Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

személy szerint nekem kicsit elfogult a tisztelt szerkesztőség a Sony Ericsson irányába. Miért baj az, hogy ha a Samsung sok hasonló készüléket ad ki?
Az meg egy más kérdés, hogy igenis lehet hogy van olyan ember, akinek nem tetszenek ezek a csúszós-hideg fém vagy fényes műanyag felületek és szimpatikusabb neki az épp ezen a telefonon lévő recés hátlap! Továbbá mi az, hogy egyedi készülék... mint a korábban szóló fórumtárs is mondta: hogy lehet egyedi valami amiből több százezer darabot gyártanak? Ennyi erővel aki egyedi akar lenni ne vegyen márkás ruhát vagy cipőt, hisz az sem egyedi és nem fog kitűnni a "sok szürke egér" közül!

(#52) Bog válasza JagdPanther (#51) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olyan elfogultak vagyunk, hogy erre ajánlott plecsnit adtunk, a legutóbbi sony ericssont pedig épp lehúztuk a vérbe. De minden bizonnyal neked van igazad.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#53) Bog válasza mark77 (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Motorolánál az első Milestone óta van phone portal, ami hellyel-közzel ugyanez.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#54) nicu71


nicu71
addikt

amióta 4.00 inches telóm van,nekem minden ami ettől kisebb,már q-va kicsi!Én is 65 kiló vagyok, farmerzsebbe vígan belefér.Am, jó telefonnak tűnik,bár az optimalizáltság hiánya,a belassulás kissé taszító,ahh és az Amoled nekem jobban bejön :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#55) gabe8719 válasza Dunbar (#28) üzenetére


gabe8719
senior tag

Teljesen egyetértek. Nem azért zavar ez a dolog mert nekem is van, hanem mert alapból értelmetlennek és feleslegesnek látom ezt a trollkodást. Az emberek így is-úgy is elköltötték azt a pénzt, ha meg már elköltötték, tényleg nem volt drága utána... A magam részéről márkának egyedül a Samsonite nevezhető, 9 éves (!!) napi használat és kőkemény szolgálat után váltotta fel a hátimat egy Fila, amit semmilyen szinten nem hasonlítanék össze vele. Nem is várok tőle ekkora "üzemidőt", ha egy évet normálisan kibír, megérte az árát, de ha egy hónap múlva szétszakad, a Samu még mindig simán van olyan állapotban, hogy kihúzzon a trutyiból ha kell. Nagy összeget eleve nem voltam hajlandó áldozni rá, arra amire hardcore userként nekem kell, ez is megteszi amíg egyben van, a felirat pedig simán nem érdekel.

A Samsung piacelárasztásos termékpolitikája az utóbbi időben nekem egyre unszimpatikusabb, ez viszont komolyan felkeltette az érdeklődésem. Teljesítményben számomra tökéletes, kijelzőméretben pedig szvsz. a 3,7"-nél ideálisabbat még nem találtak ki. Ha kívánságom lehetne, én a Wave II-ből kérnék androidot minimum ezzel a hardverrel, attól aztán semmi pénzért nem válnék meg..:D Az egyébként is annyira tetszik, hogy még a jelenlegi rendszerével is folyamatosan terítéken van, hogy be kéne szerezni egyet...

(#56) samu74 válasza JagdPanther (#51) üzenetére


samu74
addikt

Ha egyedit akarsz làtni,nèzd meg az új RAZR-t.
Vagy ha nem nézed a kijelzőmeretet,akkor az Ace/S/S+/W/Sll
tök egyforma.

-----------

(#57) Rotate válasza samu74 (#56) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem ebből a listából pont a W lóg ki :) nincs alul a segg, körben mások az ívek is...

(#58) JagdPanther válasza samu74 (#56) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

Hűű, micsoda egyedi külső! Egy nagy lapos izé, óriási kijelzővel, alul néhány érintésérzékeny gombbal... ja nem, kb. az összes mai okostelefon így néz ki! :DDD

(#59) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Kihangosítva hogy szól(zene)? :F

(#60) Bog válasza Lotusomega (#59) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Közepesen elmegy.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#61) hajbel válasza Lotusomega (#59) üzenetére


hajbel
addikt

Itt kb. 8:30-nál van róla szó.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#62) aggleány válasza Joe bácsi (#30) üzenetére


aggleány
addikt

Ezek szerint már hárman vagyunk! :C Nemsokára írok Samuéknak gyártás-ügyben. :DD

Ha SAmoled Plus kijelző lenne benne, mint az S II-ben, már szaladnék is megvenni. Nekem is túl nagy az S II, de hát a kijelzője miatt meghozom az áldozatot, és cipelem. Amúgy nálam elfér zsebben, bár elég macerásan. Pl. leülni, túl sokat mocorogni már nem praktikus, ha zsebben van.

Amúgy érdekelne, hogy ki milyen külsőben megnyilvánuló egyediséget szeretne egy olyan típustól, ahol adott, hogy egy nagy érintőkijelző az eleje. Lehet kicsit ívesebb az oldala, vagy kicsit szögletesebb, de kb. ennyit lehet vele variálni, mert ugye a kerek kijelző érdekes lenne.

Szerintem ez a W éppen hogy elég egyedire sikeredett a többi Galaxyhoz képest, pont úgy, mint a Mini. Kicsit keskenyebb az alja, kisebb a karima a kijelző körül, nincs körben a szokásos fémcsík, és a hátulja aljáról is lemaradt a dudor. Ha ez valakinek nem tűnik fel, akkor mindegy is, hogy Nissan Almerát vagy Suzuki Swift Sedant vesz, az a lényeg, hogy ezüst színű legyen.

(#63) feliks válasza aggleány (#18) üzenetére


feliks
senior tag

Talán legyártanák, ha írnánk egy listát, és szereznénk még a dologhoz 9.999.998 szavazatot legalább. :DDD :DD

[Be Happy]

(#64) Blyan válasza feliks (#63) üzenetére


Blyan
félisten

Jófej vgyok, bár nekem nem kell, de megszavaznék egyet. :DDD (bár asszem a Samoled+ problémás lehet)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#65) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Nem lett rossz készülék, a végre nem lakkozott műanyagház pedig dicséretes.

"1,4 GHz-es ketyegő Qualcomm" :D

(#66) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nem rossz, de nem is világrengetően jó. Minden esetre, ennyi pénzt megér! :)

Mentalita'

(#67) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Hát legalább a formaterve egyedibb, mint az Ace-é. :U

PS4

(#68) aggleány válasza feliks (#63) üzenetére


aggleány
addikt

Látod, már szépen gyűlünk. :DD Köszi, Blyan! :R

Blyan

Mi a baj a SAmoled +-szal?

[ Szerkesztve ]

(#69) Blyan válasza aggleány (#68) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi, jobb mint a sima, csak szerintem ekkora méretben nem csinálnak.
De ez csak feltételezés.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#70) aggleány válasza Blyan (#69) üzenetére


aggleány
addikt

Nem baj, ha eddig nem csináltak. Majd most csinálnak nekünk. :K

Nekem nagyon tetszik, hogy ez a W nem olyan téglalap, mint a többiek. Nem igazán értem, hogy miért írták a cikkben, hogy ugyanolyan, mint az S +, amikor teljesen más a formája (már amennyire ez lehetséges).

(#71) Blyan válasza aggleány (#70) üzenetére


Blyan
félisten

Ha választanom kellene én ezt venném a S+ helyett - Samoled ide vagy oda.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#72) Solten válasza JagdPanther (#51) üzenetére


Solten
addikt

Szvsz nincs azzal gond hogy a Samsung lefedi az egesz palettat, en speciel a Sony Ericsson-okat nem tudom kovetni, ez a sok Xperia... :)

Saor Alba

(#73) aggleány válasza Blyan (#71) üzenetére


aggleány
addikt

Az S + helyett én is, én a SAmoled + kijelzőre gondoltam, ami az S II-ben van. Az azért sokkal jobb, mint a sima SAmoled. :K

(#74) Blyan válasza Solten (#72) üzenetére


Blyan
félisten

Jelenleg 8 Xperia van (NeoV, Arc S, Mini, Mini Pro, Ray, Arctive, Pro, Play).

Galaxy meg nem is tudom, Galaxy S plus, Galaxy Xcover, Galaxy R, Galaxy SII, Galaxy Q, Galaxy Y, Galaxy Y pro, Galaxy M pro, Galaxy Note, Galaxy Ace, Galaxy Mini, Galaxy Gio, Galaxy S II Skyrocket. Sok.

Csak a 2011-es aktív modelleket néztem, variánsokat, tabletet nem is vettem ide, és csak olyat, amivel telefonálni is lehet.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#75) Rotate válasza aggleány (#73) üzenetére


Rotate
veterán

az a baj a samoled/samoled+ kijelzőkkel, hogy egy idő után beleég a kép... kissé kellemetlen, és pl usában nem is javítják a szervizben ezzel a hibával...

szép a samoled+ de ezzel a hátránnyal kell együttélni a tulajoknak...

(#76) Blyan válasza aggleány (#73) üzenetére


Blyan
félisten

Tudom, de arra meg azt mondtam, hogy azért nincs, mert ekkora képsűrűséggel nem csinálnak. Talán.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#77) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem rossz cucc,nem rossz ár. Pont ahogy kell. Ez teljesen korrekt. Átlag embernek jó, de én még mindig a Nexust választanám ennyiért. Illetve azt is választottam. :)

(#78) Remus389 válasza Rotate (#75) üzenetére


Remus389
veterán

? nem mindenkinél

nekem bő egy éve van meg és még nem égett bele a "kép"

ez az n+1 egyedik Galaxy, olyan sok van belőlük és egyformák

a sony-nál legalább jó változatos

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#79) Paca2


Paca2
senior tag

sziasztok, pár napja vettem egy ilyet

kérdés: itt hogyan lehet beállítani, ha törlök egy levelet, akkor ne törölje a szerveren?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#80) Rotate válasza Blyan (#74) üzenetére


Rotate
veterán

ezeknek egy része regionális verziója valamely másiknak a listából...

(#81) Blyan válasza Rotate (#80) üzenetére


Blyan
félisten

Melyik melyiknek?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#82) Cathulhu válasza aggleány (#68) üzenetére


Cathulhu
addikt

pentile blog szerint csak azert lett az S2-n RGB matrix, mert annyira megnott a kijelzo, hogy leesett a dpi olyan szintre ahol a pentile mar nem ajanlott. Nagyobb dpi-nel pentilet fognak hasznalni. Ez a "joslat" eddig be is jott, szoval ennel is tuti pentile lenne.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#83) McJocó válasza Goose-T (#10) üzenetére


McJocó
csendes tag

telenornál vetted, vagy függetlenül? ha függetlenül, mennyi volt?

htc Sensation XE

(#84) hallerlaller válasza Blyan (#74) üzenetére


hallerlaller
addikt

Arctive

tudom hogy elírás, de az arc és az active kereszteződése de jó lenne :))

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#85) Blyan válasza hallerlaller (#84) üzenetére


Blyan
félisten

:DDD

Ja, megnéznék egy ilyet, de legyen olyan kecses és vékony, de kb Defy ellenállóképességgel. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#86) Rotate válasza Blyan (#81) üzenetére


Rotate
veterán

q a kanadai m pro asszem, s2 skyrocket is csak usában van, többit nem tom de ezek tuti...

(#87) Blyan válasza Rotate (#86) üzenetére


Blyan
félisten

Az egyik egy álló másik meg egy fekvő qwertys cucc, más kialakítás, más képernyőméret, képpontsűrűség, és GSM hálózatot használnak, így európában is jók - de vegyük csak az egyiket.

A Skyrocket is egyedi cucc, csak mert a AT&T kínálatában van, még nem helyettesítő modellje az SII-nek, mert annak is van AT&T-s változata.
Még elővehetném a Galaxy S II HD LTE-t. ami szintén egy másik modell (más képernyőméret, más belső).

És a tesztben szereplő W-t nem is tettem a listába, no meg a Galaxy Fit-et is kihagytam (a Nexusról nem is beszélve).

Galaxy S plus, Xcover, R, SII, Y, Y pro, M pro, Note, Ace, Mini, Gio, S II Skyrocket,
Fit, W

No, azért elég sok aktív Galaxy modell van (14-et számoltam, variánsok még mindig nincsenek benne lásd Galaxy SL, SII 4G, SII LTE, de a Neo-t sem vettem ide, mert az sem GSM ).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#88) Blyan válasza aggleány (#73) üzenetére


Blyan
félisten

Valami ilyesmi lett volna A Nektek való, sajnos sosem jelentték be, csak pletyka szinten volt

Bár lehet ebből lett később ez a W.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#89) Goose-T válasza McJocó (#83) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem én rootoltam, csak úgy általánosan sikerült valakinek. :) Nincs ilyen telóm.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#90) Domxc


Domxc
senior tag

Nem tudom, én szvsz valahogy kezdem mostmár unni, egyfolytában külsőre belsőre olcsóbban eladják a GS-eket kis hardveri változtatásokkal, más néven, új árral. Valami újjal is kirukkolhatnának mostmár, és ne csak erre koncentárjanak.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#91) Bailey


Bailey
senior tag

Ha azt nézzük hogy az év elején az Ace is kb. ennyibe került vagy talán valamivel drágább is volt akkor ez nem olyan rossz. Ha lemegy az ára akkor átveheti az Ace helyét. Talán ez lesz a Samsung középkategóriás készüléke, és így nézve ez a hardver több mint versenyképes.

(#92) keIdor válasza Blyan (#87) üzenetére


keIdor
titán

De mondjuk mindnek megvan a maga célközönsége. Pl. nálam az Y, M, Mini, Gio, Xcover, Fit stb. alapból ki is esik, mert nem szeretem az olcsó, gagyi, kisfelbontású, lassú telelfonokat, mint pl. az Y vagy M, totál nem engem céloznak meg ezekkel. Strapateló se kell, évek óta nem ejtettem le telefont, víz sem került a közelükbe, szóval az se érdekel, tudok én is a simára is vigyázni.

Ha most választanék telefont maradna a W, S Plus, R és S II az idei Samsung palettából.
Ez négy telefon, bár magamnak úgyis R vagy S II lenne. (S II már volt egyébként)

A Note az megint nem az én asztalom, telefonra telefont, tabletre tabletet veszek/vennék, nem ilyen hibridet, ami kb. egyiket se helyettesíthetné, csak a kettő közé mehetne max be, de olyat meg minek is vennék?

Ugyanez igaz az SE, HTC többiek palettájára. Mindegyiknek megvan a maga rétege, HTC-nél is pl. csak a Sensation/XE, Desire HD/S, Incredible S érdekel, a többi vagy gagyi nekem, vagy túl nagy, szar felbontással és drága (Sensation XL).
3D telefonok meg pláne nem érdekelnek, pl. EVO 3D, a parasztvakítás next level-ének tartom azt telefonra.

Szerk.: Most ez az Y hogy néz már ki OMG, ki vesz ilyet? :DDD Ilyen kéne hordanom inkább levenném a szekrény telejéről az 5 éves N95-öt azt használnám azt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93) Domxc válasza keIdor (#92) üzenetére


Domxc
senior tag

adok erre az egészre egy +1-t. ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#94) hallerlaller válasza Blyan (#87) üzenetére


hallerlaller
addikt

isten ments hogy belezavarjalak, de telenornál még kapható az eredeti galaxy s is, autós kihangosítóval, android 2.1!-el, ja és még x10mini pro is van.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#95) keIdor válasza hallerlaller (#94) üzenetére


keIdor
titán

Azokon tényleg 2.1 van még mindig?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96) ph user


ph user
csendes tag

Helló Bog!

A specifikációs lapon azt írtad, hogy kikapcsolva is ébreszt, ez igaz? 1 másik fórumon azt írták, hogy androidos telók ilyet nem tudnak.

Amúgy jó lett a teszt, csak a videokamera teszt hiányzik belőle.

"I'm not weird. I'm limited edition"

(#97) hallerlaller válasza keIdor (#95) üzenetére


hallerlaller
addikt

a weblapjuk szerint igen, bár elképzelhetö hogy nem, sajnos a szolgáltatóknak legtöbbször fogalmuk sincs ilyen dolgokról.

Egy árban is vannak: xperia neo, galaxy w, galaxy s. Melyiket vennétek?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#100) keIdor válasza hallerlaller (#97) üzenetére


keIdor
titán

Galaxy W, bár a Neo-val ha nincs semmi baj, akkor lehet inkább azt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.