Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Rotate válasza todaly (#450) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem gariztasd, mert ez így nem normális...

más téma:

tegnap megnéztem, a Swiftkey X 40 mega ramot zabál, szóval próbaképp leszedtük a telefonról, helyette felment a Smart Keyboard Pro, és a telefon rendesen megtáltosodott, nincs több lassulás, sem fagyás azóta... tehát akinek fagyogat, és rendszeresen lassul, az nézzen körül a futó szolgáltatások között...

annyi biztos, hogy a SwiftKey X használata abszolút nem ajánlott ennél a készüléknél...

(#452) leslien


leslien
nagyúr

üdv! tervezzük a telo cserét asszonnyal weve I-ről váltunk galaxy w , vissza olvasgattam elég jó a tapasztalatok kérdésem még annyi h ennek a videólejátszója is meg eszi a mkv-t?
választ előre is köszönöm :R
üdv Rotate :R
elsőnek 2x ,majd sgs2 aztán itt

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#453) stvnppp válasza leslien (#452) üzenetére


stvnppp
senior tag

720p mkv-t megeszi, a killa samle-t (1080p mkv) nem.

(#454) leslien válasza stvnppp (#453) üzenetére


leslien
nagyúr

köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#455) Rotate válasza leslien (#452) üzenetére


Rotate
veterán

itt csak az asszonyé miatt vagyok :D

(#456) leslien válasza Rotate (#455) üzenetére


leslien
nagyúr

én is :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#457) Arween


Arween
senior tag

Miért nem tudom kilőni a SocialHub,és Térkép folyamatot?
És mi használja a Google szolgáltatásokat?Mert ezt se tudom kilőni.....

jelenleg a gyári beállításoknál próbálom kilőni,mert azt írták több helyen ,már nem érdemes task killert feltenni:
"Android 2.2 és afelett már nem szükséges a Task Killerek használata, bár játékok előtt néha jól jön."

[ Szerkesztve ]

(#458) l86544 válasza Arween (#457) üzenetére


l86544
aktív tag

Rootold és töröld le az összes felesleges gyárilag feltelepített progit. Használj másik launchert. Én Go-t használok abban simán letiltottam egy csomó progi automatikus indulását.

https://mowned.com/lajos-szab

(#459) Rotate


Rotate
veterán

itt egy lista, hogy miket lehet törölni probléma nélkül... SGS2-höz van, de a rendszer jóformán ugyanaz, szóval amelyik cucc gond nélkül eltávolítható egyiken, annak a másikon sem kéne gondot okozni...

[ Szerkesztve ]

(#460) Arween válasza l86544 (#458) üzenetére


Arween
senior tag

Gondoltam,hogy ez a megoldás,akkor keresek egy magyar nyelvű érthető leírást ,és megpróbálom megcsinálni ;)

(#461) Arween válasza l86544 (#372) üzenetére


Arween
senior tag

Ezzel a módszerrel csak letöltöd a superOneClick-et elindítod ,és csak rányomsz a root-ra?
persze a kötelező beállítások megléte után? Mert akkor ez elég egyszerű :DD

(#462) l86544 válasza Arween (#460) üzenetére


l86544
aktív tag

Rootolni a SuperOneClick 2.2-vel lehet, ez tényleg csak egy kattintás. A törlés meg Titanium Backup.

https://mowned.com/lajos-szab

(#463) BadGe válasza leslien (#452) üzenetére


BadGe
aktív tag

Ha egyszer a wave mellett döntöttél szerintem csalódni fogsz a galaxy W-ben. Természetesen számszerűsítve talán mindenben jobb a galaxy W, az android is "simulékonyabb" mint a bada, több "appot fogyaszthatsz", de mégis... sajnos csak ehez hasonló szubjektív érveim vannak. :)

ge.

(#464) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

samsung galaxy w hez keresek bőrtokot, tudnátok párat ajánlani?
ha lehet akkor a mobil kihúzható legyen egy szalag meghúzásával mint pl itt ahol a htc oldotta meg ügyesen.

Szépnapot!

(#465) Rotate válasza Dexter-2000 (#464) üzenetére


Rotate
veterán

[link]

nem tudom milyen lehet a minősége, de az eladónak jók az értékelései... $2,50-ért szerintem egy próbát megér :) nem nagy összeg... bár valószínűleg nem eredeti jakbőrből lesz, de értek már engem kellemes csalódások minőségileg ebayen :) valószínűleg egy kellemes tapintású műbőr...

bár ez neoprén, de mi ilyet vettünk barátnőmnek, és teljesen jó minőségű: [link]

[ Szerkesztve ]

(#466) Moleman válasza Dexter-2000 (#464) üzenetére


Moleman
addikt

Ebay, ha megfelel.

(#467) JagdPanther válasza Dexter-2000 (#464) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

Én ZTE Blade-hez való műbőrtokot vettem az Allee-ban, a sparhoz lemenő mozgólépcsőnél lévő telefonárusnál. Jó passzentos, nem esik ki, csak ha a kis fület meghúzom :)

(#468) Moleman válasza JagdPanther (#467) üzenetére


Moleman
addikt

Mennyiért vetted? Versenyképes ezekkel a 4-500 ft-os ebayes cuccokkal?

(#469) macimeister


macimeister
aktív tag

Miként van ez a superoneclick-es rootolás? leválasztom az sd-t meg mondjuk kiveszem, benyomom az usb debugot. rádugom a gépre. elindítom a programot rányomok, hogy root, várok és örülök? amikor végzett honnan látom a telefonon, hogy rootoltlett?

(#470) Rotate válasza macimeister (#469) üzenetére


Rotate
veterán

ha kész tolsz egy restartot a telón... onnan tudod, hogy lesz egy Superuser nevű app a telefonon...

(#471) atosz24


atosz24
csendes tag

Sziazstok azt lehet tudni, mikor jön ki frissítés (ice cream sandwich andoid 4.0.2)?

(#472) Rotate válasza atosz24 (#471) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem ezt még a Samsung sem tudja :)

(#473) JagdPanther válasza Moleman (#468) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

3000-ért vettem, döntse el mindenki mennyire versenyképes, nekem azonnal kellett valami tok, és csak ez volt :-)

(#474) macimeister


macimeister
aktív tag

Próbálgatom itt a füleseket. volt már szifon meg sima fülhallgató, de meglepő módon eddig a gyári adja a legjobb hangot. szifoné torzít kicsit a másik pedig halk. gyárinak sokkal nagyobb a hangja és ott is elviselhető. viszont ezt a kialakítást nem szereti a fülem :/

(#475) PéterBá


PéterBá
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő androidosként és Galaxy W felhasználóként regisztráltam. Segítséget kérnék tőletek.
A navigációval van kis problémám, mégpedig sokáig keresi a gps jelet. Az első használatkor a munkahelyemre való bemenetelnél használtam volna ha egész úton nem kereste volna a gps-t. Az út végén sikerült neki...
Szerintetek mi lehet a probléma? Esetleg melyik navigációs programot ajánlanátok a gyárin kívűl?

(#476) dipeti válasza PéterBá (#475) üzenetére


dipeti
senior tag

A pozicionálás nem a szoftvertől függ, hanem a hardvertől. Rásegítésnek használhatsz mobilnetet - csak pár kb-t eszik.
Nekem ma hóesésben, mobilnettel volt vagy 3-4 perc mire meglett a pontos helyzet.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#477) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

én pont S G W vásárlás előtt állok.
visszaolvastam néhány oldalt de nem próbálná meg valaki a pro-kontrákat egybegyűjteni?
(wave-ről vlátok én is^^)

(#478) leslien válasza kacsuszka (#477) üzenetére


leslien
nagyúr

szerintem csak az amoled ami hiányzik a galaxy w-ből, jò készülék és ROMKitchen coming soon :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#479) kacsuszka válasza leslien (#478) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

mi az a RomKitchen?
első androidos telom lesz :)

(#480) leslien válasza kacsuszka (#479) üzenetére


leslien
nagyúr

Mi az a „főzött rom”? A főzött rom nem más, mint a gyári romok lelkes amatőrök és profik által módosított verziója. Az alábbiak miatt érdemes használni: sokkal több témát lehet rátenni, optimalizáltabb romok, és jellemzően gyorsabbak is, mint a gyáriak, rengeteg plusz funkciót tartalmaznak, könnyebb az utólagos módosítás, illetve alapból rootolt. Egy hátrányuk van: ha nem szakszerűen tesszük fel, hibát (FC, más néven „Force Close”) okozhat. Persze ezek nem végleges hibák, könnyedén orvosolhatóak. Fontos: a hibák nem hardveres hibák, hanem szoftveres, tehát a telefont NEM lehet elrontani ilyen módon. :C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#481) kali


kali
legenda

ilyen telefont készülök venni a feleségemnek karácsonyra, remélem nem fürdök be vele...
jelenleg galaxy spica van neki (+ egy céges nokia), nekem volt sgs, most sgs2 van, mind a kettő tetszett/tetszik neki, de az s2 már nagy, az s meg régebbi, remélem ez is tetszeni fog neki, világos színben gondolkozom...
szerintetek milyen (lesz) ez a telefon női szemmel? :) gondolom sokaknak látta/használta már a párja, mik a vélemények?

(#482) Rotate válasza kali (#481) üzenetére


Rotate
veterán

a barátnőmnek ez van és imádja :) jól is néz ki női kézben :)

[ Szerkesztve ]

(#483) kali válasza Rotate (#482) üzenetére


kali
legenda

köszi a megerősítést! :R
lehet, hogy extrém ( :)) ) helyen veszem meg függetlenül, nem is vészes 80 e ft-ért...
a fülhallgatója milyen, hogy szól? mert néha hallgatna róla zenét!

(#484) kacsuszka válasza kali (#483) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

nekem is csüörtökön lesz és én is félek h a sanyierikkszon-ossal nem fog jól szólni.
de igazából volt már egy csomó telóba dugva a sanyis fülhallgato mégis mindegyiken fasza volt.

remélem nem lesz nagy baja ezzel sem

(#485) dipeti válasza kacsuszka (#484) üzenetére


dipeti
senior tag

Attól függ van-e az SE fülesen mikrofon. Ha nincs akkor jónak kell lennie.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#486) -B-


-B-
senior tag

Nah, úgy néz ki nem lesz rá hivatalos ICS: [link]

Botrányosan sz@r ez a hozzáállás a samsung részéről, hogy csak a csúcskategória kapja meg az ICS-t. :(

(#487) Rotate válasza -B- (#486) üzenetére


Rotate
veterán

várd ki a végét, szerintem úgyis lesz... nem hinném, hogy megengedhetik maguknak, hogy nála gyengébb telefonok megkapják, ez meg nem... biztos vagyok benne, hogy lesz rá, csak előbb a drága cuccoknak van prioritása...

egyébként a fenti kérdésre válaszolva, sztem nem a legjobb a fülese, bár amiben nincs basszus az nekem eleve szar :) de ha nem tetszik 2-3000 forintért is már tudtok venni olyat ami jobban megfelel :) ekkora tételnél már sokat nem számít :)

[ Szerkesztve ]

(#488) Arween válasza -B- (#486) üzenetére


Arween
senior tag

Hát ez nagyon gáz!Ennyit tud csak a Samsung???Kap 4 telefon frissítést azt kész??És a többi felhasználó,meg le van sz@va? ;] :W Ha ez így lesz én eladom,és visszatérek a jól bevált SE-valamelyik modelljéhez :(((

(#489) macimeister


macimeister
aktív tag

Névjegyzéknek ti milyen alkalmazást használtok? Mivel a facebookról leszedetthez nem tudok számot adni, így nem tudom összevonni a meglevő neveket a leszinkronizáltal. Illetve az is poénos, hogy nem lehet a teljes nevét beírni, mert túl hosszú.

(#490) Rotate válasza macimeister (#489) üzenetére


Rotate
veterán

azért mert a sim kártyára próbálod írni... szinkronizáld fel őket a telefonra, illetve a felhőbe, és úgy szerkeszd... régi telefonon sem lehet hosszú nevet írni a sim kártyára...

[ Szerkesztve ]

(#491) macimeister válasza Rotate (#490) üzenetére


macimeister
aktív tag

Ezek szerint belekavarodtam rendesen a számok helyébe. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#492) stefi68


stefi68
addikt

Nincs valakinek infója, hogy a Galaxy W lesz-e közeljövőben a Vodafone-nál?

Érdekeset tapasztaltam...., a Voda készülékbiztosítási listájában szerepel a "Galaxy W".
Lista: ITT
Ez csak elírás lehet? Vagy már előre betették a listába? Érdekes.... :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#493) stefi68


stefi68
addikt

Már nem tudtam szerkeszteni....

Sőt ebben a listában is szerepel ahol a biztosítási alapárként 78.176,- Ft van feltüntetve, ami ugye nem jelent semmit, mert a többi telefont nézve a feltüntetett alapárak még a kártyás áraknál is többek.

Viszont, ha a többi telefon alapárát nézem a Galaxy W viszonyított alap előfizetéses ára úgy 70-71e Ft lehet majd.
Persze csak akkor, ha tényleg forgalmazzák majd, de valószínűnek tartom, mert mi a fenének került volna bele a listába :F

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#494) macimeister


macimeister
aktív tag

Annyi még érdekelne, hogy a hívás közbeni hangerőt mivel tudnám még megemelni? Hangerő gombbal fel van nyomva teljesen, de nekem ez halk. Főleg, ha utcán vagyok.

(#495) -B- válasza Rotate (#487) üzenetére


-B-
senior tag

Az biztos, hogy nagyon elásná magát előttem a samsung, ha a W és az S Plus nem kapná meg a frissítést. A 2011-es, nem gyenge hardverrel rendelkező modellekre illene kiadni az ICS-t.
Tavasz környékén szeretnék telefont cserélni és a W is az esélyesek között van, szóval én is remélem, hogy megkapja!

(#496) Rotate válasza -B- (#495) üzenetére


Rotate
veterán

főleg, hogy a papíron gyengébb Sony Ericssonok is megkapják... meg ha jól emlékszem volt valami paktum is a gyártók meg a Google között arról, hogy 18 hónappal a kiadás utánig kötelesek mindig a legfrissebb Android verzióval ellátni a készülékeket...

(#497) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

esetleg leírnátok kezdő androidosként mely programokat rakjam fel és mire valók ? :)

(#498) -B- válasza Rotate (#496) üzenetére


-B-
senior tag

hát igen, a sonyericsson hozzáállása példaértékű mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#499) kacsuszka válasza macimeister (#494) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

[Android] Volume+ (Sound Boost) v1.8.0.5

találtam egy ilyet nemtudom h erre jo e

(#500) G.Peter válasza stefi68 (#492) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Már most is van a Vodánál, de csak az új boltban (Smart Store) lehet kapni.
Feltöltőkártyával 76990 Ft, ennél olcsóbban azt hiszem sehol sem adják. Előfizuval meg még olcsóbb. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.