Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Rotate válasza hajbel (#200) üzenetére


Rotate
veterán

W-re nincs hír az ICS-ről, Neo pedig tuti megkapja :) viszont lassan a Neo már nem is kapható :) nálunk (Szlovákia) például már szinte sehol nincs készleten, már csak a szolgáltatóknál lehetkapni, feváltotta a sokkal gyengébb kamerájú Neo V...

W jobb választás szvsz...

(#202) Cathulhu válasza hajbel (#200) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ugy tudom a neo kap frissitest, mint az osszes idei xperia, W viszont csak nagyon valoszinu. Ennek ellenere szerintem is W, gondolom nem fel evre tervez telefont venni, kesobb viszont jol fog jonni az a +40% prociorajel.
S mellett meg maximum a SAMOLED szolhat, ha valakinek ez kifejezetten fontos.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#203) Arween


Arween
senior tag

Én is a W-felé hajlok pedig Se-párti vagyok,de megnéztem a neo-t és a W-t ez utóbbi nagyon tetszett.Mint írtam a kijelzője nagyon szép bár nem amoled mégis nagyon ott van.

Aki használja már a W-t képeket esetleg egy kis videót megoszthatna velünk,és esetleg egy kis tapasztalati leírást is.Aksi valóban olyan jól bírja?Milyen android verzió van a készülékeken?

Samsungéknál volt már hivatalos bejelentés melyik teló kap ICS- t?

SE-nél minden 2011-es model megkapja az ICS-t,ezt már hivatalosan is bejelentették

[ Szerkesztve ]

(#204) Moleman válasza dipeti (#199) üzenetére


Moleman
addikt

Vegyél egy Nokia AD-57 adaptert, fillérekbe kerül, és abba olyan fülest dugsz, amilyet szeretnél.

(#205) hajbel válasza Rotate (#201) üzenetére


hajbel
addikt

Köszi srácok! Még szerencse, hogy kijavítottatok :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#206) Pinyó válasza matthew95(2) (#194) üzenetére


Pinyó
csendes tag

Én a W melett döntöttem éspedig egyik fő lépés a belső memória nagysága. 1giga van fenntartva programoknak a Neo-ban meg 320 mega, így nekem nem kell app2sd-t használni.

(#207) Paca2 válasza Arween (#203) üzenetére


Paca2
senior tag

nekem eddig max. 1 napot bírt az aksi, igaz, mióta egy hete megvan, szinte folyamatosan rajta vagyok, gondolom ha majd belakom és elmúlik az újdonság varázsa, akkor 1,5-2 napot ki fog bírni átlagos használat mellett (bár a 2 nap már necces sztem)

azért 1 giga is meg tud telni...

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#208) matthew95(2) válasza hajbel (#200) üzenetére


matthew95(2)
senior tag

:R

Igazából már csak a W és a Neo között vacillálok, mert azt írták, hogy az S-ben a GPS nincs a helyzet magaslatán és mivel, ha már okostelefont veszek, azért tudja azt is! :)

(#209) Hbence0077


Hbence0077
csendes tag

sziasztok,az lenne a kérdésem hogy mindent összevetve ti melyik készüléket választanátok? én 2 között vacilálok az egyik samsung galaxy w vagy samsung galaxy s.

(#210) matthew95(2) válasza matthew95(2) (#208) üzenetére


matthew95(2)
senior tag

Igazából az a nagy gondom, hogy nagy SE párti vagyok, ezért nehéz a döntés, illetve a neo a kezdetektől fogva nagyon tetszik nekem. Nem tudom, lehet kihúzom egy kalapból vagy vmi, de nem tudom melyiket vegyem! :DDD

(#211) Rotate válasza Hbence0077 (#209) üzenetére


Rotate
veterán

az S egyetlen előnye a Super Amoled és a nagyobb kijelző... szvsz a W jobb választás...

(#212) Rotate válasza matthew95(2) (#210) üzenetére


Rotate
veterán

élőben voltak már a kezedben? szerintem kézben kellemesebb a W... menj el valami plázába, és nézegesd meg mindkettőt :) én a Duna Plázában voltam a Telenorban...

(#213) matthew95(2) válasza Rotate (#212) üzenetére


matthew95(2)
senior tag

Még egyik sem! Majd megtapizom őket vásárlás előtt! :))

(#214) dipeti válasza matthew95(2) (#213) üzenetére


dipeti
senior tag

A w-n újabb touchwiz van. Szerintem érezhetően gyorsabb.
Az S-nek jobb a kijelzője, több a belső memóriája.
hbencének akartam címezni.

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#215) Cathulhu válasza dipeti (#214) üzenetére


Cathulhu
addikt

S-t mar semmikeppen sem vennek, a W az S+ -al van egy kategoriaban. A neo is gyengebb jelentosen

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#216) dokee78 válasza Pinyó (#206) üzenetére


dokee78
félisten

Galaxy W 512MB RAM 2GB ROM
Xperia NEO 512MB RAM 1GB ROM

Jó döntés volt a Galaxy W én is azt vettem volna a 2 közül bár nem szeretem a Galaxy szériát,de a W az kivétel.

[ Szerkesztve ]

(#217) vieri2000


vieri2000
tag

ki tudja lesz ez a samsung galaxy w a t-mobile nál?

(#218) Arween


Arween
senior tag

Engem meggyőzött, ilyet veszek,ez a cikk is azt támasztja alá jó döntés :))
[link]

[ Szerkesztve ]

(#219) justaview


justaview
őstag

ITT azért már 83.850.-Ft-ért S-PLUS-t lehet kapni (kártyafüggetlenül), ami azért mégis csak AMOLED kijelzős és 4". Így szerintem azért erősen meggondolandó a W megvétele 75ezerért szolgáltatóhoz kötve.

...de persze ahogy minden, ez is erősen szubjektív. :)

[ Szerkesztve ]

(#220) Cathulhu válasza justaview (#219) üzenetére


Cathulhu
addikt

Van ket baratom, az egyik direkt S+ -t vett a masik direkt W-t. Kinek melyik jon be jobban.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#221) Arween válasza justaview (#219) üzenetére


Arween
senior tag

esetleg olyan helyet tudsz ahol kb. ennyi az S+ ára,de 25% áfás számlát adnak?

(#222) justaview válasza Arween (#221) üzenetére


justaview
őstag

Holnap megmondom, ugyanis innen rendeltem telefont, és ÁFA-s számlát kértem róla. Vissza is igazolták, úgyhogy holnap kiderül. Remélem nem neked van igazad... :)

[ Szerkesztve ]

(#223) Arween válasza justaview (#222) üzenetére


Arween
senior tag

Most hívtam őket,a honlapon szereplő ár 0%áfát tartalmaz,elszámolható,de nem lehet visszaigényelni az áfát .A 25% áfát tartalmazó ára 99.900ft.....ez az én bajom,ha áfás számla kell qva drága mindenhol

[ Szerkesztve ]

(#224) Cathulhu válasza Arween (#221) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nameg gyari garit. A telenoros W-re jar a gyari gari, 1+1 ev + 2 honap es a hivatalos disztribektol szerzett fuggetlenekre is. A bolti garis cuccok arat ezert nem vennem figyelembe osszehasonlitasokban.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#225) justaview válasza Arween (#223) üzenetére


justaview
őstag

Ügyes. Hogy a fenébe lehet egy terméknek kétféle ÁFA-ja???
Bár engem most leginkább csak az érdekel, hogy a telefon rendben legyen.

[ Szerkesztve ]

(#226) Arween válasza justaview (#225) üzenetére


Arween
senior tag

itt 2év gyári gari van+áfás ár:
[link]
Kérjük mindenképp érdeklődjön vásárlás előtt, mert egyes termékeinknél az ÁFA törvény XVI/2 alfejezetének rendelkezéseit alkalmazzuk! Így ezen készülékekről kiállított számla 0%-os ÁFA tartalommal bír, ezen számla ÁFA visszatérítésre nem jogosít, ám a gazdasági társaságok könyvelésébe, költség számlaként természetesen elszámolható!

(#227) justaview válasza Arween (#226) üzenetére


justaview
őstag

Hát ez nem semmi...
Remélem ennek ellenére azért megbízható a bolt.

(#228) atosz24


atosz24
csendes tag

Sziasztok!
Akinek már van ilyen telója egy ideje, az meg tudná mondani, hogy milyen? Milyen hibái, hiányosságai vannak?Azt hallottam ezzel a telóval kapcsolatban, hogy belassul,akadozik.Ez igaz?
Előre is köszi
:)

(#229) atosz24


atosz24
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy melyiket válasszam?Samsung galaxy w /ace/ Nexus s?
Köszi

(#230) dipeti válasza atosz24 (#228) üzenetére


dipeti
senior tag

Nekem ilyen telóm van, de csak akkor válaszolok, ha nem félkövéren teszed fel a kérdést és elolvasod a fórumozás szabályait és alapelveit. :(

Az ace-t válaszd! ;]
Szerk. szerkesztés gomb, öreg! :((

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#231) atosz24


atosz24
csendes tag

Bocsi :)

(#232) Moleman válasza atosz24 (#229) üzenetére


Moleman
addikt

Nexus S.

(#233) atosz24


atosz24
csendes tag

Akinek már van ilyen telója egy ideje, az meg tudná mondani, hogy milyen? Milyen hibái, hiányosságai vannak?Azt hallottam ezzel a telóval kapcsolatban, hogy belassul,akadozik.Ez igaz?
Előre is köszi

(#234) Moleman válasza atosz24 (#233) üzenetére


Moleman
addikt

Én tegnap néztem meg a Telenornál, és ahogy a Blades összehasonlítókép is mutatja, szürke a kijelző fehérje, a kiállított darabé még durvábban szürke volt. A többi szín is fakó, úgyhogy csatlakozok ahhoz a hozzászóláshoz, a Blade-nek 50%-os fényerőn szebb képe van, mint ennek 100%-on.
A sebességről sajnos nem tudok nyilatkozni, lassú volt a mobilnet, így nem volt türelmem kivárni, hogy betöltsenek a flash-es tesztoldalak. Minden másra elég egy ARMv6-os proci is, úgyhogy ha nem vagy flashvadász, akkor biztos mindenre elég lesz. :)

(#235) Rotate válasza Moleman (#234) üzenetére


Rotate
veterán

azért ezt így kijelenteni, hogy a flashen kívül mindenre elég az AMRv6... érdekes...

a hozzád hasonlók miatt nem képes kihalni a mobilpiacról az msm7227...

(#236) Moleman válasza Rotate (#235) üzenetére


Moleman
addikt

Én lennék a legboldogabb, ha kihalna, pont emiatt akarom sürgősen lecserélni a Bladet.
A flash is csak azért nem megy rajta, mert nem tud hardveresen videót dekódolni a böngészőben, és az már sok neki. Ha nincs böngésző mellette, szoftveresen simán viszi az átlag avi sorozatokat a RockPlayer. Játszani nem szoktam, így arról nem tudok nyilatkozni, nyilván ott még szembetűnőbb a különbség.

Amúgy nem baj az, hogy még árulják, csak az, hogy túlárazzák (Ace, Skate, Wildfire S). Huszon-harmincezerért viszont bőven jó.

(#237) Rotate válasza Moleman (#236) üzenetére


Rotate
veterán

helyes :D

(#238) FR33


FR33
aktív tag

Itt is felteszem a kérdést :)
pannontol ujan elöfizuhoz vehetem...
blade 10.000
galaxy w 50.000

nemtom mit tegyek :) naon nem akartam telora költeni de elgondolkodtató :)

S-re vártam 2hétig ( mert az tetszik azt rendeltem ugyanugy 50ért ) de ugylátom nem kapok már és igy ez a 2maradt

(#239) Rotate válasza FR33 (#238) üzenetére


Rotate
veterán

w :)

(#240) FR33 válasza Rotate (#239) üzenetére


FR33
aktív tag

Ér + 40.000et bladehez képest ?:)

(#241) Rotate válasza FR33 (#240) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem bőven... nem egy kategória a 2 telefon...

(#242) Moleman válasza FR33 (#240) üzenetére


Moleman
addikt

Kedvelt szólásom, hogy a Samsungok túl vannak árazva, de a W pont nincsen, teljesen korrekt az ára. :)
Úgyhogy ha tetszik, vedd azt, a Bladet én 1 év alatt kinőttem.

(#243) dipeti válasza Moleman (#242) üzenetére


dipeti
senior tag

+1

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#244) atosz24


atosz24
csendes tag

Tudom hogy egyéni, de a w be szokott lassulni vagy fagyogatni? vagy telejesen gyors?

(#245) JagdPanther válasza atosz24 (#244) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

nekem két hét alatt egyszer sikerült megfagyasztani, valamilyen okból a fájlkezelő, zenelejátszó, internet 3 megnyitott oldallal utáni számológép indítása megoldhatatlan probléma elé állította :U És lassulni meg csak akkor szokott, ha egy bizonyos weboldalról a középső gombbal szeretnék azonnal a kezdőképernyőre jutni, ilyenkor 2-3 mp-cet kell várni amíg meg is jelenik teljes valójában.

(#246) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ma voltam benn Telenor-nál, megtapiztam, tényleg nagyon gyors, hihetetlen könnyű és szép, még ha csak a műanyag is.
Nálam a böngésző gyors volt, egy probléma volt a képek forgatásánál és a multitouch-nál, kicsit lassú, de nem vész..
A T-Mobilos ismerősöm azt mondta, hogy ők sem tudják mikor jön, csak annyit írnak nekik, hogy "Hamarosan", szte december közepén, január elején várható biztosra.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#247) atosz24 válasza JagdPanther (#245) üzenetére


atosz24
csendes tag

és más lassuságot nem tapasztalatál? véletlen kikapcsolások?jól kapcsolódik a sz.géphez?

(#248) JagdPanther válasza atosz24 (#247) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

nem, fürge minden más esetben :) véletlen kikapcsolások nincsenek, PC-hez pedig igen egyszerűen és gyorsan csatlakoztatható, pendrive-ként működik.

(#249) atosz24 válasza JagdPanther (#248) üzenetére


atosz24
csendes tag

köszi :) még olyan kérdéem lenne hogy, a hálózatok(wifi, gps,mobilnet(ha van))stabilak?a fényképező/kamera jól használható?jók a fotók?

(#250) dipeti válasza atosz24 (#249) üzenetére


dipeti
senior tag

Fotók kielégítőek, wifit nekem már párszor eldobta magától, de utána visszacsatlakozott.
A GPS nem rossz, de nem is jó. A blade-mnnek egy percbe sem telt jelet fogni, a samsungnak kell 3-4 perc. Aki gyakran akar navigációhoz nyúlni, ne ezt vegye! :W

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.