Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) kacsuszka válasza G.Peter (#500) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

én most vállalati előfizuval veszem a telenornál 37+áfá ért...
ennyiért tökéletes :)

(#502) G.Peter válasza kacsuszka (#501) üzenetére


G.Peter
aktív tag

A feltöltős árra írtam, hogy annál nincs olcsóbban. Az előfizu más kategória.
37+áfáért én is elfogadnám :K Csak hát nálam szóba se jöhet az előfizetés, mivel nem beszélek le annyit havonta :)

(#503) hajbel válasza G.Peter (#502) üzenetére


hajbel
addikt

Jópár helyen olcsóbb: GSMLine, XXL

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#504) dipeti válasza hajbel (#503) üzenetére


dipeti
senior tag

Menjen csak szépen lejjebb az ára 70k alá tartósan! Akkor sokan fogják majd választani remélem. :C

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#505) -B- válasza hajbel (#503) üzenetére


-B-
senior tag

Ja, de ezek bolti garis árak.

(#506) Rotate válasza dipeti (#504) üzenetére


Rotate
veterán

így van, minél nagyobb a közösség, annál nagyobb figyelmet fordít rá a Samsung és a fejlesztői közösség egyaránt :) 2012 best buy telefonja lehet, ha lemegy 60 körül árra függetlenül, azért annyiért nem sok 1,4Ghz-s telefont dobálnak hozzád :)

(#507) G.Peter válasza hajbel (#503) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Bocsi, tényleg van olcsóbb. Én kb. 1 hete kerestem rá, akkor még 80 ezer körül volt az ára :) Viszont én így is a vodás változatot választanám, mivel ott gyári garanciát adnak, ami egy ilyen árú telefonnál már nem mindegy. Persze ez lehet, hogy csak nekem számít, nem tudom :)

(#508) kali válasza G.Peter (#507) üzenetére


kali
legenda

80 e ft rendes boltban, korrekt gyári garival!

(#509) G.Peter válasza kali (#508) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Tudom. De a vodánál meg 77e, meg a régi vodásoknak van Köszönet Program (vagy valami ilyesmi) kedvezmény is, ami nekem konkrétan 4e Ft. Szóval ha holnap bemennék, akkor 73-ért megkapnám. Az más dolog, hogy jelenleg nincs ennyi pénzem :(((

(#510) leslien


leslien
nagyúr

lehet h már volt, kies frissített 2.3.6. xxkk1 :C

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#511) stefi68 válasza G.Peter (#509) üzenetére


stefi68
addikt

Honnan vetted ezt a Vodás árat?

A Voda Smartstore-ban csak mindenféle Mátrix előfizetéses árak vannak, A Vodafone.hu-n még nincs a forgalmazott készülékek között.

Amúgy nem tud valaki Samartstore elérhetőséget (email, tel.), már gúvad a szemem a keresgéléstől, de akkor sem látom feltüntetve....

Amúgy a "sufni GSM" boltok legalacsonyabb árai bolti garanciát tartalmaznak csak, 6 vagy max. 12 hónap és tartozékok nélkül értendő, vagyis csak a telefon, doboz, töltő, headset, kábel, stb. nélkül...

Szerk.: Ja, bocs most látom, a Smartstore-ban is van feltöltőkártyásan....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#512) kali válasza G.Peter (#509) üzenetére


kali
legenda

nekem (illetve a feleségem részére) t-től kellene - olcsóbb lenne -, de ott meg nincs, így marad a független, de azt meg nem sufnis gsm üzletből, ahol csak bolti gari van, nem éri meg azt a - 10 e ft különbözetet, akkor inkább már kiadok a rendes gyártói garisért 80 e ft-ot...

(#513) atosz24


atosz24
csendes tag

szaisztok a kérdésem az lenne hogy van a w-ben fényérzékelő és hogy működik-e?ezenkívül a többi szenzor jól működik?köszi

(#514) atosz24


atosz24
csendes tag

ja és wifi problémák vannak?

(#515) Rotate válasza atosz24 (#514) üzenetére


Rotate
veterán

a wifi nagyon gyorsan kapcsol, és tartja is jól, nálunk legalábbis :)

(#516) atosz24 válasza Rotate (#515) üzenetére


atosz24
csendes tag

köszi és az érzékelőkkel kapcsolatban tudsz mondani valamit?

(#517) Wa2x_ válasza atosz24 (#513) üzenetére


Wa2x_
veterán

Egy mondattal válaszolva, minden szuper működik, ez egy nagyon jó készülék, egy hibája, hogy néha elfogy a memo, de reméli mindenki, hogy lesz megoldás. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#518) G.Peter válasza kali (#512) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Szerintem mi ketten ugyanarról beszélünk. Én is azt mondom, hogy nem éri meg a sufni gsm-es :))

(#519) atosz24 válasza Wa2x_ (#517) üzenetére


atosz24
csendes tag

és van valami fejlemény a memórifogyással kapcsolatban?

(#520) Wa2x_ válasza atosz24 (#519) üzenetére


Wa2x_
veterán

Olvasgass vissza (pl. 451. hsz.), hivatalos "javítás" még nincs.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#521) -B- válasza atosz24 (#519) üzenetére


-B-
senior tag

...de reméli mindenki, hogy lesz megoldás

(#522) Arween


Arween
senior tag

egy kis help kellene: W a bekapcsolt aktív bluetooth esetén automatice head-set-re teszi a hívásaimat,ezt hogy tudom kikapcsolni?(mert baromi zavaró,hogy ha a pc-ről küldök át cuccot és hívnak ez ba---k kicsörögni átvált fülesre)

(#523) Arween


Arween
senior tag

Próbálkozom a root-ot megcsinálni,de ennél tovább nem jutok,mit nem csinálok jól?USB-hibakeresés bekapcsolva+Ismeretlen források is.Eddig elmegy majd semmi:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#524) l86544 válasza Arween (#523) üzenetére


l86544
aktív tag

A telefon minden driver-e normálisan feltelepült? Nem volt település közeben hiba üzi?
Nekem is volt ilyen míg minden driver rendesen fel nem ment a gépre.

https://mowned.com/lajos-szab

(#525) Arween válasza l86544 (#524) üzenetére


Arween
senior tag

Most sikerült megcsinálnom,a driver nem volt jó igazad van,ezért jó ha van a háznál egy informatikus :) A legjobb meg az lenne ,ha egy telefon mágus is lenne :DD

Az normális,hogy az sd-re pakolt app-ok ikonjai eltüntek ,helyettük ilyen kis androidos kép van Sd felirattal??

[ Szerkesztve ]

(#526) babosmiki


babosmiki
addikt

Ma hozta meg a futár a GsmLine-tól, ajándék lesz karira.
Fehér színűt rendeltem az asszonynak, szerintem nagyon szép készülék.
Viszont!
Tiszta ideg vagyok, mert az első bekapcsolás után,
egyből feltűnt legalább három pixelhiba a kijelzőn! :(((
Tapasztalt már valaki hasonlót?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#527) Rotate válasza Arween (#525) üzenetére


Rotate
veterán

nyomj egy restartot, néha asszonynak is ezt csinálja, restart után megjavul, az nem a root miatt van :)

babosmiki:

ez előfordul bármilyen készüléknél, gyorsan küldjed vissza szerintem... kéne cserélniük, bár kérdés, hogy a GSMLine mennyire megbízható garanciailag...

[ Szerkesztve ]

(#528) dr_ace


dr_ace
aktív tag

beállítottam a telón a facebook accountomat, hogy szinkronizáljon a kontaktjaimmal, amit meg is csinált (csomó emberhez magától hozzátársította a facebook profilját, volt akikhez meg én társítottam manuálisan), de a facebookos profilképeket nem jeleníti meg senkinél. ez mitől lehet? és hogyan lehet megoldani? :F

(#529) babosmiki válasza Rotate (#527) üzenetére


babosmiki
addikt

Köszi.
Azért kicsit felháborító, mert nem egy olcsó készülék.
Hát a minőség ellenőrzés szerintem itt elmaradt...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#530) BrTH


BrTH
tag

Nem akarom senkinek elrontani a lelkesedését de egy Neo-hoz képest nem tudom miben jobb. 0,4 GHZ? ez a nagy durranás? Nem tul bonyolult a neoból is kihozni ezt. Mellesleg a neo nem fagy, nincsenek memória gondok, ICS tavasszal. Én nem mondom, hogy értek a témához csak az adatokra támaszkodom.

By BrTH

(#531) dr_ace válasza dr_ace (#528) üzenetére


dr_ace
aktív tag

kitöröltem a fiókok közül a facebookot, újra hozzáadtam, és jó lett :DD

(#532) babosmiki válasza BrTH (#530) üzenetére


babosmiki
addikt

A neo nekem pl. nem tetszik...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#533) BrTH válasza babosmiki (#532) üzenetére


BrTH
tag

Ok, jogos, ezen kívül? funkcionalitás? mondjuk a ray nem rossz de az kicsit magasabb ár kat.

By BrTH

(#534) babosmiki válasza BrTH (#533) üzenetére


babosmiki
addikt

Ennyi.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#535) macimeister válasza BrTH (#530) üzenetére


macimeister
aktív tag

Ha jól látom kisebb kijelző, de ha ez nem is nálam a fotó led hiánya miatt elbukott.

(#536) hajbel válasza BrTH (#533) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam pl. fontos szempont a kamera. Ég és föld a kettő. A másik pedig, hogy nexus s fórumban is írták, hogy idővel csökken a tuningpotenciál, és hogy nem is mindegyikből lehet kihozni az 1,4 GHz-et. Van, hogy fagyni kezd az addig stabil tuningolt processzor miatt...

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#537) G.Peter válasza BrTH (#530) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Szerintem csak személyes szimpátia kérdése. Nagyon sokáig nekem is a Neo tetszett jobban, aztán egy ideig a SGW, most meg éppen nem tudok dönteni. Tulajdonképpen egy átlagfelhasználónak szerintem nem számít, hogy 1 vagy 1,4 GHz. A kamerája a W-nek sokkal jobb, kinézetre meg a Neo tetszik jobban (persze ez szubjektív...). Szóval ha most választanom kéne, akkor nem tudnék. Szerencse, hogy jelenleg semelyikre nincs pénzem :D

(#538) BrTH válasza macimeister (#535) üzenetére


BrTH
tag

Nem értem; Miért kisebb a kijelző? Miért ne lenne fotó led?

By BrTH

(#539) BrTH válasza hajbel (#536) üzenetére


BrTH
tag

Tudnál mondani olyan alkalmazást amit használsz és az 1GHz akad a 1,4 GHz meg nem?

Nem tudom, hogy az összes új xperia családnak tagjának hasonlóan gyengébb a kamerája mint a Neonak?

[ Szerkesztve ]

By BrTH

(#540) Rotate válasza BrTH (#530) üzenetére


Rotate
veterán

tedd le párszor a neo-t az asztalra, aztán nézd meg a hátlap közepét, 1 év alatt úgy fog kinézni, mint egy hányadék...

babosmiki:

sajnos minden készüléket nem lehet kiszűrni... nekem a 450€-s LG Optimus 2x is pixelhibás volt, majd cseréltettem, és a csere készüléken is volt egy... sajnos a tömeggyártás így működik, nem lehet minden selejtet kiszűrni, de szerencsére erre van a garancia :)

[ Szerkesztve ]

(#541) BrTH válasza BrTH (#533) üzenetére


BrTH
tag

Szerintetek szempont-e az, hogy a neo hivatalosan kap ICS frissítést a w meg nem?

By BrTH

(#542) BrTH válasza Rotate (#540) üzenetére


BrTH
tag

Van esetleg valami alap androidos menü pl kijelző tesz ahol azonnal látható a pixelhiba?

By BrTH

(#543) Rotate válasza BrTH (#541) üzenetére


Rotate
veterán

nem sok olyan újdonságot, hoz ami nagyot lendítene, egy egymagos processzoron, szóval nem értem mire vered a melled...

a másik dolog az, hogy nem írták (még), hogy lesz a W-re, de azt sem írták, hogy nem lesz, én biztos vagyok benne, hogy lesz, már csak a Google/gyártók közti megegyezés alapján is, miszerint kb nyártól minden új kiadott készülékre el kell készülni az aktuális legfrissebb rendszernek, a kiadástól számítva 18 hónapig... tehát minimum másfél éves támogatás az új gépekhez, hogy megkapják az aktuális új rendszert...

biztos, hogy jön a W-re is szerintem, csak előbb megkapja az S2 meg a Note, majd a tabletek, végül a középkategória... szerintem nyárra lesz úgyis... de mondom, nem fog sok változást hozni...

szerk: S2-n és W-n ezt kell beütni a tárcsázóba: *#0*# és ott vannak LCD tesztek :) miért Neo-n ilyen nincs? ( ;] )

[ Szerkesztve ]

(#544) G.Peter válasza BrTH (#539) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Az Arcnak elvileg jó a kamerája. Csak az már más árkategória...

Az ICS frissítés szerintem egyáltalán nem mindegy. Az újabb verziókat nem véletlenül szokták kiadni. De szerintem a Samsung is át fogja gondolni ezt a frissítést. Nekik se jó, ha emiatt csökken az eladás...

Lassú voltam, Rotate már írta

[ Szerkesztve ]

(#545) hajbel válasza BrTH (#539) üzenetére


hajbel
addikt

Emulátorok, játékok például

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#546) BrTH válasza hajbel (#545) üzenetére


BrTH
tag

pl?

By BrTH

(#547) hajbel válasza BrTH (#546) üzenetére


hajbel
addikt

pl. psx emulátor és lesznek még GTA 3 szerű játékok a jövőben.

Egyébként megjegyzem, hogy nem saját tapasztalataimat írom, le mert egyelőre csak szemezgetek ezzel a telóval. Amíg nem jön ki valami jó főzött ram, vagy frissítés, addig nem veszem meg. Bár biztos vagyok benne, hogy kisütnek valamit nemsoká.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#548) BrTH válasza hajbel (#547) üzenetére


BrTH
tag

Köszi a választ. Az Adreno 205 nem kevés ezekhez?

By BrTH

(#549) macimeister válasza BrTH (#538) üzenetére


macimeister
aktív tag

[link] Nem erről beszélünk?

(#550) hajbel válasza BrTH (#548) üzenetére


hajbel
addikt

goro1000 szerint nem.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.