Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) dipeti válasza stvnppp (#300) üzenetére


dipeti
senior tag

Launchert így is kilövi hosszabb netezés, flash nézés után?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#302) stvnppp válasza dipeti (#301) üzenetére


stvnppp
senior tag

Még nem próbálgattam mélyrehatóbban. Most nem nagyon van időm. Majd ha lesz, akkor megírom, de szerintem addigra Neked is frissíteni fog. :R

(#303) Izzé


Izzé
őstag

Van valami írás arról, hogyan kell KIES-sel frissíteni? Vagy mire kell odafigyelni?

(#301) dipeti: Kíváncsi vagyok javít-e nálad valamit a GPS elérési idején. Az a 3-4 perc az nagyon sok!

[ Szerkesztve ]

(#304) Rotate válasza Izzé (#303) üzenetére


Rotate
veterán

csinálsz mentést amiről tudsz, és a telepítő végigvezet :) S2-n legalábbis így működik, majd szerintem a napokban megnézem barátnőmnek van e frissítés, aztán ha van rátolom én is :)

(#305) Izzé válasza Rotate (#304) üzenetére


Izzé
őstag

Köszönöm a segítséget, sikerült! :R XXKI8-ról frissült XXKK1-re.
Az lehet egyébként, hogy a feladatkezelő nem jól mutatja a ram használatot? Bekapcs után ált. olyan 100MB környékén van a szabad memória, de a beállítások-alkalmazások-futó szolgáltatásoknál 170-180-at mutat.

(#306) Rotate válasza Izzé (#305) üzenetére


Rotate
veterán

ezt én sem értem, S2-nél is így működik, hogy melyik értek valós, rejtély számomra...

(#307) dipeti


dipeti
senior tag

Fél órája áll 3%-on a szoftverfrissítés.
A telefon azt írja : Downloading! Do not turn off target.
WTF??? :F

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#308) dipeti válasza dipeti (#307) üzenetére


dipeti
senior tag

Lehúztam. Kiírta, hogy a frissítésbe hiba csúszott és a FirmwareRestore helyreállítja a gépet.
Meg is csinálta.
Most 2.3.6 van rajta. :C
Tesztelem...

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#309) dipeti válasza dipeti (#308) üzenetére


dipeti
senior tag

Fejlemény: Úgy néz ki megszűnt a Launcher bezárós problem. (120 megát evett a böngésző; de amint háttérbe küldtem és megnyitottam valami mást kilőtte a magát --> újra be kellett tölteni a lapokat.)
Angry Birds-öt ha háttérbe küldöm, és elindítom a böngészőt kilép. :W
Sygic, énmegyek benn a házban, ablakban ugyanúgy nem találja a jelet, még wifivel sem.
Holnap megnézem mi a helyzet a szabadban.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#310) Izzé válasza dipeti (#308) üzenetére


Izzé
őstag

Inkább fuss neki mégegyszer.

(#311) ZOLL30


ZOLL30
tag

kérem írjon rám privibe az a kollega, aki wifis beállításokban tud segíteni ennél a telónál, megköszönném!

élni, és élni hagyni..

(#312) Arween


Arween
senior tag

Kies frissítésnél nem halhat be a teló?Többen óvtak ,hogy kiesel frissítsek.Sajna ma ismét kifagyott 2-3 alkalommal.Frissítés segíthet ezen?3 napon belül szerintetek cserélik ezzel a problémával?

(#313) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

jajj,nem jó előjel ez a sok hiba itt a fórumon,lehet S+ lesz belőle. Ma mindkettőt nyomogattam és nem jutottam dűlőre. Ez a kevés ram, a teszt telón is megvolt sajna. Valaki valami tipp?!

(#314) dipeti válasza brendoncsopi (#313) üzenetére


dipeti
senior tag

Ugyanennyi ram van az S+ ban is...

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#315) Rotate válasza Arween (#312) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem te fagyasztod ki... könnyen megeszik a ramot a programok... 2-3 nagyobb app-el ki lehet sztem fagyasztani... amíg nem javítanak a memóriakezelésen, addig nagy változás nem lesz... szerintem 1-2 frissítés még és jó lesz ez... ha feltornázzák 150 megára a szabad memóriát akkor király telefon lesz :)

(#316) dipeti válasza Rotate (#315) üzenetére


dipeti
senior tag

Gondolom valami custom rom segíthetne... Csakhát elég ritka ez a mobil; attól tartok nem fognak vele komolyabban foglalkozni a Rom Kitchenben.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#317) Rotate válasza dipeti (#316) üzenetére


Rotate
veterán

xda-n második vagy első helyen van, hamarosan lesz topicja :) még nagyon friss, nálunk szlovákiában is csak hétfőtől kapható a legtöbb webshopban...

mivel elég olcsó, és ahhoz képest hardverileg van benne potenciál, szerintem fel fogják kapni :) de szerintem Samsungban is lehet bízni valamilyen szinten, mondom S2-re jó kis frissítéseket tolnak rendszeresen :) és biztos vagyok benne, hogy a RAM nagyját a TW eszi meg...ha valahogy le lehetne szedni teljesen, pl root explorer vagy titanium, és valami kevésbé erőforrás-igényesűre cserélni pl LPP, ADW vagy hasonlók, szerintem javulni az összsebesség...

(#318) dipeti válasza Rotate (#317) üzenetére


dipeti
senior tag

Nekem az is megfelelne, ha egy teljesen alap androidot ( mint ami a blade-n vagy nexus -n van) rá lehetne tenni. Szerintem is a TW elvesz sokat.

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#319) Rotate válasza dipeti (#318) üzenetére


Rotate
veterán

előbb-utóbb úgyis lesz rá szerintem CM7... azért ez a Qualcomm proci már nem ismeretlen a CM csapat számára :)

(#320) Arween válasza Rotate (#315) üzenetére


Arween
senior tag

Hát ha egy videó nézés közben jön hívás akkor nekem ne kapjon sokkot a telcsi ha lehet :)
és biztos vagyok benne, hogy a RAM nagyját a TW eszi meg.. ez a gyári samu felületet jelenti?

(#321) dipeti válasza Arween (#320) üzenetére


dipeti
senior tag

Ja.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#322) dipeti válasza dipeti (#321) üzenetére


dipeti
senior tag

egyik fül: nso.hu+flash
másik fül: prohardver.hu+ flash
Garantált launcher kill a háttérben.
Megnéznétek, hogy nálatok is így viselkedik?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#323) JagdPanther válasza dipeti (#322) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

igen

(#324) stvnppp válasza dipeti (#322) üzenetére


stvnppp
senior tag

sajnos igen... :( Kevés a RAM

(#325) dipeti


dipeti
senior tag

Akkor a galaxy S-nél miért nincs ilyen probléma?
Ott még hajlandóak voltak normális szoftvert írni a samsung okostojásai? :F

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#326) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ne vegyétek el a kedvem.. Nem kell túldrámázni! :D Majd jön vmi frissítés és okés lesz.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#327) Rotate válasza Wa2x_ (#326) üzenetére


Rotate
veterán

én is ebben reménykedem... asszonynak is volt egy fagyás... megakadt a galéria, és semmire nem reagált, csak a kikapcsológombra, ki-be tudtam kapcsolni a kijelzőt...

aksi ki-be segített... aztán meg nem jöttek vissza az ikonok a homescreenre... kellett még egy ki-be kapcs, mire jó lett...

(#328) Wa2x_ válasza Rotate (#327) üzenetére


Wa2x_
veterán

ajj.. én csak akkor veszem meg, ha lesz T-nél.. de remélem, hogy addig is lesz vmi változás. Már beleszerettem :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#329) Rotate válasza Wa2x_ (#328) üzenetére


Rotate
veterán

egyébként remek telefon, de még van mit csidzolni a rendszeren :)

(#330) Arween válasza Rotate (#327) üzenetére


Arween
senior tag

Na ugye,hogy nem velem van a baj :N Egyébként ma visszavittem a boltba elmondtam,hogy több alkalommal kifagyott,és netezéskor a kijelző nekem néha furán vibrált.Tök zavaró volt.Simán kicserélték,nagyon korrektek voltak.Most tesztelem az újat :)) De egyébként nagyon jó teló,szerintem ezeket a gyerek betegségeket meg kiküszöbölik majd.Nem bántam meg,hogy megvettem :C

(#331) stvnppp válasza dipeti (#325) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem nyugodj meg, pár frissítés és okés lesz. A galaxy s-en (és a pluson is) TW3 van, majd ez is kiforrja magát, csak kicsit várni kell. Örüljünk neki, hogy szoftveres a gond, most b@szhatnánk, ha szar lenne a GPS-e, vagy az antennája. (kop-kopp-koppp) De azzal nics gond.

(#330) Arween:
Három napon belül mindenképpen ki is kell cserélniük

(#332) Rotate válasza Arween (#330) üzenetére


Rotate
veterán

de az az érdekes, hogy nem úgy fagyott, hogy abszolút nem reagált... mert ki-be tudtam kapcsolgatni a képernyőt... ezt nem értem....

(#333) Arween válasza stvnppp (#331) üzenetére


Arween
senior tag

Persze,de ha nem tudod ott produkálni a hibát akkor akár mondhatják azt is,hogy nem,mert ők nem látják a problémát ,és mint tudjuk a kifagyás többnyire magától jön ha akar ;)

(#334) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Valaki talált megoldást a füles problémára? (olvastam: iphone fülessel tényleg jól szól?)
Ami nekem nagyon hiányzik az a direkt gomb a kamerához.. az miért nincs? :U so sad..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#335) Rotate válasza Wa2x_ (#334) üzenetére


Rotate
veterán

ennél sokkal drágább telefonokban sincs... sajna nálam sem :(

(#336) jonahhex válasza hajbel (#124) üzenetére


jonahhex
csendes tag

hajbel irta "Vedd Magyarországon, és igényeld vissza az ÁFÁ-t. 25% a zsebedben marad."

Ha visszaakarja igényelni az ÁFÁ-t akkor be se jöjjön az országba:!:!
aki meg ilyen baromságra buzdít lépjen le ne az adófizetőket károsítsa
a marha drága benzint fizetjük ő meg bejön és tönkre vágja a magyar utakat amibe szart se fizetett és még az áfát is lenne pofája visszakérni
ne már
remélem a törvénybarkácsoló szakkör hamarosan kivet valamilyen sápot a külföldiekre is ha már itt "rongálnak"

[ Szerkesztve ]

(#337) hajbel válasza jonahhex (#336) üzenetére


hajbel
addikt

Ha hallgattál volna életedben bármilyen gazdaságtannal kapcsolatos tárgyat (vagy gondolkodnál és nem az emeszempéj naggyűlésből nyernéd az információt), akkor tudnád, hogy az árrés így is a kereskedőé marad, ergo a külföldön megkeresett pénzét Magyarországon költi el, ami majd a gazdaságban forog tovább. Nyilván egy ilyen út során be is vásárol, esetleg haverokkal jön, akik úgyszintén itt költik el a pénzüket stb. stb. Egyébként büszke lehetsz magadra, a magadfajták miatt a felvidéki magyarok űzött vadként élnek a saját hazájukban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#338) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Hazahoztam a kicsikét:) Most barátkozom vele. Első benyomások:
A hívás minősége jó. Haverom meg is jegyezte, hogy jobb minőségben hall, mint eddig. :P
A hangerővel teljesen elégedett vagyok, leghangosabbra állítva még a metróban is tökéletesen hallható a hívott fél.
Fotóztam párat és teljesen kielégítő, egy telefontól nem várok eget rengetést. A videó viszont király majd töltök fel én is.
Elsőre kb. ennyi. Eddig tökéletes, de még hátra van egy nagy tesztem a NET :)
Wifit majd keresek valahol, szélessávot meg majd később.

Ja és nekem ő volt az első :D
Már nem vagyok Android szűz :P

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#339) Wa2x_ válasza GegeWarrior (#338) üzenetére


Wa2x_
veterán

Majd a videó mellé, ha kérhetlek pár fotót is mellékelj, köszi!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#340) dipeti válasza GegeWarrior (#338) üzenetére


dipeti
senior tag

Sajnos a netnél vérzik el... :W

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#341) Arween válasza dipeti (#340) üzenetére


Arween
senior tag

hát nem tudom mennyire netezel,de nekem normál használat mellett semmi bajom vele.Bár nálam nincs több ablak nyitva,max 2 de nem is látom többek szükségét.
Mitől vérzik neked be?

(#342) stvnppp válasza Arween (#341) üzenetére


stvnppp
senior tag

A gondja ott van, hogy kevés a RAM, ezért ha sokáig netezel, vagy flashes oldalakat nézel, és utána kilépsz a kezdőképernyőre, akkor pár másodpercet várni kell, mert kilép a launcherből, mert az is sok RAMOT fogyaszt, így ilyenkor újra be kell töltődnie. Az S2-nél nincs ilyen gond, mivel ott 1 GB RAM van 'ugyanerre' a felületre.

De szerintem ez nem olyan nagy gond, együtt lehet vele élni.

(#343) Rotate válasza stvnppp (#342) üzenetére


Rotate
veterán

kompromisszum kell, nem kell annyi ramotegetetni vele, hogy belefagyjon :)

(#344) macimeister válasza Wa2x_ (#334) üzenetére


macimeister
aktív tag

Ez a füles probléma mi is? Pár helyen olvastam, de még nem kaptam rá választ. Ez a mikrofonos fülesekre érvényes, vagy a sima fülhallgatónál is van gond?

(#345) Izzé


Izzé
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A ram miatt ésszel kell használni, ennyi a lényeg. :K

(#346) Wa2x_ válasza macimeister (#344) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem elég, hogy sz*rul szól a gyári fülesével (ami nem is gumi vezetékes, hanem ilyen műanyag) erre fel még ügyesen meg van oldva, hogy más fülessel meg még rosszabban, akármilyen tuti.. de állítólag az iphone fülesekkel jó!? Nem tudom pontosan melyikre vonatkozik.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#347) Rotate válasza Wa2x_ (#346) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk én előbb kipróbáltam a Sennheiser HD201-emmel, és nincs gond a hangzással, úgy ahogy mással is jól szólt az a füles... lehet h egyedi probléma?

(#348) stvnppp válasza Wa2x_ (#346) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nekem Sennheiser MX460-as fülessel tökéletesen szól.
(Azért ilyen kategorikusan ne állíts valamit, amit magad nem próbáltál, mert lehet, hogy egyedi hiba! Gondolom itt olvastad...)

A gyári füles meg tényleg szar...

(#349) dipeti válasza Rotate (#347) üzenetére


dipeti
senior tag

a-a.
A galaxy s fülesével szarul szól. Egy régi hpm70-essel szarul szól.
Nem fogok 10 ezerér fülest venni, hogy a zörgő buszon hallgassak zenét. Arra jó egy alap agybadugós is.De nem tudom milyet kéne vennem, amivel nem torzítana....

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#350) stvnppp válasza dipeti (#349) üzenetére


stvnppp
senior tag

Az SE füles amúgy jól szól másik készülékkel? Vagy nem tudom egyik ismerősöd fülesével kipróbálni a telefonod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.