Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) w333 válasza Zsolaf (#32947) üzenetére


w333
félisten

+1 nekem még mindig van egy itt a fiókban és tökéletesen működik ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32952) Mr.Silkó válasza Matada2.3 (#32949) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Neki S8+ van, az eleve többet bír a 3500 mAh-s akkuval, ez ne keverjen meg. Az S8 is elég jó aksiidőket produkálhat, ha odafigyel rá az ember (az akkukímélő módok feleslegesek), elég sok tippet leírtam az összefoglalóba ezzel kapcsolatban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32953) Deck válasza Mr.Silkó (#32948) üzenetére


Deck
titán

Igen, akkor mindegyik rendben van.

PS5

(#32954) kelzsoca válasza Mr.Silkó (#32939) üzenetére


kelzsoca
félisten

iPhone SE-t váltott.

https://vertigostore.eu

(#32955) Matada2.3 válasza Mr.Silkó (#32952) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hopp hopp, ezt csak most látom, hogy S8+-ról volt szó. :B

Igen, most olvasom az FAQ-t és az alapján próbálok okoskodni. Köszönöm. :R

Finn the human

(#32956) Mr.Silkó válasza kelzsoca (#32954) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor nagyot ugrottál méretben, bár a sima S8 szerintem kifejezetten kezes egykezes használathoz is. :)

[ Szerkesztve ]

(#32957) dkovizoli válasza #67656192 (#32938) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ezt már az első, még zip-es telepítésnél kibeszéltük, hogy van akinek van, van akinek nincs. Nálam eltűnt. Párom s8-asán pedig nem lehet bekapcsolni, mert szürke. Tudom, hol kell keresni, de ott nincs nálam. Máshol sincs. Nugaton még volt. Csak ezt sajnálom, egyébként tetszik az oreo. 😀

(#32958) Mr.Silkó válasza Matada2.3 (#32955) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Bármi kérdésed felmerül, ne tartsd magadban! ;)

(#32959) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nálam így alakult most az akkuidő S8+: 1nap 18h akksihasználat, 5:13h kijelzőidő(ami aktív: aod nappal, legnagyobb felbontás, 5 mail szinkron, 2 időjárás szinkron, 4G online)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#32960) Garsza


Garsza
veterán

Helló! El lehet érni valahogy a S8 ha képernyő felvételt csinálok ne PNG ként mentse el hanem JPG ként.


Illetve ez normális? Hogy folyamatosan bevan kapcsolva. Nincs deep sleap.

[ Szerkesztve ]

(#32961) Mr.Silkó válasza Garsza (#32960) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia! Én nem tudok ilyen lehetőségről, szerintem nem lehet itt a fájlkiterjesztést állítani.

(#32962) MrM94 válasza Mr.Silkó (#32823) üzenetére


MrM94
őstag

Alapból a legkisebben van,tehát ez kilőve..
Máshol azt írták megoldásként,hogy más appot használjak smsekre.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#32963) janosibaja válasza Ezekiell (#32937) üzenetére


janosibaja
őstag

Itt is megy a notification szinkron.

Nekem hol mobilon jön meg előbb az e-mail, hol az asztali gépen, amin éppen akkor dolgozom.

Ha az asztali gépen, akkor sajnos néha csak akkor tűnik el a jelzés a mobilon (akkor szinkronizál), amikor kinyitom a telefont.

(#32964) Ezekiell válasza janosibaja (#32963) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát ezaz, nekem akkor se... Egész addig ott marad a notification, amíg el nem swipeolom. Elég zavaró :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#32965) bigkokas válasza Mr.Silkó (#32943) üzenetére


bigkokas
tag

Rendben köszönöm a segítséget..😀

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#32966) Kajt


Kajt
tag

A napokban lett egy új S8-am és gondoltam írok pár sort a fülhallgatóról (semmi audiofil) .

Nagyon kíváncsi voltam rá mert sokan írták más fórumokon is, hogy milyen jó az AKG füles. Én eléggé csalódtam benne de lehet csak nagyok voltak az elvárásaim. Jó, hogy szövetborítású a vezeték de rettentő könnyen csavarodik és töri meg magát, ráadásul nem ugrik ki hanem csak jobban feszíti. Fülben kényelmes viszont könnyen kimozdul főleg ha a kábel alulról húzza ami ruha/kabát miatt nem ritka és akkor teljesen elveszti az erejét és szinte már ki is esik. A jack nagyon szorosan passzol és mivel egyenes kialakítású elég nehézkes kihúzni. Ezek mind ízléstől függetlenek.

Hangzásilag nem megyek bele mert mindenki másképp szereti viszont fontos, hogy ez nem egy AKG füles hanem egy AKG hangolású Samsung fülhallgató AKG-ként brandelve. Az én korábbi Sennheiser MX170-esem ami egyáltalán nem csúcs (fontos, hogy nem in-ear) jobban, erősebben és teltebben szól. kb 5000.- de érdemes rálesni az értékeléseire.

Szóval nekem nem jött be bár ajándék fülhallgagóként nem rossz.

Viszont az S8 maga remek! :)

(#32967) Kajt válasza Kajt (#32966) üzenetére


Kajt
tag

Bocs, Sennheiser MX 375... kifutottam a szerkesztési időből

(#32968) mave13 válasza Kajt (#32966) üzenetére


mave13
őstag

Szia!

Én is hasonlóan éreztem a fülessel kapcsolatban.
Nekem egy Sennheiser mx470-et váltott volna, mert abban nincs mikrofon, de aztán mégsem. Az után valahogy csalódást keltő volt. Illetve, nekem kényelmetlen ez az agybadugós verzió.

Icewolf || kósza ||

(#32969) madgie válasza Kajt (#32966) üzenetére


madgie
titán

Röhögni fogsz, nekem az Apple EarPods-a az egyetlen, ami megmarad a fülemben, ennél az AKG-nál is hiába cserélgettem a gumiharangokat, tízméterenként kipottyant a fülemből gyaloglás közben, nem hogy futni tudnék vele, mint az almással. Szóval az a hülye helyzet állt elő, hogy a fehér epöl füles van mindig nálam, meg amúgy a notebookból is az csüng, mikor videót vágok itthon, mert az a kényelmes...

[ Szerkesztve ]

(#32970) bigdady válasza Ezekiell (#32937) üzenetére


bigdady
nagyúr

Android 7-en gyári mail tudta emlékeim szerint gmaillel. Oreon nálam most nem tudja

(#32971) Mr.Silkó válasza bigkokas (#32965) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szívesen!

(#32972) Mr.Silkó válasza madgie (#32969) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ízlések és pofonok. Nálam meg még sosem akart kiesni a fülemből a gyári füles, stabilan a helyén van, és még jól is szól (saját vélemény). Elég sok okostelefonom volt eddig (30+), többségében csúcskategóriásak, 1-2 kivétellel mindhez volt gyári fülhallgató, de egyértelműen a mostani Samsung-AKG a legjobb közülük szerintem. Amióta megvan, ezt használom, persze otthonra van komolyabb fejesem, de utcára teljesen korrekt, bőséges mélyekkel.

(#32973) madgie válasza Mr.Silkó (#32972) üzenetére


madgie
titán

Nincs két egyforma fül :)

(#32974) söncö válasza madgie (#32969) üzenetére


söncö
tag

Ugyan ez van velem is :)
Az egyik gumi harang nagy a másik kicsi.
iphone fülesét használom én is az s8+hoz. Viszont ha városban gyalog közlekedek és az halk sajnos akkor beizzítom a bayerdinamyc idx120-ast.
Arra olyan szépen belehet állítani az eq-t hogy az csak na.

(#32975) Locutus


Locutus
veterán

Az AOD halványítására, sötétítésére van valami lehetőség?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32976) TOZ


TOZ
addikt

Earphone foam tip a barátom.

(#32977) Mr.Silkó válasza madgie (#32973) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:K

(#32978) Mr.Silkó válasza Locutus (#32975) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az AoD a környezeti fényviszonyokhoz alkalmazkodik, automatikusan. Nougaton nem állítható a fényereje, független a kijelző fényerejétől is.

[ Szerkesztve ]

(#32979) *Mukeey* válasza Kajt (#32966) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze,hogy nem nagy szám.Így,hogy ingyen adták okés,de egy ~10ezer Ft-os füles mellett elvérzik.Sőt,én Xiaomi hibridet használok,ami 20$,az is klasszisokkal jobb...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#32980) dnelb válasza Locutus (#32975) üzenetére


dnelb
veterán

Napok óta nem jöttem rá miért bír 30%al kevesebbet a telefon, hát az a rohadt wifi keresés bekapcsolodott valahogy ... ahhhh

nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#32981) Locutus válasza Mr.Silkó (#32978) üzenetére


Locutus
veterán

Ez ok, de sokszor úgy érzem feleslegesen világos így is... még az is jó megoldás lenne, ha a betűszínét pl sötétszürkére lehetne állítani valahogy? De a témák között ilyet nem találtam.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32982) bigdady válasza dnelb (#32980) üzenetére


bigdady
nagyúr

Wifi keresést kikapcsolni ? Te manuálisan szoktál kapcsolódni ezek szerint?

[ Szerkesztve ]

(#32983) kislaci válasza bigdady (#32982) üzenetére


kislaci
senior tag

Szerintem ő a hely/nagy pontosság /wifi keresésre gondolt

(#32984) Mr.Silkó válasza Locutus (#32981) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Oreón elvileg nagyobb színválaszték lesz az AoD-hez, Nougaton meg a már ismertek közül tudsz válogatni.

Egyébként ha valamiért beakad nálad az AoD nagy fényerőn, akkor azt helyreteszi, ha egyszer ki-bekapcsolod a billentyűzárat.

(#32985) Mr.Silkó válasza bigdady (#32982) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A helymeghatározás egyik kiegészítő eleme az akkugyilkos WiFi keresés (a másik a bluetooth alapú). A 'pontosság javítása' fül alatt találod (hely beállítások); ha bármelyik a két opció közül be van nálad kapcsolva, akkor lődd ki, mert szívják az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#32986) batai15


batai15
félisten

Sziasztok a gyors töltés funkciót ki lehet kapcsolni? Vagy vegyek inkább egy sima töltőt is hogyha nem kell hirtelen tölteni akkor azt használjam?
Illetve alirol akarok mágnes /vagy sima töltőt kábelt venni, milyen márkát érdemes?

(#32987) Mr.Silkó válasza batai15 (#32986) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ki lehet kapcsolni, mind a vezetékes, mind a vezeték nélküli töltésnél. Még a töltés megkezdése előtt kell ezt megtenni, mert áramfelvétel alatt kiszürkül az opció.

(#32988) Locutus válasza Mr.Silkó (#32984) üzenetére


Locutus
veterán

Mármint milyen ismertek közül? Vagy most a témákra gondolsz?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32989) Mr.Silkó válasza Locutus (#32988) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem, az AoD beállításokban lévő óra-szín állítási lehetőségekre gondoltam.

(#32990) batai15 válasza Mr.Silkó (#32987) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm, akkor csak kábel kell.

(#32991) sgeza válasza Mr.Silkó (#32985) üzenetére


sgeza
veterán

Mindamellett szerintem totál felesleges funkció.

(#32992) TOZ válasza Mr.Silkó (#32985) üzenetére


TOZ
addikt

Ja, hogy jaaaaaaa

(#32993) Mr.Silkó válasza batai15 (#32990) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

(#32994) Locutus válasza Mr.Silkó (#32989) üzenetére


Locutus
veterán

Én semmilyen színállítási lehetőséget nem látok ott :F

Ah megvan, csak rá kell nyomni a dizájnokra előbb :)

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32995) Mr.Silkó válasza sgeza (#32991) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek, enélkül is pikk-pakk pozícionál az S8. :K

TOZ

Miaz kolléga, újat mondtam? :D

(#32996) Mr.Silkó válasza Locutus (#32994) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Úgy bizony. :K

(#32997) dnelb válasza Mr.Silkó (#32985) üzenetére


dnelb
veterán

:K :R
Kérdés mi kapcsolta vissza. Lehet ez a smart wifi váltogatós cucc.

#32991) sgeza : semmi haszna, csak az akksit szívja, de azt nagyon. 4.5 órás sotjaim lementek 3ra, már kezdtem kétségbeesni hogy mivan... :D

[ Szerkesztve ]

(#32998) Mr.Silkó válasza dnelb (#32997) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az simán lehet. Vagy felugrott valami ablakban az opció, hogy javítaná a telefon a helymeghatározási pontosságot, amire esetleg véletlenül rányomhattál. :)

[ Szerkesztve ]

(#32999) bigdady válasza Mr.Silkó (#32998) üzenetére


bigdady
nagyúr

Miért ti nem használjátok a nagy pontosságot? Csak telefon GPS használatára érdemes atrakni? Ettől még jól megy?

[ Szerkesztve ]

(#33000) dnelb válasza Mr.Silkó (#32998) üzenetére


dnelb
veterán

Amúgy lehet beleírhatnád valahogy összefoglalóba.. Valami külön rész esetleg, hogy ezt meg az aod-ot érdemes kikapcsolni ha rossz az akku idő, ez a kettő tényleg eléggé megtudja nyírni a készenléti fogyasztást, így a sotot is.. Első indításnál is ha nem figyelünk oda akkor alapból aktív lesz.

bigdady : A nagy pontosság maradhat, én nem vettem észre különbséget akksiban e között és a kímélő mód között. A pontosság javítása fül alatt van a wifi keresés, azt kell offolni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.