Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) szunyi777


szunyi777
őstag

KERNEL Benz-Maclaw Kernel

GT-I8190 Linaro Kernel

Az alap governor-ok melett tartalmazza: PegasusQ, Hotplug, Abyssplug
I/O Scheduler az alapok mellett tartalmazza a : Vr, Row, Sio
Csak flashelni CWM recovery-ben !

AOKP-en próbáltam, működik !!
Jelenleg hotplug + sio használom, offline teszi a 2. magot ha nincs rá szükség!!! :C

Ajánlott beállitás: Pegasusq + vr (optimális akkumulátor élettartam + teljesítmény) vagy hotplug + sio
CPU kormányzók magyarázta (google forditó)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6602) szagabor válasza szunyi777 (#6601) üzenetére


szagabor
tag

A második link sajna nem megy !
Az oldalon 2 Kernel is volt az elsőt az NFC után volt linkelve: Kernel-Linaro_CM10.1-Benz.zip
A másik meg később: Kernel_CM10.1-Benz.zip
Nekem is az AOKP va fent, Te melyiket flashelted ?

(#6603) szunyi777 válasza szagabor (#6602) üzenetére


szunyi777
őstag

Én ezt flasheltem. Kernel-Linaro_CM10.1-Benz

Az xda oldalon is ez az egy érhető el!
Néztem én is a 2.linket,de már akkor nem tudtam szerkeszteni a hsz...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6604) szunyi777 válasza szagabor (#6602) üzenetére


szunyi777
őstag

Na milyen, hogy vált be?!

Közben Benzonat0r elkészitette az AOKP-hez is külön a kernelt...
De úgy néz ki, hogy kompatibilis a cm10.1 az AOKP-el, de célszerű feltenni a saját kernelt!

GT-I8190 CM10.1 Linaro Kernel
GT-I8190 AOKP Linaro Kernel

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6605) haramia70 válasza szunyi777 (#6599) üzenetére


haramia70
csendes tag

Köszi, az újraindítás nem hiszem,hogy gond. Akkor a szolgáltatóba lehet a hiba?

(#6606) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Szerintetek baj lehet újarinditás után ha más launchert használok és az eredetit pedig lefagyasztom?

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6607) szunyi777 válasza haramia70 (#6605) üzenetére


szunyi777
őstag

Még mindig nem jó? Mert az már akkor nem hiszem, hogy szolgáltató..

Hj. Jani 95 el is tavolithatod nyugodtan, csak az a lényeg, hogy mindig legyen legalább 1 Launcher ami aktív..

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6608) szagabor válasza szunyi777 (#6604) üzenetére


szagabor
tag

Most felrakom az AOKP verziót.
Egy fél nap alatt nem igazán vettem észre különbséget.
Telepítés után kiakadt a proci két óra alatt 48%-ot esett az akku!
Szerencsére egy újraindítás megoldotta a dolgot.
Azokat a beállításokat hol találom amiket írtál?

(#6609) haramia70 válasza szunyi777 (#6607) üzenetére


haramia70
csendes tag

Szia!

Nem tudom,hogy jó-e. Általában nagyon kevés a térerőm, van hogy nincs is. Van amikor fullon van, de azt vettem észre, hogy mindig kevesebb mint a másik telefonnak.

(#6610) szunyi777 válasza szagabor (#6608) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha nem állítottad, akkor nem is veszel észre különbséget.. Alapértelmezett az interactive ebben is... Én a root toolbox cpu résznél állítom, de megfelel akármilyen cpu kezelő alkalmazás.. Előfordulhat, hogy flash utáni első inditaskor leakad, de utána dolgozik szépen.. Én többször rebbotoltam és semmi baja nem volt..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6611) Aryes válasza haramia70 (#6609) üzenetére


Aryes
nagyúr

Esett a telefon? Vagy az elejétől ilyen? Esetleg próbáld még ki, hogy kicseréled a két simet, és megnézed, változott-e vmi. Nincs érintkezés gond a sim foglalatnál? Ha ezek kizárva, próbálj ki egy hard resetet (teljes adatvesztés), ha nem változik, szervíz.

(#6612) Hanz válasza haramia70 (#6609) üzenetére


Hanz
tag

Esetleg bevan kapcsolva a 3g is és azért ingadozik a térerő. Próbáld csak 2g-re rakni.
Más:feltettem a pac romot. Minden csípi csupi, tényleg sokmindent lehet benne állítani. De érdekel hogy lehet az értesítéséket át rakni máshova, bal oldalon kör formájában picit zavar. Témákat még lehet leszedni? Ami nekem csalódás az a zenei rész. A gyári lejátaszó+acid mérföldekkel jobb.

(#6613) szunyi777 válasza Hanz (#6612) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, el tudod mozgatni ahova akarod.. A pie settings ben, meg tudod állítani.. Ha hosszan nyomod a kék pöttyöt és felhuzod a képernyő tetejére, akkor el is tudod tüntetni.. Nagyon sok téma érhető el rá, és a temachooser ben egyszerű cserélni!
Remélem minél hamarabb jön rá a frissítés, mert teszem vissza akkor én is..

Más.

Új relase AOKP! A szokásos letöltési oldalon. Tartalmazza mind azon frissitések, mint a legfrissebb cm10.1..
Már csak a pacman hiányzik a frissitések közül..

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6614) god992


god992
aktív tag

Sajnos a Telekomnal egyre gyakrabban tapasztalom en is ezt, eddig mindig jo volt a terero a szobamban.
Nem vagyok elegedett veluk mostanaban, es nem, nem ejtettem le a telefonom:S

(#6615) haramia70 válasza Aryes (#6611) üzenetére


haramia70
csendes tag

Köszönöm a sok ötletet. Sajnos egyszer elég nagyot esett a telefonom:(
Első lépésben megigazítottam a simkártyát, picit ki volt csúszva. Most figyelem talán ez volt a baj.
2G-3G között hogy tudok állítani?

(#6616) r.endruu válasza haramia70 (#6615) üzenetére


r.endruu
tag

Beállítások/egyéb beállítások/mobilhálózatok/hálózat mód-ot vagy csak GSM-re (EDGE) vagy csak WCDMA-ra (3G/HSDPA) állítsd. Ezt a képernyőt úgy is el tudod érni ha az értesítési panelben hosszan nyomsz a mobilinternet kapcsolőjára.

[ Szerkesztve ]

(#6617) Hanz


Hanz
tag

Tudtok olyan samu alapú romot amiben tudom a governort állítani? Legjobb volna ha linaro kernelt rátudnám dobni.

(#6618) szunyi777 válasza Hanz (#6617) üzenetére


szunyi777
őstag

A téma összefoglaló ban találsz Samu rom okhoz kernelt, ami tartalmazza az INTERACTIVE governor-t..

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6619) Izzé válasza szunyi777 (#6618) üzenetére


Izzé
őstag

Lulzactive is van benne?

(#6620) szunyi777 válasza Izzé (#6619) üzenetére


szunyi777
őstag

Az ondemand helyett van Interactive..
A többi a gyári samu governor.

De Nekem eddig az interactive vált be, de most a linaro kernel tartalmazza a hotplugot, igy az nagyon energiatakarékos, ellenben gyors...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6621) Izzé válasza szunyi777 (#6620) üzenetére


Izzé
őstag

Ok egy próbát megér, kösz!

Más: Lehet valahogy a minimális fényerőt még tovább csökkenteni? Éjszaka minimumon is bántja a szemem. :(((

(#6622) szunyi777 válasza Izzé (#6621) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, akár teljesen sötétre is! :K
Lux autobrightness... összefoglalóban az is benne van.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6623) Izzé válasza szunyi777 (#6622) üzenetére


Izzé
őstag

Patent, műxik rendesen! :K

Az előző hsz-hez: linaro kernel jól sejtem, hogy csak főzött romokhoz van?

(#6624) szunyi777 válasza Izzé (#6623) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, a linaro kernel a Maclaw Cm10.1 és AOKP (4.2.2.) romok módositott kernelei..
De a tegnapi AOKP frissités már tartalmazza a hotplug és smartassv2 governor-t..
Igen jó akksi időt produkál az AOKP-t tegnap óta a hotplug + noop beállitással..

Mi műxik, a kernel?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6625) Izzé válasza szunyi777 (#6624) üzenetére


Izzé
őstag

A Lux! :)

Akkor sztornó, főzött romot majd csak akkor teszek fel ha közel lesz a tökéleteshez. Ahogy olvasom ezek még igencsak béta fázisban vannak.

(#6626) Geri985


Geri985
tag

helo 77 ezerért megéri szerintetek vagy van más alternatíva?

(#6627) Izzé válasza Geri985 (#6626) üzenetére


Izzé
őstag

Ennyiért már bontatlan Nexus 4-t kapsz.

(#6628) szunyi777 válasza Izzé (#6625) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem nevezném már kicsitsem béta fázisnak..
Maclaw 4.2.2 romok (CM10.1 és AOKP) igencsak final relase közeli állapotban vannak, persze aki szereti a tiszta android romokat!
A készülék összes funkciója hibátlanul üzemel (Ggs, wifi, 3g, hivás, hardvare-s gyorsitás, stb...)..
A mindennapi használatra tökéletesen megfelelnek (Felhasználó függő)!
A tegnapi AOKP iszonyat jóra sikeredett!

Geri985 láttam már 55e is.. :(( Nagyon lezuhant az ára sajna, a nagytestvérével eggyütt.. Azt láttam 60-65e is..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6629) Hanz


Hanz
tag

Pac-ról visszatértem a gyárira. Rootoltam, majd titanium backup ment fel és ekkor jött a meglepi hogy nincs meg az ott mentett cuccaim. Tehát minden eltünt. A pac rom előtt csináltam mentést és mikor felraktam a titaniumot mindent visszabirtam pakolni. Majd 2 napig szórakoztam a pac rommal, de ekkor nem csináltam mentést mert azzal voltam hogy 1x elég biztos az sd-re menti a dolgokat. De ezek szerint nem!!!
Na mindegy. Kezdhetem előről a plants vs zombiest.

(#6630) szunyi777 válasza Hanz (#6629) üzenetére


szunyi777
őstag

De megvan minden!!!
Létrehoz egy 0-ás mappát az android 4.2.2..
És még annyi, hogy a 4.2.2 android storage/sdcard1-nek nevezi az sd-kátyát, ezéret nem találod a dolgaid...
Filekezelőben megtalálod...
Ha visszatérsz gyárira ott keresd!!!
A TB-nek is meg kell kerestetni a mentés mappát, mivel megváltozott!!
TB:beállitások/biztonsági mentés mappája/ ott detect>teljes eszköz!!! És ott meglesznek a mentéseid :K
Annó Én is szivtam, amikor Dmod-ról tértem rá a 4.2.2-re...

Ezért gáz egy kicsit 4.2.2-ről visszaállni Samu-ra! (De minek) ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6631) SteveBeard válasza szunyi777 (#6630) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!

Ha 4.2.2-ről visszatértem 4.1.2-re és mindent visszaállítottam, amit akartam, akkor a 0-ás mappa törölhető?

Steve

(#6632) szunyi777 válasza SteveBeard (#6631) üzenetére


szunyi777
őstag

A 0-ás mappában vannak az előző rom adatai, saját adataid.. Ha onnan kimásoltad a gyökérbe, és működik akkor igen törölheted.
Én annó egy az egyben felülirtam a 0-ás mappa tartalmát a belső tárhelyével, és semmi gondom nem volt..
És nem árt a progiknál is ellenőrizni az elérési útvonalakat.
Mivel a 4.2.2 mountolja a rendszert... Ezért zavaró dolog egy kicsit.. De ha pl.:cm10.1 ről váltasz AOKP-re ilyen gondok nincsenek...
Ha jól tudom,, a dmod v6 is más nevet használ a belső tárhelynek...

Hanz Az érdekes... Filekezelővel látod a TB mappát az sd-n? nem szinkronizáltad fel a google drive-ra?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6633) Hanz válasza szunyi777 (#6630) üzenetére


Hanz
tag

Nyomom hogy detect, majd teljes eszköz, de azt írja: Nem található biztonsági mentés hely.
Van az sd-n data-ban hogy titanium backup, de üres....

[ Szerkesztve ]

(#6634) SteveBeard válasza szunyi777 (#6632) üzenetére


SteveBeard
senior tag

:R

Steve

(#6635) szunyi777 válasza Hanz (#6633) üzenetére


szunyi777
őstag

Az sd kártya gyökerében kell legyen a TitaniumBackup mappa, ha nincs ilyen akkor azért nem találja...
Nem törölted véletlen?

Igy kellene kinézzen, Detect kép, csak neked nem sdcard1 kell legyen..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6636) Hanz válasza Hanz (#6633) üzenetére


Hanz
tag

Névjegyzékek meg hasonló fontos dolgok megvannak. Az alkalmazásokat amiket használok már összeszedtem. Kicsit tovább tartott igy igaz. Egyedül csak a játékok mentései mentek el. De ez legyen a legnagyobb baj. Majd legközelebb google driveot is használok.
szunyi777 : Nem találja ,de én sem látom. Nekem extsd kellene hogy legyen. Lehet véletlen letöröltem, nem tudom. Az biztos hogy nem formatáltam.

[ Szerkesztve ]

(#6637) SteveBeard válasza szunyi777 (#6635) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Én ugyanígy jártam, valamiért nem látta a mappát pedig ott volt. Újra megadtam ugyanazt az útvonalat és jó lett. Az okát nem tudom. CM-ről álltam vissza DmodV6-ra....

Steve

(#6638) szunyi777 válasza Hanz (#6636) üzenetére


szunyi777
őstag

Én hetente egyszer szokta felszinkronizálni a googlera a TB mentéseket, de a TB-vel!!
TB:beállitások/online szinkr. beáll.google drive engedélyezése (beállitani) majd a főmenü/ütemezés/szinkronizálás google drive-ra/futtatás

Igy meg lesz ott is, esetleg pc-re tenni...

SteveBeard Sajna hajlamos a TB elfelejteni az útvonalat épp az sd kártya átnevezése, mountolás, android verzió, stb miatt...
De ha detectálod neki, utánna semmi gond nincs már vele! :K

Asszem ha nem lenne TB, nem is cserélgetnék romot! :D
Pillanatok allatt belehet lakni vele a telót!
Ha Maclaw romok között váltogatok, akkor TB-vel a Wifihozzáférés, sms, bluetooth párositások, egyéb adatait is vissza lehet állihatni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6639) szunyi777 válasza szunyi777 (#6638) üzenetére


szunyi777
őstag

Elfelejtettem az előbb...

Elérhető frissités az Xposed Framework-höz.
Ez már egy kicsit fejletteb!!
Le lehet vele tölteni már az ismert modulokat is, és a meglévőket lehet frisiteni a keretrendszerből! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6640) Izzé válasza szunyi777 (#6628) üzenetére


Izzé
őstag

Na most komolyan, nem átlagfelhasználói szemmel: mik a negatívumai ezeknek a romoknak?

(#6641) szunyi777 válasza Izzé (#6640) üzenetére


szunyi777
őstag

Nekem egy gondom van csak vele ami hiányzik, a call recorder.. Sajna nem támogatja a kernel. Csak kihangositva tud rögzíteni.
Mivel forraskodokbol van írva az egész, és nem egy portolt rom, így nem egyszerű dolog jó romot készíteni. Ahhoz képest, hogy szinte a semmiből készítették, igen jó eredményt értek már el eddig..
Szerintem inkább pozitivumok vannak mint negatívum.. Nem tartalmaz semmi Samu alkalmazást így nem is eszi úgy a ramot, stb.. Személyre szabható, sok téma elérhető, stb..
De ez mind felhasználó függő.. Kinek a pap, kinek a papné.
A cm10.1 nekem egy kicsit fapados, a pacman meg még lassú volt az utolsó frissítés óta.

Van it a fórumon aki hosszabb távon használta a gyári Samu romot, és már használt tiszta androidot is több össze hasonlitasi alapja van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6642) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Hol tudnék új előlapot szerezni?kb 10 centis magasból ejtettem le és megrepedt a hangszórónál :/

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6643) szunyi777 válasza hj.jani95 (#6642) üzenetére


szunyi777
őstag

Ennél olcsóbb érintőpanelt nem tudsz szerezni!
Csak ennek maceránsabb a cseréje, mint egyben lenne az lcd-vel!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6644) RicoRR


RicoRR
tag

sziasztok

tegnap óta, úgy merül a telefonom, hogy mondjuk 12% egy óra alatt, se wifi, se mobilnet nincs bekapcsolva, normális hálózati vétel. újraindítottam, sőt szétszedtem kivettem az akkut, vissza és még mindig.
ha jól emlékszem tegnap a qr droid a chrome (lehet, hogy valami más esetleg angrybirds starwars?) és a google drive frissített csak.

ötlet?

köszi!

(#6645) RicoRR válasza szunyi777 (#6643) üzenetére


RicoRR
tag

nekem is a hangszórónál repedt meg és azt mondták a szervízben, hogy csak az egybe panellal tudják cserélni, ami ugye 20-22 ezer. :) aztán lehet, hogy csak a 3ezrest cserélik ki, de munkadíjjal elrakják a 30ezret mindenesetre várom a fejleményeket, hogy valahol sikerült-e kicseréltetni a csak 3ezres alkatrésszel, köszi!

bocs a dupláért!

[ Szerkesztve ]

(#6646) szunyi777 válasza RicoRR (#6645) üzenetére


szunyi777
őstag

Az a gáz a csak sima érintőpanel cserénél, hogy le kell melegiteni az lcd-ről, ami kicsit kockázatos eljárás...
Azért szokták inkább egyben kicserélni, mert egyszerűbb.

Még jó, hogy nem szalad végig a repedés az egész panelen..
Nekem az Xt615 anóó csak épp a sarkát koccoltam, és vigigszaladt az egész panelen..
Azt is csak melegitős eljárással tudtam kiszedni a keretből, de szerencsére külön volt az lcd. Igy azt nem kellett melengetni!
Akit érdekel Itt megtekintheti .
Megj.:Az is ebay-es érintőpanel volt, és hibátlanul üzemelt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6647) RicoRR válasza szunyi777 (#6646) üzenetére


RicoRR
tag

ezek szerint te végzel ilyen cserét?

(#6648) szunyi777 válasza RicoRR (#6647) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, szoktam.. De inkább az egyszerűbb megoldást szoktam Én is választani, javasolni..
Ha láttad a videót, a melegités igen maceráns és sérülhet az lcd panel..
Egyes készülékeknél pillanatok alatt lehet cserélni..
Azért kezdtem bele Én is, mert 25ezerért akarták annó megcsinálni a telóm és sokaltam egy kicsit.
7500-ból meg volt az egész eljárás..
Mivel műszerész a szakmám igy nem igazán okoz gondot :B
Súgónak meg ott a youtube, a készülékek szét-összeszereléséről!
Galaxy SIII mini lcd csere

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#6649) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

És nektek is van egy zöld csík a képernyő bal oldalán? De a leg szélén és főleg a fehér képeknél lehet észre venni. De csak az a fura hogy csak a bal oldalon van és vékony de látszik...
És végig fut az értesitési sávtól az aljáig.

[ Szerkesztve ]

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6650) ALI_G


ALI_G
veterán

Sziasztok!

Hol lehet most ezt a készüléket a legolcsóbb függetlenül megkapni Budapesten? Telefonáltam egy csomó helyre, mert 56-ért hirdetik, de mindenhol 3-4 hétre igérik, ami egy vicc. Illetve ahol van, ott 65-80k. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.