevágni.

Se rootolni, se vízbe mártani nem tervezem. Olyan 3-4 éve leszoktam a rootolásról. Amit várok az órától az tudja így is. Inkább csak a szegényes / csúnyácska számlap kínálat miatt vagyok csalódott. Pl. a Moto360-ra nagyon sok és nagyon szép megoldások vannak.

----

A dokkolóban lévő aksi nekem gyanúsan hamar (gyakorlatilag) magától lemerül. Nem nagyon tudom vele feltölteni az órát. Ti hogy vagytok vele?

----

Találtam szíjakat, vidám színben :
http://www.ebay.com/itm/121629248038?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Itt van 4-es csomag is, de kicsit drágának tartom. Kár, hogy ebben is elég szűk és drága a kinálat.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#289) szizso71 válasza Luser2000 (#288) üzenetére


szizso71
tag

vízbe én se mernék vele bemenni :)
a rootal kapcsolatban azért egy kicsit vitatkoznék. vannak azért köztünk akinek így kevés. nagyon szépen testre szabható,témázható, de természetesen akinek így megfelel azzal sincs semmi probléma.
off: az 1 napos note edgémet is rootoltam, én "meghalok" root nélkül :D
itt [link] találtok jó pár órát a gear s-hez
nekem az eredeti dokkoló 1 hét után megadta magát. ebayn vettem kettőt,6000FT a kettő,hogy legyen tartalék is, de a kínai jobb mint az eredeti samu, bár nincs benne akksi, de ez a legkevesebb.

(#290) Ateszpapa válasza Maxximus (#287) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én is Surf csomagot vettem hozzá, jól jön.
Holnap megyek a dagályba, kipróbálom egy kicsit vízben is.

Van rá biztosításom, ha esetleg beázna, de nem tervezek maratont úszni vele, csak egy kicsit. :)

A rootnak még mindíg nem látom értelmét.
Csak témákat lehet felrakni vele?
Láttam magyar tts programot a storeban, az mire jó?
Illetve melyik progival lehet szóra bírni?
Gondolom, hogy felolvassa az sms-t, bemondja a pontos időt.
Ilyen progi vajon létezik rá, ha már van magyar tts hozzá?

Ti milyen programokat használtok rajta?

:R

(#291) Ditta2216


Ditta2216
csendes tag

Sziasztok! Próbált már valaki fóliát rakni az órára? És mi a véleményetek a Crystalusion Liquid Glass protection-ról? Köszi

(#292) szizso71 válasza Ditta2216 (#291) üzenetére


szizso71
tag

már a negyedik fóliát nyúzom. sajnos mikor felveszem a pulcsit, kabátot stb. mindig megsérti a fólia sarkát,és elég gáz a kinézete. nálam kb 1 hónap és csere.

(#293) Maxximus válasza Ditta2216 (#291) üzenetére


Maxximus
őstag

A kezelésibe, írja, hogy nem ajánlott a fólia használata.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#294) Sword válasza Luser2000 (#288) üzenetére


Sword
őstag

Kb. ugyanez, szóról szóra :)
Nekem más domino csomag, de mindjárt meg is nézem, hogy miről tud a surf :)
szerk: át is váltottam rá, kíváncsi leszek, hogy egyáltalán lesz-e használva a net rajta :)

Én sem rootolnám és nem is vizezném be (nem érdekel a "csapos" youtube sem. Úszni meg egyáltalán nem való, még akkor sem, ha lenne biztosításom. Autóval is behajsak a vízbe, mert van cascom?

A bölcső nekem is lemerül nem értem a koncepciót, ráadásul ez az erős rápattintás, lefeszegetés.... Mindig félek, hogy eltöröm.

Fólia: fél éve használom, minden nap. Télikabát, pulóver, ing, gyerekek terelgetése néha oda is ért más tárgyakhoz (azt azért nem mondom, hogy odacsaptam), de mikro karc sincs rajta. Az óra 1-2 év alatt elértéktelenedik, legalább amíg én használom, nem akarok rajta olyan rusnyaságot látni, mint egy fólia.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#295) lipotium válasza Ditta2216 (#291) üzenetére


lipotium
csendes tag

Szia! Én Skinomi Full Body Pack-ot rendeltem, nálam ez teljesen rendben van. Élettartam garanciás, amit véd: Kijelző - Hátlap - Csat a Samsung felírat oldalán. Van belőle csak sima képernyő védő is. A probléma a kijelzőnél, hogy nem csak egy irányban hajlik, hanem van egy nagyon enyhe hajlása szélesség-mentén is. Ha ez nem lenne, akkor a sima kemény, de hajlékony (pl. Brando) fóliát is rá lehetne rakni, de így (kipróbáltam, vágtam egy darabot rá) amikor ráhajlítod, a két szélén nem tud az a merev fólia rátapadni, mivel hengeres palástúvá fog kényszerülni a merevsége miatt. Az óra üvege mindkét irányban hajlik, még ha széltében csak enyhén is. A másik probléma az, hogy az üveg felülete felgőzölt tapadás-gátló illetve karcolás-gátló szerű bevonattal rendelkezik, ezért a sima rávágott fólia szinte azonnal magától lejön, egyszerűen nem tapad rá, holott sima telefonon rendesen megáll. Sajnos e tulajdonságok miatt a rugalmas gumi szerű, de nagyon tapadó fóliák jöhetnek szóba pl. Zagg Invisibleshield (ő is gyárt hozzá) - Skinomi stb. A rugalmasságnak viszont a kemény Brando szerű fóliákkal szemben az a hátránya, hogy ha neki ütjük valaminek a kijelzőt, akkor a fólia ott olyan mintha benyomódna, meglátszik a helye fény felé fordítva. Ott tömörül egy picit a tapadó anyag. Mondjuk eléggé vigyázok az ilyen helyzetekre, nálam ritkán fordult elő. Az, hogy lejöjjön ruhától stb. pedig soha. Nagyon hasonlít az Invisibleshield fóliára. Szóval, ha megnyomódik és zavar, akkor vízzel óvatosan le lehet venni. A fólia újra kisimul és vissza lehet tenni, és megint szép. Amit észrevettem, az a vizes lötty amit adnak ezekhez a felrakásukhoz, tartalmaz valamilyen szappanszerű anyagot, ront a tapadáson. Azért kell a lötty mert annyira tapad, hogy ha nem jó visszaszedem és próbálkozok újra megoldás itt nem lehetséges, illetve ha nem lenne nedves a kezünk hozzá ragadna mint a fene. A sima vízzel sem egyszerű feltenni, mert ahol kinyomja a vizet ott már kezd jól tapadni, de egy kis próbálkozással rá lehet jönni a technikájára. Ha samponos vízzel csináljuk, akkor van lehetőségünk a pozíció korrigálásra mivel csúszkál mint a fene, de ismétlem nem tapad olyan jól mint tisztán a vegyszer miatt. Én úgy szoktam csinálni, ez ad legszebb és legstabilabb megoldást (azok akik félnek, hogy beázik az óra ne csinálják - habár ennyit ki kell bírnia a vízállóságának - már kétszer így csináltam): mindent megtisztítunk - kijelző, kézmosás stb. utána nagyon vékony vízsugár folyamatos folyatásával elkezdem a nedves fóliát pozícionálgatni, majd a kijelző és a fólia közé keményebb szivaccsal rásimítom fóliát úgy, hogy a fólia és a kijelző közé folyamatosan nagyon vékony sugárban folyik a víz. Azért nem elég benedvesíteni, mert akkor rengeteg buborék marad, azokat vékony lappal való kinyomkodása soha nem lesz olyan szép mint így. Ezzel a megoldással szinte nem látszik a fólia, és a felülete is gyönyörű a buborékokat a vízsugár kimossa. Ismétlem aki fél a beázástól, így ne csinálja.

(#296) Ditta2216 válasza lipotium (#295) üzenetére


Ditta2216
csendes tag

Köszönöm szépen! Megpróbálom, ha kapok ilyen fóliát. 5let, hol keressem?

(#297) lipotium válasza Ditta2216 (#296) üzenetére


lipotium
csendes tag

Szia! Én végül az Amazonról rendeltem, sajna Magyarországon egyedül Xprotector található listákon. Mikor meglett az óra, elkezdtem keresni fóliát hozzá, azt hittem könnyebb lesz. Rengeteg boltot felhívtam akik forgalmaznak készülékekhez fóliákat, akár órákhoz is, de senki nem tudott segíteni gear s-re való fóliával kapcsolatban. Az Invisibleshield magyarországi forgalmazóját is felhívtam, mivel a ZAGG is gyárt hozzá, de ő sajna nem forgalmazza, behozni nem hozza, vegyek univerzálist 10000-ért és vágjam rá, vicc. Szóval egyedül az Xprotector volt megtalálható. Semmi bajom nem lett volna azzal sem (igaz végül is nem ismerhettem meg a gear s-re való fóliájukat), felhívtam a magyarországi forgalmazójukat: www.xprotector.hu, ők is átmeneti készlethiánnyal hajtottak el. Semmi segítség, hogy mikorra tudnának fóliát szerezni. Közben megláttam, hogy a Speedshop-nál is van ilyen fólia, de csak rendelésre státuszon volt. Gyanús volt, hogy az ár megegyezett az Xprotector-on lévő árral forintra. Na mindegy, felhívtam őket is, hogy mi a helyzet, beigazolódott, ők is tőlük szerzik, de ha gondolom megrendelhetem. Na mindegy mondom, megrendelem, ha lesz is másik, legalább lesz tartalék. Ez volt március közepén. Múlt héten telefon, Speedshop az. Szólnak, hogy lesz fólia kb. még két hét. Mondom nekik, hogy időközben vettem külföldről ami már régen megjött de ha megjön, nem nagy összeg, tartaléknak jó lesz. Szóval visszatérve én az Amazonról rendeltem a Full Body Pack-ot: kijelző - hátlap - csat az így volt szállítással kereken 8000Ft és két hét alatt jött meg. 4000 volt kb. a szállítás sajna (de szükség törvényt bont). Szóval Amazon - Ebay és társai, vagy próbálkozzál a fentebb említetteknél hátha van már. Igaz az Xprotectorról nem tudom milyen minőségű. Én ilyet rendeltem, de nem ettől, csak hirtelen kerestem egyet: http://www.amazon.com/Skinomi%C2%AE-TechSkin-Replacement-Definition-Anti-Bubble/dp/B00NG0QJDI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1431202301&sr=8-1&keywords=gear+s+skinomi+full+body+pack

(#298) szizso71


szizso71
tag

ezen a videómon [link] jól látszik, hogy a kijelző bal alsó és jobb felső sarkán, hogy vált fel a fólia a ruha súrlódásától.

[ Szerkesztve ]

(#299) lipotium válasza szizso71 (#298) üzenetére


lipotium
csendes tag

Milyen fólia volt? Hogy volt felrakva? Nedvesítő spray-es volt amit mellékelnek hozzá? Szerencsére nálam a Skinomi elég jól bírja, pedig kabátot, pulóvert, inget stb. kapott már. Egyszer mint már ahogy fentebb is írtam egy pici megnyomódás miatt levettem, de csak nagy nehezen nedvesen tudtam megindítani az egyik sarkáról, kisimult, utána visszatettem és megint tökéletes lett. Nekem még egy picit sem jött fel. Tökéletesen fekszik rajta. Ahogy írtam már a mellékelt spray, illetve ha samponos vízzel rakja fel valaki, ahogy szokták is ajánlani, nem tapad tapasztalatom szerint olyan jól. felrakás után ugyan nagyon jól pozicionálható amig meg nem szárad, csúszik a sampontol mintva fene, de tisztán csak vízzel sokkal jobban tapad.

(#300) szizso71 válasza lipotium (#299) üzenetére


szizso71
tag

Nem tudom, egy telefonos ismerősöm teszi rá, gondolom nem 8000.es, mert nem kér érte pénzt :)
más
aki azért nem merte rotolni, mert fél a garivesztéstöl,ne tegye :)
csináltam visszaállítást,és mivel nincs knox system status OFFICIAL lett. :DD
csak a csc-re kell figyelni, és azt a tar fájlt letölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.