Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451) hr2 válasza fcbarca (#41432) üzenetére


hr2
őstag

Én ezt használom,frissebb - gyorsabb mint a T-s és nincs annyira tele sok sz@rsággal.
I9506XXUBNE1

(#41452) migabi24 válasza Petyyyyy (#41450) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én az elsők közt vettem S4-et, tehát végighasználtam az összes szoftverrel, a legelsővel is lilult, és nem is jött ki rá javítás, voltak akik beképzelték, hogy javítottak, de ilyen nem volt, ezt annak köszönhetjük, hogy igazi feketét akartak a samsungék ami sikerült is, fekete képnél kikapcsolnak a ledek teljesen, görgetésnél a ki-be kapcsolgatás okozza ezt a jelenséget

(#41453) fcbarca válasza hr2 (#41451) üzenetére


fcbarca
őstag

Koszi.ma kiprobalom.de mi a baj a 4.4el hogy nem hasznaljatok?

(#41454) SG3rg0 válasza hr2 (#41451) üzenetére


SG3rg0
őstag

Samsung I9505 lte-re Odin-nal ezt a romot fel tudom tenni?

(#41455) migabi24 válasza fcbarca (#41453) üzenetére


migabi24
nagyúr

Rengeteg a bug, és ha frissítesz már nincs downgrade, valakinél jó, valakinél random reboot stb hibák vannak, így hogy nem garis a telód te mégtöbbet kockáztatsz

[ Szerkesztve ]

(#41456) laslie92


laslie92
senior tag

Sziastok én feltettem az Új 4.4.2 tőt odinnal. Ez most azt jelnti,hogy nem tehetem vissza a 4.3 at?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41457) migabi24 válasza laslie92 (#41456) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bizony

(#41458) laslie92 válasza migabi24 (#41457) üzenetére


laslie92
senior tag

De miért csak garancia ugrik vagy nem fog bekapcsolni?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#41459) fcbarca válasza migabi24 (#41455) üzenetére


fcbarca
őstag

Koszi.Es varhato stabil kitkat ?Nexus 5rol valtottam es eleg lassunak erzem a telot n5 utan

(#41460) Machos


Machos
tag

Sziasztok!

T-s 4.4.2m van I9505XXUFNDG de úgy merül hogy az nem igaz. Mit ajánlotok helyette? Fontos lenne az h jól bírja vele az aksi és ne legyen bugos, még akkor is ha régebbi Droid verzió!

(#41461) migabi24 válasza fcbarca (#41459) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát reméljük a 4.4.4 majd jobban sikerül, hát nexus 5 után elhiszem, hogy lassú, de ez legalább nem merül le fél nap alatt

(#41462) migabi24 válasza laslie92 (#41458) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ugrik a garancia, nem megy fel a régebbi rom

(#41463) fcbarca válasza migabi24 (#41461) üzenetére


fcbarca
őstag

Android L varhato hogy megkapjuk?gondolom arra is 1 evet kellesz varni...

(#41464) migabi24 válasza Machos (#41460) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem tudsz semmit felrakni ami jobb lenne, max knox ugrással valami cm vagy ge romot

(#41465) EasyLife


EasyLife
aktív tag

S4 re véletlenül nincs olyan app amivel tudja az s5 energiatakarékos módját? Igazából amit alapból tud energiatakarékos mód az s4 az szerintem sz*rt se ér.

(#41466) Sly189


Sly189
senior tag

Képernyő képet szeretnék lopni fullhd minőségben lebutitas nélkül sajnos a telefon gyari ja ezt nem tudja van valami jó app ehhez?

(#41467) Plehboj


Plehboj
tag

Sziasztok, T mobilos 4.4.2-őt fizikailag vissza lehet downgradelni szintén gyári T-és 4.3-ra ?
Tudom, hogy ilyen esetben ugrana a gari csak maga az érdekelne, hogy kivitelezhető-e ?

(#41468) mogyesz válasza EasyLife (#41465) üzenetére


mogyesz
aktív tag

App nincs szvsz, de portolni már portolták. Videó itt.
És egy ide vonatkozó topic.

Plehboj

Nem, nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#41469) migabi24 válasza Plehboj (#41467) üzenetére


migabi24
nagyúr

Vissza lehet, de még senki nem próbálta itt a topikba [link]

(#41470) zseko válasza Sly189 (#41466) üzenetére


zseko
veterán

Mi a baj a gyárival? Fullhd kijelzőt fullhd-ban ment le 1:1-ben, pixelenként, még csak nem is jpg-ben, nem értem.

HR24.hu

(#41471) hr2 válasza SG3rg0 (#41454) üzenetére


hr2
őstag

Nem!!!
I9506-ra való. (Snapdragon 800)

(#41472) fcbarca válasza hr2 (#41451) üzenetére


fcbarca
őstag

okés,köszi :) megy is fel mindjárt.
rootolni lehet?

(#41473) hr2 válasza fcbarca (#41472) üzenetére


hr2
őstag

Lehet, towelroot-al.

A gyári 4.4.2-t is lehet rootolni, de csak knox ugrással!

(#41474) fcbarca válasza hr2 (#41473) üzenetére


fcbarca
őstag

felment a 4.3 és érdekes módon semmi nem törlődött :)
nalam a knox lock 0x0
de a knox varranty 0x1
ez most mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#41475) hr2 válasza fcbarca (#41474) üzenetére


hr2
őstag

Én Odin előtt és után is szoktam csinálni a recovery-ből egy factory reset-et.

knox varranty 0x1
Azt jelenti, hogy már ugrott a knox, de 100% hogy nem ettől a 4.3-tól hanem előtte valamikor ugrott.
Elméletileg gari így már nincs az alaplapra másra igen.
Jó oldala, bátran lehet ROM-olni rootolni.

(#41476) fcbarca válasza hr2 (#41475) üzenetére


fcbarca
őstag

supersu azt irja knox észlelve,tiltassam le vele?
am odin után marad a recovery?

[ Szerkesztve ]

(#41477) hr2


hr2
őstag

(#41476) fcbarca

Igen.
Igen.
:D

[ Szerkesztve ]

(#41478) fcbarca válasza hr2 (#41477) üzenetére


fcbarca
őstag

köszi Mester :DD
érezhetően fürgébb evvel mint Tréssel

(#41479) fcbarca válasza hr2 (#41477) üzenetére


fcbarca
őstag

sajna nem maradt meg a recovery.
ti melyik recoveryt használjátok?

(#41480) bb.bocs


bb.bocs
őstag

fura.kezd érdekeseket csinálni a telefonom...
vibereznék,befagy a kép, majd 1 vizszintes csik lesz rajta és újraindul...eddig csak ujraindult néha ,most még csíkosodott is D: ez mi? :Dsemmi root semmi mókolás se semmi :D hát na :D

(#41481) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Valaki nem tudná megosztani a Telenoros NG8 romot? Sammobilról letöltöttem de hibát dob kicsomagolásnál.

(#41482) hr2 válasza fcbarca (#41479) üzenetére


hr2
őstag

Gyári recovery van, de gondolom Te CWM recoveryre gondolsz, valószínűleg az miatt ugrott anno a knox.
Xda-n megtalálod a CWM recoveryt is.

(#41483) fcbarca válasza hr2 (#41482) üzenetére


fcbarca
őstag

sirály .köszi a segítséget :)
most már csak gyomlálás,és várok a 4.4.4-re ami remélem tényleg bugmentes lesz (remélem karácsonyig kijön :D

(#41484) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Sziasztok!
Olvasgatva itt a topik végét, megy a nagy tanakodás romok ügében.
Én kb. 3 hete rendeltem T-mobiltól. Nem túl nagyon, de kissé már belaktam. Eddig semmi bajom vele!
Nincs random reboot, a lilás görgetést sem tapasztalom!
Akku idő reggel 6:15-kor vettem le töltőröl, most jelzett 15%-ot, úgy, hogy ma többször telefonáltam (4x, ez kb. 20 perc híbásidő volt), neteztem, (lassított sebességel, 3g-n), játsottam, (pou-val többször, nem rég letoltam egy menetet 1945 modernebb verziójával) autómata fényerőn. A wifi nonsztop megy, 16 óra óta wifiről közel folytonos net.
Görgetés folyamatos mindehol, ha böködővel túl gyorsan végzek bevitelt (bármit - böngésző görgetés, lap nyitás, vagy gyors gépelés), néha megakad, de csak néha!!
Telefon adatait a képen mellékelem:

Bocs a nagy méretű kép miatt, telórol így sikerűlt.

[ Szerkesztve ]

(#41485) Valken válasza Szabónagymer (#41484) üzenetére


Valken
tag

Hát 4.3-mal nekem se lenne bajom... :)

(#41486) öregpapa


öregpapa
tag

Űdv. mindenkinek! Rendszeresen olvasom a fórumot és nagyon sokat tanultam tőletek!Elkezdtem romolni mert már nem garis a telóm,de most egy kis problémám adódott.Ki akartam próbálni egy olyan romot aminek az alapja az NH7-es szoftver.XDA-n azt olvastam,hogy legjobb előtte feltenni egy gyári NH7-est majd ugy a romot.Fel is tettem az angol vodás NH7-est majd rootoltam és ment fel a CWM-recowery és itt kezdőött a baj ,ugyanis nem nyílik meg a recowery mód.Próbáltam többet is egészen a legújabbig,sőt TWRP-t is próbáltam de amikor nyomom a három gombot nem a recowery módba lép hanem bekapcsol a telefon.Amennyiben valaki már járt igy és tudja a megoldást kérem segítsen!!!!!

(#41487) migabi24 válasza öregpapa (#41486) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hogy akarod a recoveryt indítani? Hátha valamit rosszul csinálsz

(#41488) öregpapa


öregpapa
tag

Hát azért néhányszor már sikerűlt,nem ez az első custom rom amit kipróbálnék!Nyomom a hangerő fel,a home és a bekapcs.gombokat egyszerre,Amikor rezeg és megjelenik az s4 felirat elengedem, de kis idő mulva újra rezgés és indul a telefon.Mi lehet a gond?

(#41489) Don't Panic válasza Petyyyyy (#41450) üzenetére


Don't Panic
senior tag

pedig én is irtam már róla de magas fényerőnél kevésbé látható mimnél lejjebb veszed annál jobban látszik.

(#41490) Don't Panic válasza migabi24 (#41452) üzenetére


Don't Panic
senior tag

ez faXság amit mondasz nem ilyen volt 10 hónapja használom lassan és az 1ik frissités után lett ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#41491) Szombó


Szombó
senior tag

Sziasztok.Tud valaki abban segíteni hogy a több ablakos módban hogyan tudok, egyáltalán tudok e új alkalmazást berakni. Gondolok itt pl.a számológépre mert az nincs benn a listában.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#41492) zseko válasza öregpapa (#41488) üzenetére


zseko
veterán

Ne engedd el rögtön, várj még 1-2 mp-et, nálam így ment be.

(#41490) Don't Panic nekem szintén az első perctől van S4-em, és bizony igaza van. Volt egy időszak amikor jelentősen kisebb volt de teljesen nem tűnt el, és most megint erősebben látni.

HR24.hu

(#41493) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Alcateles időszakban rettentő frissítési lázban éltem. Egymás után raktam fel az újabbnál újabb CM romokat. De minthogy ICS kernelt igényeltek, és nekem GB volt, rendszerint öszzeomlottak.
Eredeti rendszert nem találtam már, mert az is a legúljabb utolsó kiadás volt. A kernelt nem mertem magpiszkálni.
Írtam már, hogy direkt úgy választottam ezt a készüléket, hogy nem akarok hozzányúlni.
E tekintetben már nem érdekel a frissítés, sőt, kifejezetten igyekszem elkerülni.
A bisztonságos rootolás érdekelne engem is, mert volna mit kipucolni. Bár nem tartok meghibásodástól, mert a jóval gyengébb minőségű Alcatellel sem volt baj 2 éven át, épp ezért nemhinném hogy bármi adódhatna ezután, de azért nem lőném el a garit.

Én tökéletesen meg vagyok elégedve, és remélem így is változik!
Csak olvasni tudom mások sajnálatos kálváriáját.
Akinek már úgy is mindegy, az szerintem cserélje le a romot, a 9505-öknek sok szerencsét kívánok, hogy találják meg számításukat, a 9506-osok meg ne piszkálják, mert úgy jó a teló ahogy van! Még a sok felesleges appal is.

Most pötyögés közben takmltam egy bugot, az első eddig: ha nagyon nagyra zoomolom chromban a válasz szöveg dobozzát a PH-nak, néha egy egy szó gépeléskor láthatatlanná válik, de ha kicsinyítek, vagy elforgatom a kijelzőt, megjelenik.

Még valami: töltöttem le hardver infós appot. A proci mind 3-ban 2G fölött tudna, de a hivatalos 1.8(?)-at sem éri el! A kijelző egyik szerint 5.1", de ezek nem kardinális jelentőségűek.
A snspdragonnak meglepődtem! :))

(#41494) Don't Panic válasza zseko (#41492) üzenetére


Don't Panic
senior tag

ezzel nem állok le vitatkozni legyen meg a te akaratod :U

(#41495) migabi24 válasza öregpapa (#41488) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy amikor rezzen akkor csak a bekapcs gombot engeded el a hangerő + home nyomvatart amíg be nem jön a recovery

(#41496) migabi24 válasza Don't Panic (#41490) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem faxságot írtam hanem az igazat, olvass vissza a topik legelejére ha nem hiszed el, a legelső szoftver verzió óta jelen van a hiba, ez mindig is ilyen volt, arról én nem tehetek ha te csak mostanába vetted észre

[ Szerkesztve ]

(#41497) Don't Panic válasza migabi24 (#41496) üzenetére


Don't Panic
senior tag

uh oké igazad van! biztos csak most a közel múltban vettem észre! :P

[ Szerkesztve ]

(#41498) migabi24 válasza Don't Panic (#41497) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tessék kikerestem neked az első ilyen panaszt [link] érdemes a dátumot is megnézned

[ Szerkesztve ]

(#41499) öregpapa


öregpapa
tag

Köszi!Köszi!Köszi! Igy síkerűlt!!!!

(#41500) migabi24 válasza öregpapa (#41499) üzenetére


migabi24
nagyúr

Na ugye, szivesen :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.