Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) hallerlaller válasza keIdor (#100) üzenetére


hallerlaller
addikt

telenor ujonnan, ez a 3 fillérre azonos csak az s-hez +kihangosító dukál :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#102) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Egyfajta hiányosságot biztos hogy pótol, mondjuk nekem a kamerához tartozó LED ami hiányzik az SGS-emből, a 3,7 " meg mondjuk nemsok különbség a 4"-hez képest.
Szerintem jó kis teló lett ez az aprócska módosítások ellenére, meg lejjebb viszi a használt teló árakat :P

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#103) keIdor válasza hallerlaller (#101) üzenetére


keIdor
titán

De szar a hátlap, PenTile a kijelző, emiatt nem igazán vennék már azt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#104) bostone


bostone
addikt

Ezt a példányt is csak azért dobták piacra, hogy szélesítsék a termékpalettát.
Nemsokára várható egy Galaxy Walkman verzió is, ha következetes marad a Samsung.

(#105) orosmet


orosmet
tag

Sziasztok.
Egész jó kis telónak tűnik. Érdekelne, hogy akkor szerintetek melyik lenne a jobb?
A Sony ericsson xperia neo, vagy ez?
Telenornál nekem egy árba lennének.
Sonyba jobban tetszik a kinézete, illetve a kamerája.
Samsungnál a hardveres teljesítmény,adatátviteli képességek, meg azzal lehet, hogy tudnék hosszabb távra tervezni.
Most még Sony K550I-m van 4 éve. :D

(#106) Arween


Arween
senior tag

szerintetek ez vagy egy xperia ray?

nem tudom mi a neve annak sms írás módnak mikor a betűkön folyamatosan húzod a kezed és így írsz sms-t. :B a kérdés az :ez tudja ezt? (bocsi de nem tudom a hiatalos nevét :F

[ Szerkesztve ]

(#107) lexus-8 válasza Arween (#106) üzenetére


lexus-8
csendes tag

Szerintem ez nem kérdés.Mind a kettőt volt szerencsém kipróbálni, nekem a samsung minden téren jobban tetszik!

(#108) Rotate válasza orosmet (#105) üzenetére


Rotate
veterán

sztem a w jobb választás, már csak azért is mert a Neo-t már nem gyártják :S

(#109) aggleány válasza Blyan (#88) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, ez nekem tökéletes lenne. :C Kényelmesen megvagyok a két mag nélkül, de hát olyat tettek bele.

A kijelzővel kapcsolatban nem feltétlenül a technikai részre gondoltam ugyanolyan címen, hanem a színekre és a szőrmentes betűkre.

(#110) Blyan válasza aggleány (#109) üzenetére


Blyan
félisten

Hát a színek meg a szőrmentes betűk... csak az SGSII-n adottak. :D
Bár, a WP7 TITAN és az androidos Sensation XL SLCD-jét szanaszét dicsérték a külföldi lapok... milyen kár, hogy ezek 4,7"-sak. :)
Najó, nekem nem kár, mert alig várom, hogy megkaparintsak egy Titant. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#111) Zozo55 válasza #19708160 (#15) üzenetére


Zozo55
csendes tag

van vodánál, de csak a voda smart store-ban deákon. ma voltam bent elég jó hely ki lehet próbálni az összes telót amit kínálnak.
van weboldaluk is ott megtalálod a w-t.

z23

(#112) mkRoland válasza Arween (#106) üzenetére


mkRoland
senior tag

Swype a progi neve. Ha nincs is alapból rajta, Marketből le lehet tölteni, de ahhoz nincs magyar nyelvi fájl (bár ha jól emlékszem, akkor Galaxy ACE-en alapból rajta volt, talán ezen is rajta lesz).

[ Szerkesztve ]

(#113) aggleány válasza Blyan (#110) üzenetére


aggleány
addikt

Pont ezért van nekem S II. Ha beletennék ugyanazt a színvilágú és szőrmentes kijelzőt egy normális méretű, nem túl gyenge telóba, ugyanazzal a tudással, ami az S II-nek van, bőven boldog lennék vele (pl. 1 GHz-es proci, 3,5-3,7"-os kijelző). Sajnos ilyesmit egyelőre nem láttam. :O Ráadásul nálam csak android jöhet szóba.

(#114) Blyan válasza aggleány (#113) üzenetére


Blyan
félisten

Hát, Drága, arra bizony várni kell... Legalább is, ha fent a kollégának igaza volt. :)
Sorry.
De legalább egy majdnem tökéletes van, így nincs miért búsulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#115) youngboy válasza Rotate (#3) üzenetére


youngboy
senior tag

Hát én most nézegetem ezt gyári garanciával + doboz tartalom. Kb. egy árban van HTC Desire S-vel, ami szerintem azért lényegesebben jobb vétel jelenleg. Majd ha lejjebb megy ennek az ára, akkor OK.

[ Szerkesztve ]

(#116) Rotate válasza youngboy (#115) üzenetére


Rotate
veterán

én Szlovákiában élek, és a Desire S 70€-val drágább, még a legolcsóbb hivatalos 2 év gyári garis helyen is... magyar árakkal nem feltétlenül vagyok tisztában...

Samsung Galaxy W - 276,90€
HTC Desire S - 346,90€

[ Szerkesztve ]

(#117) hajbel válasza Rotate (#116) üzenetére


hajbel
addikt

Vedd Magyarországon, és igényeld vissza az ÁFÁ-t. 25% a zsebedben marad.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#118) csabibmx


csabibmx
tag

Ez a külső tetszik annak ellenére,hogy "ugyanolyan" mint a többi galaxy tipus.
Az ace tetszett anno de a 15fps kamera nagyon nem jött be.Végül nexus lett amit nem bántam meg de ez a teló így ahogy van nagyon rendben van,szerethető és valószínű tömeg teló lesz ami váltja az ace-t. :C

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#119) Rotate válasza hajbel (#117) üzenetére


Rotate
veterán

nem kívánok stiklizni... egyébként is a W van tervben barátnőmnek, a Desire S több mint fél éves telefon, jobb már nem lesz, a W-ben több a potenciál, még egy csomót optimalizálhatnak rajta...

(#120) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó az ára a tudás sem rossz megéri. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#121) youngboy válasza Rotate (#119) üzenetére


youngboy
senior tag

Ezzel azért vitatkoznék. Az, hogy fél év különbség van a kettő kiadása között, szerintem semmit nem jelent. Sokkal inkább a gyártó hozzáállása számít.

(#122) YxVs


YxVs
senior tag

Szerintetek erre lesz ICS?
Van erről valamilyen hivatalos infó?
Egyáltalán a Samsung adott már ki közleményt, hogy az SII-n kívül melyik modellek kapják meg?

(#123) Bog válasza ph user (#96) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, nem ébreszt, jogos az észrevétel, javítom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#124) hajbel válasza Rotate (#119) üzenetére


hajbel
addikt

Milyen stiklizés? Külföldi állampolgár vagy, kiveiszed a telefont az országból. Törvényadta jogod van visszaigényelni az ÁFÁ-t.

Bog: Milyen kialakítású a füles és hogy szól? Sehol sem találok erre vonatkozó információt.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#125) Arween


Arween
senior tag

ICS-elérhetőség engem is érdekelne,mindenképp előny lenne ha magkapná a W-is :)

(#126) FR33


FR33
aktív tag

Én most vettem S-t úgy , hogy W-t ugyanannyiért vehettem volna.
Most akkor el***sztam ?:( nekem jobb ha nagyobb a kijelző és elvileg jobb s-nek a kijelzöje ?
Fény nem érdekel...

(#127) Bog válasza hajbel (#124) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Fogalmam sincs, mert nem kaptunk a tesztkészülékhez semmit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#128) goro1000 válasza hajbel (#124) üzenetére


goro1000
aktív tag

Egy nagyon bovli füles van benne a dobozába.

(#129) .:LoMAX:. válasza V.T.CS. (#17) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

hát nyomul keményen :)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#130) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Nekem nagyon bejön ez a teló, sokkal jobban néz ki, mint a galaxy s(/s plus) :D Szerintem meg van a következő telefonom :))

Falcon

(#131) Arween


Arween
senior tag

mivel régi sonyericssonos vagyok nem vagyok képben samsung fórum ügyben.Ajánlotok nekem egy -két jó kis pörgős fórumot,ahol érdemes olvasgatni?

Ez a galaxy W megmozgatta a fantáziám ,de pár alap samsungos dologgal jó lenne vétel előtt képbe kerülni(milyen progival frissítek,root mennyire egyszerű,és mit hoz magával stb.)

[ Szerkesztve ]

(#132) ruadi válasza hajbel (#124) üzenetére


ruadi
csendes tag

A füles normál kialakítású (nem agybadugós) és tényleg nagyon gagyi, még anno a Spicához sokkal jobbat adtak, pedig az sem volt az igazi. Egyébként a készülék nagyon jó, hozza az elvárt teljesítményt minden téren.

[ Szerkesztve ]

(#133) orosmet válasza Rotate (#108) üzenetére


orosmet
tag

Köszi :)
Egyre jobban tetszik a Samsung, szerintem ez lesz :)
Nem értem, hogy a Neo-t miért nem gyártják már, a NeoV csak visszalépés az eredeti telefonhoz képest :(

(#134) Rotate válasza Arween (#131) üzenetére


Rotate
veterán

van hozzá egyszerű root, doomlord rooting kit :) kiessel vagy odinnal tudsz frissíteni :)

(#135) Rotate válasza orosmet (#133) üzenetére


Rotate
veterán

gondok voltak a 8mpx kamera készletekkel, így lecserélték, de nem csak az mpx kevesebb, elég szar képeket csinál... a Samsung ahhoz képest sokkal de sokkal szebb képeket csinál :)

(#136) Arween


Arween
senior tag

Na most vagyok bajban.Telenornál az SG-S-is kapható ,ráadásul ugyan annyiért mint a W. :C

Akkor most melyik legyen?Mi a különbség a kettő közt a kijelző méretén kívül??

(#137) Izzé


Izzé
őstag

Ma megvettem, de holnap viszem is vissza a telenorba, mert mindent tud amire szükségem van, szép is, de telefonálni nem lehet vele, annyira recseg a hangszórója. Hihetetlen, hogy eddig az összes samummal így jártam, az első mindig sz@r volt. :W

(#138) V.T.CS. válasza Izzé (#137) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ezt utálom a mostani telefonokban,mindent lehet velük csak telefonálni nem. :W
tisztelet a kivételnek.

(#139) McJocó


McJocó
csendes tag

nem tud esetleg valaki vmi infót, hogy T-nél kapható lesz-é a készülék? vagy azt, hogy hivatalos samsung márkaboltokba mikor érkreik?

htc Sensation XE

(#140) llaszlo


llaszlo
veterán

Na ennek telefonnak nem tudom mi értelme volt, de úgy látom ezzel nem vagyok egyedül.
A Samsung sosem volt erős a design terén, viszont ez a telefon képek alapján is elég csúnya.
Egy nagy bumszli ráadásul az egész. Egy kis fantázia szorulhatna a Samsung mérnökeibe.
A rádió SW kinézete meg az ára tetszetős, de hogy nem vennék ilyet az biztos, mert csúnya.

(#141) V.T.CS. válasza McJocó (#139) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

szerintem várj pár hónapot amíg kikuszöbölik a gyermekbetegségeket.a nokia c3 is egy kaka volt az elején,most meg a legjobb telcsi 15 alatt.autót sem veszünk facelift elött.

(#142) Rotate válasza llaszlo (#140) üzenetére


Rotate
veterán

élőben szebb :) és nem ilyen bumszli, így adják ki a képek :) vékonyabb pl a Neo-nál is 2 milivel :)

(#143) McJocó válasza V.T.CS. (#141) üzenetére


McJocó
csendes tag

hülye kérdés lesz, tudom, de ez vagy xperia active? (ez a két teló tetszik..)

htc Sensation XE

(#144) dr_ace válasza McJocó (#139) üzenetére


dr_ace
aktív tag

írtam a T-Mobile hivatalos facebook oldalára ezzel kapcsolatban, és ezt válaszolták: "Egyelőre nem tervezzük a készülék forgalmazását."

(#145) Rotate válasza McJocó (#143) üzenetére


Rotate
veterán

active sokkal kisebb... meg nem tudom... nem egy kategória :) így amelyik jobban tetszik az a jobb választás, bár a W mellett több érv szól :)

(#146) V.T.CS. válasza McJocó (#143) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én mindig kipróbálom a telefonokat vásárlás elött,de nekem ez szimpibb,de még nem próbáltam.de ha a két végletéből indulok ki(galaxy s és galaxy mini) akkor a samsungra szavazok.egyértelmű.de én most momentán egy 8600 lunát és egy c5-00át használok úgy hogy nem vagyok normális:)
lehet pár hónap múlva beruházok 1re én is.

(#147) McJocó


McJocó
csendes tag

köszönöm a válaszaitokat! :)

htc Sensation XE

(#148) llaszlo válasza Rotate (#142) üzenetére


llaszlo
veterán

Nyilván élőben kellene látni, viszont a design az annyira fantáziátlan.

(#149) Paca2


Paca2
senior tag

nekem van ilyen, és élőben elég jól néz ki - nyilván nem wave vagy arc...

eddig 2 dolog nem tetszik benne:
- a beépített naptár nekem majdnem használhatatlan, pl. nem jöttem még rá, h mi alapján jelez vagy nem jelez - ha vki tud, segítsen :U
- hogyan lehet beállítani, h külső SD-re telepítsen, ne a belsőre?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#150) Moleman válasza Rotate (#39) üzenetére


Moleman
addikt

A support hiánya nem zavar, ha megveszem, fél óra múlva úgyis Cyanogen fog pislogni rajta. :) Bár ha lesz a Honorra is Cyanogen, az tuti vétel lesz akár 80-ért is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.