Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) viewdetails válasza #93966848 (#8899) üzenetére


viewdetails
addikt

semmi, elnéztem.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8902) Grafy12 válasza #93966848 (#8899) üzenetére


Grafy12
aktív tag

http://www.sammobile.com/firmwares/download/73481/G935FXXU1APEQ_G935FTMH1APE1_TMH/

(#8903) Armatura


Armatura
tag

Sziasztok,ha vlakit érdekel hogy lehet sms hangjelzést változtatni annak ez segíthet.
[link]

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#8904) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Szerintetek mennyiért lehet eladni egy Gyári független fekete S7 edge-t 21 hó garival, és billentyűzetes tokkal, meg led-es tokkal? Mennyire fog esni az ára mondjuk 2 hónap múlva?

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8905) Cole86 válasza kakuk100 (#8873) üzenetére


Cole86
senior tag

szia.

63%ról 60ra esett reggel és be volt kapcsolva a wifi végig. :K

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8906) Gabmami válasza Armatura (#8903) üzenetére


Gabmami
tag

Szia! Sms hangot és bármilyet pl email, figyelmeztető hangok stb.meg tudsz változtatni nagyon egyszerűen. A gyökérkönyvtárba a "notifications" könyvtárba másolod a megfelelő hangokat és utána kiválasztod a telefonon. A csengőhangot természetesen a "Ringtones" könyvtárba kell másolni. Nem kell semmi mókolás. Egyenesen dropboxból beleteszed a megfelelő helyre és már szól is! :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#8907) MartOOn válasza #93966848 (#8899) üzenetére


MartOOn
addikt

Rám ne nézz az enyémen brazil ROM van... :) de tedd azert el konyvjelzobe a www.sammobile.com címet. Ott minden hivatalos romot megtalalsz. Csak keresni kell. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8908) SütiGTi válasza Lala6 (#8886) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Mit tud az uj rom? :)

(#8909) heidrich


heidrich
senior tag

Srácok a Sevenabstract téma veszettül jól néz ki a Handel Gothic betűtípussal, gondoltam megosztom veletek. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#8910) Risard


Risard
aktív tag

Az lehet hogy a note 4 töltője ugyanaz mint az s7 edgejé?Mert az vagy 30 cm el hosszabb!Ha jól néztem ugyanazok a paraméterei!

(#8911) Risard válasza heidrich (#8909) üzenetére


Risard
aktív tag

Óra ikon nem műkszik (nem a pontos időt mutatja) a menüben!De szép! :C :))

[ Szerkesztve ]

(#8912) ForRedGlory válasza heidrich (#8909) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy baja van, az ikonok nagy része nem idomul a többihez.

(#8913) Locsi


Locsi
senior tag

Ezt az appot azoknak ajánlom, akik utálják az alkalmazások különböző helyein megjelenő reklámokat. Hasonló az AdAway nevű programhoz, de root nem szükséges. Block This!

[ Szerkesztve ]

(#8914) szpajk


szpajk
tag

Sziasztok,
Esetleg valaki talált valami megoldást a Batman témával kapcsolatban, hogy ne csal Trial verziós legyen?
Hiába lövöm ki a Package Discabler Pro-val a a Témaáruházat és a Témákat, 5 perc után visszavált az eredetire.

[ Szerkesztve ]

spike

(#8915) kakuk100 válasza Cole86 (#8905) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Köszi, hogy megírtad. 3% wifi-vel az nagyon jó, csak így is maradjon. Akkor én is felteszem ezt a romot. Hátha nekem is ilyen jó lesz. :R

(#8916) Helltak válasza Locsi (#8913) üzenetére


Helltak
őstag

Köszi a tippet!
Adguard-ot próbáltam, de az kicsit sokat fogyasztott. Kíváncsi leszek erre.

Vivo X100 Pro

(#8917) pepetech válasza WinstonWolf (#8904) üzenetére


pepetech
őstag

Én most adtam el 145 ezerért a telekomos de függetlenített telefonomat. Egy gyári független szerintem 170 körül lehet eladni de lehet hírdetni 200-ért is.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8918) Armatura válasza Gabmami (#8906) üzenetére


Armatura
tag

óóó,köszi szépen! :R
Nem is tudtam.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#8919) Locsi


Locsi
senior tag

Nincs erre valami megoldás? Hiába van bekapcsolva az edge képernyőn a tájékoztató hírcsatornán a nem fogadott hívások, és még pár dolog, ha végighúzom az ujjam, csak a következő üzenet jelenik meg "nem lehet megjeleníteni az értesítéseket". Megoldást eddig nem találtam. Hátha valaki igen. Előre is köszi.

(#8920) majestic válasza pepetech (#8917) üzenetére


majestic
őstag

A 170 szerintem csak a nem magyar garisra értendő... A hivatalos magyar gyári garis ennél jóval drágább.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#8921) Locsi


Locsi
senior tag

Megoldva. Banális.

(#8922) pepetech válasza majestic (#8920) üzenetére


pepetech
őstag

Én arra írtam hogy ha valaki azonal akarja eladni. Én 160-ba hírdettem de mivel annyira fos a kijelzője hogy lett rajta hajszálkarc a semmitől ezért 145-ért tudtam eladni...miskolcon gyári függetlent hírdettek 150-ért. Bár lehet ezek direkt kerülnek fel üzlet rontás képp hogy lejebb menjen az ára.

Mondjuk már nem bánt mert megvan a huawei p9 és s7esge után meg vagyok elégedve vele. A vízálóságon és kijelzőn kívül semmiben sem rosszab napi használatban a papír forma pont nem érdekel :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8923) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv
[link] itt 5:20-nál van egy szép háttérkép nem tudjátok,ez rajta van aalapból a telefonon? Letölthető valahonnan?
És 3:30 nál az milyen töltő?ráteszi valamire és tölti a telefont?

(#8924) D4ni válasza Remekelek28 (#8923) üzenetére


D4ni
őstag

3:30- vasember qi töltő , a kép pedig AOD kép

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8925) Remekelek28 válasza D4ni (#8924) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi,ez az AOD kép mit is takar? A google nemigazán tudja :)

(#8926) D4ni válasza Remekelek28 (#8925) üzenetére


D4ni
őstag

Always On Display, beállítások/kijelző/alway on d./
először válaszd ki a megjelenítendő tartalom/háttérképet
utána:háttérkép
:)

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8927) Remekelek28 válasza D4ni (#8926) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor az a kék csillagos háttérkép is beállitható,hogy alvó módba? Nincs még S7 em amigy csak más amoledes telefonon szerettem volna látni azt a képet :) De ha nem tölthető le,akkor igy jártam :)

(#8928) D4ni válasza Remekelek28 (#8927) üzenetére


D4ni
őstag

Nem értem teljesen, de ha másik telefonon szeretnéd látni érdemes letölteni a zedge nevű appot, hátha abban benne van.
:K

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8929) Remekelek28 válasza D4ni (#8928) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak a kék csillagos hátteret szeretném,semmi mást. :)

(#8930) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

A telekomos frissites ota nem megy a batman-es tema a package disable modszerrel :-(
Legalabbis nalam.

(#8931) szpajk válasza SütiGTi (#8930) üzenetére


szpajk
tag

Sajnos nem vagy egyedül. :(

spike

(#8932) lukoz válasza Remekelek28 (#8929) üzenetére


lukoz
aktív tag

Az elvileg alapból benne van. Kapcsold be az always on display-t. Majd válaszd ki, hogy ne az órát mutassa hanem képet /megjelenítendő tartalom/. És ott megtalálod a képet

(#8933) vadászcsiga válasza lukoz (#8932) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs ilyen telefonja.

(#8934) lukoz válasza vadászcsiga (#8933) üzenetére


lukoz
aktív tag

Tényleg. Sorry

(#8935) Lala6 válasza SütiGTi (#8908) üzenetére


Lala6
őstag

Extra, vagy új funkció nincs benne, de úgy néz ki, hogy az akku merülést megoldották benne.

(#8936) DrJaka


DrJaka
aktív tag

18óra 53 perc akkumulátor használatból 28% android rendszer (16óra 47 ébren maradás) :W

Huawei Mate 20 prO

(#8937) taranis válasza DrJaka (#8936) üzenetére


taranis
addikt

Ha ez az APEQ, akkor meg tudom erősíteni, továbbra is ébren van a teló. Hogy többet e, vagy kevesebbet, még nem tudom megmondani.

colorizer.net

(#8938) vadászcsiga válasza DrJaka (#8936) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 3p 1mp :)

(#8939) Keem1 válasza DrJaka (#8936) üzenetére


Keem1
addikt

Ott valami más bibi lesz, nálam 22 óra használatból 19 perc az Android ébrenlét.
Valami utólag telepített app okozhatja.

Továbbra is meg vagyok elégedve a telefon akkujával. 2 napos használat, a kijelző a nagy fogyasztó (4-5 óra).

[ Szerkesztve ]

(#8940) Cole86 válasza vadászcsiga (#8938) üzenetére


Cole86
senior tag

energia gazdálkodás be van lőve neked ? aktív kijelző? (most megint merült nekem sajnos úgy ,h kilőve és minden funkció normálon.

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8941) vadászcsiga válasza Cole86 (#8940) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyik sem. Aktív kijelző egyébként mi? AOD?

[ Szerkesztve ]

(#8942) Cole86 válasza vadászcsiga (#8941) üzenetére


Cole86
senior tag

Akkor az lehet a gáz, ami ébren tartja.. folyamatosan van kint óra vagy kép a kijelzőn, nem feketedik el soha... :))

Nekem egy bmw körvonalai, elképesztően jól néz ki , halványban! ;]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8943) vadászcsiga válasza Cole86 (#8942) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Oldschool fazon vagyok. Mindenféle ilyen csicsát ki szoktam kapcsolni, felesleges is mert másik szobában alszom mint ahol a telefon van.

(#8944) MartOOn válasza Keem1 (#8939) üzenetére


MartOOn
addikt

Facebook... Csak 1 napra szedjetek le. Nalam azóta ismet megvan a 6 oras SOT. Böngészőbol kenyelmetlenebb de ennyit megér es a chrome ertesit is ha akarom. Szóval fb app package disablerrel letilt, telo feltolt es örül.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8945) Alexios válasza MartOOn (#8944) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem meg pont semmit nem változtat, hogy fent van-e a fb vagy sem akku szempontjából, ugyanolyan szar mindenképp

(#8946) vadászcsiga válasza MartOOn (#8944) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én egyetlen kényelmetlenseget vagyok hajlandó bevállalni, a root hiányát. Chromeban amúgy is szar a Facebook. Már nem emlékezem pontosan mi az, azt hiszem a kommenteket nem lehet görgetni.

(#8947) Keem1 válasza MartOOn (#8944) üzenetére


Keem1
addikt

Fent van :)
Csak átállítottam állandó altatásra. Az értesítések nem érdekelnek, meg lassabban indul, de így alapesetben nem fogyaszt. Nincs is a statisztikában.

(#8948) MartOOn válasza Keem1 (#8947) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem is Facebook neven fog megjelenni hanem android rendszerként. A xarul megirt facebook app meghiv egy rendszerfolyamatot ami beregad(hat) igy te azt latod hogy android rendszer daral. Igy mesélték az okosok.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8949) Zolika08


Zolika08
tag


Gondoltam annyi fikázás után megosztom hogy az új APEQ t-mobile rom rendbe rakta a telefont. Ehhez még hozzá jön 4 órás sot is ami teljesen jónak mondható. Remélem így is marad :C
Annyi még hogy a Facebook app tiltva törölve helyette a Swipe facebook fut ami szinte ugyan az de nálam kevesebbet eszik

[ Szerkesztve ]

(#8950) Bferibörs válasza MartOOn (#8944) üzenetére


Bferibörs
addikt

így használod ?

https://m.facebook.com/

nekem így nem kényelmetlen.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.