Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#880) brudy válasza sbalu1 (#878) üzenetére


brudy
csendes tag

"ajánlom a kötöttebb oprendszereket" Ilyen szofisztikáltan még soha nem küldtek el az anyámba. :-)
Nyilván igazatok van és le lehet cserélni 2 perc alatt minden gyári alkalmazást. Ennek ellenére akkor is azt gondolom, hogy mivel ezek a Samsung által kifejezetten ehhez a készülékhez, hardverhez és kijelzőhöz fejlesztett és optimalizált, mélyen a rendszerbe integrált progik, örömmel venném ha normálisan működnének és nem kellene már az első nap mindenféle 3th party appra váltani helyettük.
A HP-s Windows-os példád azért nem az igazi, mert a Windowsban nyomtalanul el tudom távolítani az előtelepített szarokat. Itt viszont nemhogy nyomtalanul nem, hanem sehogy.
Fel lehetne úgy is fogni, hogy ingyen rajta van, ajándék lónak ne nézd a fogát. De remélem senki nem gondolja komolyan, hogy ezeket néhány szorgalmas kis koreai társadalmi munkában programozta a Samsungnak. Nem. És a New York Times vagy az a másik Bussines annyatudja sem ingyen került a Samsunghoz. Szépen be van építve az árba. Nem csak egy darab vasat vettünk. Kifizettük az összes szoftvert én is, te is és mindenki. Ha valamiért fizetek, akkor viszont vannak elvárásaim.
Ha lehetne kapni ugyanezt a vasat szűz androiddal 20 ropival olcsóbban, én lennék az első aki megvenné és egy szavam nem lenne, hogy mindent a Play-ről kell rátenni/megvenni.

U.i.: Elnézést, hogy ilyen vitát kerekítettem. Nem állt szándékomban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.