Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) ivana


ivana
Ármester

Az előzőekben említett Tw laucher lelövésével kapcsolatos problémákat én úgy oldottam meg, hogy felraktam helyette a go lauchert ezt már nem lövi le, és még jobban is néz ki mivel témázható.

(#402) Izzé válasza ivana (#401) üzenetére


Izzé
őstag

Mennyivel változott így a ramhasználat?

(#403) ivana válasza Izzé (#402) üzenetére


ivana
Ármester

Átlagosan 20-30 megával, de ellentétben a tw-vel ennél elég állandó a használt mennyiség ha nem fut más kb. 110 mega marad szabadon.

(#404) dipeti


dipeti
senior tag

Szerintetek ez kompatibilis a készülékkel? Látszik hogy fehér köröcskék vannak a jack-n.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#405) Baxo89 válasza dipeti (#404) üzenetére


Baxo89
tag

Ha visszább olvasol, ott írta valaki, hogy ha mikrofon nélküli fülessel próbálod, az tökéletesen szól.
Igaz valaki írta azt is, hogy igen ha fehér a csíkja akkor az jó hozzá.

Meglestem ma Auchanban a telót és külsőleg nekem is bejövős, jó a fogása, mérete megfelelő. Szépek a színek, tökéletes a képe, gyors. Mikor üzinél a billengyűzetet néztem és elfordítottam a telót azt egy picit lassan érzékelte, de nem vészes. Minden igaz akkor ez lesz az első androidos okos telefonom. Telenorosan 47500ért nem rossz vétel sztem.

(#406) jonahhex válasza hajbel (#337) üzenetére


jonahhex
csendes tag

"hogy az árrés így is a kereskedőé marad, ergo a külföldön megkeresett pénzét Magyarországon költi el, ami majd a gazdaságban forog tovább. Nyilván egy ilyen út során be is vásárol, esetleg haverokkal jön, akik úgyszintén itt költik el a pénzüket stb. stb. Egyébként büszke lehetsz magadra, a magadfajták miatt a felvidéki magyarok űzött vadként élnek a saját hazájukban."
1. a kereskedői árrés min nincs??
2. az, hogy valaki itt szorakozik, itt karambolozik, itt szarja le a közlekedési alapszabályokat, (megy,mint a hülye), a LECSO-ban költekeznek nem jelenti a gazdaság fellendülsét. lásd. VALÓSÁG max. nem lesz parkolo hely a lecso-ban Köszönjük:)
3. nem is ismersz miért személyeskedsz?? én nem személyeskedtem??
úgy vélem rossz ajtón zörgetsz a felvidékkel kapcsolatban, hisz nem én húztam meg az országhatárokat
4. az akkor sem oké, hogy én meg a többi MAGYAR fizeti az adót amit már megint emelnek a "magadfajták" meg .................

[ Szerkesztve ]

(#407) Wa2x_ válasza jonahhex (#406) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ez full OFF, hagyjátok már, nem itt van ennek a helye és senki se kíváncsi rá...

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#408) nrc válasza Paca2 (#396) üzenetére


nrc
tag

Oké, még várok pár napot a vásárlással hátha addigra kiderül, hogy mi okozza a problémát.

(#409) Icecurrant


Icecurrant
csendes tag

Akkor egy kérdést ha megengeditek: melyiket érdemes megvenni, ha telefonálásra, sms-re, játszani, fényképezni,meg wi-fi-vel kapcsolodva netezni szeretne valaki? :F :F
És persze miért?
(még annyit hozzá, telenorosban)
Samsung Galaxy W(onder) vagy Samsung Galaxy Ace?

(#410) dipeti válasza Icecurrant (#409) üzenetére


dipeti
senior tag

Játszani jobb ez a proci (1,4Ghz vs 800Mhz)
Fényképezője kielégítő mind a kettőnek, de ez tud 720p-ben is rögzíteni. Kicsit visszább lapozol találsz képeket, videókat.
Ez sokkal jobb felhasználói élményt nyújt netezéskor, mivel erős a proci.

Ha elnézel a "milyen okostelefont vegyek" topicba akkor láthatod, hogy az ACE-t nem is ajánlják. Rossz az Ár/Érték aránya. :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#411) Rotate válasza dipeti (#410) üzenetére


Rotate
veterán

plusz még nagy előny az Ace-hez képest a nagyobb felbontás miatt a szebb kijelző, nem annyira pixeles :)

(#412) Icecurrant válasza dipeti (#410) üzenetére


Icecurrant
csendes tag

Köszi szépen!!
Zeneileg is stimm?
Ugyanis arra is használva lesz rendesen... :C :K

(#413) dipeti válasza Icecurrant (#412) üzenetére


dipeti
senior tag

Zeneileg ugyanazt tudja mind a kettő szerintem.
A Galaxy S-ben van valami fasza hangchip (nem jut eszembe a neve) ami miatt az nagyon jól szól állítólag.
Én nem vagyok túl vájtfülű, plusz még normális fülesem sincs hozzá, úgyhogy nem nagyon tudok nyilatkozni, de egy alap szinten biztosan hoz.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#414) hajbel válasza jonahhex (#406) üzenetére


hajbel
addikt

Magyarországon, a földrajzi helyzete miatt tudod mennyi külföldi utazik át naponta? Még ha a TESCO-ban költik el a pénzüket, a magyar gazdaságnak az is jó, mert a külföldi gazdaságból átvándorol a pénz a miénkbe. A második pontban megfogalmazott magasröptű gondolatok magukért beszélnek. Nyilvánvaló, hogy a hasonló műveletlenség (politikai, történelmi ismeretek teljes hiánya, valamint a jogszabályok ismeretének hiánya, 0 tapasztalat stb.) vezetett a december 5.-ei katasztrófához, ami miatt most elvehetik a felvidékiek szlovák állampolgárságát.

Az összes többi fórumtagtól bocsánatot kérek ezért a nagy OFF-ért!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#415) Wa2x_ válasza Icecurrant (#409) üzenetére


Wa2x_
veterán

Mindenképp a W! ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#416) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Sziasztok!

A Motorola Defy+ forumban már feltettem a kérdést, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
Telefon vásárlás előtt állok és 2 telefon között vacilálok.
1. Motorola Defy+
2. Samsung Galaxy W
Árban mind2-höz ugyanannyiért tudok hozzájutni.
Az utóbbinak jobbak a specifikációi (1,4 Ghz proci, 720p videófelvétel és le is tudja játszani), viszont külseje és strababírósága miatt szimpatikusabb a Defy+.
Játék teljesítményben melyik a jobb? Ti melyiket ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

(#417) Moleman válasza G3R!94 (#416) üzenetére


Moleman
addikt

Teljesítményében jobb a W, kérdés, hogy a Samsung gyári romja mennyire fogja vissza. Ha ugyanannyiba kerülnek, a W jobban megéri, ha játékra kell. Nekem is szimpatikusabb a Defy+, de túl magasra lőtték az árát. 15 ezerrel olcsóbban már jó lenne.

(#418) G3R!94 válasza Moleman (#417) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Köszi a választ!
Akkor nagy valószínűséggel a W lesz.

(#419) hajbel


hajbel
addikt

GTA 3-at próbálta már valaki? Neten nem találtam semmilyen információt erről. Van pár telefon, ami nincs a támogatott készülékek között, mégis fut rajtuk.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#420) dokee78 válasza Moleman (#417) üzenetére


dokee78
félisten

Kicsit túl van lihegve a Defy és a Defy+ is,szerintem inkább ROM-cserélgetőknek való és azoknak akiknek jól jön a strapabíróság.
A Galaxy W szebb is,alapból tartalmazza a magyar nyelvet és erősebb hardveresen.
Az akku viszont kissebb.

[ Szerkesztve ]

(#421) macimeister


macimeister
aktív tag

GPS jelet nektek milyen gyorsan fog házban/szabadban?

(#422) l86544 válasza macimeister (#421) üzenetére


l86544
aktív tag

Lakásban nem próbálgattam de szabadban, autóban 10-20másodperc között.

https://mowned.com/lajos-szab

(#423) macimeister válasza l86544 (#422) üzenetére


macimeister
aktív tag

És milyen programot használsz? Autóba gondolom nincs semmi ami rá tud segíteni, mondju a wlan :)

(#424) l86544 válasza macimeister (#423) üzenetére


l86544
aktív tag

Navihoz a "megyek"-et használom. Meg a Waze-t szoktam használni.
Wifi nincs bekapcsolva, 3G szokott menni de simán 3G nélkül is megy a ilyen gyorsan a GPS.

https://mowned.com/lajos-szab

(#425) macimeister válasza l86544 (#424) üzenetére


macimeister
aktív tag

megyek?

(#426) l86544 válasza macimeister (#425) üzenetére


l86544
aktív tag

i go

https://mowned.com/lajos-szab

(#427) macimeister válasza l86544 (#426) üzenetére


macimeister
aktív tag

sose jöttem volna rá :)

(#428) dipeti válasza macimeister (#421) üzenetére


dipeti
senior tag

Mostanában próbálgattam és nekem elég lassan fogott jelet AGPS nélkül (3-4 perc).
Lakásban nekem nem hajlandó megtalálni. Ha viszont megvan a jel akkor nagyon pontos.
Igaz az elmúlt napokban nagyon felhős volt az ég nálunk.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#429) macimeister válasza dipeti (#428) üzenetére


macimeister
aktív tag

Ez a kies program ér valamit? Bár eddig még össze se tudtam kötni a géppel. :D Mármint ami fel lehet nyomni pc re. Illetve, hogy ne kelljen tárolóként csatlakoztatni hanem simán rádugom és menjen ahhoz mi kell?

[ Szerkesztve ]

(#430) dipeti válasza macimeister (#429) üzenetére


dipeti
senior tag

Szar az a Kies. Egyébként WiFi-n csatlakozik a géphez, de lassú szerintem. Sokkal egyszerűbb tárolóként csatlakoztatni.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#431) stvnppp válasza macimeister (#429) üzenetére


stvnppp
senior tag

A kies nem egy nagy élmény, legalábbis szerintem... Arra jó max, hogy le tudod menteni a a telefonon lévő dolgokat (névjegyek, hívásnaplók, üzenetek, képek, stb.), a frissítéshez sem nagyon kell, megoldja nélküle is. Azért érdemes felrakni, mert települ vele driver, amivel már a telefont teljes mértékben felismeri a sz.gép, nélküle csak egy kártyaolvasóként látja a belső memóriát, ha bekapcsolod az USB módot, driverrel meg elég csak rádugni a gépre, és saját nevén jelenik meg.

Szerintem azért ha van egy kis időd, nézz rá, lehet hogy neked hasznosabb lesz...

Szerk.:
Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#432) macimeister válasza stvnppp (#431) üzenetére


macimeister
aktív tag

Közben én is rájöttem. kékfog usb stickem nem szerette. kiszedtem és most felnyomta rendesen a telefont. :)

(#433) oliverkiss32 válasza brendoncsopi (#294) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

[link]"A Samsung még hallgat, egyelőre mindössze a tavalyi csúcsmodell, azaz a Galaxy S II frissítését erősítették meg a hivatalos Twitter-csatornán keresztül, az időpontról még semmit nem tudni. A Galaxy S II mellett természtesen a Nexus S névre keresztelt Gingerbread referenciamobil is megkapja az Ice Cream Sandwich-et, amint a Galaxy Nexus széleskörben elérhetővé válik. A koreai gyártótól mi ennél többet várunk, a két említett készüléket remélhetőleg jó néhány további követi majd a sorban. Hardveresen ugyanis a nemrég megjelent Galaxy W és a Galaxy S Plus is belefér a kalapba, nem is beszélve a kétmagos processzorral szerelt Galaxy R-ről és a Galaxy Note-ról."

;]

(#434) dr_ace válasza oliverkiss32 (#433) üzenetére


dr_ace
aktív tag

egy 9 napos hsz-re egy 9 napos cikkből vett idézettel válaszolsz? az jó...

(#435) dokee78 válasza dr_ace (#434) üzenetére


dokee78
félisten

lol copy paste?

Egyre jobban tetszik ez a Galaxy W.

(#436) BadGe


BadGe
aktív tag

Sziasztok,

rootolás nélkül szeretném underclockolni a telefont. van rá megoldás?
600 Mhz után nem tudom elviselni ezt a sebességet, segítsetek pls :)

thx
ge.

[ Szerkesztve ]

(#437) dokee78 válasza BadGe (#436) üzenetére


dokee78
félisten

Underclockolni?
Minek?

(#438) BadGe válasza dokee78 (#437) üzenetére


BadGe
aktív tag

például hogy megnézzem, hogy hogyan fut egy program lassabb gépeken. pl 1Ghz, 800 Mhz, esetleg 600 Mhz. ge.

(#439) dokee78 válasza BadGe (#438) üzenetére


dokee78
félisten

ROOT-olás nélkül nem fogod tudni semmilyen módon.
Miért nem ROOT-olod?

(#440) Moleman válasza BadGe (#438) üzenetére


Moleman
addikt

Azt nem fogod meglátni, mert az architektúra és a GPU ugyanúgy jobb marad.
De ha már piszkálod, az üresjárati órajelet érdemes leengedni, sokkal takarékosabb úgy.

(#441) BadGe válasza dokee78 (#439) üzenetére


BadGe
aktív tag

Nem tudom hogy kell és amíg nem feltétlenül szükséges inkább nem nyúlok hozzá. ráadásul fejlesztéshez kell, és egyelőre úgy gondolom, hogy minél jobban közelíti az eszköz az átlag felhasználói gépet annál jobb. ami azt illeti már így is bajban vagyok :) túl gyors és túl friss az oprendszere.

Különben szivesen vacakolnék mondjuk cyanogen mod-al, de egyedül nem szivesen piszkálom a telefont. Van aki elrontja helyettem ? :)

ge.

(#442) todaly


todaly
csendes tag

Sziasztok!

2 hete én is vettem egy ilyen telót a telenornál, és mivel vodás vagyok 1 hét után elvittem ki függetleníttetni. A telót az első egy hétben kártya nélkül használtam internetezésre, majd elvittem kifüggetleníteni. A függetlenítés után a 2. napon a telefon lefagyott és csak másnap tudtam újraindítani úgy, hogy egész éjjel ki volt véve az aksi és reggel elindult, ment 2 napig és megint kifagyott. Visszavittem a srácokhoz ahol függetlenítve volt és azt mondták biztos nem attól van hogy kiolvastak egy kódot és visszapötyökték, vigyem vissza a telenorhoz garanciába, ha nem indul el úgysem lehet látni, hogy független, meg biztos azért szar mert i
szar az összes androidos,valamint nem ismerni még az új készülék gyári hibáit. Valaki már tapasztalt ilyen problémát ennél a típusnál, vagy hasonló androidos készüléknél? Esetleg valami megoldás? Előre is köszönöm.

(#443) Rotate válasza todaly (#442) üzenetére


Rotate
veterán

a memória hajlamos elfogyni, ilyenkor belassul nagyon, ha viszont így történik, ajánlatos nem hozzányúlni pár másodpercig, mert úgy beakad, hogy csak aksi ki-be segít...

(#444) todaly válasza Rotate (#443) üzenetére


todaly
csendes tag

Szia!

Köszönöm a válaszodat, az aksi ki-be de egy egész este alatt? Épp most is itt pihen az aksi mellettem már 4 órája és semmi.

(#445) Rotate válasza todaly (#444) üzenetére


Rotate
veterán

nekünk mikor megfagyott, kivettem visszaraktam és indult... :S

(#446) todaly válasza todaly (#444) üzenetére


todaly
csendes tag

Esetleg nem tudja valaki, hogy lehet resetelni?

(#447) Wa2x_ válasza todaly (#446) üzenetére


Wa2x_
veterán

[Itt] megtalálod a lap közepén.

Lényeg, hogy elveszhetnek adatok, így előtte mindent ments le a gépedre és vedd ki a SIM kártyát is!

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#448) todaly válasza Wa2x_ (#447) üzenetére


todaly
csendes tag

Köszi!

De az a gáz, hogy be sem tudom kapcsolni.

(#449) Wa2x_ válasza todaly (#448) üzenetére


Wa2x_
veterán

Pedig ez tuti, hogy az miatt van mert piszkálták... nem a telefon szórakozik magától.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#450) todaly válasza todaly (#448) üzenetére


todaly
csendes tag

Esetleg valakinek valami ötlete, mivel lehetne legalább elindítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.